Ibood: Namaak product geleverd (Apple, update december 2015)

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


  • MGMsystems
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 16-07-2025
Ik heb op Ibood Apple Earpods besteld voor de helft van de prijs.
Leek me toen een goede deal aangezien mijn oude versleten waren en ik nieuwe nodig had.
Na 1 maand wachten op de levering blijkt nu dat de Apple Earpods namaak zijn!
Dit is echter niet waarvoor ik betaald heb.
Ik wil nu mijn geld terug maar weet niet goed welke stappen ik kan ondernemen om aanspraak te maken hierop.

Redenen waarom het fake is:

- Verpakkingsdoosje is slecht gemaakt (Het earpods doosje zit er scheef in)
- Kabel van de oortjes zijn dun, fragiel en voelen goedkoop aan.
- Geluids kwaliteit is er niet naar
- Op de kabel is een opschrift te lezen: 'Designed bij Appls'
-> Appls en niet Apple!

Foto's volgen later

Edit:
Bij deze nog de foto's

-Eerste weggever afwerking van het doosje (Scheve plaatsing Apple zou dit nooit verkopen)
Afbeeldingslocatie: http://s10.postimg.org/4yazqqlxh/IMG_20150403_113818.jpg

Afbeeldingslocatie: http://s10.postimg.org/4x11xbk3p/IMG_20150403_113847.jpg

- Hier de Appls tekst op de oortjes zelf

Afbeeldingslocatie: http://s10.postimg.org/mcztcr8g5/IMG_20150403_114317.jpg

[ Voor 27% gewijzigd door MGMsystems op 03-04-2015 11:52 . Reden: toevoegen van de foto's ]


  • MGMsystems
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 16-07-2025
GerardVanAfoort schreef op donderdag 02 april 2015 @ 17:16:
@ MGMsystems

Probeer de aan jou geleverde appls.. is te vergelijken via de duidelijke foto's van replacebase.co.uk
http://www.replacebase.co...-headphones-real-or-fake/
Misschien kan je snel duidelijk concluderen. En dit hier posten en/of iBood informeren.

@iBood: fijn dat jullie snel reageren als er mogelijk van rechtswege stront aan de knikker is.
Doe dit ook ff naar al je klanten toe! Die zijn jullie bestaansrecht!
Bij deze nog de foto's

-Eerste weggever afwerking van het doosje (Scheve plaatsing Apple zou dit nooit verkopen)
Afbeeldingslocatie: http://s10.postimg.org/4yazqqlxh/IMG_20150403_113818.jpg

Afbeeldingslocatie: http://s10.postimg.org/4x11xbk3p/IMG_20150403_113847.jpg

- Hier de Appls tekst op de oortjes zelf

Afbeeldingslocatie: http://s10.postimg.org/mcztcr8g5/IMG_20150403_114317.jpg

  • frank_b
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 05-05 21:55
Mijn spullen gaan ook terug, zowel de oortjes, kabels en laders (alles tweemaal besteld, altijd handig dacht ik met zooi Apple spul)

Nu goed onderzocht inderdaad alles nep, bij vergelijk originele spullen te zien, ook op de kabel klopt de tekst niet tov originele kabels.

Sterker, even update naar IOS 8.3 op de Ipad, lekker laten lopen, ik kom na 30 minuten weer in de kamer, stinkt het toch :(

Was het ding al lekker aan het bakken en braden :( :( het witte plastic smolt helemaal, dus en nep en gevaarlijk.

Afbeeldingslocatie: http://i60.tinypic.com/211vv9j.jpg

Ondertussen een mail met Antwoordnummer gehad van iBood, spullen kunnen in ieder geval gratis retour.

  • frank_b
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 05-05 21:55
Ik heb een support ticket aangemaakt bij Ibood waarin aangegeven heb dat de adapter niet deugd en foto hier en op bood forum geplaatst. Er zou iemand bij Ibood wakker moeten worden neem ik aan.

De adapter is duidelijk namaak, ik heb ondertussen 2 originele adapters gehaald bij Apple en die zijn duidelijk anders, het begint inderdaad al bij het doosje. Alles net even strakker, degelijker enz. Ook staat er een klein Apple logo op.

