ALL-CAPS WITH NO PUNCTUATION IS SO MUCH TRUER TO THE WAY THOUGHTS HURTLE OUT OF THE HUMAN BRAIN THAN CAREFULLY MANICURED AND PUNCTUATED SENTENCES COULD EVER BE

Ik denk dat het handig is om in deze context een link naar het Nexus 10 Accessories forum op XDA te plaatsen.
Mijn N10 is onderweg, ik verwacht hem morgen. Ik wil wil er i.i.g. de pogo charger by om de slijtage van de USB poort te voorkomen (bij mijn telefoon is deze onlangs kapot gegaan). Daarnaast wil ik een case aanschaffen. Ik wil er zoeen die je over het scherm klapt. De poetic slimline is erg populair, daarnaast is er nog de Moko case die er op lijkt. Op volgens een filmje op youtube waari nde twee vergeleken worden is de moko wat beter, maar deze heeft twee nadelen:
- De flap heet een metalen klipje dat tegen het scherm kan komen en mogelijk krassen zou kunnen geven
- De aansluiting van de pogo charger is bedekt als de case gesloten is.
STRAVA | Panasonic 5kW J Monoblock
Ik ga denk ik ook voor de poetic, besteld via amazon ofzo?
Ik ook, maar ben er wat kritischer over: Voor wat 'ie kost is het een prima case. Doet het ding z'n werk? Ja. Qua bescherming en de "fit" is 'ie uitstekend.vandermark schreef op donderdag 14 maart 2013 @ 10:45:
Ik heb de poetic en ben er echt erg tevreden over: erg mooie maar ook stevige case, voelt erg goed aan.
Maar flap oogt wel heel duidelijk als fake leer en de afwerking is matig. Er verschijnen al rafeltjes. De flap, als driehoek eronder geklapt, is op gladdere ondergrond niet stabiel dus wil de tablet wel eens naar liggend glijden.
Nogmaals, dat valt onder "goedkoop is duurkoop", voor de prijs (£12,95 bij Amazon.co.uk, want Amazon.com wilde de case niet naar Europa versturen) is de case prima. Ik vind het cosmetische mindere van de case niet erg.
ALL-CAPS WITH NO PUNCTUATION IS SO MUCH TRUER TO THE WAY THOUGHTS HURTLE OUT OF THE HUMAN BRAIN THAN CAREFULLY MANICURED AND PUNCTUATED SENTENCES COULD EVER BE
Ik wil er dus ook eentje hebben, ook via Amazon want die vertrouw ik wat meer met mijn CC. Hoe onderbuik dat gevoel ook is.elbeannie schreef op donderdag 14 maart 2013 @ 12:57:
Deze pogo kabel, is die alleen puur voor het opladen?
Ik ga denk ik ook voor de poetic, besteld via amazon ofzo?
De pogo aansluiting kent 6 pinnen, dus dat is wel zeer waarschijnlijk voor meer dan alleen power.
ALL-CAPS WITH NO PUNCTUATION IS SO MUCH TRUER TO THE WAY THOUGHTS HURTLE OUT OF THE HUMAN BRAIN THAN CAREFULLY MANICURED AND PUNCTUATED SENTENCES COULD EVER BE
Ik heb de poetic gelijk besteld bij Amazon, echter ik heb hem weer terug kunnen sturen. Hij paste bij mij simpel weg niet, één van de hoeken floepte er telkens weer uit. Een foute versie denk ik want ik heb het op XDA nog bij niemand gelezen.
Ik vond het op zich een heel mooie (ik had een rode) case. Voelt lekker in je handen. Nadeel vond ik ook wel de mindere flap (alhoewel dat ook wel weer meevalt) en dat ie toch wel 259 gram weegt wat bijna de helft is van de Nexus 10.
Kreeg trouwens netjes al mijn geld (incl verzendkosten) terug van Amazon.
Ik overweeg om hem toch weer te gaan bestellen.
