• Martinspire
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 31-03 20:04
Gereserveerd.

Dit is voorlopig wel even handig:
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/knU9yly.png
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/MZx3EvS.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/O09CjCD.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/thlpT0G.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/bjnh1ou.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/XGtGzU1.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/Hy5xvOO.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/xz4ll6m.jpg
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/vZUPBGU.jpg

Tech City (part 1&2 of 4)[/b]
Afbeeldingslocatie: http://www.primagames.com/media/files/techcity_stage1.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.primagames.com/media/files/techcity_stage2.jpg

Coal City (part 1&2 of 4)
Afbeeldingslocatie: http://www.primagames.com/media/files/coalcity_stage1.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.primagames.com/media/files/coalcity_stage2.jpg

[ Voor 122% gewijzigd door Martinspire op 06-03-2013 23:37 ]

Martinspire - PC, PS5, XSX


  • RocketKoen
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 31-03 20:57
Klein zandweggetje in een lange rechte weg = auto's kunnen keren. Zonder file problemen.
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/iWJhc3Y.jpg

[ Voor 22% gewijzigd door RocketKoen op 08-03-2013 20:19 ]

TheS4ndm4n#1919


  • RocketKoen
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 31-03 20:57
Ik denk dat ik de oplossing heb voor verkeersproblemen.

De oorzaak:
Kruispunten.
In Simcity moeten de sims, net als irl, voorsorteren bij een verkeerslicht.
Maar als ze op de verkeerde rijstrook zitten en kunnen niet invoegen, dan blijven ze midden op de weg staan tot er een plekje is. En al het andere verkeer staat vast.

De oplossing
Vermijd rechte hoeken in je weg. De buitenste rijbaan zal namelijk niet gebruikt worden en zo creer je een knelpunt.
Zorg dat geen van je afslagen een doorgaande weg is. Je wilt dat het gros van je verkeer (>75%) rechtdoor rijdt.
En plaats afslagen het liefst zo ver mogelijk van elkaar vandaan.

Een lange slingerende avenue werkt best goed. Ik heb alleen het probleem dat sims die aan de overkant moeten zijn een enorm eind om moeten rijden. En bij het eerste keerpunt (afslag) veroorzaken ze dan een opstopping omdat ineens een groot deel van het verkeer de afslag moet nemen.
Gewone roads hebben dit probleem niet. dus misschien dat daar een oplossing zit.

Leuk handigheidje: In het edit menu van de university zit een voetpad. Dit kun je gebruiken om doorsteekjes te maken, zonder dat je auto's er last van hebben.

edit:
Voetpaden lossen het probleem op van niet kunnen keren:

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/S6xCcWcl.jpg

[ Voor 7% gewijzigd door RocketKoen op 09-03-2013 03:46 ]

TheS4ndm4n#1919


  • frG
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 21-03 19:20

frG

Ik krijg de dichtheid op geen enkele manier omhoog van mijn $$$ flats.

Afbeeldingslocatie: http://puu.sh/2eDLk

Iemand enig idee?

  • Gizz
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 13:20

Gizz

Dunder-Mifflin, Inc.

Zody schreef op zaterdag 09 maart 2013 @ 14:34:
[...]
Vergeet ook niet dat een treinstation maar 500sims/dag kan handlen.
Is dat zo? Bij mijn enige treinstation in mijn industriestadje (maar waar mensen toch komen shoppen :F ) staat nu 8870 sims / dag.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/RHpfmhafMO2Am5RT43cIJI3D/full.jpg

Hetzelfde heb ik met regionale busstations, die doen ook duizenden per dag. Daar hoef ik er echt niet meerdere voor neer te zetten. (daarnaast zou ik 500 mensen per dag weinig vinden, in de gemiddelde NS-trein zitten meer mensen :P )

[ Voor 34% gewijzigd door Gizz op 09-03-2013 16:28 ]

Canon EOS 5Dm3 + 5D + 7D + 300D + 1000FN + EF 17-40 4L + EF 35 1.4L + EF 50 1.8 + EF 80-200 2.8L + 550EX


  • Ernemmer
  • Registratie: Juli 2009
  • Niet online
Ik vond het erg goed werken om te zorgen dat je bijna geen rijke inwoners hebt. level 1 en 2 kunnen met de streetcar. Ook geen bussen gebruiken, die houden het verkeer alleen maar op.

