Het Grote World Of Warcraft Topic - Deel 241 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 ... 9 ... 11 Laatste
Acties:
  • 51.254 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ItMeAedri
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 11-09 18:39
De polearm van halfus is een hele lage drop chance blijkbaar, mijn oude guild leader wou em ook, maar deed er toch heel lang over om hem te krijgen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Osxy
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 15:25

Osxy

Holy crap on a cracker

Zhalix schreef op maandag 21 maart 2011 @ 10:50:
De polearm van halfus is een hele lage drop chance blijkbaar, mijn oude guild leader wou em ook, maar deed er toch heel lang over om hem te krijgen.
Lage dropkans? :P Hij dropte 2x op de eerste 25man run bij ons.

"Divine Shields and Hearthstones do not make a hero heroic."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Zooo nou gisteren mijn paladin gedemote en met mijn mage alt (die nu mijn main is) de leiderschaps mantel weer overgenomen..

gelijk welkoms cadeautjes vd guildies in ontvangst mogen nemen (5 craftable cloth epics) om mijn gebrek aan resillience in het begin wat te compenseren met rauwe stats..

daarna een RBG groepje opgezet met 4 minder gegearde mensen en 6 vrijwilligers die al boven de benodigde 3k resillience zaten en mn eerste Rated bg ingedoken op mn nieuwe main..eerste overwinnin hadden we de krijgers goden aan onze kant staan aangezien de tegenstander nog slechter in de gear zat dan wij.

2e match moesten we echter iets harder vechten aangezien er ook nog iemand dissconnecte en we met 9 man verder moesten gaan maar we hadden gelukkig 2 hele goede healers mee en iedereen perste er zoveel mogelijk CC uit en was de 2e overwinning een feit,volgens mij (weet ik niet 100% zeker) hadden we de 2e overwinning mede te danken aan het feit dat we TS gebruikten en daardoor een voordeel hadden op de tegenstander omdat onze communicatie gewoon veel sneller verliep,het was ook een PUG rbg groep aangezien ik op 2 hordies na allemaal verschillende guildnamen zag en tja dan zitten 9 vd 10 keer niet alle leden op dezelfde ehh golflengte...

onze prima donna groep bereikte gisteren ook weer een nieuwe pvp rang aangezien er in de guild chat ineens de achievement "Knight-Commander" op popte! dus de zaken gaan goed met <the Stormwind Crusaders> vanavond weer druk verder met gear farmen want heb nog een lange weg te gaan om al mn craftables te vervangen met degelijke pvp gear! blijf wel lekker frost voor de CC die ik dan meebreng nu nog even druk oefenen om wat in skill omhoog te gaan want na bijna 6 jaar voornamelijk ten strijde te trekken tegen de horde als paladin is het een hele verandering om ineens met de class te spelen die ik altijd vreesde haha

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 10-09 15:34
Verwijderd schreef op maandag 21 maart 2011 @ 10:47:
[...]


wut een priest na 1 minuut oom daar? Niets makkelijker dan Chim healen met een priest , al zeker als het een holy is. 2 button Fight :D , neem aan dat ie niet door gehad heeft dat je niet iedereen vol hoeft te healen ?

En drops. hou er over op. Doe op me feral kitty elke vrijdag een alt run. 3 uurtjes meestal 10/12 ( alleen nef en Al'akir niet ). Na 5 weeken had ik deze week toch eindelijk me eerste leather item. En nog steeds geen polearm van halfus. QQQQQQ
Ja dat wel, ach zat em vooral in 't feit dat ik goed kon coordineren met die maat van me maar ik als pally vooral de tanks (incl. de DS soaker) in de gaten hield. Hij deed samen met die priest de raid maar tja, afspraken maken en uitvoeren zijn 2 verschillende dingen ;)

Ach was toch al niet slecht 4 mensen in die raid waren nog nooit voorbij de 3e geweest dus we vonden 't al aardig.

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hulkie
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 07:40
@ Garma: Mijn actionbar = (al 5 jaar vrijwel ongewijzigd)
F1: Heal
F2: Flash heal
F3: Greater heal
F4: Renew
F5: Shield
F6: Binding heal
F7: Prayer of Healing
1: Circle of Healing
Lossen buttons: Chakra - PoM – Hymn of Hope – Hymn of ‘mana’ – Guardian Spirit (die zou ik misschien moeten binden).

In heroics is het chakra aan en een directe heal casten. Renew op de tank en heal spammen. Als er meer dmg komt dan je bij kunt houden je GH gebruiken. Groepdamage is PoH gevolgd door een PoH. Verder je instant heal gebruiken als hij van cooldown af is (en nodig, hij is goedkoop!), zelfde geldt voor PoM.

Ik ben afgelopen week lekker de bergen in geweest om op de lange latten te staan. Toen ik gister weer online kwam bleek dat er slechts 1 raid was geweest waarbij alleen omnitron gekilled was. Gisteravond hebben we alle andere bazen behalve Nefarian en de eerste twee in BoT ook maar omgelegd. Het was wel weer even wennen om achter de pc te zitten, maar het ging allemaal soepel. Ook mijn broertje deed goed mee op zijn holy paladin!

De rogue is ondertussen 2/3 in level 84, dus die gaat deze week ook nog wel naar de 85. It’s good to be back!