[ Voor 5% gewijzigd door T homass op 15-03-2013 22:54 ]
Anoniem: 356981
http://www.tolac.nl/google-nexus-10-smart-cover-zwart.html
Anoniem: 19547
Nope geen ervaring mee. Ik ben voor deze gegaan:Anoniem: 356981 schreef op zaterdag 16 maart 2013 @ 13:22:
heeft iemand toevallig ervaring met deze "smart cover"?
http://www.tolac.nl/google-nexus-10-smart-cover-zwart.html
http://www.amazon.de/Easy...TF8&qid=1363610232&sr=8-1
En ben er zeer tevreden over. De cover is echt zeer fraai afgewerkt en alles is zeer robuust.
Ik las andere verhalen over covers die na paar weken alweer versleten waren maar deze is van uitstekende kwaliteit. (Beter dan ik had verwacht)
Verder kun je bij deze de pogo kabel gebruiken ook als de cover dicht zit. (uitsparing)
Verder handig dat je hem zo naast je pc op je bureau neer kan zetten..
Ik kan je hem absoluut aanraden!
http://www.amazon.com/MoK...1&keywords=nexus+10+cover
In prachtig oranje (echt een mooie oranje, staat best speels en toch chique). Aanrader. Goede kwaliteit, handig, nog betaalbaar ook.
- Poetic Slimline portfoliocase (rood)
- Magnector Pogo charge cable
- USB OTG kabel
Even kort mijn ervaringen:
Poetic case: Ziet er mooi uit en de tablet past er goed in. Ik ben positief verrast over het feit dat de tablet er relatief eenvoudig is uit te halen. Het Poetic vs Moko filmpje op youtube suggereerde dat dat vee lastiger zou zijn.
Pogo: Deze is niet symmetrisch dus je moet goed kijken wat boven en onder is voor het aansluiten. Dit is niet heel makkelijk te zien, maar de bovenkant loopt een beetje hol. Nu ik weet waar ik op moet letten werkt het prima. Wel is de opening van de case wat aan de smalle kant, zodat de stekker er niet heel makkelijk aan gaat.
USB OTG kabel: Deze heb ik even snel getest met mijn draadloze Enermax Aurora media center keyboard/trackball. Werkt perfect. (Non-rooted stock ROM)
Verder heb ik ook nog een mini hdmi naar hdmi adapter besteld en een XBOX 360 Wireless USB Games Receiver Windows PC USB. Samen met mijn draadloze xbox 360 controller ga ik proberen om met mijn nexus 10 op mijn grote led scherm te gaan gamen
Heb jij het naar Nederland laten bezorgen? Amazone geeft de volgende meldinggtrNL schreef op dinsdag 19 maart 2013 @ 20:59:
Heb zo'n beetje dezelfde als Tmaster, maar dan van MoKo uit de USA.
http://www.amazon.com/MoK...1&keywords=nexus+10+cover
In prachtig oranje (echt een mooie oranje, staat best speels en toch chique). Aanrader. Goede kwaliteit, handig, nog betaalbaar ook.
Heb onder tussen deze besteld http://www.mytrendyphone....-google-nexus-96110p.htmlWe're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order.
[ Voor 27% gewijzigd door Wackmack op 02-04-2013 09:30 ]
Anoniem: 14038
In hoeverre zijn de beweringen dat je daarmee veel sneller kan opladen waar in de praktijk?
Een zeepstenen boekensteun besloot naar beneden te vallen, zo'n kleine meter ongeveer. Op mijn Nexus 10 (plat, scherm naar boven toe).
Goed, dat was dus een halve hartverzakking! Met angst in dat zojuist verzakte hart doe ik de flap open en zie ... Niks. Géén schade. De cover had een duidelijke put/deuk waar de boekensteun terecht was gekomen. Dus het was een voltreffer.
Bekomen van de schrik zit ik dit gewoon op de N10 te tikken en is er niks meer aan de hand. *Phew!*
Gadget nieuws later, want ik heb een pogo kabel besteld. Tz.t. een mini-review.
ALL-CAPS WITH NO PUNCTUATION IS SO MUCH TRUER TO THE WAY THOUGHTS HURTLE OUT OF THE HUMAN BRAIN THAN CAREFULLY MANICURED AND PUNCTUATED SENTENCES COULD EVER BE
Welke heb je besteld?