Hier een screenshot van mijn stad, en echt bijna geen verkeer op de weg.
Beetje moeilijk te zien

Afbeeldingslocatie: https://dl.dropbox.com/u/331139/Forumpics/Tweakers/240k.png

  • Donstil
  • Registratie: Maart 2006
  • Niet online
Soepstengel schreef op zondag 10 maart 2013 @ 00:22:
Leuk topic! Bedankt voor de informatie, gaat zeker handig worden :) Mijn ervaring met de trams zijn best vervelend. Ik had een soort van T weg gemaakt waar de tram over heen kon, maar door opstoppingen etc. reed er eigenlijk constant één sliert aan trams die echt enorme vertragingen hadden (wachttijd van 150+ minuten, de NS is hier niets bij!) dus dat was al snel niets voor mij. Kruispunten is dus duidelijk een probleem, maar ik zat zelf te denken dat misschien het niet aansluiten van de wegen (een T stuk heeft maar liefst drie eindes!) ook misschien wel een probleem kan zijn, die trams moeten tenslotte elke keer keren. Heb nu dan ook een stad gemaakt waarin de grote weg rond gaat, niet letterlijk maar hij heeft dus geen eindes. Hij moet nog geupgrade worden, nu nog geen vraag naar, maar ik ben benieuwd of het misschien wat beter werkt :)

Maar ik heb een andere vraag! Ik heb dus die digital deluxe uitbreiding erbij genomen voor de 'wereld-steden', maar waar kan ik dat aan zetten dan? Ik wil wel een Franse stad ofzo maken, maar ik zie nergens de optie daarvoor, ben alleen een Frans politie bureau tegen gekomen :S Zie ik iets over het hoofd?
Ik heb dat toevallig, had een enorme vierkante stad waar ik me een beetje in verveelde.

Toen heb ik er een half ronde ring aan toegevoegd (er moest het een en ander gesloopt worden) en werkte eigenlijk best goed. Toen heb ik daarna de andere kant ook gedaan. Helaas is het hierdoor geen perfect rondje maar oke het werkt wel.

Afbeeldingslocatie: http://i47.tinypic.com/jb5hyd.png

My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans


  • Senaxx
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 11:52
Ik heb nogal last van files voor mijn stad. En wat ik ook aan het verkeer doe, ik krijg die lange file niet echt weg. Ook al het trucje gebrobeerd om een stukje zandweg aan te leggen voor een U-Turn.

Afbeeldingslocatie: http://i3.minus.com/ift2azJVY5E0J.png

[ Voor 3% gewijzigd door Senaxx op 10-03-2013 02:40 ]


  • Zorian
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 13:17

Zorian

What the fox?

MeNTaL_TO schreef op zondag 10 maart 2013 @ 04:04:
[...]

Gisteren geprobeert en 10k overgemaakt naar mijn vriendin en die ontving het geld wel degelijk (wel na een half uur ofzo pas), maar het komt dus wel aan.
Raar. :/

Hoe los ik dit trouwens op? Ik wil dat die gebouwen maximum density bereiken:

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/sGe6oPCl.jpg

De wegen zijn allemaal maximaal upgraded, er staan overal en nergens high wealth parks en de land value is dus ook overal maximaal. En nog vertikken ze het te upgraden.
Politie, brandweer, ambulance, school en garbage is ook prima daar.
Er is een universiteit ook.

Verwijderd

WeAreLegion schreef op zondag 10 maart 2013 @ 16:14:
[...]