@ Artemedes: Dat is inderdaad een gevecht dat op de healers aankomt. Voor mijn vakantie nog een hele avond gewiped terwijl we een druid healer met glyph op die HoT bij ons hadden. Gister een easy kill met achievement met mijn broertje op zijn paladin, ik op mijn priest en onze vasts resto shaman healer. Op papier is het met een druid VEEL makkelijker – bring the player, not the class!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • junglebeast
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 10-09 18:14

junglebeast

hier staat iets

Chimaeron is het healer gevecht niet Atremedes. Die hadden wij laatst nog van 40% solo kunnen healen. Mede dankzij een stel gongs. :)

Oh en levelen met 35% is echt sick. Ben nu 1,5 dag ( /played) bezig en al bijna lvl 65.

[ Voor 25% gewijzigd door junglebeast op 21-03-2011 12:28 ]

B.NET: Junglebeast#2495 | Stormscale Horde


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 10-09 15:34
@Hulkie waarom heal je met de F-toetsen ipv bijv 1-6, q, e, r, t etc? Neem aan dat je dan wel mouseover macro's hebt? :)

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hulkie
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 07:40
Ik doe niet aan Mouse-over macro’s. Ik heb het wel eens geprobeerd, maar het werkte voor mij niet zo lekker. Ik gebruik mijn F-toetsen omdat ik op mijn 1,2,3,4 etc toetsen veel andere spells heb staan. Bijvoorbeeld fade (belangrijke life saver!), dispell en mijn dps spells.

Ik selecteer tijdens de channel van bijvoorbeeld mijn Greater heal alvas de volgende persoon die een beetje liefde verdiend. Werkt voor mij prima, kan me goed voorstellen dat andere mensen liever op een andere manier spelen.

Iedereen is over de jaren heen altijd erg tevreden geweest met mijn prestaties in raids, dus er is ook niet echt reden om te veranderen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Paul
  • Registratie: September 2000
  • Nu online
Ik heb nog niet geraid met mijn resto Shaman, maar in instances ben ik maar wat blij met Healbot :)

Nu nog zo ver krijgen dat het niet gaat miepen over mijn Earthliving / Water shield als ik in Ele-spec rondloop, en dat het op mijn hunter weer opzout (net zoals 1 HB-patch terug), dan ben ik weer helemaal tevreden :)

"Your life is yours alone. Rise up and live it." - Richard Rahl
Rhàshan - Aditu Sunlock


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 10-09 15:34
hulkie schreef op maandag 21 maart 2011 @ 13:30:
Ik doe niet aan Mouse-over macro’s. Ik heb het wel eens geprobeerd, maar het werkte voor mij niet zo lekker. Ik gebruik mijn F-toetsen omdat ik op mijn 1,2,3,4 etc toetsen veel andere spells heb staan. Bijvoorbeeld fade (belangrijke life saver!), dispell en mijn dps spells.

Ik selecteer tijdens de channel van bijvoorbeeld mijn Greater heal alvas de volgende persoon die een beetje liefde verdiend. Werkt voor mij prima, kan me goed voorstellen dat andere mensen liever op een andere manier spelen.

Iedereen is over de jaren heen altijd erg tevreden geweest met mijn prestaties in raids, dus er is ook niet echt reden om te veranderen.
Mja niet kritisch bedoeld maar ik zou kramp krijgen van zulke binds :P

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NMe
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 09-09 13:58

NMe

Quia Ego Sic Dico.

porn* schreef op maandag 21 maart 2011 @ 14:16:
[...]

Mja niet kritisch bedoeld maar ik zou kramp krijgen van zulke binds :P
Ik speel al jaren met al mijn skills op 1 t/m = op mijn toetsenbord. Met vervolgens nog alternatieve toetsen onder control en alt...en nog heb ik niet genoeg knoppen voor al mijn skills. :+

Wat dan wel lichtelijk vervelend is, is mijn mage. Ik heb voor fire scorch op 1, fire ball op 2, pyroblast op 3, living bomb op 4, flame orb op 5, frost nova op 6. Voor frost heb ik frostbolt op 1, ice lance op 2, cone of cold op 3, deep freeze op 4, frostfire bolt op 5, frostfire orb op 6 en frost nova op 7. Die verschuiving van orb en nova is best vervelend, heb nog redelijk vaak tijdens het questen juist meer mobs gepulld met een orb in plaats van nova gebruiken. :+

'E's fighting in there!' he stuttered, grabbing the captain's arm.
'All by himself?' said the captain.
'No, with everyone!' shouted Nobby, hopping from one foot to the other.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dice
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 05-01-2024
ik ook

123 = dots
4 is mindblast
5 is mindflay
6 is sw:death

(mijn keyboard is anders ingedeeld; dus 1-6 7-=)

en als ik ga aoe-en gebruikt ik de '0' voor mind sear met de '-'er direct naast voor fade

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RaDKiLL
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 26-03-2023

RaDKiLL

Revived

Wellicht een domme vraag (bestaan die? :p ) maar in welke stad zet je je HS tegenwoordig als het gaat om de portals naar de diverse main cities? Ben er een tijdje uitgeweest en mijn lvl80 Shaman staat nu stof te happen in Dall. :o

"Ik huiver de fluister, daarom schreeuw ik!"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dutch_Celt
  • Registratie: Juni 2008
  • Nu online

Dutch_Celt

Jollygood

RaDKiLL schreef op maandag 21 maart 2011 @ 15:10:
Wellicht een domme vraag (bestaan die? :p ) maar in welke stad zet je je HS tegenwoordig als het gaat om de portals naar de diverse main cities? Ben er een tijdje uitgeweest en mijn lvl80 Shaman staat nu stof te happen in Dall. :o
Niet, de portals zoals die er waren in Dallaran en Shat'rah zijn uit het spel verwijderd.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tsjiller
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 11-09 11:32
Nergens portals ar no more!!

