Wijziging User Review - iChaos MiBe

Pagina: 1
Acties:
  • 440 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • iChaos
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 12:29

iChaos

It's Lupus.

Topicstarter
Enkele dagen geleden plaatste MiBe een moederbord als veiling op V&A. Ik had een moederbord nodig om mijn dagelijkse werkzaamheden te kunnen voortzetten, dus bracht ik een bod uit op het product, dit is de veiling in kwestie:

V&A aangeboden: Gigabyte Z77-DS3H

Nu het product op Verkocht staat is niet meer te zien hoe het veilingsproces liep, maar ik en een andere tweaker boden tegen elkaar op. Nadat er een bedrag van rond de 62,50 was bereikt en ik werd overboden, vond ik dat het bedrag me te hoog werd, dus bestelde ik elders maar een moederbord. Later heeft de andere bieder (die hoger dan mij had) zijn bod ingetrokken, waardoor ik weer de hoogste bieder werd.

Nadat MiBe mij een PM stuurde, reageerde ik beleefd met wat ik hierboven schreef: ik werd overboden, dus haakte ik af, daarna kocht ik een nieuw moederbord, en daarna werd dat hogere bod weer verwijderd waarna ik opeens weer de hoogste bieder was. Als ik mijn bod verwijderd zou hebben, zou de andere bieder waarschijnlijk ook zijn bod daaronder weer intrekken, waardoor ik een dagtaak zou krijgen aan het verwijderen van mijn biedingen.

In die veiling stond kennelijk dat indien iemand een bod uitbracht maar niet tot koop overging, hij een negatieve beoordeling zou geven. Na enkele PM's heen en weer heb ik dus een negatieve beoordeling gekregen (de PMs in kwestie waren overigens van beide kanten beleefd en beschaafd, geen infantiel gedrag dus).

Nu zitten mij twee dingen niet lekker: ik werd overboden, dus haakte ik af, maar daarna werd dat andere bod weer verwijderd. Op die manier is het niet handig om te bieden, want van het ene op het andere moment ben je hoogste bieder terwijl je elders al een ander product hebt aangeschaft en geen interesse meer hebt in het geveilde product. Daarnaast meende ik uit bijvoorbeeld dit topic:

Wijziging User Review - [Ramoonster] [lorre128c]

Dat er geen beoordelingen geplaatst mogen worden indien er geen concrete poging tot een transactie is geweest. In deze kwestie is dat wellicht een grijs gebied, maar gezien een bieding op Tweakers niet bindend is, en ik netjes aangaf geen interesse meer te hebben, lijkt me dat hier ook geen sprake is van een concrete poging tot een transactie. Daarnaast lijkt het me onredelijk dat personen die op de V&A iets aanbieden, op een site waar een bod niet bindend is, niet zomaar mogen zeggen dat ze een negatieve beoordeling geven als je niet tot koop overgaat: het lijkt me dat je daarmee boven de regels van Tweakers probeert te staan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Detmer
  • Registratie: Juni 2011
  • Nu online

Detmer

Professioneel prutser

Ik heb het helaas ook een keer gehad, op exact dezelfde manier, vervelend, maar niet anders. Toen hier ook een topic gemaakt en dat vonden ze toen terecht. Ik hoop dat je meer geluk hebt, maar ik vrees het ergste ;)

Sindsdien verwijder ik mijn bod dan maar en controleer ik het minimaal 2x.

[ Voor 15% gewijzigd door Detmer op 21-01-2015 16:13 ]

Verkoopt gebruikte computers, laptops en meer: https://tweakers.net/aanbod/user/412392/ | https://www.ipsumcomputerservice.com


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • InFamous
  • Registratie: Januari 2010
  • Nu online

InFamous

excommunicado

En weg, beter laat als nooit.

Formerly known as Ragdoll


Dit topic is gesloten.

Let op:
Let op: dit topic is alleen bedoeld om beide partijen bij elkaar te brengen. Het is dus niet toegestaan te reageren in topics waar je zelf geen partij bent. Dergelijke reacties worden verwijderd en indien nodig volgen er sancties in de vorm van een tijdelijke ban.