Verwijderd

Topicstarter
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/VUEmSKD0JdYCvPwxjPdAViCC/full.gif

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/LHOQae2YqjrjrcXPByIyT6ma/full.pngWelkom in het Wii U topic!!!

Mario verwelkomt jou in dit topic!Op de E3 2011 was het dan zover. Geruchten gingen daarvoor al wel het web rond, maar er werd eindelijk bevestigd door Nintendo dat ze een opvolger van de Wii gaan uitbrengen. De console is eind 2012 uitgekomen.
Er zijn al enkele erg gave games voor de console uitgebracht. Denk hierbij aan Tekken Tag Tournament en aan Darksiders 2, maar ook Aliens: Colonial Marines, Batman Arkham City en Assassin's Creed III. Plus natuurlijk een behoorlijke reeks Nintendo games als New Super Mario Bros U, The Legend of Zelda The Wind Waker HD, Pikmin 3 en The Wonderful 101.

Mede namens de starters van het vorige topic heet ik jullie van harte welkom in deel 2 van het Wii U topic!


Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/LHOQae2YqjrjrcXPByIyT6ma/full.pngNintendo Wii U

Nintendo Playing Cards tegelNintendo begon als fabrikant van handgemaakte hanafuda-kaarten, voor gebruik in een gelijknamig Japans kaartspel. In de tweede helft van de twintigste eeuw begon het bedrijf te experimenteren met andere producten, waaronder ook speelgoed. Via speelgoed belandde Nintendo bij videogames. Van NES naar SNES, van N64 naar Gamecube komen we nu van de Wii naar de Wii U, de nieuwste console van Nintendo, die eind 2012 op de markt werd gelanceerd.

Technische specificaties:
Wii U Home Console

Afmetingen
Ongeveer 4,5cm x 17cm x 26cm

Gewicht
Ongeveer 1,5 kg

Uiterlijk
Een compact ontwerp dat in het wit of zwart geleverd kan worden.

Controllers
De nieuwe Wii U GamePad (lees meer hierover verderop in de ts) wordt tot 2 exemplaren ondersteunt, Wii Remote (plus) + Nunchuk wordt tot 4 exemplaren ondersteunt. Overige controllers zijn Classic Controller, Wii Balance Board en de nieuwe Pro Controller.

Backwards compatible
Bijna alle Wii software en hardware kunnen ook op de Wii U gebruikt worden.
CPU
IBM PowerⓇ gebaseerde multi-core processor.
(3 cores geklokt op 1,24 GHz)

GPU
AMD Radeon™-based High Definition GPU.
De gpu zou rond de 550MHz zijn geklokt

Video
Ondersteunt 1080p, 1080i, 720p, 480p en 480i. Ondersteunde kabels zijn HDMI, Wii D-Terminal, Wii Component Video, Wii RGB, Wii S-Video Stereo AV en Wii AV.

Opslag
Wii U gebruikt een interne Flash Memory. SD kaarten en externe USB opslagapparaten1 worden ook ondersteunt.

[1] Mits de externe opslag over eigen voeding beschikt.

Media
Wii U en Wii discs.

Netwerk
Wii U kan aangesloten worden via een draadloze (IEEE 802.11b/g/n) verbinding. Verder heeft de console 4 USB 2.0 aansluitingen (2 voor, 2 achter) aan boord welke gebruik kunnen door de Wii LAN adapters.

Audio
6-kanaal PCM lineaire uitgang via HDMI of analoge uitgang via de AV Multi Out stekker.
Overige features:
- Miiverse (dit is het nieuwe gaming communicatie netwerk van Nintendo. Werkt met gepersonaliseerde Mii poppetjes als avatar. Met dit netwerk kan je berichten versturen naar andere gamers of je kan ze uitnodigen/uitdagen om jou te gamen)
- TV Remote (Vanwege de aanwezigheid van infrerood op de Wii U GamePad kan deze ook gebruikt als afstandsbediening voor je tv tijdens het kijken of tijdens het gamen op de Wii U)
- Verder is er nog Near Field Communication (NFC), Nintendo eShop, Video Entertainment met Netflix/Hulu Plus/Amazon Videos/Youtube, Video Chat en een internet browser.


Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/LHOQae2YqjrjrcXPByIyT6ma/full.pngControllers & Accessoires

Om de Wii U te kunnen bedienen, zijn er de volgende accessoires beschikbaar:

Wii U GamePadWii U GamePad
Dit is het belangrijkste kenmerk van de Wii U. Van deze controllers kunnen er maximaal 2 aangesloten worden op de Wii U console. In deze controller zit een 6.2-inch touchscreen, een motion control (accelerometer, gyroscope and geomagnetic sensor), een camera aan de voorzijde, een microfoon, stereo speakers, rumble functie, a sensor balk en een stylus. Verder zit er naast de gebruikelijke bedieningsknoppen ook nog een TV control knop en een Near Field Communication (NFC) functie. Een oplaadbare lithium-ion batterij geeft dit alles stroom.
Wii Remote Motion Plus + NunchukWii Remote Motion Plus + Nunchuk
Een bekende controller voor de Wii bezitters, want deze accessoire was er al op de Wii en wordt ook gebruikt op de Wii U. Net als op de Wii kan je op de Wii U maximaal 4 van deze controllers aansluiten.
Deze controller zal voornamelijk gebruikt worden bij games die de Wii U GamePad niet gebruiken of bij de games die asymmetrische gameplay (een speelwijze waarbij de ene speler andere taken heeft dan de ander) ondersteunen.
Ook de Wii Remotes zonder Motion Plus werken op de Wii U, maar alleen bij de software die geen Motion Plus nodig heeft.
Wii U Pro ControllerWii U Pro Controller
Voor de spellen die geen motion control gebruiken kan ook gekozen worden om met de Wii Pro Controller te spelen mits deze wordt ondersteunt wordt. Deze controller is een traditionele gamecontroller met daarop alle knoppen voor de bediening van de Wii U.
De Classic Controller van de Wii wordt ook nog ondersteunt door de Wii U.
Wii Balance BoardWii Balance Board
Op de Wii had je het spel Wii Fit (Plus). De Wii U heeft het spel Wii Fit U, de opvolger van deze fitnessgame. Daarom wordt de Balance Board ook op de Wii U ondersteunt om optimaal van Nintendo's fitness programma en andere games die balans gebruiken te kunnen genieten.

Alle bovenstaande Wii U accessoires zijn ook verkrijgbaar in het zwart. Enkele Wii accessoires zijn ook verkrijgbaar in roze, blauw of rood.


Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/LHOQae2YqjrjrcXPByIyT6ma/full.pngWii U - F.A.Q. (veelgestelde vragen)

Dr. Mario schiet je te hulp!Wat is het verschil tussen de Wii U Basic en de Wii U Deluxe?

De Wii U Basic is in het wit verkrijgbaar voor 249 euro en de Wii U Deluxe is in het zwart verkrijgbaar voor 299 euro. Dan heeft de Wii U Basic slechts 8GB aan dataopslag aanboord, terwijl de Wii U Deluxe 32GB aan opslag heeft. Verder heeft de Wii U Deluxe als extra meegeleverd: spel Nintendo Land, Wii U Gamepad standaard, Wii U Gamepad dockingstation en Wii U console standaard.
Ook zijn er speciale "limited" edition Deluxe Wii Us, welke geleverd worden met andere spellen. Zoals Zombi U, Monster Hunter 3 en The Legendo of Zelda The Wind Waker.

Hoe vergroot ik mijn opslagruimte?

Er zijn verschillende manieren om meer opslagruimte te krijgen. Dit kan met SD-kaarten t/m 32GB (enkel voor Wii software). Je kunt een USB-stick of een externe harddisk in een van de USB aansluitingen stoppen. In het geval van een externe harddisk nog wel even de melding dat je harddisk een eigen voeding moet hebben, want Wii U usb-aansluiting heeft geen ingebouwde voeding zoals bij pc's wel zo is. Al werkt het wel door een Y-kabel te gebruiken.

Is de Wii U backwards compatible/kan ik oude spellen spelen op de Wii U?

Ja, dat kan! Het grootste gedeelte van de Wii games kunnen gewoon gespeeld worden op de Wii U console. Het beeld zal in HD worden weergegeven, want betekent dat sommige spellen een heel klein beetje scherper zullen zijn. Ook is het mogelijk sinds versie 4.0.0e om het Wii beeld op de GamePad te tonen.
Gamecube games zijn echter niet speelbaar op de Wii U. Sommige oude games kunnen echter wel gekocht/gedownload worden via de Nintendo eShop.

Mijn Wii U kan niet verbinden met mijn wifi/internet, want de verbindingstest mislukt. Wat moet ik doen?

Je kunt er voor kiezen om de internetverbinding handmatig in te stellen op het Wii U console. Zie de volgende stappen (in het engels) die je moet nemen hiervoor.