Voor horde hebben denk de meeste org, alhoewel je dit ook dmv een tabard te bereiken is..


Qua keybinds, ik kom voor mn priest ook wat vingers tekort vooral als disc in pvp :O en dan ben ik nog maar lvl 66 :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Morrar
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 11-09 08:54
Dutch_Celt schreef op maandag 21 maart 2011 @ 15:14:
[...]

Niet, de portals zoals die er waren in Dallaran en Shat'rah zijn uit het spel verwijderd.
Maar SW en Org hebben wel portals naar de nieuwe gebieden, dus daar zet iedereen nu zijn of haar HS / Innkeeper's Daughter

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dice
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 05-01-2024
tsjiller schreef op maandag 21 maart 2011 @ 15:15:
Nergens portals ar no more!!

Voor horde hebben denk de meeste org, alhoewel je dit ook dmv een tabard te bereiken is..
met een cooldown van een paar uur :P


door guildlevel is de cooldown op mijn steen nu 15 minuten

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Paul
  • Registratie: September 2000
  • Nu online
Orgrimar :) Door de portals naar Cata-gebieden kun je overal wel makkelijk komen, er zit een zeppelin naar Borean Tundra en een portal naar Blasted Lands en dus Outland.

"Your life is yours alone. Rise up and live it." - Richard Rahl
Rhàshan - Aditu Sunlock


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 10-09 15:34
NMe schreef op maandag 21 maart 2011 @ 14:53:
[...]

Ik speel al jaren met al mijn skills op 1 t/m = op mijn toetsenbord. Met vervolgens nog alternatieve toetsen onder control en alt...en nog heb ik niet genoeg knoppen voor al mijn skills. :+

Wat dan wel lichtelijk vervelend is, is mijn mage. Ik heb voor fire scorch op 1, fire ball op 2, pyroblast op 3, living bomb op 4, flame orb op 5, frost nova op 6. Voor frost heb ik frostbolt op 1, ice lance op 2, cone of cold op 3, deep freeze op 4, frostfire bolt op 5, frostfire orb op 6 en frost nova op 7. Die verschuiving van orb en nova is best vervelend, heb nog redelijk vaak tijdens het questen juist meer mobs gepulld met een orb in plaats van nova gebruiken. :+
Waar ik meer op doelde is dat ie z'n meestgebruikte spells op de F-toetsen heeft en op 1-X skills heeft staan die je eigenlijk niet zo vaak gebruikt :P

Wat dat betreft zijn mijn "handigste" toetsen ook 1-5 en e, r t, f, g etc. Met een shift erbij heb je dan al aardig wat toetsen maar dan nog heb ik tekort. Hehe jep doe hetzelfde, voor verschillende specs of zelfs classes "overlappende" skills op dezelfde knoppen. Anders is het echt niet meer bij te houden :)

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NMe
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 09-09 13:58

NMe

Quia Ego Sic Dico.

porn* schreef op maandag 21 maart 2011 @ 15:33:
[...]

Waar ik meer op doelde is dat ie z'n meestgebruikte spells op de F-toetsen heeft en op 1-X skills heeft staan die je eigenlijk niet zo vaak gebruikt :P

Wat dat betreft zijn mijn "handigste" toetsen ook 1-5 en e, r t, f, g etc. Met een shift erbij heb je dan al aardig wat toetsen maar dan nog heb ik tekort. Hehe jep doe hetzelfde, voor verschillende specs of zelfs classes "overlappende" skills op dezelfde knoppen. Anders is het echt niet meer bij te houden :)
Mja, ik heb mijn taunt ook altijd op 5 zitten, ongeacht welke tanking class ik speel. :P Da's een knop die ik nooit wil missen. :D

'E's fighting in there!' he stuttered, grabbing the captain's arm.
'All by himself?' said the captain.
'No, with everyone!' shouted Nobby, hopping from one foot to the other.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

wellicht is het slim om de keybind te baseren op de aard van de spell.

Ik doe het bijvoorbeeld meestal zo:

R = dot
T = stun/silence
CTRL+T = ranged silence / finisher
Tab = shield
1,2,3,4,5 = meest gebruikte damage spells.
Mouse button 4 = racial
Mouse button 5 = pvp trinket
Middle mouse button = defensive cooldown

Als je veel mmo's speelt, is het wel handig om hetzelfde schema aan te houden voor verschillende classes. Je went dan ook veel sneller aan een class.

Ik zou taunt nooit op 5 doen persoonlijk omdat ik de minst gebruikte spells het liefst op de ctrl+ en alt+ binds doe. Op 5 zit dus nog een redelijk vaak te gebruiken spell.

