Onkyo TX-NR414 geeft paars beeld beamer

Pagina: 1
Acties:

  • Silvano91
  • Registratie: Maart 2013
  • Laatst online: 13-02-2022
Hallo Tweakers,

Ik heb een probleem, en ik hoop dat jullie mij daarbij kunnen helpen !

Ik heb een beamer die ik aansluit via een HDMI kabel op mijn versterker deze zit in HDMI out van de versterker. Om film te kijken sluit ik mijn macbook pro retina op de versterker aan.
Ik krijg wel beeld alleen zit er een paarse gloed overheen, ontzettend irritant en film kijken is niet leuk op deze manier.
Wie weet hoe ik dit probleem kan verhelpen ? Zodat ik weer relaxed film kan kijken ! :)

  • Bierkameel
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Bierkameel

I use Debian btw

Hoe lang is de kabel naar de beamer?

Alle proemn in n drek


  • ShittyOldMan
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 20:58
Sluit 'm even rechtstreeks aan op de macbook. Wellicht is het een colorspace probleem dat via de versterker niet helemaal goed overkomt (als in: je verstuurt RGB maar de beamer verwacht YCbCr, wilde gok hoor)

Mijn Home Cinema in aanbouw


  • Silvano91
  • Registratie: Maart 2013
  • Laatst online: 13-02-2022
De kabel is 15 meter lang, als ik de kabel rechtstreeks op de macbook aansluit heb ik gewoon goed beeld.

  • Silvano91
  • Registratie: Maart 2013
  • Laatst online: 13-02-2022
Wanneer ik trouwens dezelfde hdmi kabel in mijn tv stop inplaats van in mijn beamer heb ik ook gewoon beeld..