  1. Go into connection types, Hit "Manual Configuration"
  2. Input your SSID
  3. Input the correct security type, this is key.
  4. Put your password in properly
  5. For ip address "Do not auto obtain".
  6. Open up cmd in your computer, type in ipconfig
  7. Now input that ip address but add 10 to the last number so "192.168.0.1" will be entered as "192.168.0.11"
  8. Enter the rest of your info inside such as subnet mask and default gateway exactly as you see it in your ipconfig.
  9. Now hit next, hit configure now for your DNS. When asked about DNS hit "Dont auto obtain".
  10. For the first server put in 8.8.8.8
  11. For the second server put in 8.8.4.4
  12. Hit Next, when asked about a proxy hit no proxy
  13. Leave mtu as the default
  14. it should work, if not check the ip and that it is the internet ip + 10. Good luck
Kan de Wii instellingen/save files en gedownloaden games overgezet worden naar Wii U?

Ja, dat kan! Hiervoor kun je de internetverbinding op de Wii U en/of een SD kaart voor gebruiken.

Hoe kan ik zien welke controller ik nodig heb voor een game?

Op de achterkant van het speldoosje staan icoontjes welke aanduiden welke controllers bruikbaar zijn voor die game.

Welke controllers kan ik gebruiken op de Wii U?

De nieuwe controller Wii U Gamepad natuurlijk. Dan heb je nog de speciaal ontwikkelde Wii U Pro Controller. Verder kan je de Wii Remote Motion Plus + Nunchuk (van de Wii U voorganger) en het Wii Balance Board gebruiken. Zowel de Wii Remote als Wii Remote Plus werken op de Wii U. De beschikbare opzetstukken zoals de Wii Zapper en het Wii Wheel (stuurtje) kan ook gewoon gebruikt worden.

Hoeveel controllers kan ik tegelijk aansluiten op de Wii U

In totaal kunnen er 5 controllers aangesloten worden op de Wii U console. De Wii U Gamepad en 4 Wii Remote Motion Plus (+ Nunchuk). De Wii U console kan maximaal twee Wii U Gamepads aangesloten hebben.

Wat is het bereik van de Wii U Gamepad vanaf de console?

De Wii U Gamepad kan tot een afstand van ongeveer 15 meter vanaf de Wii U console vandaan functioneren voordat ie de verbinding verliest. Als er hemelsbreed nog muren tussen staan dan wordt deze afstand wel wat korter.

Mijn vriendin (of vriend) wilt GTST/whatever kijken, maar ik wil gamen op de Wii U. Wie wint er?

Allebei!!! Je vriendin kan gewoon tv kijken en jij kan gewoon door gamen. Je kan tijdens het spelen het beeld van je tv naar je Wii U Gamepad verhuizen en verder gaan. De meeste spellen ondersteunen deze feature. Om hiervan gebruik te maken, moet je de Wii U console wel aan laten staan aangezien de game naar je controller gestreamd wordt.


Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/LHOQae2YqjrjrcXPByIyT6ma/full.pngGames

Wat is een gameconsole nu zonder games? Nou helemaal niks. De Wii U is nog maar net op de markt en momenteel zijn er 30 retail games en natuurlijk zijn er ook een aantal games te downloaden via de Nintendo eShop. Hieronder een lijst met de belangrijkste games voor de Wii U, games die je zeker geprobeerd moet hebben:

Overzicht van de Must-Have retail games:
Nintendo Land
New Super Mario Bros. U
ZombiU
Sonic & All-Star Racing Transformed
Call of Duty: Black Ops 2
Assassin’s Creed 3
Tekken Tag Tournament 2
Darksiders II
Skylanders Giants

The legend of Zelda The Wind Waker HD

Pikmin 3

The Wonderful 101

Super Mario 3D World


Overzicht van de Must-Have Nintendo eShop games:
Trine 2: Director’s Cut
Nano Assault Neo
Toki Tori II




Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/LHOQae2YqjrjrcXPByIyT6ma/full.pngNintendo Network

Nintendo NetworkOm alle gamers van de Nintendo 3DS en Wii U met elkaar te verbinden heeft Nintendo het Nintendo Network ontwikkeld. Dit is de nieuwe service die voortkomt uit Nintendo Wi-Fi Connection wat gebruikt werd in de vorige generatie consoles van Nintendo.

Nintendo Network bied je de mogelijkheid om te communiceren met andere gamers vanuit Miiverse (het OS van de Wii U) via chat, video chat en co-op gaming. Verder kan je via het netwerk games, downloadable content en andere toepassingen uit de Nintendo Network store kopen of downloaden op je Wii U of Nintendo 3DS.

Welke games het Nintendo Network gaan gebruiken is nog niet helemaal duidelijk. Wel is duidelijk dat de games van Nintendo zelf dit netwerk gaan gebruiken, zoals bijv. New Super Mario Bros.™ U.

Chatten in New Super Mario Bros. U


Dit werkt via Miiverse, de online community op de Wii U. Miiverse kan je ook op een PC of mobiel bekijken door naar http://www.miiverse.com te surfen


Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/LHOQae2YqjrjrcXPByIyT6ma/full.pngTweakers op de Wii U

Wat is nou leuker dan alleen spelen? Nou met meerdere mensen tegelijk spelen natuurlijk. Hieronder een lijst met mede-tweakers die graag met je willen spelen. Voeg ze toe in je Wii U friendlist!

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/6almVcL1xhKR3YT9IoaTXJ9t/full.gif GoT usernameNintendo id
Albert04Damuru
DaFluXDaFluX
DeddiekoelDeddiekoel
geengrenzuhgeengrenzuh
iNSaNe-oNeiNSaNe-oNe
matthijstmatthijst
NjayNjaynl
phuseboxphusebox
RajackarRajackar
TFHfonytfhfony
ThorgremJeroen81
Sanderev66Sanderevers
pclindeFreakyForester
XeroxXeroxhuiberts
Ildild666
CidolfasCidolfas
Beebie121Clavenger
MatssMatssaa
FamousFamous1303
EkfadVar_Sid_Ekfad
martincmpmartincm
Turbo_boymutje007
Conodihno1Conodihno
flashadvWP86-NLD
SilencerNLSilencerNL
alwayshappyzalwayshappyz
KethoKetho17
SmoonshineSmoonshine
Bobje99Bobje99
ph4geMichiel87
RemcoINC08RemcoINC
eathanhendrikje42
jorisderooJ0R1S-NL
wes-garbagepailkids
BlackMagekuromad
epameleli-vp
BanixWeijden
jOzhjOzh80
MisterEagleMisterEagle
DrchopZorewin
ShadowSaiyanShadowSaiyan87
SilverscopeSilverscope
Sinus_rhythmSinus_rhythm
addictivemick.berlin
sk1nny666skinny666
ningningxxu
HaayHaay71
SkarlocSkarloC


Stuur me een DM om jezelf aan deze lijst toe te laten voegen.
Je kan deze DM ook via de Wii U versturen. Stuur mij (Sanderevers) een friendrequest, geef aan dat je van GoT bent en wat je Tweakers-username is.


Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/LHOQae2YqjrjrcXPByIyT6ma/full.pngLinks

IRC Chat:
Tweakers.net IRC Nintendo chat: webbased of #nintendo op irc.tweakers.net


Nintendo:
- Nintendo.com
- Nintendo.nl
- Wii U Officiële site (engels)
- Wii U Officiële site (nederlands)

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/tFdnLdo8EQuXMO0vZ5usoINW/full.png

[ Voor 100% gewijzigd door Verwijderd op 18-11-2015 09:53 ]


  • Famous
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 17-01 14:59

Famous

R 400+

breakskater schreef op dinsdag 08 oktober 2013 @ 16:34:
[...]


Ik zou voor de motion Plus gaan (als ze de andere nog verkopen). Voor sommige games is dat nodig. Hadden ze niet trouwens nu net nieuwe Mario & Luigi controllers? Of komen die pas later uit.

Edit: Nvm 8 November pas
Dat is goed om te weten :).
Eens kijken of ze een mooie aanbieding kunnen maken vanavond.

edit: Wii U is binnen. Heb enkel de console gekozen zonder extra's. Alles aangesloten en momenteel de update aan het downloaden. Hierna eens snel Zelda downloaden :D

Afbeeldingslocatie: http://img585.imageshack.us/img585/113/4l02.jpg

Alleen nog even de kabels wegwerken ^^

[ Voor 29% gewijzigd door Famous op 08-10-2013 22:00 ]

Xbox live: Ghesous | Polo AW GTI 275pk, 450nm


Verwijderd

Topicstarter
De officiële Wii U GamePad accu's met grotere capaciteit zijn nu ook in Europa verkrijgbaar:

UK:
http://www.amazon.co.uk/G...7&sr=1-4&keywords=battery

Duitsland:
http://www.amazon.de/Wii-...&keywords=gamepad+battery

En ook bij Nedgame.nl
http://www.nedgame.nl/nin...-battery-pack/1049143275/


2550 mAh. Verlengd de speeltijd tot 8 uur.

Afbeeldingslocatie: http://www.nedgame.nl/afbeeldingen/nintendo-wii-u/cover/wii-u-gamepad-battery-pack-nintendo-wii-u_1049143275.jpg

[ Voor 21% gewijzigd door Verwijderd op 09-10-2013 16:10 ]


  • pclinde
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 11-04 18:58

pclinde

TechGaming.nl

De collectie is compleet! Zojuist mijn WW Special editie in ontvangst genomen. Ben ontzettend blij met me Wii U :)! Heerlijk aan de slag met Zelda. Ik heb trouwens niks meer gehoord van de MH3U code.

