Zojuist contact gehad met de klantenservice van Neckermann.com. Ik kreeg een klantenservicemedewerkster aan de lijn die mij vertelde dat zij het door zou geven aan de betreffende afdeling waar dit thuis hoort en waar dit afgehandeld zou worden.
Nadat ik aangaf dat ik al twee maal een e-mail verstuurd heb zonder enige reactie te hebben gehad, werd mij nogmaals duidelijk gemaakt dat het doorgegeven zou worden aan de betreffende afdeling.
Wanneer ik vroeg naar een persoon op de afdeling die ik telefonisch even zou kunnen spreken werd ze fel: dit zou per e-mail of schriftelijk afgehandeld worden. Toen ik nogmaals aangaf dat ik al twee e-mails heb gestuurd, geen reactie heb gehad en dat ik iemand anders zou willen spreken, benadrukte ze dat dit niet mogelijk is en dat de desbetreffende afdeling hierover per e-mail of schriftelijk contact op zou nemen.
De kers op de taart van dit zeer informatieve en nuttige gesprek was voor mij het volgende: toen ik nogmaals, lastige klant dat ik ben, vroeg om iemand anders aan de lijn te krijgen van de 'andere' afdeling om wat licht op de zaak te laten schijnen, werd er gezegd dat zij dit niet kon doen en dat er een aparte Xbox One-afdeling is die deze zaken in behandeling neemt en afhandelt.
Naar het functioneren van deze afdeling heb ik maar niet meer gevraagd. Daarnaast heb ik mevrouw ook geen prettige dag meer gewenst