Op amazon doen ze hem nergens shippen naar NL.
Op www.amazon.de heb ik 'em wèl kunnen bestellen met verzenden naar Nederland. Aanbieder was QualityTop. €19,99 + €5,60 verzendkosten. 5 juli besteld, opgegeven ontvangstdatum zou pas 1 augustus zijn, maar iets van anderhalve week later viel 'ie in de bus.DaYwaLkUr schreef op vrijdag 02 augustus 2013 @ 11:40:
Waar kan je de pogo kabel bestellen?
Op amazon doen ze hem nergens shippen naar NL.
Nog even over het stuiter-verhaal hierboven: ondertussen ook een buts ontdekt in het hout, net naast waar de Nexus 10 lag, dus mijn Poetic heeft toch niet die zware klap van de boekensteun opgevangen, alleen de kleinere klap van de opgestuiterde steun.
ALL-CAPS WITH NO PUNCTUATION IS SO MUCH TRUER TO THE WAY THOUGHTS HURTLE OUT OF THE HUMAN BRAIN THAN CAREFULLY MANICURED AND PUNCTUATED SENTENCES COULD EVER BE
Zoals gezegd, de mijna heb ik gekauft via Amazon.de, bij de shop QualityTop: €19,99 + €5,60 verzendkosten.
De Pogo kabel is dus hiervoor:

Je krijgt 'em in een tasje, met siliconenrubber beschermdopje:

De kabel is 1,2m lang en plugt gewoon in de bijgeleverde lader in plaats van de standaard USB naar USB-micro kabel.
Om boven en onder te onderscheiden is één kant van de connector een beetje hol, de andere kant plat:


Sim-pel! Ik heb nog niet gelet op oplaadsnelheid want het gaat mij meer om de duurzaamheid van de aansluiting. De USB-micro aansluiting is fysiek niet al te robuust (ik had al eens een slecht werkende aansluiting op mijn telefoon.)
De magneten zijn sterk genoeg om het gewicht van de N10 te dragen maar niet tè sterk dus de connector laat los wanneer dat nodig is. Wèl opletten met (bank)pasjes waar nog een magneetstrip op zit dus.
Oordeel: "Buy!"
ALL-CAPS WITH NO PUNCTUATION IS SO MUCH TRUER TO THE WAY THOUGHTS HURTLE OUT OF THE HUMAN BRAIN THAN CAREFULLY MANICURED AND PUNCTUATED SENTENCES COULD EVER BE
Ik krijg helaas ook de melding dat er niet naar mijn land verstuurd wordt.JumpStart schreef op vrijdag 02 augustus 2013 @ 14:36:
[...]
Op www.amazon.de heb ik 'em wèl kunnen bestellen met verzenden naar Nederland. Aanbieder was QualityTop. €19,99 + €5,60 verzendkosten. 5 juli besteld, opgegeven ontvangstdatum zou pas 1 augustus zijn, maar iets van anderhalve week later viel 'ie in de bus.
Motivatie voor deze keuze: het is een slanke cover, niet duur (ongeveer € 17, inclusief verzendkosten) en zo op het oog lijkt het op een prettige cover die ik eerder heb gezien op een iPad van een kennis.
Andere tweakers ervaring met deze cover of andere covers van het merk EasyAcc?
pricewatch: Yarvik YAC140
Het is gemaakt van neopreen en bedoeld voor 10" widescreen tablets, m'n Nexus 10 past er perfect in.

Zonder gekheid, ik heb zèlf zitten pulken, nadat een stukje van het kruisje afgebroken was (achter stof blijven haken denk ik). Dus de rest van de "†" en de "tic" moest ook maar eraf.
Voor de rest houdt het ding zich kranig. De binnenkant van de flap is nog steeds niet aan het rullen/pillen, dus dat is prima. Het beetje aan rafeltjes is sinds het begin van het gebruik verder niet toegenomen.