Volgens mijn zijn de meeste wel echt random jah. Dat monster is volgens mij als je veel garbage heb maar dat weet ik niet helemaal zeker.
Dat klopt, had 2x een monster in 15 min tijd. Van te veel in de grond boren, krijg je weer aardbevingen.

Afbeeldingslocatie: http://imageshack.us/a/img32/1164/spark20130310145401.png

Afbeeldingslocatie: http://imageshack.us/a/img571/3433/spark20130310145407.png

Afbeeldingslocatie: http://imageshack.us/a/img841/1049/spark20130310145409.png

Afbeeldingslocatie: http://imageshack.us/a/img543/8014/spark20130310145412.png

Afbeeldingslocatie: http://imageshack.us/a/img7/3063/spark20130310145415.png

Afbeeldingslocatie: http://imageshack.us/a/img4/822/spark20130310145426.png

Afbeeldingslocatie: http://imageshack.us/a/img841/8754/spark20130310145446.png

Afbeeldingslocatie: http://imageshack.us/a/img6/7642/spark20130310145451.png

Afbeeldingslocatie: http://imageshack.us/a/img26/6782/spark20130310145515.png

Afbeeldingslocatie: http://imageshack.us/a/img827/2866/spark20130310145525.png

  • Bjorrie
  • Registratie: Januari 2013
  • Laatst online: 12-02 01:57
Ik krijg in m'n tech/uni stad steeds UFO's, misschien dan toch niet zo random die rampen.

Begin wel tegen problemen aan te lopen. Ruimte is zo ongeveer op, maar nooit boven de 220k inwoners gehad :( Zal ook wel lastig zijn om veel meer te halen in een op zichzelf staande stad met high tech.
Sewage en water en public transport beginnen wel erg vol te lopen. Maar het is wel leuk om alles in 1 stad te houden en dingen uit te proberen. Ik heb wel erg veel spijt dat ik niet meer avenues heb om die te upgraden naar streetcars, heb toch wel het idee dat die veel helpen met verkeer.

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/457Efbrl.jpg

Edit: Wel gruwelijk irritant als je sims zo idioot met de ruimte omgaan.
Medium density - High Density - Medium - High - Medium
En dan klagen dat die 3 mediums geen ruimte hebben om te upgraden. Terwijl er makkelijk 4 High Density gebouwen kunnen staan. Iemand hier een oplossing voor? Ik sloop nu gewoon steeds gebouwen totdat ze het per ongeluk goed plannen.

[ Voor 22% gewijzigd door Bjorrie op 10-03-2013 16:55 ]


  • RocketKoen
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 31-03 20:57
Bewijs dat sewage treatment plants grondwater maken:
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/auivmM8l.png

TheS4ndm4n#1919


  • Senaxx
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 11:52
RocketKoen schreef op maandag 11 maart 2013 @ 00:53:
Bewijs dat sewage treatment plants grondwater maken:
[afbeelding]
Ah dat verklaart het dus. Ik vondt het al zo raar dat er na een tijd "ineens" weer water in de grond zat daar. Trouwens de casino's zijn gebugged:

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/OyWVrrx.png

Verwijderd

Verwijderd schreef op maandag 11 maart 2013 @ 10:17:
Moraal van het verhaal, pas op met leningen afsluiten :D
Afbeeldingslocatie: http://www.stufix.nl/beta/uploaded/Lenen%20kost%20geld.jpg

Heb het ook gehad. Tot 2x het monster in 15 min kwam opdagen, toen vond ik het wel genoeg!

  • Bjorrie
  • Registratie: Januari 2013
  • Laatst online: 12-02 01:57
Iemand nog een idee over hoe ik dit oplos? Ik zou graag deze storage lot plaatsen, maar hij blijft 'not approved'

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/LsoJpZU.jpg

  • Donstil
  • Registratie: Maart 2006
  • Niet online
Weet iemand wat ik fout doe toevallig?

