Toon posts:

Shopreview vraag

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb net in mijn mailbox een mail van Mycom ontvangen en daarin wordt mij een waardebon van 5 euro aangegeven als ik een review over mycom ga schrijven.

Ik weet niet of dit bij jullie bekend is? Ik vind het een werkwijze waar ik absoluut niet achtersta en dit doet in mijn ogen afbreuk aan jullie betrouwbare shopreview.

De letterlijke tekst uit de email:
Wat moet je doen?
Schrijf een review op een van de onderstaande websites en mail een screenshot van jouw geplaatst review en gebruikte gebruikersnaam door met als onderwerp "mijn MyCom mening" naar community@mycom.nl. Wanneer wij gecontroleerd hebben dat jij de originele schrijver van de review bent, ontvang je per e-mail een kortingsbon t.w.v. € 5.-. Deze kortingsbon is te gebruiken bij een minimaal orderbedrag van € 25.-. Tevens geven wij bij elke 100e review een kortingsbon van € 50.- weg.
Even afgezien van mijn mening over deze actie, hoe gaat gecontroleerd worden dat de review daadwerkelijk van iemand afkomstig is. Delen jullie de accountinformatie met externe bedrijven?

Desgewenst kan ik de email doorsturen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Even een aanvulling voor de helderheid: je kan een review plaatsen op tweakers of op kieskeurig en dit is de link die naar de twitter shopreview verwijst in mijn geval:

code:
1
http://vicinity.picsrv.net/534/9ab9b550bab621a1364c520c7e13f1c4/30212

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FlipFluitketel
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 20:22

FlipFluitketel

Frontpage Admin
Dixons geeft 5 euro korting bij review op tweakers en Commentaar op actie Mycom reviews ;)
Je bent dus niet de enige die er niet (geheel) achterstaat.

Er worden vanuit Tweakers in ieder geval geen gegevens gedeeld met ze.

[ Voor 59% gewijzigd door FlipFluitketel op 28-04-2014 20:12 ]

There are only 10 types of people in the world...those who understand binary and those who don't.
Jeremy Clarkson: It’s, um, a mobile phone holder, or as Richard Hammond calls it, a seat!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

De shopreviews zijn sowieso niet betrouwbaar en er is vanuit Tweakers.net management 0,0 betrokkenheid, op Flip na ;), voor het structureel opschonen van de reviews en het bekijken van manieren om de kwaliteit te verhogen. Strengere controle op Shop Reviews vaak geen aftersales

Gewoon de 5 euro pakken en een betrouwbare shopreview schrijven ;).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Dank voor de uitleg, ik koop meestal bij azerty, dit soort acties laten me niet snel weer wat bij mycom kopen.
Had niet door dat dit al een paar keer voorbijgekomen was, jvc doet het ook weet ik, daar voor verlengde garantie. Jammer, is ook niet echt aan te pakken, gelukkig zijn de meeste reviews en zeker die met after sales wel eerlijk en bruikbaar. Althans voor zover ik ze bekeken heb.

[ Voor 57% gewijzigd door Verwijderd op 28-04-2014 21:35 ]