ALL-CAPS WITH NO PUNCTUATION IS SO MUCH TRUER TO THE WAY THOUGHTS HURTLE OUT OF THE HUMAN BRAIN THAN CAREFULLY MANICURED AND PUNCTUATED SENTENCES COULD EVER BE
Ja, ik heb de minisuit : http://www.minisuit.com/p...-keyboard-stand-case.aspxknurk schreef op maandag 12 augustus 2013 @ 15:24:
zijn er al mensen die ervaring hebben met een bluetooth toetsenbord voor de nexus 10?
En werkt lekker, als je even googled kan je ook nog 15 of 20 % korting vinden.
De opmerkingen die ik had gelezen over het lipje in het midden, ervaar ik niet als probleem.
Nu een maand of 2 in gebruik.
Anoniem: 536688
http://goo.gl/5uMPoU
Blijft de tablet daar een beetje in staan? Bij dergelijke modellen (niet per se deze) lees ik geregeld reviews dat het geheel nogal wankel is.Groverp08 schreef op donderdag 29 augustus 2013 @ 14:17:
[...]
Ja, ik heb de minisuit : http://www.minisuit.com/p...-keyboard-stand-case.aspx
En werkt lekker, als je even googled kan je ook nog 15 of 20 % korting vinden.
De opmerkingen die ik had gelezen over het lipje in het midden, ervaar ik niet als probleem.
Nu een maand of 2 in gebruik.
Zelf heb ik net deze besteld. Krijgt goed reviews, mooie features (auto sleep/wake, toetsenbord bevestigd met magneet, stevig) en nog een redeiljke prijs. Ben benieuwd
Hij blijft goed staan. Bij mij is het nog nooit omgevallen en ik hoef ook niet "voorzichtig" te zijn om dat te voorkomen.RoD schreef op zaterdag 07 september 2013 @ 13:25:
[...]
Blijft de tablet daar een beetje in staan? Bij dergelijke modellen (niet per se deze) lees ik geregeld reviews dat het geheel nogal wankel is.
Zelf heb ik net deze besteld. Krijgt goed reviews, mooie features (auto sleep/wake, toetsenbord bevestigd met magneet, stevig) en nog een redeiljke prijs. Ben benieuwd
Anoniem: 528564
Veel aparte aanbiedingen, maar een combinatie voor de nexus 10 (voor de 7 zijn er genoeg) vind ik zo snel niet. Op amazon.com willen ze weer niet leveren hier in .be
Die zijn echt wel te vinden hoor, kijk maar eens een paar posts boven je. Ik heb er daar notabene nog eentje genoemd.Anoniem: 528564 schreef op maandag 23 september 2013 @ 11:44:
Heeft er iemand weet van een deftige case, maar dan met toetsenbord?
Veel aparte aanbiedingen, maar een combinatie voor de nexus 10 (voor de 7 zijn er genoeg) vind ik zo snel niet. Op amazon.com willen ze weer niet leveren hier in .be
26 dollar inclusief verzending. Ik zat zelf ook te kloten via Ebay met aanbieders die hem niet naar Nederland sturen etc.
Die 26 dollar inclusief verzending is bovendien goedkoper dan hem via ebay.de of ebay.co.uk te bestellen. Bovendien had ik hem binnen 4 dagen netjes thuis. Bevalt prima. Laadt wel wat sneller op, maar verwacht geen schokkende verschillen. Voordeel is vooral dat je de USB-aansluiting 'spaart'
Als case gebruik ik een Tabcouch Sleeve van Geckocovers. Ik had al zitten kijken naar de Poetic Slimline en MoKo Slim-fit die online erg populair zijn. Ik zocht naar een case die niet te 'bulky' was. Bovendien moesten alle aansluitingen (incl. pogo) vrij toegankelijk blijven en wilde ik hem in verschillende standen kunnen neerzetten.