Afbeeldingslocatie: http://i43.tinypic.com/2uokmq9.jpg

Edit: Foto

[ Voor 18% gewijzigd door pclinde op 10-10-2013 20:16 ]

Hardware reviews met buitenfotografie, de Intratuin zal jaloers zijn.


  • wPlayNL
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 13:31
Afbeeldingslocatie: http://i44.tinypic.com/hrwsv6.jpg

zojuist mijn Zelda Gashapon figure binnen gekregen, past goed bij de Ganon figure :)

Verwijderd

Topicstarter
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/AxwzsCJCbUusLJQnDQtTBVHJ/medium.jpg
Zo weer een dungeon verder :) Tower of the Gods, niet mijn favoriete dungeon.

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 11:53

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Afbeeldingslocatie: http://i166.photobucket.com/albums/u91/sjieto/A59E23B1-3CE4-4CA2-9485-4DB7D9C9FDFE-844-00000106AFBE7316_zpsc2167318.jpg

Fit meter binnen van Amazon.de en wii fit u download nu.

Verwijderd

We hebben natuurlijk in het verleden bij de N64 wel een uitbreiding voor een verdubbeling van het intern geheugen gezien. Bij de Gamecube kon er vrij gebruiksvriendelijk een modem ingebouwd worden.
En dan hebben we nog de Atari Jaguar die je uit kon bouwen met een CD-ROM speler. En mijn favoriet is de tower of power:

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/RzoPVx9.jpg

Vele recenter is bijvoorbeeld de Xbox360 die je uit kon bouwen met een Wifi adapter.

Maar buiten de expensief pack voor de N64 was dit allemaal niet zo heel succesvol volgens mij.

[ Voor 20% gewijzigd door Verwijderd op 10-11-2013 15:44 ]


  • martincm
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 22-04 21:13

martincm

[Android 14!]

Ik heb zelf deze gekocht nadat ik mijn Wii U heb gehaald (op Amazon voor $30), Dreamgear Quad Revolution Charger , welke plaats bied aan mijn Gamepad, Wii U Pro Controller, en 2 Wiimotes. Hier leveren ze 2 Wiimote accu's bij. Bijzonder goed systeem, erg tevreden over!
Afbeeldingslocatie: http://www.dreamgear.net/media/catalog/product/cache/1/image/490x/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/f/i/file_301_62.jpg

Pixel 7 Pro-||-Amplifi Alien Wifi-6-||-Samsung QE75QN93A Neo-QLED-||-XBOX Series X-||-Nintendo Switch V1/256GB-||-Asus ROG Ally2TB 980 Pro SSD-||-Shield Android TV32GB-||-Dell XPS 15 9500 32GB/2TB-||


  • Preau
  • Registratie: Oktober 2010
  • Niet online
Het is gelukt! Nu alleen de eindbaas nog verslaan en dan ben ik mooi op tijd klaar voor Super Mario 3D World :)
En The Wonderful 101 ben ik nog steeds niet mee begonnen

Afbeeldingslocatie: https://d3esbfg30x759i.cloudfront.net/ss/zlCfzRMlFZQr_-gRlR

Verwijderd

Afbeeldingslocatie: http://wiiudaily.com/wp-content/uploads/2013/11/wii-u-holiday-infographic-494x640.jpg

Afbeeldingslocatie: http://wiiudaily.com/wp-content/uploads/2013/11/luigi-remote-bundle.jpg

[YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=S3mMGno4CKw]

[ Voor 42% gewijzigd door Verwijderd op 27-11-2013 12:46 ]


  • eathan
  • Registratie: Oktober 2013
  • Laatst online: 15-09-2025
Deddiekoel schreef op woensdag 04 december 2013 @ 10:19:
[...]

Eens, en de WiiU schijnt tot vrij veel in staat te zijn. Maar dat hangt af van de devs. Ik blijf wel bij mijn stelling, namelijk dat de WiiU niet dezelfde paardenkrachten heeft als de PS4 en X1.
De echte kracht zullen we waarschijnlijk zien bij super smash bros.
ssb melee en brawl waren allebij gemaakt om te laten zien wat de console kan (en natuurlijk om 1 van de beste fighting games ooit te maken) en waarschijnlijk/hopelijk gaat ssb wii u de zelfde kant op.

daarnaast vind ik wind waker HD, zowieso al gelijk liggen aan de ps4 en x one.

en natuurlijk dit.
Afbeeldingslocatie: https://i.chzbgr.com/maxW500/7910337280/h1A93D629/

when you're feeling down, just remember that somewhere, someone is pushing a door that says pull.


  • The_Bird
  • Registratie: Juli 2013
  • Laatst online: 12-02 20:00

The_Bird

Meneer de Raaf

Afbeeldingslocatie: http://imageshack.us/a/img4/442/xvyx.jpg

*Verkopen met 66% gedaald ivm November 2012. Dit terwijl zogeheten systemseller Mario 3D World die maand uitkwam.
*Verkoopt slechter dan zowel Gamecube als Dreamcast
*Exclusives zoals Pikmin 3 en Wonderful 101 vallen enorm tegen qua verkopen
*De WiiU-versie van AC4 krijgt geen DLC en ontwikkelaars als EA minderen ook al support (Geen Fifa voor Wii U)

Ben benieuwd hoelang de Wii U nog doorgaat.

"21 jaar DSL!"

Hmm... hier verbaas ik me dan een beetje over....

Afbeeldingslocatie: http://i42.tinypic.com/2exwkls.jpg
Een van de grootste kritiekpunten over de hardware is dat die gamepad zo snel leeg raakt. En zie ik tot mijn verbazing dat ze lege ruimte overhouden in het batterij compartiment. Een zwaardere accu kost ze geen euro per unit meer, maar zou vast de capaciteit verdubbelen.

SLORDIG NINTENDO!

Verwijderd

Topicstarter
Hoezo slordig? Die grotere accu's verkopen ze gewoon ;)

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/eLrDe03d2lWyistop7Hwjjwa/full.jpg

Bij de meeste webshops, mediamarkten..

Verwijderd

Topicstarter
De Wii U VC Emulator schaalt het natuurlijk wel op naar 720p waardoor het beeld er gewoon goed uitziet op een HDTV. Het is en blijft natuurlijk wel een SNES spel, dus je hoeft geen wonderen te verwachten ;) Maar het ziet er verder gewoon goed uit.

Screenshot gemaakt op mn eigen Wii U:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/xpiUROUzSv8ZA5SaBUddu8Jm/thumb.jpg

[ Voor 28% gewijzigd door Verwijderd op 14-12-2013 10:04 ]


  • Yonix
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 06:39
Vandaag een Nintendo Wii U gehaald voor naast de PlayStation 4. :*)

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/yL6OuR0H6vagbDiH9MVDT8lO/full.jpg

Omdat ik toch nog graag Mario games wil kunnen spelen. :P Mario World 3D staat trouwens in de bestelling en komt morgen binnen. :*)

  • Yonix
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 06:39
Robolokotobo schreef op woensdag 18 december 2013 @ 01:54:
Gefeliciteerd met je nieuwe aanwinst! Het is hier nog niet zo druk, dus ik hoop dat we reacties over de console en de games gaan zien van jou.
Bedankt! :) Inmiddels heb ik een kleine dag met de Wii U mogen spelen en ik kan maar één ding zeggen: top! Het apparaat ziet er 'slick' uit en de GamePad is super! Ik was over de GamePad in het begin nog best sceptisch, maar nu ik hem zelf enige tijd heb mogen gebruiken ben ik anders over de controller gaan denken. De pad biedt leuke toevoegingen op het gebied van gameplay en het feit dat je hem tevens kunt gebruiken voor 'Remote Play' maakt de Pad des te gaver. Laat ik daarbij even zeggen dat de remote play-functie op de Wii U, naar mijn mening, beter werkt dan de remote play-functie op mijn PS4 i.c.m. PS Vita. Nice! :*)

Daarnaast al een klein half uur Super Mario 3D World kunnen spelen en dat is eigenlijk zo'n game waar ik de Wii U voor heb gekocht. _/-\o_ Het moment dat je Mario op het scherm voorbij ziet springen is toch wel een moment van nostalgie, want wat heb ik vroeger vaak Mario-games gespeeld. :D Het spel speelt vertrouwd en het ziet er ook nog eens goed uit; Mario in HD = :9~

Kortom: ik ben zéér tevreden over deze next-gen console van Nintendo. 8)

Echter, nog één kleine vraag over de GamePad: het schijnt te zijn dat je de GamePad tot een afstand van 15m kunt gebruiken. Waar is deze afstand afhankelijk van? Want in mijn slaapkamer - zo'n 9 meter van de Wii U vandaan en zo'n 6 meter van het modem - valt de verbinding weg. Interferentie?