Een guildie raadde me aan ipv WASD eens met ESDF te binden, omdat je dan nog meer knoppen om je linkerhand heen hebt. Misschien ooit eens proberen. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hulkie
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 07:40
Ik vat het niet op als kritiek hoor :)

Mijn paladin, rogue en hunter hebben de meest gebruikte skills gewoon op 1 t/m = zitten. Buffs en minder vaak gebruikte spells op de F-toetsen.

Mijn priest is een apart geval, maar de belangrijkste heals zitten al op mijn F-toetsen sinds ik als level 58 MC in ging tijdens Vanilla. Waarschijnlijk omdat ik tijdens het levellen vaker mijn damage spells gebruikte.

Zelf ben ik niet zo een fan van verschillende skills onder dezelfde toets (met behulp van alt, shift, cntrl). Heb al vaak meegemaakt dat mensen net even vergeten één van de extra toetsen in te drukken. Ook kreeg ik juist kramp in mijn vingers van bijvoorbeeld ctrl+1 te gebruiken.

Om het bereik op mijn toetsenbord nog groter te maken: ik gebruik marks (skull, blue, green, cross, star) met sneltoetsen rond mijn numpad. Kan vast ook handiger!

Het is wat je gewend bent. En wat voor jou zelf het beste werkt… Zo lang je maar geen keyboard turner bent komt het meestal wel goed!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rodie83
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online
Man ik hoop dat 4.1 écht snel komt. Maar deze week zal het denk ik nog niet worden...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darkangle
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 22-09-2023
123456789, maar ook een boel klikken (een combo van beiden).

Hoor mensen er wel eens over grapjes maken (over clickers), maar ik zie het punt niet zo. Ik PvE alleen maar, en ben niet zo slecht ;) (als ik de rankings mag geloven).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vagabonding
  • Registratie: Juni 2004
  • Niet online
Sowieso raad ik af om 6-= te gebruiken, omdat je daar in een fractie van een seconde niet bij kan zonder te kijken op je toetstenbord. Mensen die meer willen weten over optimale keybindings raad ik aan om deze thread door te nemen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Darkangle schreef op maandag 21 maart 2011 @ 16:23:
123456789, maar ook een boel klikken (een combo van beiden).

Hoor mensen er wel eens over grapjes maken (over clickers), maar ik zie het punt niet zo. Ik PvE alleen maar, en ben niet zo slecht ;) (als ik de rankings mag geloven).
Bij ons zou gelijk het commentaar komen.

6789 ?, you Got To Long Fingers Man !

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

inderdaad, F toetsen en alles voorbij de 5 zijn naar mijn idee niet echt binnen 'handbereik'. En de num-toetsen ook niet echt! :)

Een buffje aanklikken moet m.i. niet zoveel kwaad kunnen. Skills als Arcane Brilliance of BoK bind ik nooit. Buffs de je regelmatig wisselt is het weer wel handig bij (seals, inner fire, etc.)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blistimo
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 28-05-2021

Blistimo

Pestcontrol

hulkie schreef op maandag 21 maart 2011 @ 15:51:
Ik vat het niet op als kritiek hoor :)

Mijn paladin, rogue en hunter hebben de meest gebruikte skills gewoon op 1 t/m = zitten. Buffs en minder vaak gebruikte spells op de F-toetsen.

Mijn priest is een apart geval, maar de belangrijkste heals zitten al op mijn F-toetsen sinds ik als level 58 MC in ging tijdens Vanilla. Waarschijnlijk omdat ik tijdens het levellen vaker mijn damage spells gebruikte.

Zelf ben ik niet zo een fan van verschillende skills onder dezelfde toets (met behulp van alt, shift, cntrl). Heb al vaak meegemaakt dat mensen net even vergeten één van de extra toetsen in te drukken. Ook kreeg ik juist kramp in mijn vingers van bijvoorbeeld ctrl+1 te gebruiken.

Om het bereik op mijn toetsenbord nog groter te maken: ik gebruik marks (skull, blue, green, cross, star) met sneltoetsen rond mijn numpad. Kan vast ook handiger!

Het is wat je gewend bent. En wat voor jou zelf het beste werkt… Zo lang je maar geen keyboard turner bent komt het meestal wel goed!
Ondanks dat ik niet mijn F-keys gebruik kan ik me compleet vinden in jouw indeling. Ik heb tijdens Vanilla altijd een hunter gespeeld, waarbij je je pet nog grotendeels handmatig aanstuurde. Ik heb me toen een lamme pink gespeeld door de Ctrl-X combinaties, waardoor ik daar nu echt niet meer mee wil werken. Ik ben toen overgestapt op Alt-X. Dat doe ik met m'n duim, en dat is een wat natuurlijkere handhouding.

Dual-spec technisch ga ik ook vaaaaak de mist in. Resto main, Balance off. R is gebonden aan Innervate in m'n resto spec, maar aan Starfall in m'n balance spec. Healer Innervaten in een heroic betekent dus vaak extra trashpulls... En Solar Beam/ Treeform heb ik ook al best vaak door elkaar gehaald :P

Overigens hanteer ik twee verschillende handhoudingen voor beide specs. Bij Resto wil ik meer van mijn 'nummertjes' kunnen bereiken, waardoor ik mijn linkerhand niet op WASD heb liggen maar, iets meer naar het midden van het toetsenbord. Doordat ik de meeste movement met de muis kan doen mis ik in die setup m'n WASD niet echt. Als ik aan het DPSen ben wil ik juist wel m'n WASD beschikbaar hebben, dus zijn die keybinds weer vooral aan de linkerkant van het toetsenbord te vinden.