Kortom geen vervangde adapter van een B merk maar duidelijk bedoeld als imitatie van het origineel en dat is inderdaad strafbaar. Ibood zal waarschijnlijk de spullen moeten vernietigen want verkoop is verboden in de NL.

Ik ga er wel vanuit dat Ibood belazerd is door een leverancier, ze zijn te groot om dit te flikken. Lees als wanneer de douane er achterkomt en die kans is groot bij veel afname ga je behoorlijk nat.
Er wordt flink op nepspul gejaagd.

Alles was nep in ieder geval. Oplichting wordt het pas wanneer Ibood dit wist en/of ze de spullen niet terug nemen.

Ondertussen is het wel stil, nog niets gehoord.

Oh ja:
Verwijderd schreef op woensdag 15 april 2015 @ 16:59:
[...]


Zo'n voeding mag helemaal niet op deze manier oververhit raken, zelfs al zou je hem zwaar overbelasten. Conform de relevante CE richtlijnen zou dit niet moeten mogen.
....
Die voeding heeft dus geen CE.
In dit geval staat er wel CE maar dat staat voor Chinese Export. Die Chinezen zijn niet dom als het op nep aankomt :(
Net als ieder merk, wordt ook de CE-markering misbruikt. Sommige fabrikanten gebruiken een zeer vergelijkbare markering om aan te geven dat het product in China is gemaakt; het staat dan ook voor China Export of China Electronics.[3] Hoewel het logo zeer sterke overeenkomsten heeft met de Europese CE-markering, voldoet het vaak niet aan de Europese regelgeving.
Linkje naar Wiki: http://nl.wikipedia.org/wiki/CE-markering

En het verschil (ref. Wikipedia)
Afbeeldingslocatie: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/2b/Comparison_of_two_used_CE_marks.svg

[ Voor 36% gewijzigd door frank_b op 15-04-2015 21:22 ]


  • frank_b
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 05-05 21:55
Dat CE zal dan wel ;)

Maar de advertentie en prijzen laten verder niets aan duidelijkheid over.

Hier een schermprint van de bestelling, prijzen en duidelijke vermelding dat het om origine spullen gaat.
Alles was ook netjes verpakt per stuk, geen bulk.

Dit was echt imitatie. Het leek een leuke aanbieding tegen niet echt een prijs dat je dacht dit moet nep zijn.

Ik ga er nog steeds van uit dat ibood het ook niet wist, maar ok we gaan het merken het is lekker rustig in de mail :/

Afbeeldingslocatie: http://i59.tinypic.com/sqo3eo.png

  • Fietsbel
  • Registratie: April 2000
  • Niet online

Fietsbel

¯\_(ツ)_/¯

iBood adverteerde ook met originele sonicare tandenborstels, ook dit bleken replica's te zijn. En van extreem slechte kwaliteit. Er is goede replica en troep replica en de borstels die ze toestuurde waren van de laatste categorie. Bij gebruik had je een mond vol haartjes. iBood ook destijds benaderd en ik moest het op eigen kosten retourneren. Ze zouden in de toekomst beter en duidelijker communiceren dat het replica's waren. Door de drukte helaas nooit aan retourneren toegekomen. Jammer dat iBood nooit is aangepakt door een grote partij. De frequentie waarop replica producten "per ongeluk" worden verkocht ligt wel erg hoog, en iedere keer is er wel weer een nieuw excuus. Je kan hier niet meer spreken van incidentele gevallen.

De "originele" sonicare borstels:
Afbeeldingslocatie: http://static.tweakers.net/ext/f/dbsCorCrlmfPKBXNK9RYPZZj/full.png

[ Voor 14% gewijzigd door Fietsbel op 17-04-2015 00:18 ]

39

Pagina: 1

Let op:
Blijf a.u.b. ontopic. Dit is geen iBood klaagmuur. Ervaringen met iBood horen in de Shopreview: http://tweakers.net/shopreview/7861/ibood/shopreviews/