Ik heb de Rearth Ringke Slim nu enkele weken in gebruik.
Het is mijn eerste bescherming/accessoire voor een telefoon ooit, ik vind dat soort dingen een telefoon oerlelijk maken namelijk en ik ga vergeleken met anderen zeer voorzichtig met mijn telefoons om dus ook nooit nodig gehad. Echter de Nexus 4 vind ik zo fragiel op de hoeken, je zou bijna zeggen, ze hebben het zo gebouwd dat het glas de impact wel op moet vangen... Bovendien ging ik van 3,7 naar 4,7 inch, dus al een grote telefoon zou nog lomper worden, dus een minimalistisch ontwerp vond ik erg belangrijk bij de keuze.
Na inlezen werd het dus de Rearth Ringke Slim.Dit voor 14 dollar incl verzending, duurde iets van 10 dagen. Valt enorm mee! De ervaring is tot nu toe geweldig! Het is echt minimalistisch, voegt nauwelijks volume toe, maar ik vind de bescherming ruim voldoende, de hoeken worden overlapt en bij een impact hoeft alleen de kracht van de eerste impact verdeeld te worden en dat zal het doen zegt mijn logica mij nu het van dichtbij kunnen inspecteren van de case. De tijd zal leren of dit waar is.
Nog een belangrijk punt vond ik de enorme gladheid van de achterkant van de Nexus 4. Hij glijdt echt alle kanten op, op bed, van je kussen, spontaan draaien op een gladde tafel omdat de (externe) muziek enige resonantie teweeg brengt. De case bracht dat ook allemaal ten einde. Zeker niet stroef, maar het is geen ijs meer. Hij blijft gelukkig overal weer liggen.

Ik ben erg blij mee en ben positief verrast!