--Dagboekachtigheden--
Chimaeron HC ligt helaas nog niet omver. Twee avonden de tijd voor gehad, maar eigenlijk nog nooit in een ideale setup. Woensdag was onze Holy pally niet beschikbaar, waardoor ik mijzelf met de tankhealing had opgescheept tijdens Feuds. We hanteerden 3 tanks: 1 feral op de normal phases, 1 DK voor DA en de daaropvolgende eerste en derde Feud, en een warrior voor DA en de daaropvolgende tweede en vierde Feuds. De shammy healde 1 group tijdens normal phases, ik spothealde de andere groep, waar alle tanks inzaten en dus niet gek veel gespot healed moest worden. Onze Disc pakte de tanks tijdens de normal phases.

Tijdens Feuds spamde de disc 1 group dmv PoH, de shammy Chainde de andere group en ik spamde de tank. De DK was goed te healen, voornamelijk door goede CDs. De warrior een stuk minder, maar het ging. Ik vind een druid niet echt ideaal voor tank healing, maar dit leek ons de beste setup. Eén keer met 9 man full health P2 gehaald, maar omdat de dode een tank was en de andere tanks RNG technisch niet echt mee wilden werken tot op 9% gekomen. Een aantal stomme wipes door niet snel genoeg healing, of Regrowth die weigerde te critten en mensen dus op 9k HP eindigden voor Slime/ Massacre. Voornamelijk Feud tankdeaths verder.

Gisteren de tweede avond. Warrior tank was er niet. Holy pally wel. Eerst een paar pogingen gedaan met een Moonkintank die bearform ging om te taunten en verder DPS deed (is onze top DPS meestal, dus die threatgen zat wel goed). Met max Tricks en Misdirect ging het echter nog steeds geregeld mis met aggro. Dus na een paar pogingen ging onze Holy pally dan maar Ret, waardoor we weer met dezelfde healing setup eindigden, alleen dit keer met een iets andere, simpelere verdeling. Disc deed alleen tank healing, zowel normal als tijdens Feud. Shammy en ik hadden elk een group, tijdens beide phases.

Gek genoeg liepen we constant tegen rare threat issues aan. Double Attacks die niet op de DA tank aankwamen door overaggro TIJDENS taunt (nerf Righteous Fury?), na Feuds juist weer andersom, de Ret die niet genoeg deed doordat Vengeance op de Feud tank weer teveel threat genereerde. Of de Feud tank die precies tijdens de overgang weer aggro verloor aan de Ret (Seal of DoT mogelijk?) die natuurlijk niet gespamhealed werd tijdens de Feud.

Al met al behoorlijk frustrerend. Ik verwacht echter dat een avond met onze beste setup iets meer progress moet opleveren. Maloriak heeft ook al genoeg frustraties opgeleverd namelijk (add tank deaths met 9 adds up. Auw.) Mogelijk dat we Atramedes nog kunnen proberen, maar die gaat op normal ook nog niet binnen 5 Gongs neer, dus ik weet niet of dat al haalbaar is...

D3 char(s)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darkangle
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 22-09-2023
Even een vraagje.

Het valt me de laatste tijd op dat het nivo van de applications die bij ons gedaan worden steeds slechter word.

compleet verkeerd gespeccede mensen, rep loze, mensen die verkeerde/geen glyphs/enchantments e.d. hadden...

En om het af te toppen:
Van de week hadden we zelfs mensen die nog greens hadden die een application maakte.

Niets mis met greens, maar wij zijn een raiding guild die alleen nog maar 25HC raid, en dus ook mensen zoeken die op dat nivo mee kunnen komen. Dat maken we ook zeer duidelijk.

Wij eisen geen HC gear, maar op zijn minst alle vendor epics/craftables en alles correct gepimpt lijkt me toch wel een beetje normaal.

Hebben anderen hier ook last van? (ik zie het namelijk ook op de guildsites van andere guilds op onze server).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrVegeta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 11-09 20:46

MrVegeta

! Dolf is rechtvaardig !

Niveau. Just saying.

Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

jep wij zien het ook. Ook steeds meer mensen (naar rato) die totaal niet weten waar ze mee bezig zijn, maar wel een spec/gear van een of andere website hebben afgekeken. Wij kicken steeds meer trials na een paar weken omdat ze gewoon niet mee kunnen. (of ze vertrekken zelf)

Er is denk ik nu veel meer verloop in guilds (en er zijn veel meer guilds) vanwege 10-man raids. Wij hebben altijd wel redelijk geraid (casual) maar staan nu geloof ik niet eens meer in de top 50 van guilds op onze server. Geeft wel aan dat er dus behoorlijk wat guilds moeten raiden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darkangle
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 22-09-2023
Zo veel talen, en NL is niet mijn eerste ;). Maar thanks, zal het proberen te onthouden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 10-09 15:34
@NMe Nee joh gek! Taunt is E! :+

@Raffuhl ja heb ik een tijdje geprobeerd maar ik kon er maar niet aan wennen. Toch maar weer WASD, dan maar ieeeetjes minder knopjes.

@Hulkie Ik zou stiekem wel eens willen weten hoeveel mensen er niet WoW spelen als keyboardturner :D

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zertaxka
  • Registratie: September 2008
  • Niet online
Darkangle schreef op maandag 21 maart 2011 @ 17:06:
Even een vraagje.

