Verwijderd schreef op donderdag 04 augustus 2011 @ 12:06:
Is dit nou niet een geval zoek een
lokale goede IT boer ?
Misschien wel wat duurder, maar die gaat je wel helpen bij de configuratie. Als je hier al moeite mee hebt, zal de installatie zeker wat problemen met zich meebrengen.
There, I fixed it for ya.
Je kan wel naar Dixons/Dynabyte en dat soort zaken gaan die doorgaans voor IT boer aangezien worden, maar daar hebben ze over het algemeen de ballen verstand niet van dit soort zaken. Ze kunnen een router verkopen o.b.v. wat er op de doos staat, maar daarna houd het ook op.
Wat betreft je ZyXel. De P-2602H-D1A heeft inderdaad geen wireless.
Wat betreft je keuze. De ICIDU zou ik persoonlijk laten liggen. LinkSys staat bij velen synoniem aan kwaliteit, maar de laatste tijd hebben ze mijn inziens toch wat steken laten vallen, o.a. op het gebied van compatibiliteit. Toch zijn het geen slechte apparaten. Van de TP-link is een heel topic hier op GoT. Lees dat eens door
De WRT160N zou ik laten liggen. Dit is toch een wat ouder apparaat, nog gebaseerd op de 802.11n draft versie (ofwel concept versie). Het nadeel hiervan is dat ieder fabrikant dit concept anders heeft geinterpreteerd en dus anders heeft geimplementeerd. In de praktijk betekent dit dat het ene 802.11n draft apparaat niet per definities compatibel is met het andere 802.11n draft apparaat.
Een 1Gbps WAN poort houd in dat je WAN poort, dus waar je internet op aangesloten wordt een snelheid heeft van 1Gbps, ofwel 1000Mbps. Let wel, dit zijn theoretische snelheden. Daadwerkelijke doorvoersnelheden zijn voornamelijk afhankelijk van de overige hardware in de router. Het voordeel hiervan is dat je router hogere internetsnelheden aan kan. Bijvoorbeeld UPC 120Mbps internet. Echter, aangezien je bij Telfort zit, wat via ADSL of VDSL gaat, is je internetsnelheid gelimiteerd tot 20Mbps max. (ADSL) of 40Mbps max. bij VDSL. In je huidige situatie heb je dus niet echt behoefte aan een 1Gbps WAN (of uplink) poort. Je bent er wel wat beter mee voorbereid op de toekomst.
Zoek ook eens naar reviews op internet. Hier kun je ook een hoop informatie uit halen.