Ik heb een stuk terrein schoongemaakt om er een vliegveld te kunnen bouwen.
Er is ruimte zat zo lijkt het maar toch krijg ik het vliegveld niet geplaatst.

Ik heb er even een foto van gemaakt want mijn iMac toetsenboard heeft geen Printscreen knop :)
Afbeeldingslocatie: http://img802.imageshack.us/img802/4263/wp20130312002.jpg
(Op deze foto staat hij op de weg zie ik, dat is niet wat ik bedoel)

Hij geeft de melding "Moet op pluspunt geplaatst worden".

My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans


  • Donstil
  • Registratie: Maart 2006
  • Niet online
Verwijderd schreef op dinsdag 12 maart 2013 @ 18:54:
[...]


Je moet zorgen dat de ingang van het gebouw aan de weg zit. Dus nog een stukje weg aanleggen en dan kan je het vliegveld wel plaatsen.
Werkt helaas ook niet.
MeNTaL_TO schreef op dinsdag 12 maart 2013 @ 18:53:
[...]

Dan werkt de C toch nog steeds?
Afbeeldingslocatie: http://i45.tinypic.com/1555btd.png
Absoluut waar, niet aan gedacht.

[ Voor 24% gewijzigd door Donstil op 12-03-2013 18:57 ]

My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans


  • RocketKoen
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 31-03 20:57
Ik heb de student agent maar eens bestudeerd:

6AM - 3PM
Schoolbussen rijden rond. Pikken students op bij een busstop. Als de bus vol is gaan ze naar de school en zetten ze kinderen daar af.
Students komen uit hun huis als ze in de range van een school of busstop staan. Zelfs als dat het meest donkergroene randje coverage is. Ze lopen naar de dichtstbijzijnde bushalte en wachten daar een bepaalde tijd.
Als er binnen die tijd geen bus is geweest, gaan ze naar het dichtstbijzijnde huis en gaan ze daar naar binnen. Na nog een periode X komen ze weer naar buiten en proberen ze het nog een keertje.

3PM
Scholen dicht. Students stappen in een schoolbus. Als alle bussen vol zijn gaan ze aan de wandel als een zombie horde. Elke type huis heeft de capaciteit voor een X aantal students. En ze vullen gewoon huis voor huis de slots op.
Voor elke student die na het bezoeken van een school een huis binnen gaat, krijgt het huis een +je in education.
Alle students die nu nog niet bij een school zijn gaan terug naar het dichtstbijzijnde huis als unenrolled.

Voorbeeldje coverage:
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/udk7ewil.jpg
Zie alle students in het rode rechthoekje toch allemaal die ene busstop hebben gevonden.
Linksonder kun je zien hoever ze willen lopen op weg naar school. Op de terugweg lopen ze oneindig lang tot ze een huis hebben gevonden. Ik heb students gevonden die om 8AM nog steeds niet thuis waren...

[ Voor 46% gewijzigd door RocketKoen op 13-03-2013 10:57 ]

TheS4ndm4n#1919


  • Aapenootjes
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 21-02 17:31
Lol, ik gebruik in mijn huidige stad al sinds het begin de truc van de sewege treatment facility naast het water pomp station, hier heb ik 2 locaties voor. Echter aan het begin was er over de hele map een flinke voorraad water verspreid, nu is echter de hele map opgedroogd behalve waar ik pomp, ondanks dat ik buiten die 2 locaties nooit gepompt heb :')

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/qNN7dgQGxTh2GR1ofC1ZImvS/medium.png

[ Voor 17% gewijzigd door Aapenootjes op 13-03-2013 20:44 ]


  • mydoom
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 23-03 08:17

mydoom

omnomnom

Afbeeldingslocatie: http://i49.tinypic.com/2jbmd5x.png

  • ikbengoofy
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 31-03 08:29
Hallo,

wat doe ik met mijn water in de volgende stad verkeerd?