Het valt me de laatste tijd op dat het nivo van de applications die bij ons gedaan worden steeds slechter word.

compleet verkeerd gespeccede mensen, rep loze, mensen die verkeerde/geen glyphs/enchantments e.d. hadden...

En om het af te toppen:
Van de week hadden we zelfs mensen die nog greens hadden die een application maakte.

Niets mis met greens, maar wij zijn een raiding guild die alleen nog maar 25HC raid, en dus ook mensen zoeken die op dat nivo mee kunnen komen. Dat maken we ook zeer duidelijk.

Wij eisen geen HC gear, maar op zijn minst alle vendor epics/craftables en alles correct gepimpt lijkt me toch wel een beetje normaal.

Hebben anderen hier ook last van? (ik zie het namelijk ook op de guildsites van andere guilds op onze server).
Ligt wel een beetje aan de server waarop je speelt.
Zit zelf op Bronze Dragonflight. Nadat wij als world nr. 722 of zoiets LK HC 25 neer hadden stond de server als 172 geranked. Begin Cata ging alles redelijk tot 2/13 HC neer was. Met veel pijn en moeite Maloriak HC neer. (attendance problemen etc.) Server is nu al weer afgegleden naar 210+. En de apps die we krijgen zijn of zeer slecht (in greens zonder gems/enchants/glyphs, erg jong 14-16) of we hebben zo 2 weken geen enkele app. Terwijl toch de forums op de 1e pagina worden gehouden etc.
Maar alle guilds bij ons hebben er last van. Hebben op dit moment maar 1 of 2 guilds die de mensen hebben om 25 mans te raiden. En elke guild heeft hetzelde probleem, nemen een trial met potentie binnen, gearen hem en dan stopt ie met raiden of stopt helemaal.

@porn*
idd taunts op E en interrupts op T (bij elke class)
En een cooldown op Q.

World of Warships proberen ? Klik hier voor Recruit a Friend Benefits !


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darkangle
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 22-09-2023
Ik recruteer maar vannuit andere guilds. Niet echt netjes, maar ik ken iedereen dus is dat het makkelijkste...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Osxy
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 15:25

Osxy

Holy crap on a cracker

porn* schreef op maandag 21 maart 2011 @ 17:36:
@NMe Nee joh gek! Taunt is E! :+

@Raffuhl ja heb ik een tijdje geprobeerd maar ik kon er maar niet aan wennen. Toch maar weer WASD, dan maar ieeeetjes minder knopjes.

@Hulkie Ik zou stiekem wel eens willen weten hoeveel mensen er niet WoW spelen als keyboardturner :D
Taunt op E, man ik zou het niet kunnen!

Heb me strafe echt nodig!

Ik ben best wel crappy speler als je goed bekijkt :P Speel op laptop (beperkt keyboard, geen numpad). Enige speciale bindings zijn raid marks op F1 t/m F6.
Loop met QWEASD (WASD + QE strafe) en sturen met trackpad/right click :+

Main abilities op 1 t/m 6, interrupts altijd op =. En dan combi van click en rechterhand = alle spells :P

"Divine Shields and Hearthstones do not make a hero heroic."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jerry
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 09-04-2022

Jerry

Who?

Ik gebruik ESDF (strafing uiteraard), hiernaar geswitched in mijn Quake 2 dagen online :).
Taunt modifier heb ik op W zitten:
- W = Taunt+Charge (of Intercept wanneer Charge on CD is)
- Shift+W = Intervene
- Ctrl+W = Charge (of Intercept wanneer Charge on CD is)
- Alt+W = Taunt

Wanneer iets dichtbij is dat ik moet taunten druk ik gewoon op W, want voor Charge moet je toch een stuk verder van de mob staan wil deze überhaupt werken :). En als hij ver weg staat dan Charge ik er automatisch heen. Ik gebruik Alt+W voor als ik iets moet taunten dat ver weg staat, maar ik moet op dezelfde positie blijven.

Al mijn raid markers (icons) zitten op mijn F1-F8 toetsen. Hierdoor kan ik snel iets marken dat gekilled moet worden.

[ Voor 13% gewijzigd door Jerry op 21-03-2011 18:36 ]

Specs
Youtube celebrity
D3 Crusader


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • junglebeast
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 10-09 18:14

junglebeast

hier staat iets

Ik heb Q als interupt of silence. Alleen niet bij mijn Druid. Daar zit namelijk de Bearform onder. (E is de catform)
Dus soms heb ik wel eens van: oops sorry shifted out bearform, too eager to interupt. :)

Maar meeste spells zitten op 1 tm 6. En dan F1 tm F5. En de rest van de keybinds zitten bijna alleen maar links van het WASD stuk.

B.NET: Junglebeast#2495 | Stormscale Horde


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dice
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 05-01-2024
Voor interrupt of dispell heb ik ` gemapped

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik snap niet echt waarom mensen Q en E gebruiken om te strafen. Dat kan prima met rechtermuisknop + a/d. Q en E zijn heerlijk knoppen voor veelgebruikte spells, veel makkelijker in te drukken dan 123 etc.

Ik gebruik zelf wel WSAD om te lopen en voorderest qerftgzxcv voor spells en ~ als "oh-shit" button, makkelijk in te drukken maar niet makkelijk per ongeluk.

