Sinds gisteren krijg ik als ik mijn laptop opstart allemaal losse beelden naast elkaar met een dikke zwarte lijn in het midden. Ook zie ik witte horizontale lijnen lopen. Ik kan systeemherstel draaien alleen geeft die op gegeven moment een foutmelding en sluit de computer af. Ik kan omdat de tekst zo klein is niet lezen welke melding het is. Mijn vermoeden werd bevestigd toen ik mijn laptop via de HDMI (en later VGA) aansloot op mijn televisie, deze gaf dat er geen signaal is. Heeft iemand ervaring met dit probleem? zo ja wat heb je toen gedaan? Ik zit eraan te denken om de graka te laten reballen maar dit kost uiteraard knaken. Dus als er een goedkopere oplossing is heb ik daar uiteraard oren naar. Het gaat om een Nvidia Geforce 8600m.
Krijg je het reeds bij de POST, of pas vanaf wanneer je OS start?
Indien het 2e geval, heb je het ook als je via een live-cd start?
NVidia GeForce 8600m... Laptop heeft dan al wat leeftijd, misschien eens denken om een volledig nieuw systeem aan te schaffen.
Indien het 2e geval, heb je het ook als je via een live-cd start?
NVidia GeForce 8600m... Laptop heeft dan al wat leeftijd, misschien eens denken om een volledig nieuw systeem aan te schaffen.
When you talk to God it's called prayer, but when God talks to you it's called schizophrenia
Bakken
zie Het doodgaan van GeForce 8000 serie kaarten

Ik heb het al vanaf dat ik de computer opstart meerdere beelden naast elkaar. Wat ik vergeten ben te zeggen is dat Windows aangeeft dat Windows niet kan opstarten vanwege een hardware of software wijziging (geen idee wat, ik heb niks gewijzigd zover ik weet). Het is inderdaad als een oud beestje maar hij wordt enkel gebruikt om vanaf de bank wat te internetten of om youtube filmpjes te kijken op de tv. Dus ik ben bereid om er 100,- tegenaan te gooien als dat nodig is. Een mooi nieuw systeem kost me ruim meer dan dat. Er zit een nog best leuke T8100 processor in en 4gb RAM en hij draait als een trein.
Die kunnen ook gebakken worden hoor

tjtristan schreef op vrijdag 05 maart 2010 @ 01:50:
[...]
Nou naar aanleiding van dit verhaal ook een met een andere laptop bezig geweest (zepto 6324w)
Hier zat de videokaart onboard (8600m gt op het mobo gesoldeerd). Het beeld was een soort van dubbel en in windows waren er nog maar 4 kleuren, kaart werd nog maar half herkent)
Hele mobo op 180 graden 10 minuten in de oven (daadwerkelijk alles gestript wat maar gestript kon worden), en tadaa het werkt weer.
Foto van het mobo.
[afbeelding]
(zo is die niet de oven in gegaan, dat bescherm spul is er natuurlijk nog afgegaan en er zat ook nog allemaal folie op de achterkant wat eraf is gehaald).
Wat een ongelofelijke domme productie fout is het toch ook, ik vind persoonlijk dat mensen met dit soort problemen gewoon een vervanging moeten krijgen van nvidia, het is toch gewoon te belachelijk voor woorden!
Want alle gevallen vallen natuurlijk net buiten de garantie! (en in dit geval was zepto failiet xD)
[Voor 74% gewijzigd door Knul op 23-06-2011 14:47]
Dank voor alle bak adviezen, ik denk alleen niet dat ik dat meteen ga doen ik ben niet zo bekend met de ingewanden van een laptop. Ben bang dat ik de boel ga aanbranden of kapot trekken ofzo. Laat het dan liever door een professional doen. Ik ga wel als ik thuis kom eens even kijken of ik mijn lieftallige echtgenote aan het bakken kan krijgen. Van al dat bakgelueter krijg ik spontaan zin in appeltaart....
Pagina: 1