Edit: Ik heb geen ruimte naast mijn televisie om de GamePad in zijn cradle te plaatsen, dus heb ik deze nu op het bureau in mijn studeerkamer staan. Dat is dan wel een kamer verder, maar het staat mooi. ;)

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/L3eBXyZ4eOE36HNL80Ywk5Co/full.jpg

[ Voor 9% gewijzigd door Yonix op 18-12-2013 17:19 ]


  • Robolokotobo
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 02-05 23:19
Mario mega bundel niet in NL verkrijgbaar:

http://inthegame.nl/nieuw...u-koop-mario-mega-bundle/

Afbeeldingslocatie: http://img163.imageshack.us/img163/1504/0m27.jpg

[ Voor 26% gewijzigd door Robolokotobo op 18-12-2013 22:16 ]

Ryzen 7 5700X 16GB RTX 5060 1TB NVMe


  • Yonix
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 06:39
Dit hangt er sinds kort in mijn kerstboom:

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/D21Y1Kzja8VTnuCWzjhT8SZC/full.jpg

:*)

  • KopjeThee
  • Registratie: Maart 2005
  • Niet online
Ik kwam een lijstje tegen met spellen die voor het eerste halfjaar 2014 op de rol staan. Geen idee of het compleet is. Maar goed: Welk spel hiervan ga je zeker kopen? Wat mij betreft zijn het Donkey Kong en Mario Kart. Ik ben benieuwd :) Let op: De links zijn om te stemmen, ze verwijzen niet naar informatie over het spel!

Poll: Welk spel koop je zeker?
Dr Luigi (15jan)
Donkey Kong Country: TF (21feb)
Pac-Man and the Ghostly Adv. (7mar)
Q.U.B.E. Director's Cut (q1)
Toxic Games (q1)
Teslagrad (q1)
Wooden Sen’SeY (q1)
Aban Hawkins & The 1000 Spikes (q1)
Unepic (q1)
Pier Solar and the Great Ar. (apr/q1)
Hello Kitty Kruisers (q1)
Scram Kitty and Buddy on Rails (q1)
Tengami (q1)
Shovel Knight (q1)
Armillo (q1)
Luv Me Buddies: Wonderland (q1)
Oddworld: New 'n' Tasty (q2)
Mario Kart 8 (spring/q2)
LEGO: The Hobbit (q2)
Watch Dogs (q2)
The Amazing Spider-Man 2 (juni)
Tussenstand:
Afbeeldingslocatie: http://poll.dezeserver.nl/results.cgi?pid=388844&layout=6&sort=prc
Ook een poll maken? Klik hier

  • Preau
  • Registratie: Oktober 2010
  • Niet online
Zojuist een level gehaald met nog 0 seconden op de klok, was erg close!

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/uV1IbHA.jpg

Vind het wel leuk dat de latere levels ook echt lastig worden

[ Voor 20% gewijzigd door Preau op 07-01-2014 21:28 ]


  • jorisderoo
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 23-04 08:26
Afbeeldingslocatie: http://i40.tinypic.com/v6lro4.jpg

Net mijn luigi's mansion diorama van club Nintendo binnengekregen :)

Mijn PC


  • Waah
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 29-04 19:39
BlackMage schreef op woensdag 22 januari 2014 @ 11:38:
[...]

Ik dacht ergens gelezen te hebben dat vervanging van de gamepad zo'n 160 euro kost. Een Pro-controller (Die je obviously er dan bij moet doen ipv Gamepad) kost ca 50. Vandaar mijn berekening van 100 euro. Ik heb inderdaad geen enkel idee wat het ding kost om te maken.

160 euro klinkt ook niet heel raar. Zelfs de allergoedkoopste android tablets zijn al snel zo'n 100 euro. En die zijn lang niet van zulke kwaliteit als de Gamepad. En niet te vergeten, een deel van de kosten zit ook in de ondersteuning en garantieafhandeling. En er zal ongetwijfeld gepatenteerde technologie in deze apparaten zitten en geloof er niets van dat die chinese fabrikanten dat netjes afdragen.
zo kwalitatief voelt de gamepad IMHO niet aan. Hij werkt perfect hoor dat is het helemaal niet. Maar het is een licht plastic ding die geoptimaliseerd is voor 1 specifieke functie. Een android tablet is dat niet die heeft een volledig OS erop.

Ik vind hem juist erg cheap aanvoelen en plastic. Zeker door de hoogglans afwerking. Maar hij doet wat die moet doen.
Ik denk dat de kosten van de Wii U Tablet nog best erg mee kunnen vallen. Als je de software-ontwikkelingskosten en dergelijke weglaat natuurlijk. Maar het zijn wat communicatiechips, een scherm, een accu en een processortje.

Afbeeldingslocatie: http://d3nevzfk7ii3be.cloudfront.net/igi/noxkEDpUZiSJ3eMY.medium
Afbeeldingslocatie: http://wiiudaily.com/wp-content/uploads/2014/02/mario-kart-8-wii-u-box.jpg
Officiele boxart. Me gusta.

Ik snap niet wie er ooit bedacht heeft om een saaie witte achtergrond te gebruiken bij de vorige twee.

  • Dragunov
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 03-05 22:40
Mooie box inderdaad!

Deze komt zeker in huis!

Vandaag, dit aangeschaft, nog geen twee minuten werk om te switchen:

Afbeeldingslocatie: http://i60.tinypic.com/2nvv815.jpg

Verwijderd

Topicstarter
Deddiekoel schreef op dinsdag 18 februari 2014 @ 22:22:
zodat Retro zich had kunnen richten op iets heel anders. Een Kid Icarus game of zo...
Nee.

Er is maar één spel waar Retro zich mee bezig moet houden:
Afbeeldingslocatie: http://lparchive.org/Metroid-Prime/Images/mp-logo.jpg
Deel 4.

Laat Project Sora (dev van Kid Icaus: Uprising) maar een Wii U game maken voor die serie.

Daarbij is het gewoon Donkey Kong Country, dus deze gameplay had je kunnen verwachten. Nintendo behoudt hun subseries altijd netjes aan dezelfde gameplay. Zie bv New Super Mario Bros (Wii / U / 2) en Super Mario 3D World / Land

Daarbij zijn spreken reacties op Gamespot boekdelen. Want waarom krijgen games als Call Of Duty 80000 en Fifa 8000000 elk jaar wel hoge cijfers en een tweede game in een serie niet "omdat die weinig vernieuwend is"! Werkelijk? Elk nieuw Fifa / Battlefield / CoD spel moet met die bewering een -1000 krijgen.
Ik krijg het gevoel dat die review afgekocht is door Sony of MS om een extra laag cijfer aan een Nintendo exclusive te geven.
Hoe je het ook wend of keert, Gamespot is een prutsite en je moet vooral hun reviews niet geloven.

Verder scoort de game gemiddeld een 8.2 volgens Metacritic. En dat is zeker goed voor een Donkey Kong spel.
http://www.metacritic.com...cal-freeze/critic-reviews

[ Voor 66% gewijzigd door Verwijderd op 18-02-2014 23:00 ]


  • Aidix
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 15:03

Aidix

Geluidspietlut

Afbeeldingslocatie: http://i61.tinypic.com/256qqg9.jpg

VGcharts hardware verkopen europa, 1 week. Alleen de Wii verkoopt slechter maar die is ook officieel exit.... Dit is week na week hetzelfde beeld.
Dus ik denk dat ze alle hulp kunnen gebruiken die een prijsverlaging kan bieden.

Nu hoef ik niet zuinig aan te doen, maar als ik de bartsmit binnenloop en NSMB U kost nog even een romige 60 euro, dan bedenk ik me wel 3 keer voordat ik die aanschaf. Dus die haal ik weer van marktplaats. Ik denk dat nintendo's stugge prijsstrategie best wel wat potentiele kopers afschrikt.

[ Voor 34% gewijzigd door Aidix op 21-02-2014 14:25 ]


Verwijderd

Topicstarter
Dat mag wel duidelijk zijn:

Afbeeldingslocatie: http://i5.photobucket.com/albums/y180/nchoudhury/PS3XboxOneWiiUDimensionsFrontSML.png~original

Je gaat niet snel een 500GB HDD in de Wii U krijgen.

[ Voor 16% gewijzigd door Verwijderd op 26-02-2014 14:08 ]


Verwijderd

Topicstarter
Het enige nadeel aan de disc, vind ik, dat ze niet de versie inclusief Super Mario World gebruikt hebben.

Afbeeldingslocatie: http://i2.listal.com/image/4016562/936full-super-mario-all--stars-%2B-super-mario-world-cover.jpg

[ Voor 35% gewijzigd door Verwijderd op 27-02-2014 15:39 ]

Senor Sjon schreef op vrijdag 28 februari 2014 @ 11:59:
Waarom denk je dat controllers van Nintendium waren gemaakt. ;)
Zelfde materiaal als de eerste gameboy zeker?

Hier zijn letterlijk bommen op gevallen:
Afbeeldingslocatie: http://www.geekologie.com/2008/03/05/bombed-gameboy.jpg
Verhaal: http://geekologie.com/200...urvives-bombing-still.php

[ Voor 8% gewijzigd door BlackMage op 28-02-2014 12:56 ]

Er is ook een nieuw plaatje opgedoken waarop je kan zien hoe de splitscreen en gamepad eruit ziet in Mario Kart 8. Lijkt me wel legit.

Afbeeldingslocatie: http://wiiudaily.com/wp-content/uploads/2014/03/wiiu-Mario-Kart-8.jpg

  • Dragunov
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 03-05 22:40
Er komt alvast een nieuw stuur eraan voor MK8:

http://gamerant.com/mario-kart-8-racing-wheel-screenshots/

Afbeeldingslocatie: http://cdn.gamerant.com/slir/h300/http://cdn.gamerant.com/wp-content/uploads/Mario-Kart-8-Wheel.jpg

[ Voor 36% gewijzigd door Dragunov op 03-03-2014 20:32 ]


  • Bomberman71
  • Registratie: Oktober 2011
  • Laatst online: 13-11-2025
Afbeeldingslocatie: http://www.geekologie.com/2008/03/05/bombed-gameboy.jpg
BlackMage schreef op vrijdag 28 februari 2014 @ 12:55:
[...]