Misschien maar eens kijken naar ESDF als looptoetsen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Divak
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 15:00
Ik doe ook voor elke class dezelfde buttons. Instant heal op een knop, stun op een knop, racial, interrupt, silence, defensive cooldowns, offensive cooldowns etc. allemaal onder dezelfde knop.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Skizzik0
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 08-09 11:58
Osxy schreef op maandag 21 maart 2011 @ 18:07:
[...]

Taunt op E, man ik zou het niet kunnen!

Heb me strafe echt nodig!

Ik ben best wel crappy speler als je goed bekijkt :P Speel op laptop (beperkt keyboard, geen numpad). Enige speciale bindings zijn raid marks op F1 t/m F6.
Loop met QWEASD (WASD + QE strafe) en sturen met trackpad/right click :+

Main abilities op 1 t/m 6, interrupts altijd op =. En dan combi van click en rechterhand = alle spells :P
A en D ingesteld op strafe, links/rechts draaien met de muis. :)
Trackpad is inderdaad niet brilliant maar ik gebruik 'm ook wel eens voor wat casual play (dailies, levelen).

Dan is er nog vanalles te binden, Q, E, R, F, Z, X, C, V, ~, 1 t/m 5 en dit alles met shift/ctrl/alt modifiers!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dice
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 05-01-2024
Voor mijn betere helft die een tijd op een laptop speelde heb ik deze gekocht
Afbeeldingslocatie: http://japanese.engadget.com/images/2006/05/wolf_claw_devour_addl.jpg

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Blistimo schreef op maandag 21 maart 2011 @ 16:41:
[...]--Dagboekachtigheden--
Chimaeron HC ligt helaas nog niet omver. Twee avonden de tijd voor gehad, maar eigenlijk nog nooit in een ideale setup. Woensdag was onze Holy pally niet beschikbaar, waardoor ik mijzelf met de tankhealing had opgescheept tijdens Feuds. We hanteerden 3 tanks: 1 feral op de normal phases, 1 DK voor DA en de daaropvolgende eerste en derde Feud, en een warrior voor DA en de daaropvolgende tweede en vierde Feuds. De shammy healde 1 group tijdens normal phases, ik spothealde de andere groep, waar alle tanks inzaten en dus niet gek veel gespot healed moest worden. Onze Disc pakte de tanks tijdens de normal phases.
Op zich is de damage die de tanks krijgen in dit gevecht heel goed te voorspellen. De DA tank moet iedere 10 seconden binnen 5 seconden naar full health worden gehealed. Bij de feud tank heb je ook ongeveer 5 seconden om deze van 1 naar full health te brengen. En je moet of een cooldown gebruiken voor de DA of wel hele goede healing hebben.
Tijdens Feuds spamde de disc 1 group dmv PoH, de shammy Chainde de andere group en ik spamde de tank. De DK was goed te healen, voornamelijk door goede CDs. De warrior een stuk minder, maar het ging. Ik vind een druid niet echt ideaal voor tank healing, maar dit leek ons de beste setup.
Voor onze setup hebben wij nu een druid, priest en pally healer, maar we hebben dit ook met een druid, priest en shaman gedaan. Volgens mij doet de druid bij ons altijd groep healing maar houdt wel zijn hots op de tanks.
Eén keer met 9 man full health P2 gehaald, maar omdat de dode een tank was en de andere tanks RNG technisch niet echt mee wilden werken tot op 9% gekomen. Een aantal stomme wipes door niet snel genoeg healing, of Regrowth die weigerde te critten en mensen dus op 9k HP eindigden voor Slime/ Massacre. Voornamelijk Feud tankdeaths verder.
RNG is een grote factor in dit gevecht. Maar als je met al je dps op full health in p2 komt en dan maar tot 9% gaat, dan heb je niet genoeg dps.
Wat je trouwens kunt doen als je een resto druid hebt, is hem de boss vlak voor p2 te laten taunten en dan meteen door de tank terug taunten. De boss zou dan eerst de tanks en een niet dps moeten killen en zo geef je je dps weer iets meer tijd.
Gisteren de tweede avond. Warrior tank was er niet. Holy pally wel. Eerst een paar pogingen gedaan met een Moonkintank die bearform ging om te taunten en verder DPS deed (is onze top DPS meestal, dus die threatgen zat wel goed). Met max Tricks en Misdirect ging het echter nog steeds geregeld mis met aggro. Dus na een paar pogingen ging onze Holy pally dan maar Ret, waardoor we weer met dezelfde healing setup eindigden, alleen dit keer met een iets andere, simpelere verdeling. Disc deed alleen tank healing, zowel normal als tijdens Feud. Shammy en ik hadden elk een group, tijdens beide phases.

