Parkeren op semi-woonerf

Pagina: 1
Acties:

  • FreakNL
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 23:38

FreakNL

Well do ya punk?

Topicstarter
Hallo,

Ik zou graag willen weten hoe er gedacht wordt over parkeren op een bepaalde plek op een soort "woonhofje".. Een foto zegt meer dan 1000 woorden, dus hieronder (in het geel aangegeven) de plek:

Van boven gezien:
Afbeeldingslocatie: http://i1222.photobucket.com/albums/dd493/freaknl/overview.jpg


En een paar streetviewtjes:
Afbeeldingslocatie: http://i1222.photobucket.com/albums/dd493/freaknl/street1.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i1222.photobucket.com/albums/dd493/freaknl/street2.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i1222.photobucket.com/albums/dd493/freaknl/street3.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i1222.photobucket.com/albums/dd493/freaknl/street4.jpg


Ik ben benieuwd naar de meningen, maar ook naar de harde feiten! Volgens mij mag het (wettelijk gezien) wel, maar ik weet het niet zeker :) Ik zal zelf mijn mening uiteraard ook geven, maar om het topic niet een bepaalde richting op te sturen onthou ik me voor nu nog even van stemming ;)

[ Voor 6% gewijzigd door FreakNL op 26-08-2014 13:38 ]


  • croxz
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 00:44
"Semi-woonerf"? Er staat dus niet zo'n bord?

Afbeeldingslocatie: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3b/Nederlands_verkeersbord_G5.svg/220px-Nederlands_verkeersbord_G5.svg.png

  • Lawwie
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 03-04 22:11

Lawwie

Het beste bier, brouw je zelf!

Bij ons als het vol staat parkeren we op de rode plekken, dit is toegestaan. Echter zijn hier wel vaker mensen met scooters tegenop gereden die niet uitkeken etc. Aan de andere kant van de weg bij de gele streep mag echter niet geparkeerd worden.

Het kan, maar handig is het niet. Ook als je achteruit wil uit de parkeerplaatsen. Dit is echter geen woonerf maar gewoon een straat met te weinig parkeerplekken.

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/dfFBP8i.jpg
Pagina: 1