Zelfde materiaal als de eerste gameboy zeker?

Hier zijn letterlijk bommen op gevallen:
[afbeelding]
Verhaal: http://geekologie.com/200...urvives-bombing-still.php
Ik kan jou garanderen dat hier geen bom(metje) op is gevallen of ook maar in de buurt.
Wat je ziet is het gevolg van hitte en verders niets.
dat die hitte is ontstaan door een bom op een kamp is een 2e maar de gameboy is niet in de buurt van een bom geweest, en ook niet binnen een straal van vele meters.

Bij de detonatie van een bom gaan scherven van de bom zich verplaatsen met een snelheid van 1500 meter/sec en alles wat in hun weg komt krijgt een 'zetje'. Alles wat zich dicht bij de bom plaatst zal door met name de hoge druk compleet vernield worden en op hele korte afstand door brisantie zelfs nagenoeg verdwijnen.

Kortom, leuke reclame foto die aangeeft dat de Gameboy een aardige hitte heeft overleefd maar verders ook niets.

[ Voor 3% gewijzigd door Bomberman71 op 04-03-2014 20:01 ]


  • itsme
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online
Afbeeldingslocatie: https://pbs.twimg.com/media/BiCtt6gIQAAuRQh.jpg:large

"If God wanted us to have unlimited free energy He would have put a giant fusion reactor in the sky"


  • itsme
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online
Eens, de slechts mogelijke collector edition zeg maar ;)

Anyhow, nintendo tweet ook dit nog:

SNES classic Super Mario Kart will power slide onto #WiiU Virtual Console on 27th March! Afbeeldingslocatie: https://pbs.twimg.com/media/BiC0k2WIUAA1xVb.jpg:large

En ik lees ook:
What's more, as part of a special promotion in the run up to the release of Mario Kart 8, if you download Super Mario Kart you will receive a £5.49 discount on the price of the Wii U sequel, which is due to hit Europe on May 30th. You'll have until June 30th to take advantage of the offer, and the usual caveats apply — you'll only get the discount if you purchase the digital version of the game via the Wii U eShop, and both purchases must be made on the same Wii U system

Nice!

[ Voor 64% gewijzigd door itsme op 06-03-2014 13:40 ]

"If God wanted us to have unlimited free energy He would have put a giant fusion reactor in the sky"


  • eathan
  • Registratie: Oktober 2013
  • Laatst online: 15-09-2025
Afbeeldingslocatie: http://25.media.tumblr.com/7b4135f241bb0f6cce11615960e221a6/tumblr_n2p848EVo71rw70wfo1_500.png

LALALA GELD!

when you're feeling down, just remember that somewhere, someone is pushing a door that says pull.

De Wii heeft inderdaad veel consoles verkocht (100 miljoen in totaal), maar daar was de third party support nog slechter dan de Wii U. De enige populaire Wii games die niet van Nintendo zelf waren, zijn die dans spellen (Just Dance serie).

Een kort lijstje van de best verkopende Wii games. Zie hoe snel dat naar beneden keldert? Dit zijn alle games die meer dan 2 miljoen exemplaren hebben verkocht. Op 100 miljoen consoles liggen deze dus bij minimaal 2% van de Wii bezitters.

Afbeeldingslocatie: http://i61.tinypic.com/jrr4eg.png
Dragunov schreef op zaterdag 19 april 2014 @ 12:39:
Net de charts gelezen van het aantal verkochte exemplaren en tuurlijk komt de WiiU nog een gans stuk achter, als er nog altijd mensen zijn die een Wii kopen!!!!
De uitleg hiervoor heb ik even in een plaatje gezet:
Afbeeldingslocatie: http://i.imgflip.com/88st6.png
Psyonara schreef op woensdag 23 april 2014 @ 15:34:
Had Nintendo Sony niet voor schut gezet toen met de Snes en CD-rom ondersteuning. Toen ze iets aankondigden? en Toen had Sony zoiets ach laten wij ook eens mee doen met consoles en PSX was geboren en blies de N64 e.d. uit het water.
Zover ik het begrijp:
- Nintendo en Sony gingen samen aan de slag voor een cd addon voor de SNES.
- Sony had zelfs een eigen SNES aangekondigd: de oorspronkelijke play station.
- Sony werd hebberig en ging Nintendo onder druk zetten voor een betere winstverdeling
- Nintendo gaf ze de vinger en ging in zee met Philips
- Sony werkte door aan eigen play station en dat werd de echte PlayStation.
- Samenwerking met Philips liep ook tot niets uit.

Afbeeldingslocatie: http://media.edge-online.com/wp-content/uploads/edgeonline/2009/04/PSNES.jpg
Dit is de eerste playstation. De SNES met disk drive van Sony.

[ Voor 9% gewijzigd door BlackMage op 23-04-2014 15:48 ]


Verwijderd

Topicstarter
Nintendo heeft de Special Edition Wii U MarioKart bundel aangekondigd.

Afbeeldingslocatie: http://images.nintendolife.com/news/2014/04/nintendo_confirms_mario_kart_8_wii_u_hardware_bundle/attachment/0/original.jpg

Inclusief de game op disc.

http://www.nintendolife.c...ion_wii_u_hardware_bundle

  • itsme
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online
W00t, nieuwe MK8 Nintendo direct, met aankondiging van een promotie, koop voor juli MK8 en je krijgt een andere game gratis:

Afbeeldingslocatie: http://cdn02.nintendo-europe.com/media/images/02_top_banners/other_2/campaigns/mario_kart_8_bonus_game_promotion/TB_Generic_MarioKart8Promo_enGB.png

Nintendo direct: YouTube: Mario Kart 8 Direct Presentation - 30.04.2014

Alleen de vraag welke de meeste heb ik al :P

Oh en er is ook een toeteritem waarmee je je kunt verdedigen tegen een blauw schild :)

[ Voor 33% gewijzigd door itsme op 30-04-2014 14:46 ]

"If God wanted us to have unlimited free energy He would have put a giant fusion reactor in the sky"


  • Ketho
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 04-05 08:29
BlackMage schreef op maandag 19 mei 2014 @ 16:00:
Hoe zit het eigenlijk met verzendkosten e.d.? Ik heb nog een hele stapel van die kaarten en zelfs als ik alleen de niet-Nintendo kaarten gebruik (zodat ik die registraties kan uitstellen tot er misschien weer een gratis game actie komt) dan kan ik wel wat uitzoeken. Maar dat zijn dingen waar ik dan geen verzendkosten voor over heb.
Ik heb onder andere voor de Polsband voor Wii-afstandsbediening in vier kleuren geen verzendkosten hoeven te betalen, dus ik denk dat het voor de andere producten ook wel zo is.
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/ZF6YIyo.png

  • BamSlam_
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
Voor wie iets bijzonders zoekt:
Afbeeldingslocatie: http://ecx.images-amazon.com/images/I/51WIvqBk14L.jpg

http://www.amazon.de/Mario-Kart-Steelbook-exklusiv-Amazon

[ Voor 6% gewijzigd door BamSlam_ op 20-05-2014 13:38 ]


  • MisterEagle
  • Registratie: Juli 2010
  • Laatst online: 16:06
Als jullie me missen ben ik even vis... Wii-en :D

Afbeeldingslocatie: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10339729_10203176198219967_6657466085242711035_n.jpg

  • wes-
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 09:47
Vandaag kunnen scoren. En gelukkig werkt het met m'n SNES controller :)

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/XRhOOON.jpg?2

Speelt heerlijk 8)

  • wes-
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 09:47
Gratis Mercedes DLC aankomende zomer:

Afbeeldingslocatie: https://pbs.twimg.com/media/BoydZfgCYAAIBwV.jpg

Afbeeldingslocatie: http://a.pomf.se/jceeid.gif

[YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=_AkgJZGspCM]

[ Voor 19% gewijzigd door wes- op 29-05-2014 15:59 ]


Verwijderd

Topicstarter
Nintendo heeft een nieuwe uitbreiding voor de Wii U aangekondigd.

Afbeeldingslocatie: http://images.nintendolife.com/news/2014/05/nintendo_announces_the_gamecube_controller_adapter_for_wii_u/attachment/0/630x.jpg

GameCube controller ondersteuning.

http://www.nintendolife.c...troller_adapter_for_wii_u

[ Voor 18% gewijzigd door Verwijderd op 29-05-2014 21:21 ]


  • KopjeThee
  • Registratie: Maart 2005
  • Niet online
Ik wil graag gebruik maken van de Bonusgame-actie voor Mario Kart 8.

Maar het is natuurlijk moeilijk kiezen. :) Vandaar een poll. Welke game zouden jullie kiezen? Ga er maar even vanuit dat je nog geen van de mogelijke games hebt.

