Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Vraag het even hier omdat het over een monitor gaat. (al zou ik de vraag ook bij grafische kaarten kunnen stellen).
Ik heb sinds een uur mijn nieuwe High end game PC binnen (jeej vreugdedansje). Ik heb de PC aangesloten op het onlangs (door hulp van hier) gekochte SAMSUNG FX2490HD scherm. Mijn vorige PC met 8800GTS kaart gebruikte automatisch het volledige scherm op 1920-1080.

De nieuwe PC gebruikt na het installeren van de drivers wel deze resolutie maar het ziet er niet scherp uit en niet het hele scherm wordt benut. In de pc zitten 2 grafische kaarten die ik beide? met een hdmi kabel in het scherm heb zitten.

Mijn vragen (en het zou kunnen dat deze een beetje dom zijn excuses):
1) moet ik iedere grafische kaart afzondelijk met een hdmi kabel aansluiten op het beeldscherm?
2) Zijn dat de enige aansluitingen
3) Hoe krijg ik de resolutie over het hele scherm? Als het goed is heb ik gewoon de drivers geinstalleerd.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kid Jansen
  • Registratie: Oktober 2005
  • Niet online
Ik heb je bericht even verplaatst naar een apart topic, want dit hoort echt niet in [BBG aanschaf] Monitoren thuis.

Ik neem aan dat je die 2x HD 6950 in CrossFire hebt staan? Zo nee, zou je dat dan niet eens doen? ;) Anders lijkt het me niet heel erg nuttig.

Als ze in CF staan hoef je vervolgens maar één aan te sluiten op de monitor. Hoe dat precies werkt zal je zelf even uit moeten zoeken, want ik ben geen expert op het gebied van CF.

Het probleem wat jij hebt heet overigens underscan. Daar heb je wel vaker last van met HDMI. Ik weet alleen niet meer zo goed hoe je dat nou op moet lossen. Volgens mij kan het wel met Powerstrip, maar er zijn ook vast wel betere oplossingen. Met de titel die ik dit topic heb gegeven denk ik dat er wel iemand langs komt die het weet.