meeting Gasterse Duinen +BBQ
UPDATE GAAT NIET DOOR
Het is alweer augustus en de heide bij mij in de buurt begint langzaam weer op te bloeien. Tijd voor een Fotografie meet. Ik woon midden in Nationaal beek- en esdorpenlandschap "de Drentsche Aa", met natuur om mij heen op loopafstand.Een mooi moment om weer eens een (mini) fotografie meet te organiseren dacht ik zo.Er is niet alleen heide te zien, maar ook de Drentse Aa, een hunnebed, wat wilde konijnen , "schotse" hooglanders, en wat ook wat bos.
alleen de konijnen missen nog
Naast de wandeling, is er (als het weer het toelaat) een BBQ op het terras in de tuin. Het terras is groot genoeg voor 12 man, lijkt mij geen probleem dus. Want ik wilde er ook een gezellige dag van maken, s'avonds is er ruimte voor een groot kampvuur, iets dat goed helpt als het buiten afkoelt
Ik weet dat gasteren niet bepaald centraal in nederland ligt en dat velen zullen afhaken, maar ik hoop wel dat er noordelingen zijn voor wie de afstand geen probleem is. Meer zielen, meer vreugd
Prijs?
Gratisch!
Wanneer gaat het door?
Als er 4 aanmeldingen (met mij 5 in totaal) zijn kan de meeting worden georganiseerd.
En als het niet doorgaat
Dan hebben jullie een gezellige avond voorbij laten gaan. Maar wie weet organiseer ik nog een herfstwandeling in Noord Limburg/Nijmegen. Al doe ik geen beloftes.
[ Voor 20% gewijzigd door mrc4nl op 23-08-2014 20:57 ]
ora et labora