Dit is em:

Op zich zouden zowel de Poetic als de MoKo geschikt zijn, maar... Die Poetic is door de manier van neerzetten niet geschikt om op schoot op de bank of in bed te gebruiken. De MoKo is dan wat geschikter door het grote oppervlak waarop hij staat als je hem neerzet. Maar dan zit je weer met de manier van neerzetten. Daarbij moet je de helft van de case steeds losklikken van de Nexus. En ik kan me niet voorstellen dat dit uiteindelijk geen gevolgen heeft voor slijtage aan de randen van de Nexus zelf.
Bovendien... De Nexus 10 ligt veel te lekker in de hand om hem in zo'n vaste case te gebruiken. Als ik hem meeneem schuif ik hem in m'n sleeve, die ik onderweg dan weer prima als standaard kan gebruiken. En thuis leg ik de sleeve aan de kant en geniet ik van die fijne, rubberachtige achterkant in mijn knuistjes.
En wat zou een betere keuze zijn? De prijzen zijn gelijk:
http://www.amazon.co.uk/S.../ref=cm_cr_pr_product_top hogere waardering
http://www.amazon.co.uk/P.../ref=cm_cr_pr_product_top meer korting
[ Voor 68% gewijzigd door chronoz op 08-12-2013 00:59 ]

http://www.geckocovers.nl...ersele-tablet-sleeve.html
De zwarte variant wordt verkocht bij de mediamarkt.. Voor €65 geloof ikphoenix_555 schreef op vrijdag 20 september 2013 @ 11:30:
Weet iemand hoe ik aan zo'n officiele Google Nexus book cover kan komen? ik zag op Ebay een paar staan van €80+...

- lekker in de hand ligt (grip)
- op schoot prima schuin blijft staan (films kijken)
- magneet unlock (fijn voor powerbutton)
Ik heb deze gezien, welke aan alles voldoet:
http://www.geckocovers.com/google-nexus-385.html
Alleen vind ik de hoekjes waarmee hij vastgeklikt wordt niet zo heel mooi

Weten jullie een alternatief?
http://caramelboogers.tic...ck-with-magnetic-charging
Voor homemade, vind ik hem er erg goed uit zien en kan ik hem ook als een soort fotolijstje gaan gebruiken met de dagdroomoptie. Een cover zit ik nog over te twijfelen, want de meeste vind ik echt niet mooi en merkte bij mijn e-reader dat ik die ook nooit gebruikte behalve op reis.
OV | 2kap '99 131m² | Quatt Duo | Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24 '13 | Honeywell T6 | 13 x 435wp SolarEdge
ALL-CAPS WITH NO PUNCTUATION IS SO MUCH TRUER TO THE WAY THOUGHTS HURTLE OUT OF THE HUMAN BRAIN THAN CAREFULLY MANICURED AND PUNCTUATED SENTENCES COULD EVER BE
Ik heb 'm via Amazon.co.uk besteld, 2x zelfs.JumpStart schreef op dinsdag 04 februari 2014 @ 18:52:
Ik had 'em via Amazon gekocht. Ik weet even niet meer uit het hoofd of dat Amazon.de of Amazon.co.uk was.
In mijn vorige post bedoelde ik ook Amazon ipv eBay. Excuus.
OV | 2kap '99 131m² | Quatt Duo | Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24 '13 | Honeywell T6 | 13 x 435wp SolarEdge
http://www.saturn.nl/mcs/...,95952,482694,867437.html
Als je deze bedoeld, die wordt gewoon naar Nederland verstuurd.Justin2000 schreef op donderdag 13 februari 2014 @ 06:45:
Ik probeer die poetic te bestellen via amazon, alleen kan ik niet een verkoper vinden welke wel naar NL shipped.??
Ik weet dat er de officiële book cover case bestaat maar ik zoek er eentje die je zo in 3 standen kan plooien?
Als dat er niet is welke cases worden er aangeraden?
Thanks, ik had hem ook besteld die dag. Wel een heel verschil met de prijs bij mediamarkt.Dejagan schreef op maandag 31 maart 2014 @ 01:18:
Originele bookcover gekocht als dagaanbieding voor maar 5 euros bij Saturn.
Ook mooi afgewerkt moet ik zeggen en fijn hoe ze dat hebben verwerkt met dat je hem er achter in kan klikken.

