Plaatsing negatieve review.

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • otog8
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 29-09 15:50
Beste tweakers,

Ik heb einde oktober een kaart overgenomen van een medetweaker.

Eerst deed de tweaker er bijna een maand over om deze te verzenden. Na hem eindelijk ontvangen te hebben bleek de kaart DOA te zijn, en ik heb alle mogelijke dingen geprobeerd toentertijd, en de visuele schade gefotografeerd.

Hij heeft in een PM conversatie verteld contact op te gaan nemen met het bedrijf waar hij de kaart had gekocht. Echter heb ik sinds vroeg december geen reactie meer van hem gehad.

Wegens zelf heel druk zijn ben ik vergeten een negatieve review achter te laten, en de advertentie is ook al vervallen, dus kan ik er niet meer op reageren.

De advertentie in kwestie:
V&A aangeboden: 5X Sapphire Radeon HD 7950 3GB GDDR5 With Boost

En het originele draadje dat ik heb gemaakt om uit te sluiten dat het schade was van mijn kant:
Sapphire 7950 DoA?

Addendum:
Het imgur albumpje met de foto's van de kaartbeschadiging

[ Voor 5% gewijzigd door otog8 op 20-01-2015 07:17 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • otog8
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 29-09 15:50
Dit was als student zijnde tot dusver een hele dure grap geworden...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RGAT
  • Registratie: Augustus 2011
  • Niet online
Bericht, of liever brief als je zijn adres weet, sturen waarin je duidelijk stelt het geld binnen een redelijke termijn (week of twee) terug te verwachten waarna je de kaart weer terug zal sturen, anders aangifte.
Dat deze kaart max. 24 uur zou hebben gedraaid is in ieder geval onzin als ik zie hoe verbogen die is, dit had de verkoper ook direct kunnen zien.

Fixing things to the breaking point...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • otog8
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 29-09 15:50
Probleem is dus dat ik al sinds december niets meer van hem heb vernomen, en ik zijn adres niet weet omdat deze niet op de kiala afzender sticker staat.

Ik heb dus alleen zijn naam, tweakers email en en tweakers account als contactpunten. op geen van die dingen reageert hij.

Ook weet ik niet hoe het zit met aangifte, aangezien dit bij de belgische aangifte pagina niet als oplichting geldt...