Afbeeldingslocatie: https://dl.dropbox.com/u/70229610/Spark_2013-03-19_13-20-29.jpg

de grond is brand schoon en beide waterpompen geven aan schoon water te pompen. ik koop geen water bij mijn buursteden.

Toch heb ik waterproblemen. en snap er geen kokosnoot van :'( :+
Kan iemand mij vertellen wat ik verkeerd doe?

Uiteindelijk zit onze manager er alleen voor spek en bonus.. - Loesje


  • mydoom
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 23-03 08:17

mydoom

omnomnom

Afbeeldingslocatie: http://i48.tinypic.com/akvps1.png

Ik heb last vanveel lucht vervuiling.
Zoals jullie kunnen zien heb ik geen vervuilende fabrieken staan in mijn stad .. de steden daar om heen hebben ook geen vervuilende factoren.. ( ze zijn zelf niets aan elkaar aangesloten met snelwegen )

Ik heb een garbage dump heb gebouwt met een oven .. toen ik daar last van kreeg heb ik die gesloopt. en me stad een tijdje ( 6 maanden ongeveer ) laten 'ventileren'..
nu blijft die vervuiling terugkomen.. heeft er iemand een idee hoe ik dat verhelpen ?

  • ThemNuts
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 26-04-2025
Na het lezen van dit topic, hier enkele van mijn bevindingen na 100 uur spelen.

Ik heb nu 3 steden waarvan er 2 een miljoenenomzet draaien. 1 puur op processors en tv's en een andere op erts, legering en processors. De derde is een gokstad die nog in opbouw is.

Van start gaan:
Plan je stad goed. Kijk op de datamaps waar je water is, je kolen / erts / olie, wat je windrichting is.
Aan de hand van die dingen kan je een idee krijgen van hoe je best het landschap inricht. Hoewel het mogelijk is om enkel van 1 type RCI te bouwen maar ik heb toch graag het minimum van alles. Inrichting is dan ook (te zien wat je specialisatie is) R / C / I met de $$$ zo ver mogelijk van de industrie.

Straten leggen
De eerste straat die je trekt is de belangrijkste. Meestal wordt die snel snel gelegd omdat mensen er in willen vliegen maar dit heeft nefaste gevolgen eenmaal je stad +50k bewoners krijgt.
De beste methode is de snelweg te verlengen tot het midden van de map en dan pas zijstraten te maken of wanneer je toch echt zijstraten wil aan het begin van de map er een T stuk van te maken en niet rechtdoor te gaan. De bedoeling is van het begin van de map te ontlasten door zo weinig mogelijk richtingen mogelijk te maken (kruispunt kan altijd links/rechtendoor/rechts voor ieder rijvak, dit is te veel).

Afbeeldingslocatie: http://digitalgeneration.be/simcity/streets_1.jpg Afbeeldingslocatie: http://digitalgeneration.be/simcity/streets_2.jpg

Topview

Utilities / diensten
Niet alle diensten zijn nodig. Uiteraard is er stroom en watervooziening nodig, al de rest kunnen de sims gerust een tijd lang zonder. Ze worden er wel niet gelukkiger op, dit geeft je meer tijd om belangrijkere dingen in gang te krijgen. 1 van de belangrijkste zijnde onderwijs en transport. Onderwijs helpt bij je level van industrie / level van kennis sims (goed voor recyclage, misdaad etc) en transport helpt je de dingen waar je aan verdient binnen en buiten je stad te krijgen. Voor residentie is dit een busdepot, voor industrie is dit een handelspand.

Specialisatie
Al redelijk snel begin ik met de basis van wat mijn specialisatie gaat worden. Ik neem het voorbeeld van de processors/tv aangezien deze de snelste zijn en het meest opbrengen tot nu toe. Een handelsdepot zetten en zorgen dat je toegang hebt tot de legering en plastic opslag. Processorfabriek zetten en beginnen met produceren van processors. Zodra je er begint te verzamelen in je fabriek zelf, zet je bij je handelsdepot een opslag voor processors en zet je die op export. Bedoeling is eerst geld op te bouwen voor een 2de en 3de fabriek om uiteindelijk de consumentenfabriek vrij te spelen en tv's te produceren.