Poll: Welke gratis game?
Nintendo Land
New Super Mario Bros. U
Game & Wario
Pikmin 3
The Legend of Zelda: The Wind Waker HD
Sonic Lost World (Wii U-versie)
Mario & Sonic op de Olympische Winterspelen: Sotsji 2014
Wii Party U
The Wonderful 101 (PEGI 12/USK 12)*
Monster Hunter 3 Ultimate (Wii U-versie; PEGI 12/USK 12)*
Tussenstand:
Afbeeldingslocatie: http://poll.dezeserver.nl/results.cgi?pid=390866&layout=6&sort=prc
Ook een poll maken? Klik hier
Goner schreef op maandag 02 juni 2014 @ 10:33:
[...]

Dat speelt inderdaad best lekker, koptelefoon erin en ontspannen achterover leunen ...
Dit dus? O-)

MK8
CyBeR schreef op maandag 02 juni 2014 @ 11:07:
[...]

Overigens, ligt 't aan mij of is de timing van de rocket start aangepast? Ik doe dat ook al jaren op de automatische piloot en ik merk dat ik nu langzamer start dan de rest, tenzij ik m'n timing aanpas.

[ Voor 33% gewijzigd door RayNbow op 02-06-2014 11:39 ]

Ipsa Scientia Potestas Est
NNID: ShinNoNoir


  • Gynnad
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 11:58
Hij ziet er erg tof uit de zelda, maar natuurlijk nog niet de gameplay..



Afbeeldingslocatie: http://s10.postimg.org/t4nqszvmh/zelda1.jpg

Afbeeldingslocatie: http://s10.postimg.org/vd1xac2qh/zelda2.png

Afbeeldingslocatie: http://s10.postimg.org/ms8lj5sk9/zelda3.jpg

Afbeeldingslocatie: http://s10.postimg.org/53gurjgt5/zelda4.jpg

[ Voor 59% gewijzigd door Gynnad op 10-06-2014 20:03 ]

"Don't worry, about a thing, Cause every little thing is gonna be alright"


  • JerX
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 21-04 14:00
Verwijderd schreef op woensdag 11 juni 2014 @ 14:48:
De kans is zelfs aanwezig dat de held NIET Link is.

http://nintendoeverything...-said-that-that-was-link/

Trouwens Link in Skyward Sword was ook rechtshandig.
Spoiler: het is de zoon van Zelda en Link! :+

Edit: oww kutje misschien heb ik nog gelijk ook, zoek de overeenkomsten:
Afbeeldingslocatie: http://86bb71d19d3bcb79effc-d9e6924a0395cb1b5b9f03b7640d26eb.r91.cf1.rackcdn.com/wp-content/uploads/2011/09/zelda-skyward-sword-romance-screenshot.jpg
Afbeeldingslocatie: http://s10.postimg.org/vd1xac2qh/zelda2.png
Oren en ogen van Zelda, haar en mond van Link (neus isdiscussieerbaar :P)

[ Voor 32% gewijzigd door JerX op 11-06-2014 15:18 ]

Steam: Jerx | PSN: Jerxy88 | Xbox: Jerxy

Dat pakje dat de persoon de trailer aan heeft is toch ook de outfit die Link aan heeft in het begin van Skyward Sword (kan op Twilight Princess zijn).

Edit: ok, misschien niet helemaal:
Skyward Sword:
Afbeeldingslocatie: http://media.ign.com/games/image/article/121/1215386/2011s-worst-dressed-video-game-characters-20111222002511628.jpg
Twilight Princess:
Afbeeldingslocatie: http://2.bp.blogspot.com/-MlEnwuf_4sg/UEfMQwuIVqI/AAAAAAAAcsU/0-bXXhIliCU/s800/twilight%252Bprincess%252Brancher%252Blink%252Bpapercraft.jpg

[ Voor 55% gewijzigd door Deddiekoel op 11-06-2014 15:28 ]

Verlanglijstje: Switch 2, PS5 Pro Most wanted: Switch 2


  • The PyroPath
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 15-04 23:18

The PyroPath

Go Tweak your ass off

Tsja, dat lees ik op meer plekken, maar los van dat ze allebei blauw zijn...uhm nee, compleet andere outfit.

Kan zo snel niet een compleet plaatje van hem vinden maar:
Afbeeldingslocatie: http://videogamewriters.com/wp-content/uploads/2013/09/WWHDComparison.png

[ Voor 23% gewijzigd door The PyroPath op 11-06-2014 15:45 ]

Breek je nek voorzichtig


  • KopjeThee
  • Registratie: Maart 2005
  • Niet online
Banix schreef op maandag 02 juni 2014 @ 15:30:
[...]


Van de actiesite van nintendo. Na het registreren en kiezen van de game heb je zo te zien tot en met 30 september.

Je moet tussen 30 mei 2014, 10:00 uur (CEST) en 31 juli 2014, 23:59 uur (CEST) de pincode voor Club Nintendo voor de game Mario Kart 8 voor de Wii U hebben geregistreerd in Club Nintendo op www.club-nintendo.com
Nou, voor stap 1 gaat het al mis. Ik heb de club nintendo kaart gepakt. Blijkt dat ze een soort plakkertje over het grijze kraslaagje hebben gedaan. Ik trek het plakkertje er af, scheuren er wat letters/cijfers mee...
:'(

Wie o wie kan hier nog iets van maken?
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/Nn2pf20Gib9aj1b9MSE5Ln3L/thumb.jpg

Ik heb al wat combinaties geprobeerd. Maar tot nu toe geen geluk. Mijn eerste ingeving was: OAOLG
De O vervangen door 0 hielp ook niet.

  • Sinus_rhythm
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 05-05 19:14
BlackMage schreef op woensdag 18 juni 2014 @ 15:15:
De originele ook... zie die uitsparing links.
[afbeelding]
Bij de originele loopt het stuurtje links door. Misschien zie je het bij deze beter..

Afbeeldingslocatie: http://i.walmartimages.com/i/p/00/87/31/24/00/0087312400504_500X500.jpg
Gusev schreef op zondag 29 juni 2014 @ 13:30:
Waar staat die actie vermeld? Ik kan het niet terugvinden op de website / folder.
Gelekt uit de folder die morgen uitkomt.

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/Ko1L6nPl.jpg

  • Robolokotobo
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 02-05 23:19
Hebben jullie ook zin in deze game?

http://www.nintendolife.com/videos/1852

Afbeeldingslocatie: http://images.nintendolife.com/news/2014/06/e3_2014_hands_on_with_captain_toad_treasure_tracker/attachment/1/original.jpg

Afbeeldingslocatie: http://images.nintendolife.com/news/2014/06/e3_2014_hands_on_with_captain_toad_treasure_tracker/attachment/2/original.jpg

Qua graphics lijkt het natuurlijk veel op SM3DW. En ik vind dat die graphics een hele mooie sfeer brengen. Er is nog geen releasedatum bekend. Zal het dit jaar worden?

Raar maar als ik zie dat er de bekende sterren uit Super Mario games behaald moeten worden, word ik al enthousiast haha. Maar het concept van de game vind ik ook sterk.

[ Voor 31% gewijzigd door Robolokotobo op 07-07-2014 20:57 ]

Ryzen 7 5700X 16GB RTX 5060 1TB NVMe


  • ShadowSaiyan
  • Registratie: April 2014
  • Laatst online: 21-01-2024
Afbeeldingslocatie: http://i238.photobucket.com/albums/ff234/shadowsaiyan1987/2014-07-10161236.jpg

Vond het nu wel tijd worden om er een te halen. Er waren voor mij inmiddels genoeg first party games die mij hebben overtuigd.

Mijn NNID is ShadowSaiyan87, dus voel je vrij om mij toe te voegen :)

PSN ID: ShadowSaiyan Battle.net:<GoT>ShadowSaiyan#2394


Verwijderd

Topicstarter
Ik heb het niet over de oplader, maar de andere standaard ;)

Deze:
Afbeeldingslocatie: http://www.n1ntendo.nl/publicfiles/files/Wii-U/Wii-U_GamePad_Stand.jpg

Verwijderd

Topicstarter
BlackMage schreef op vrijdag 25 juli 2014 @ 16:05:
[...]

*Zelda heeft geen officieel universum/tijdlijn, maar er gaan veel theorieen rond. Nintendo heeft zelf er ook wel eens over gesproken, maar volgens mij niet officieel. Ik zie het nog wel gebeuren dat Nintendo met canon komt wat alles in perspectief zet.
Incorect.

In het officiële Hyrule Historia boek staat een tijdlijn:

Afbeeldingslocatie: http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--Py-PvkG1--/c_fit,fl_progressive,q_80,w_636/18j0yyebco7eqjpg.jpg

Maar idd, Hyrule Warriors valt niet binnen deze tijdlijn.

