Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Frosrty85
  • Registratie: Juli 2014
  • Laatst online: 24-01 00:36
Beste,

Via de V&A sectie van deze werbsite hier heb ik enkele items gekocht waarbij het bij 1 van deze verkeerd gelopen is.

Hoe is het gegaan:
Ik had een item gekocht en betaald waarna de persoon afhaakt en het geld terug wil storten.
I.p.v. 60 euro stort te persoon 6 euro terug en als ik dit aankaart aan de persoon zegt deze het asap in orde te brengen maar er is geen contact meer. Meneer antwoord niet.

De persoon wordt na mijn aankoop ook door andere tweakers zeer slecht beoordeeld voor ernstige feiten.
Kapotte items verkopen en items anders omschrijven.
De feiten zijn nu exact 1 maand geleden en ik wacht niet langer, ik wil aangifte doen aan de Nederlandse politie.

Zelf heb ik er wat over opgezocht enzo maar krijg er nog kop nog staart aan.
Zijn er mensen onder jullie die weten hoe ik na deze feiten best te werk ga?
Zijn rekeningnummer zijn de enige gegevens van hem die ik heb :-(

Dank bij voorbaat,
Peter

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RobIII
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

RobIII

Admin Devschuur®

^ Romeinse Ⅲ ja!

(overleden)
Heb je How to - Help! Ik ben opgelicht op V&A! al eens doorgenomen? Dat staat niet voor niets bovenaan het V&A Feedback forum te prijken ;)

There are only two hard problems in distributed systems: 2. Exactly-once delivery 1. Guaranteed order of messages 2. Exactly-once delivery.

Je eigen tweaker.me redirect

Over mij


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Frosrty85
  • Registratie: Juli 2014
  • Laatst online: 24-01 00:36
Ja, ik heb dit gedaan.
Ook het formulier van ecops heb ik trachten in te vullen maar dat lukt me niet daar er technische problemen zijn met de site.