Underworld schreef op dinsdag 28 juni 2011 @ 22:27:
[...]
Sorry hoor maar dat is echt een Bull^$%& vergelijking...
waarom denk je dat verzekeringen voor scooters voor jongeren tot 25 jaar zo hoog zijn? Het risico is veeeeeeel hoger dan met oudere mensen die met een over het algemeen langer rijbewijs rijden.
Hoe vaak gebeurt het dat een huis af fikt? das vreselijk weinig en daarom betaal je ook zo weinig premie hiervoor (ik bij inshared 4 euro per maand).
Het feit, dat mobieltjes heel vaak stuk gaan, zeker als ze van glas gemaakt zijn, komt nou eenmaal (Zeer)vaker voor.
@nerd: er staat in de voorwaarde van jouw anwb verzekering bijna letterlijk dat ze vrijwel niets uitkeren...:
1. Voorkoming van schade: U dient dermate zorgvuldig met uw mobiele apparatuur om te gaan,
NOg even de voorwaarden:
http://www.anwb.nl/binaries/pdf/verzekeringen/polisvoorwaarden/map-anb-11-07_.pdf
[...]
Waterschade is dus ook niet gedekt! (meestvoorkomende schade)
Je moet wel heel dom zijn om bij de Anwb een verzekering af te sluiten voor je mobiele telefoon...
Enige nuance lijkt me op zijn plaats hier. Dit is wat er letterlijk in de voorwaarden staat:
Artikel 21. Verzekerd is
Schade ten gevolg van:
1. Brand
schade ontstaan door brand;
2. Diefstal
diefstal van de verzekerde mobiele apparatuur uit een recreatieverblijf of
afgesloten voertuig is alleen verzekerd indien sporen van braak aanwezig zijn;
3. Neerslag en storm
a. schade door neerslag, behalve door geleidelijke inwerking (art. 22.2.a);
b. schade door storm en vallende voorwerpen door storm;
4. Andere oorzaken
schade door enig ander plotseling van buitenkomend onheil.
Je bent alleen verzekerd voor schade buitenshuis (wereldwijd als ik mij niet vergis). Je iPhone in de wc pot laten vallen zal met deze verzekering niet gedekt zijn.
Er staat inderdaad letterlijk
Voorkoming van schade: U dient dermate zorgvuldig met uw mobiele apparatuur om te gaan Dit betekent niet dat ze niets uitkeren, maar er staat als voorbeeld dat het niet verzekerd is als je hem onbeheerd achterlaat (duh).
Verder is er geen kant en klaar antwoord en raad ik de TS aan om zelf ff te googlen en o.a. de link te gebruiken die Underworld ook voorstelt.
De stelregel met verzekeren is immers dat je alleen datgene verzekerd dat waarbij het risico zo groot is dat je dat zelf, met spaargeld en inkomen, onmogelijk zelf kunt of wilt dragen. En voor die 20 euro per jaar wil ik best die gok wagen, want 650 is nou niet echt onoverkomelijk.