[ Voor 5% gewijzigd door Verwijderd op 25-07-2014 16:11 ]

Achievements kun je gewoon delen via Miiverse. :p
Afbeeldingslocatie: https://d3esbfg30x759i.cloudfront.net/pap/zlCfzSE8u48Vs03gVb
Afbeeldingslocatie: https://d3esbfg30x759i.cloudfront.net/ss/zlCfzSE8u48Vs03gVb
Afbeeldingslocatie: https://d3esbfg30x759i.cloudfront.net/pap/zlCfzRXFcNInZJRavc
Afbeeldingslocatie: https://d3esbfg30x759i.cloudfront.net/ss/zlCfzRXFcNInZJRavc
Edit:
Nog een "achievement" Miiverse post:
Afbeeldingslocatie: https://d3esbfg30x759i.cloudfront.net/pap/zlCfzRRYGf0izI6G0p
Afbeeldingslocatie: https://d3esbfg30x759i.cloudfront.net/ss/zlCfzRRYGf0izI6G0p

[ Voor 21% gewijzigd door RayNbow op 27-07-2014 21:48 ]

Ipsa Scientia Potestas Est
NNID: ShinNoNoir

BlackMage schreef op donderdag 14 augustus 2014 @ 10:20:
[...]


Dan vind ik het vreemd als de opening cutscene geen stemmen heeft. Dat zal in de final versie dan vast wel komen....
De game is al uit? ;)

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/cNxTh5D.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/228C0FQ.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/pZxGREa.jpg

Ipsa Scientia Potestas Est
NNID: ShinNoNoir


Verwijderd

Topicstarter
uFx schreef op donderdag 14 augustus 2014 @ 16:06:
Hoe zit het eigenlijk met Shovel Knight? Is daar al een releasedatum voor Europa van bekend? Kan er niet echt iets over vinden.
Die voortgang kan je hier lezen:
http://yachtclubgames.com...ght-international-status/

Voor de EU:
Afbeeldingslocatie: http://yachtclubgames.com/wp-content/uploads/2014/07/europeanRegion.gif

Ik vermoed zelf ergens tussen october en december dit jaar.

[ Voor 5% gewijzigd door Verwijderd op 14-08-2014 21:26 ]


Verwijderd

Topicstarter
giantgiantus schreef op zondag 17 augustus 2014 @ 09:45:
Vroeger altijd enorm fan Nintendo games. Daarom een Wii U aangeschaft, maar kan er toch niet meer echt van genieten. Alle platformgames zijn eigenlijk precies hetzelfde als wat ik in mijn jeugd speelde. Donkey Kong Country 1-3 vond ik stiekem ook gewoon beter dan Tropical Freeze. Voor Mario Bros geldt hetzelfde. Mario Kart is ook precies hetzelfde als die op de SNES, ietsje mooier dat dan wel.

Toch jammer. Dingen kopen op jeugdsentiment is geen garantie op succes. Nu dus maar in de verkoop ;)
MarioKart precies hetzelfde als op de SNES? Really?! Het enige wat "hetzelfde" is is het feit het Mario in een Kart is. Verder is de game echt compleet anders. Ten eerste: volledig in 3D. Betere parcours met meer variatie.Het ziet er niet "ietsje" mooier uit, maar het ziet er echt prachtig uit. Tov. Super Mario Kart heb je ook nog eens items.

Super Mario Kart was / is een geniaal spel, maar werkelijk niet hetzelfde als MarioKart 8. Anders kan je dat écht over vrijwel ELK spel zeggen.

Afbeeldingslocatie: http://4.bp.blogspot.com/_fjCF8CuGYg8/SyKCW6x4GbI/AAAAAAAAAHc/vH--ybjLKLE/s320/fifa+97.jpg
Fifa op de SNES.

Afbeeldingslocatie: http://images.eurogamer.net/2013/articles//a/1/6/3/7/2/9/4/FIFA_PS4_006.bmp.jpg
Fifa 14.

Precies hetzelfde, alleen iets mooier.
Het was leuker geweest als dit personage ook in Smash Bros zat:

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/GKBNqcL.png

:p

Ipsa Scientia Potestas Est
NNID: ShinNoNoir


  • iMuchacho
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 14:39
The_Bird schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 09:53:
Kan je dan al zien welke tracks er in elke cup zitten?

Prijs is trouwens erg netjes, 6 chars en 16 tracks voor 12 euro. (Al is het wel jammer dat ze weer slots verspillen aan NOG een Mario en Peach. Wanneer de DLC uit is hebben Mario en Peach beiden 4 verschillende vormen/slots. Dat is dan wel weer overdone)
Nee, dat helaas niet

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/NaVv93h.jpg?1

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/EweZi62.jpg?1?1011

[ Voor 3% gewijzigd door iMuchacho op 27-08-2014 10:33 ]

Journey to the city unscathed


  • Sinus_rhythm
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 05-05 19:14
TFHfony schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 10:45:
[...]

Heb je nu al iets aan die DLC dan?
Wat The_Bird zegt in de post onder mij.
The_Bird schreef op woensdag 27 augustus 2014 @ 10:31:
Leuk dat je dan gelijk verschillende kleuren Yoshi kan kiezen. Klein dingetje maar ik vind het ook wel eens leuk om als rode of blauwe Yoshi te rijden.
Afbeeldingslocatie: http://mariokart8.nintendo.com/img/dlc/img-packbonus.png
Korting op Hyrule Warriors als je een ander Zelda spel in de komende weken koopt:
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/oJglISf.jpg
(Bron)

Ipsa Scientia Potestas Est
NNID: ShinNoNoir

Of je koopt zowel een witte als een zwarte en je mengt de boel zoals een aantal mensen al gedaan hebben:
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/oBmzarD.jpg?1
(reddit thread)

[ Voor 24% gewijzigd door RayNbow op 07-09-2014 13:00 ]

Ipsa Scientia Potestas Est
NNID: ShinNoNoir


Verwijderd

Topicstarter
Ik denk niet dat dat ooit gaat komen. Maar je kan ze wel inwisselen voor unieke goodies :)

Zoals deze Yoshi pluche:

Afbeeldingslocatie: http://stars.nintendo-europe.com/assets/upload/img/products/912x513/5236-54008cdd1692f.png

Wel kan je Premium Nintendo punten omwisselen voor eShop tegoed.
https://p.nintendo.net/premium/

[ Voor 60% gewijzigd door Verwijderd op 09-09-2014 12:38 ]


  • iMuchacho
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 14:39
Volgens Nintendo Frankrijk komt, zoals eerder uitgelekt, SSB toch echt 21 november uit!

Afbeeldingslocatie: http://images.nintendolife.com/news/2014/09/online_nintendo_advert_confirms_november_21st_launch_date_for_super_smash_bros_wii_u/attachment/1/630x.jpg

UPDATE - Nintendo France now says this date was a mistake...

bron: http://www.gonintendo.com...or-november-21st-releasse

[ Voor 28% gewijzigd door iMuchacho op 16-09-2014 20:20 ]

Journey to the city unscathed


  • Avioto
  • Registratie: Januari 2012
  • Laatst online: 06-05 11:16
Ik had niet gedacht dat ik deze ooit nog zou kopen :P

Afbeeldingslocatie: http://i1368.photobucket.com/albums/ag176/Avioto/DSC00032_zps9b075091.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i1368.photobucket.com/albums/ag176/Avioto/DSC00035_zpsf7b5bfbb.jpg

Steam/XBL: Avioto


  • Goner
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 28-10-2025

Goner

What can I do you for ?


Verwijderd

Topicstarter
De Wii schematisch:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/f3LhZHEtVlyV7G9SnugeR4g3/full.png

Dus alleen aansluiting naar de GC controller poorten en GC geheugenkaarten zijn in de nieuwere Wiis verwijderd.

Dit verraad ook gelijk de werking van de GC Controller adapter :p

[ Voor 49% gewijzigd door Verwijderd op 08-10-2014 09:42 ]

Koldur schreef op vrijdag 10 oktober 2014 @ 16:22:
Eén groot voordeel wat ik nog niet heb gelezen hier is het volgende, de Wii U is enorm zuinig, een factor 5 zuiniger vergeleken bij de Xbox 360/One en PS3/PS4. Dat is voor mij om meerdere redenen een punt, belangrijkste is dat de Wii U daardoor niet zo verschrikkelijk veel herrie maakt en geen RROD of YLOD problemen veroorzaakt, ook vind ik het verbruik qua kosten niet onbelangrijk. Nintendo heeft zich hier altijd voor ingezet, de andere partijen niet.
Klopt, al is 5x een beetje overdreven. 5x zo zuinig als de oorspronkelijke PS3/X360 wellicht, maar die zijn wel iets verbeterd in de recentere versies :)

Maar zo belangrijk is dat niet. Volgens mij gebruikt de PS4 zo'n 4x zoveel vermogen als de Wii U, 120 watt ipv 30. Maar als je 2 uur per dag gamed (haal ik nooit) voor een heel jaar lang, dan scheelt je dat 15 euro aan stroomkosten.
Verwijderd schreef op vrijdag 10 oktober 2014 @ 16:29:
[...]

Voor de GameCube controller gaat dat op. Vrij weinig vernieuwend was die.
De N64 controller was dat achter wel. De eerste met een analoge stick. Een vrij unieke vorm. Rumblepad kon je onderin steken of een memorycard.
De Atari 2600 was de eerste met een analoge stick :P:
Afbeeldingslocatie: http://i59.tinypic.com/v6nn2s.jpg

[ Voor 19% gewijzigd door BlackMage op 10-10-2014 16:37 ]


  • DukeBox
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
Opzich leuke controllers, zeker met de bijpassende Wii Mote (mis alleen een luigi versie) maar buiten de andere knoppen indeling vind ik het niet veel toevoegen. Daarnaast vraag ik me af of die 'piano lak coating' wel fijn speelt.
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/ITxtPcir4Izur1up0MeXRonJ/medium.jpg

[ Voor 24% gewijzigd door DukeBox op 12-10-2014 21:39 ]

EA heeft hele andere motieven voor niets uitbrengen op de Wii U. Ze boycotten Nintendo gewoon. EA wilde dat Nintendo in plaats van de eShop Origin ging gebruiken als distributieplatform voor digitale Wii U games.