Er zit 3 jaar garantie op het ding dus ging er een mailtje uit naar Poetic. Die reageerden snel, wilden graag foto's van de breuk zien en bewijs van aankoop. Voor dat laatste was een screenshot van de Amazon.co.UK aankoop voldoende.
Kort erop ontvang ik bericht dat ze mee een nieuw exemplaar toesturen en dat ik, bij wijze van uitzondering, de oude niet hoef terug te sturen.
Prima klantenservice dus!
ALL-CAPS WITH NO PUNCTUATION IS SO MUCH TRUER TO THE WAY THOUGHTS HURTLE OUT OF THE HUMAN BRAIN THAN CAREFULLY MANICURED AND PUNCTUATED SENTENCES COULD EVER BE
Anoniem: 592532
Dit is de Asus variant (heb zelf de samsung)
http://www.ebay.nl/itm/Al...338b0eb1d8#ht_2402wt_1399
Zal deze ook goed passend zijn voor de samsung?
Of is dit een beter alternatief:
http://www.ebay.nl/itm/GE...es_RL&hash=item3cd0ce3381
Ik kan vrij weinig vinden op fora over accesoires (keyboards) mbt de nexus.
Hopelijk kan iemand mij helpen !
Mvg,
Verrek... zo'n breukje heb ik ook, maar dan aan de andere kant van de knoppen...JumpStart schreef op dinsdag 08 april 2014 @ 06:52:
Mijn Poetic Slimline case had een barst opgelopen. Of liever, een breuk. Februari '13 gekocht via Amazon.co.uk.
[afbeelding]
Er zit 3 jaar garantie op het ding dus ging er een mailtje uit naar Poetic. Die reageerden snel, wilden graag foto's van de breuk zien en bewijs van aankoop. Voor dat laatste was een screenshot van de Amazon.co.UK aankoop voldoende.
Kort erop ontvang ik bericht dat ze mee een nieuw exemplaar toesturen en dat ik, bij wijze van uitzondering, de oude niet hoef terug te sturen.
Prima klantenservice dus!
7 mei wordt mijn nexus 10 verstuurd die ik besteld heb van iBOOD enkele dagen geleden
AMD Ryzen 7 3700x - Sapphire Nitro + RX5700XT - Samsung Odyssey Neo G7 32" | Samsung 65QN93B | Denon AVR-X1700H DAB | Monitor Audio Silver RX6 | BK XXLS 400 FF | PS5 Pro
| Me = M'n of Mijn | Is = Eens | Hun = Zij | Waar om doen men sen al die on nodig e spa ties over al tus sen ? | Hè = Heh? | Hé = Hey!
AMD Ryzen 7 3700x - Sapphire Nitro + RX5700XT - Samsung Odyssey Neo G7 32" | Samsung 65QN93B | Denon AVR-X1700H DAB | Monitor Audio Silver RX6 | BK XXLS 400 FF | PS5 Pro
en die bij Co.UK kost 24,22 EUR excl verzenden.
Die bij .DE kost 21,95 EUR incl.
| Me = M'n of Mijn | Is = Eens | Hun = Zij | Waar om doen men sen al die on nodig e spa ties over al tus sen ? | Hè = Heh? | Hé = Hey!
AMD Ryzen 7 3700x - Sapphire Nitro + RX5700XT - Samsung Odyssey Neo G7 32" | Samsung 65QN93B | Denon AVR-X1700H DAB | Monitor Audio Silver RX6 | BK XXLS 400 FF | PS5 Pro
Officiële Kensington video
[YouTube: http://youtu.be/sVJX3vGIltQ]
Itialaanse review (toont vooral het "suctie" gedeelte goed, welke de tablet op zijn plek houdt)
AULXJMHR
Eentje voor mezelf, de rest zet ik op Ebay.
http://www.ebay.nl/itm/Originele-Google-Nexus-10-Click-in-Bookcover-/131300819681
Ik zie hierboven dat CeesKees de Veo heeft besteld. Wat zijn je ervaringen?
[ Voor 8% gewijzigd door ginkgo op 23-10-2014 17:55 ]