Toon posts:

[forum, tweakblogs, productreviews] custom icon instellen

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Op de frontpage zie ik onderaan "Uit de community"-items. Heel handig!
De vaak lelijke nietszeggende usericons bij de onderwerptitels verknallen de boel echter een beetje.

Zou het niet veel mooier zijn als users een eigen icoon kunnen meegeven bij een productreview, een forumtopic of een tweakpost? Of laat users een bestaande icoon koppelen uit de product-db.

Daarnaast is er hier en daar ook nog wel plek om dat icoon ook op andere plaatsen te gebruiken, bijv: op de forumpage van een topic zelf (bijv: \[prijsfout?] Asus ultrabook, 699 bol.com << op de inhoudspagina van het topic zelf links voor de titel).

In ieder geval als eerste stap: verknallen de usericons de "uit de community" links omdat die iconen niets te maken hebben de titel van de link etc. Dit is geen ideale situatie en vraagt om verbetering. Wellicht is het mogelijk om users zelf een custom icon te laten instellen of hun item (forumpost, productreview, tweakblog) te koppelen aan een image uit de productdb.

Dat zou een heel stuk netter en relevanter staan bij het "uit de community"-lijstje. Dus dat je bij een gebruikersreview-link op de "uit de community"-overzicht (dus niet de review zelf) een image ziet van de TL-TP WiFirouter en niet de user icoon. Of bij een link naar de Asus Ultrabook-foutieve prijs een icoon van een Asus laptop en niet een wit icoon (als de user geen eigen profielfoto heeft).

Bedankt voor jullie aandacht. Ik weet zeker dat jullie hier iets moois voor gaan verzinnen.

[ Voor 15% gewijzigd door Verwijderd op 18-05-2014 23:10 ]