[dislectie] hoeveel forum deelnemers heb je nodig om een peertje te vervangen ?
Ook jij gefeliciteerd met je bijna 4-jarige requestplayer-x schreef op vrijdag 04 mei 2012 @ 10:57:
Het zou handig zijn als er een sorteer optie zou zijn om op Dolby Digital Live, S/PDIF out en S/PDIF in, bij geluidskaarten.
Het zou dus handig zijn als we checkboxen hadden voor:De optie voor S/PDIF zit zelfs bij mobo's, waarom niet bij geluidskaarten.
- Dolby Digital Live
- S/PDIF out
- S/PDIF in
S/PDIF in en out (zowel optisch als coaxiaal) zijn inmiddels enige tijd beschikbaar en kan op gefilterd worden.
Een specificatie genaamd "Audio filters", waar de verschillende Dolby en/of DTS opties aangevinkt kunnen worden, heb ik net toegevoegd. Ik zal er straks alvast een paar nalopen, de rest doe ik van de week. Staan er maar iets meer als 100 in de Pricewatch met prijs, dus dat is goed te doen. Uiteraard staat het je vrij om in de tussentijd ons meldpunt vol te spammen