1 punt dat hier heel belangrijk is, is evenwicht. Zet je verschillende handelsdepot's / poorten en importeer je hier veel legeringen dan kom je op een gegeven moment in de problemen omdat het importeren van legeringen het exporteren van tv's / processors overstijgd. Het komt er dus op aan om te zien wat er precies nodig is van legering / plastic en hierop de depot's en poorten af te stemmen.

Watertekort
Het water gaat vliegensvlug op. De enige manier om een loop te krijgen van infinite water is een rioolwaterzuivering vlak naast je waterpompen te zetten en je waterpompen te upgraden naar zuiveringspompen. Dit geeft na een tijd het icoontje orange weer maar zit daar al 2 jaar op te draaien en geeft nooit problemen.

Onderwijs
Onderwijs kost stukken van mensen. Dat is niet direct nodig. Je kan beginnen met een gemeenteschool en dan verder upgraden naar middelbaar en hoge school. Eenmaal je echter een unief kan zetten, mogen de andere gebouwen weg. Klinkt niet direct logisch maar toch is het zo. Enkel unief in men stad en het onderwijsniveau zit op 90% en techniveau op 75%. Prima om een standaard kerncentrale te onderhouden zonder problemen en high tech in je stad te hebben.

Interregional transfers
Op deze heb ik toch een tijdje zitten zoeken..
Wil je eenmaal je bakken geld verdient met je stad, wat geld doorsluizen naar vrienden in de regio, kan dit enkel naar vrienden die direct verbonden zijn via snelweg. In regional view, nadat je beslist hoeveel je wil schenken, wacht je tot je een vrachtwagen met $ symbool ziet vertrekken in de stad van je vriend, het geld ophaalt in het stadhuis (moeten alle 2 de steden hebben) en terug brengt naar de stad waar het moet zijn. Eenmaal daar aangekomen kan je verder met je eigen spel en zal je vriend het geld binnen het half uur (real time) ontvangen.

Toevoeging (productielijnen)
Om alles vlot zen gangetje te laten gaan is het slim om ook de locatie van je fabrieken, handerlspoorten etc goed te kiezen. Ik heb de volgende setup, komende van de toegang tot de stad:
Handelspoorten
Processorfabrieken
Consumentenfabrieken

Handel komt binnen en moet niet door heel de stad.
Daar gaan men legeringen, plastic etc naar de volgende sector voor de processors.
Van daar gaan die processors en resources naar de consumentenfabrieken.
En dan terug naar de handelspoorten waar ze snelle access hebben om de stad met men goederen te verlaten.

Verdere toevoegingen zal ik aan deze post wel doen. Kwestie van de tips & tricks een beetje overzichtelijk te maken.

[ Voor 6% gewijzigd door ThemNuts op 21-03-2013 03:09 ]


  • HawVer
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 28-03 21:05
EnigmaNL schreef op woensdag 20 maart 2013 @ 20:01:
ThemNuts, heb je ook nog tips hoe je ervoor kan zorgen dat je niet constant vraag blijft houden naar RCI? Een soort van ideale verhouding tussen de drie zeg maar.
Maak gebruik van je bevolking/population info en niet van de RCI demand. Die laatste is niet betrouwbaar voor je eigen stad. Zorg voor een goede afweging tussen de hoeveelheid banen en de hoeveelheid arbeiders. Optimaal is wanneer je aantal werkelozen op 0 staat en het aantal niet vervulde banen ook op 0. In dit voorbeeld zie je dat er teveel $ en $$ banen zijn en dat er dus meer $ en $$ resedential moet komen. Je kunt er ook voor kiezen om de lucht in te gaan met bestaande wijken.