De reactie van Nintendo is mooi samen te vatten in dit plaatje:
Afbeeldingslocatie: http://www.japanprobe.com/wp-content/uploads/2009/10/hatoyama-southpark.jpg

En toen ging EA huilie huilie doen :P

Opzich jammer, want EA maakt goede spellen. Daar kan je het mee eens zijn of niet, maar voor zover Metacritic een indicatie is daarvan klopt het wel :) Het komt maar zelden voor dat een spel van hun minder dan 80 scoort. En dat is inclusief de jaarlijkse edities van die sportmeuk.

Maargoed Ubisoft is ook exit, en die waren juist heel erg pro-Wii U. Als het anders was gelopen met EA dan waren ze ook tot die conclusie gekomen. Dus uiteindelijk heeft die boycot weinig uitgemaakt.

  • Brammos85
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 16:23
Intertoys.nl:

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/lW25hvv.png

verdomd goeie deal, toch?

[ Voor 36% gewijzigd door Brammos85 op 22-10-2014 14:04 ]


  • Waah
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 29-04 19:39
DukeBox schreef op vrijdag 24 oktober 2014 @ 14:18:
[...]

Werkt wel degelijk op LCD echter moet je er wel een hebben met een input lag < 10ms en een goede contrast ratio.
Daar heb ik nog nooit van gehoord... probleem met de gun is dat vroeger alle tv's dezelfde timings hadden. Dus geen nabewerking en spullen. Dus de NES gun wist precies wanneer hij moest "kijken".

Bij LCD's is de timing niet altijd gelijk (vandaar dat je tegenwoordig lip-sync en shift hebt op versterkers) en dat is het probleem. De gun "kijkt" altijd te vroeg, of te laat....

Ik ken geen enkele NES gun die werkt met een LCD..... tenzij die gemod is met een laser of iets dergelijks. Daarom is het systeem met de IR leds zoals op de Wii met de Wiimote bedacht.

En ja. heb een oude LCD tv opgehaald. Een B&O MX4000. die zijn niet superdik namelijk voor een LCD
Afbeeldingslocatie: http://www.beoworld.org/assets/thumbnails/mx4000a.jpg

Maar ik raak nogal off-topic :P

[ Voor 7% gewijzigd door Waah op 24-10-2014 15:35 ]


  • Avioto
  • Registratie: Januari 2012
  • Laatst online: 06-05 11:16
Duurt even, maar dan heb je ook wat

Afbeeldingslocatie: http://i1368.photobucket.com/albums/ag176/Avioto/bay1_zpsecee85cd.png

Afbeeldingslocatie: http://i1368.photobucket.com/albums/ag176/Avioto/bay2_zps7ae24602.png

Afbeeldingslocatie: http://i1368.photobucket.com/albums/ag176/Avioto/bay3_zpsf496799c.png

:D

Steam/XBL: Avioto


  • Sinus_rhythm
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 05-05 19:14
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/89HANHgh.jpg

Zag het ook inderdaad http://www.smashbros.com/nl/

https://twitter.com/NintendoNL/status/528124792780894208

[ Voor 23% gewijzigd door Sinus_rhythm op 31-10-2014 11:44 ]


  • Flozem
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 14:12
Vandaag Wii U en Mariokart 8 ontvangen van de webshop. MK8 was in een verzegelzakje van BartSmit verpakt en niet gesealed.

Niksvermoedend mijn Wii U geinstalleerd, en wilde MK8 gaan spelen, blijkt er gvd Mario en Sonic at the Olympic Wintergames in te zitten.... En natuurtlijk is hun klantenservice alleen binnen kantooruren bereikbaar. :(

Afbeeldingslocatie: https://dl.dropboxusercontent.com/u/242262923/IMG_20141105_195849.jpg

Afbeeldingslocatie: https://dl.dropboxusercontent.com/u/242262923/IMG_20141105_195911.jpg

[ Voor 21% gewijzigd door Flozem op 05-11-2014 20:10 ]


  • iMuchacho
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 14:39
De 3e batch van Amiibo's zijn aangekondigd
Afbeeldingslocatie: https://pbs.twimg.com/media/B2ITm15CAAAC7dI.png

Ook is er een firmware update (5.3.0) beschikbaar

Journey to the city unscathed

Nintendo-fans zijn gewoon lastig te pleasen, in het bijzonder Zelda-fans... :+

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/fNqEPE5.png

Ipsa Scientia Potestas Est
NNID: ShinNoNoir


  • Haay
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 05-05 13:00
DukeBox schreef op woensdag 12 november 2014 @ 09:04:
Das toch helemaal geen goede deal ? Voor €189 (en kan nog minder zelfs) heb je de Wii U Party set.
De verschillen:
+ wii party u (incl. wii mote+)
- 8GB i.p.v. 32GB opslag
- laad standaard voor de wii pad.
Precies, die bol.com 'deal' is helemaal geen deal. Opslag is geen issue omdat je het gemakkelijk via USB kunt uitbreiden (heb nog een 32GB USB stick liggen ;))

En wat die laad standaard voor de Wii U Pad betreft, ik heb hem gister los voor €5 bij de Dixons gekocht!
Afbeeldingslocatie: http://www.dixons.nl/images/350/350/0/509327.png
--> http://www.dixons.nl/game...endo-gamepad-cradle-stand :*)

Verwijderd

Topicstarter
Rudyyy schreef op vrijdag 21 november 2014 @ 10:55:
[...]

Denk dat het toch de winkel wordt. Download is geen optie, wil 'm later wel weer verkopen :)
Afbeeldingslocatie: http://www.nooooooooooooooo.com/vader.jpg

  • rudyman85
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 15:29
Nee hoor, aankomende 28 november komt het spel uit.

Afbeeldingslocatie: http://s22.postimg.org/ir6e7g0vl/WP_20141122_002.jpg

Na het werk direct naar de MM :)

[ Voor 12% gewijzigd door rudyman85 op 23-11-2014 11:43 ]


  • Phusebox
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 10:43
Ik kreeg net nog een mail van mijn backup bestelling: helaas kan het product niet geleverd worden. Het zal ook niet meer op een later tijdstip geleverd worden...

Edit: tegen alle verwachtingen in:

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/WZ4VAoHnFv7U9ulOfmSlKvdY/full.jpg

[ Voor 25% gewijzigd door Phusebox op 27-11-2014 15:59 ]

xbox live / psn / steam / nintendo id: phusebox | iRacing


  • Willybubba
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 07:51

Willybubba

Nut up or shut up.

Blijkbaar kun je met de Samus Aran Amiibo de poortjes naar de metro van Moskou openmaken :D

Afbeeldingslocatie: https://pbs.twimg.com/media/B3ey5CtCEAA0l9A.jpg:large

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."


  • Flozem
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 14:12
Mediamarkt in Roermond had de losse Smashbros doosjes (46 € vandaag) samen met de Amiibo's (15 €) net binnen. Ze hadden nog volop GC/WiiU controllers (29 €) en Smashbros bundles met GC controller hub (59 €), en losse hubs (19 €) in de schappen. :)

Afbeeldingslocatie: https://dl.dropboxusercontent.com/u/242262923/IMG_0207s.jpg

[ Voor 25% gewijzigd door Flozem op 28-11-2014 17:58 ]

Vrijdag Link en Marth gehaald:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/ApnTPEAoqkMyOq0urCNWcrch/full.jpg

En zojuist met de 3=2 actie bij de Media Markt m'n collectie aangevuld met Samus, Fox en Pikachu.

* RayNbow wilde eigenlijk een Kirby erbij, maar die was al uitverkocht.

Ipsa Scientia Potestas Est
NNID: ShinNoNoir


Verwijderd

Topicstarter
Ik heb laatst een Sony MDR-HW700DS koptelefoon gekocht die ook mooi 5.1/7.1 geluid levert (gaat tot 9.1, maar zowel de Wii U als PS4 leveren dat niet) van mijn Wii U en 7.1 van mijn PS4.

Werkt super! (Was wel een dure koptelefoon, maar ja)

Zo ziet hij er uit:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/IFIOl6jQ0yU6yQ2UgzQYMmQ1/full.jpg

[ Voor 32% gewijzigd door Verwijderd op 02-12-2014 15:59 ]

RayNbow schreef op dinsdag 02 december 2014 @ 11:32:
Vrijdag Link en Marth gehaald:
[afbeelding]

En zojuist met de 3=2 actie bij de Media Markt m'n collectie aangevuld met Samus, Fox en Pikachu.

* RayNbow wilde eigenlijk een Kirby erbij, maar die was al uitverkocht.
En nu een foto van de uitbreiding:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/zbUdO0b7wOw1xjNFyJ0TaEqD/full.jpg

Ipsa Scientia Potestas Est
NNID: ShinNoNoir

Pagina: 1 2 3

Let op:
-Let op: er is een Het Nintendo Amiibo topic