Afbeeldingslocatie: http://media.pcgamer.com/files/2013/03/Spark_2013-03-14_14-58-43-copy.jpg

Te weinig arbeiders in een fabriek zorgt er voor dat de fabriek gesloten blijft. Gesloten fabrieken worden niet blij en zullen dus nooit gaan uitbreiden. Dit betekent verlies van belasting inkomsten. Teveel arbeiders zorgt ervoor dat de arbeiders geen centjes krijgen en dus na verloop van tijd failliet gaan. Arbeiders die faiiliet gaan kunnen de huur niet meer betalen en verlaten de gebouwen en worden dakloos. Daklozen zorgen er weer voor dat de parken onbruikbaar worden. Onbruikbare parken zorgen er weer voor dat de bestaande sims minder gelukkig worden.

[ Voor 24% gewijzigd door HawVer op 21-03-2013 11:09 ]

http://hawvie.deviantart.com/


  • Aapie
  • Registratie: September 2004
  • Niet online
Iemand een idee hoe ik sneller me processors kan verhandelen? heb al een trein verbinding maar dit gaat niet snel genoeg... of moet ik er nog een trade port bij maken? Ik zit nu met een constante voorraad van 8000 processors...
Afbeeldingslocatie: http://www.raaltenoord.nl/online/Spark_2013-03-22_15-52-23.png

[ Voor 3% gewijzigd door Aapie op 22-03-2013 15:58 ]


  • redfoxert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online
Eindelijk succes!! Hier mijn verhaal :)

Na een paar major fuckups een paar keer "opnieuw" begonnen. Ik heb het volledige wegennet laten liggen, alle utilities uitgeschakeld en de belasting op 20% gezet. Hiermee haal je snel redelijk wat geld binnen, voordat iedereen uiteindelijk toch zijn boeltje pakt en weggaat. Ruim de abandoned buildings en rubble op en zone opnieuw. Schakel daarna de utilities stukje bij beetje weer in. Zorg voor voldoende scholing zodat je recycling plant voldoende invoer heeft om alloy te maken. Maak alleen alloy om kapitaal op te bouwen!

Zodra je 2 miljoen hebt ofzo bouw je een trade depot en importeer je plastics. Plaats een Processor factory (met 4 uitbreidingen) en ga processors maken. De alloy haal je uit je recycling. Verkoop deze processors via je trade depot.

Met een Electronics HQ kan je uiteindelijk een Consumer Electronics fabriek bouwen. Bouw hier alleen maar TV's in. Deze leveren het meest op.

Een beetje entrepeneur zit daarna zo vies in de slappe was dat je slapend rijk wordt :)

Ik heb een nuclear meltdown overleefd, nadat een Big Lizard dwars door mijn nuclear power plant (notabene CLOSED!) heen baggerde. Op de plek waar dit gebeurde is de grond nu in een ruime straal diep bruin. Hierop staan nu al mijn fabrieken ... die boeit het niet :) Residential en Commercial zijn buiten deze zone geplaatst.

Ik kan nu lachend alle belastingen op 0% gooien en nog verdien ik bakken met geld. Het inwoner aantal stijgt gestaag. Dat is iets waar ik totaal niet op let. Soms moet ik een building bulldozeren omdat het leeg staat maar ook dat maakt geen drol uit.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/owbuoldzUA4luZHZc9K6TZH2/medium.png


Edit: Die lui zijn %(#) nooit tevreden! 0% belasting en nog zeiken dat ze teveel huur moeten betalen ... 8)7

[ Voor 6% gewijzigd door redfoxert op 24-03-2013 00:15 ]

https://discord.com/invite/tweakers


  • redfoxert
  • Registratie: December 2000
  • Niet online
Heeft iemand een idee hoe lang een Radiation blijft hangen? Ik heb ergens gelezen dat het 20 jaar ingame is... Buiten dat het natuurlijk ziekmakend is voor de sims zorgt het ook nog eens voor enorme Ground polution. Geen idee hoe ik dit opgeruimd ga krijgen ... Voorlopig heb ik er ook nog geen last van aangezien mn hele industrie er bovenop staat.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/mHnGnXxc2v1BZRWRZP7hIvre/thumb.png
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/uCYd6HEXcfqoxka3t9Jq4B5s/thumb.png

In ieder geval de allerlaatste keer dat ik een Nuclear Power Plant neerzet ... een Big Lizard heeft hem gesloopt en hij stond niet eens aan :(

https://discord.com/invite/tweakers


  • Aapie
  • Registratie: September 2004
  • Niet online
Ik heb 2 recycle plants (ieders 16 trucks) en ik zie dat er genoeg afval is..

Afbeeldingslocatie: http://www.raaltenoord.nl/online/Naamloos.png

Hoe kan het dan zo zijn dat ze toch elke keer zonder afval zitten om te recyclen? Komt dit puur doordat de vrachtwagens het niet afkunnen? Dan lijkt me dat er in het spel iets niet goed is afgestemd?

  • Donstil
  • Registratie: Maart 2006
  • Niet online
Deadsy schreef op vrijdag 29 maart 2013 @ 00:02:
[...]


Heb even wat rond gekloot en de toeristen gevolgd en het probleem bleek iets anders te zijn.
De toeristen komen grotendeels mijn stad binnen via het trein station. Dit trein station ligt precies tegenover de casino's.
De toeristen komen per trein binnen en ze gingen bijna allemaal langs de casino's en gingen letterlijk naar de andere kant van de stad om daar in hotels die in commerciële zones liggen in te checken.
Later checkten ze uit en gingen direct de stad uit met de opmerking dat er niets te doen is in mijn stad.
Ik heb alle hotels die ik zag gesloopt en yup de dag erna gingen bijna alle toeristen die via het station de stad binnen kwamen naar de casino's om daar in de hotels in te checken n te gokken 8)7 .

Sindsdien zijn de 2 kleine casino's weer zoals vanouds flink winstgevend |:(

Het gare is dat ik het Sci-Fi casino niet winstgevend krijg terwijl als ik cijfers een hele dag bekijk het eigenlijk winstgevend zou moeten zijn.
De kamers zitten bijna de hele dag vol en het casino zit ook bijna de hele dag voor 90% vol.
Je moet ook proberen geen Commerciele zones te gebruiken bij Casino's en dergelijke.
Je kunt de Toeristen dan namelijk "vangen" in je Casino's, dit doe je door op hun Route Casino's te maken met goedkope kamers, slot machines enz.

Bij mij gaat het als volgt, ze komen uit dat stadion, dan komen ze eerst Sci-Fi casino tegen, deze absorbeert alle toeristen welke hij kan hebben (draait dus dik winst), de overgebleven toeristen gaan naar bezienswaardigheid 2 (arc du triomphe in dit geval) en worden daar weer geabsorbeert. Dan gaan ze naar 3 (Empire state) worden ze weer geabsorbeert, wat over blijft is nog steeds onderweg naar de trein maar komt het Washington monument nog tegen en worden daar dus weer geabsorbeert 8)7

Afbeeldingslocatie: http://i45.tinypic.com/2nq4q3k.jpg
(Bij gebrek aan beter even met MSpaint gedaan)

Aan de andere kant van mijn Stadje is het precies hetzelfde, ze komen met de boot, gaan naar het Stadion, komen op de terug weg langs 2 Casino's (winstgevend dus) en gaan dan pas weer weg.

Afbeeldingslocatie: http://i46.tinypic.com/33nxjt0.png

Werd eens uitgelegd in een filmpje wat hier geplaatst is en werkt super.

My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans


  • JayJay
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 17-06-2024
Iemand enig idee hoe ik hier vanaf kom ? Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/YWaETnxir7WkTSZvH7i7sDEpk6s=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/1K441bBJjShE7rYv86PPwKcn.jpg?f=fotoalbum_large
Pagina: 1

Let op:

Maak een foto, tik een verhaal en win die SimCity Challenge helikoptervlucht!