Gek genoeg liepen we constant tegen rare threat issues aan. Double Attacks die niet op de DA tank aankwamen door overaggro TIJDENS taunt (nerf Righteous Fury?), na Feuds juist weer andersom, de Ret die niet genoeg deed doordat Vengeance op de Feud tank weer teveel threat genereerde. Of de Feud tank die precies tijdens de overgang weer aggro verloor aan de Ret (Seal of DoT mogelijk?) die natuurlijk niet gespamhealed werd tijdens de Feud.
Dit mag echt niet gebeuren. Het taunten en aggro controle is het eerste dat je op dit gevecht echt onder controle moet hebben.
Al met al behoorlijk frustrerend. Ik verwacht echter dat een avond met onze beste setup iets meer progress moet opleveren. Maloriak heeft ook al genoeg frustraties opgeleverd namelijk (add tank deaths met 9 adds up. Auw.) Mogelijk dat we Atramedes nog kunnen proberen, maar die gaat op normal ook nog niet binnen 5 Gongs neer, dus ik weet niet of dat al haalbaar is...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _Peter2_
  • Registratie: November 2008
  • Laatst online: 09-09 11:45
Mijn guild is pas level 20 geworden, meteen 3 heirloom helms gekocht (Plate, Mail caster en Cloth).
Is eigenlijk wel bruut: 45% bonus exp op je alt.
(10% chest heirloom, 10% shoulder heirloom, 10% van guild, 10% van helm en 5% van cloak)

Diablo III: <GOT> Pteer#2475 --- POE: Dwergux


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bechown
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 09-05-2023
Ik kwam wat knoppen tekort met sommige chars dus ben geswitched naar ESDF.. A is mijn interrupt.. R en T mijn button mashers QW en G finishers/procs waarvan G de belangrijkste is.. 1 tm 6 de extra's zoals op mijn rogue tricks/vanish/kidney etc en dan CTRL 1 tm 6 als ik nog iets mis.. En dit doe ik met elke char.. Het is alleen lastig als ik dan een FPS doe dat ik weer moet switchen naar WASD vooral als je dan ff een drankje drinkt in een match en je hand automatisch op ESDF stopt..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hulkie
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 07:40
DING 85! Eindelijk is mijn slow-poke levelling op de rogue voorbij. Door mijn (achteraf domme) beslissing om alleen items te vervangen voor blues had ik op level 84 met een beetje vals spelen net genoeg itemlevel voor normals in de 84-85 range. Helaas werd ik door het random systeem elke keer in lagere instances gezet (misschien ook wel terecht!).

Toen ik gister 85 dingde zat ik op itemlevel 304. na het kopen van de offhand dagger en de shoulders van justice points zat ik nog steeds te laag. De epic craftable chest en wat BoE trinkets en een BoE ring deden uiteindelijk hun werk. Ik zat op 329 itemlevel… Een guildie tank en dps wilde me wel helpen met een random heroic zodat ik een orb kon bemachtigen voor de engineering helm. Die is in de pocket. Ook won ik nog een 346 ring, dus dat was mooi meegenomen!

Na de run had ik dus al 3 359 items en 3 346 items, en dat met één uurtje level 85! Mijn dps viel me ook nog niet eens tegen. Ik stond op single target bazen toch ergens rond de 11-11,5k dps (wel met 10% buff van randoms).

Als afsluiter van de avond ben ik nog een random heroic in gegaan, dit werd HoO en ging tergend traag. We hadden een zeer vriendelijke tank die constant volzinnen produceerde om te communiceren. Ondanks zijn raidgear was zijn aggro matig en zijn tempo om te huilen… De andere dpsers waren teleurstellend en kende de weg niet. Eentje moest vroegtijdig weg de ander werd gekicked omdat hij weigerde te corpserunnen bij de patrols bij het Brann-event. We kregen er een DK en een mage voor terug die wel wisten wat ze deden. De rest van de run was dus een eitje!
Heb er nog een oog van Rajh aan overgehouden ook, en de dps ging van 11 naar 12,5-13k :)

Keybinds op mijn rogue zijn trouwens makkelijk 1 t/m 5 gebruik ik veel. F1 t/m F4 iets minder, en verder af en toe een toets in de 6 t/m 9 range!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blistimo
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 28-05-2021

Blistimo

Pestcontrol

Verwijderd schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 08:36:
[...]

RNG is een grote factor in dit gevecht. Maar als je met al je dps op full health in p2 komt en dan maar tot 9% gaat, dan heb je niet genoeg dps.
Bedankt voor je reactie. Ik ben het slecht op bovenstaand puntje niet met je eens. Onze raid leader en ik hebben op meerdere plekken gelezen dat in een 3 tank setup, zelfs met alle (4) DPS in leven, het heel erg afhangt van een paar mazzel-dodges van je tanks. Als je tanks niet meer dan 1 attack dodgen kun je DPSen wat je wilt, maar number crunch technisch red je het dan gewoon niet. Een setup met een DPS die tankt heeft ietsje minder problemen daarmee, maar omdat 1 van je DPS hoog op de aggrolijst staat is de kans groot dat hij als één van de eerste neer gaat. Je tip over Holy pallies en resto druids (/wave) had ik ook gelezen, maar ik moet eerlijk zeggen dat de eerste keer dat we P2 haalden met enige kans van slagen, ik meer gefocust was op het spammen van heals, hopende dat we P2 in zouden gaan voor de eerste Slime. Dit staat in elk geval zeker op de to do and remember list :>

D3 char(s)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Paul
  • Registratie: September 2000
  • Nu online
Doodgaan bij de troggs in de Vault of Lights? Ouch, wat een faal-pug heb je dan? Voor zover ik er een cast tussen krijg voordat ze dood zijn sta ik daar als healer gewoon te DPSen, HST en Earth Shield doen de rest :P

"Your life is yours alone. Rise up and live it." - Richard Rahl
Rhàshan - Aditu Sunlock


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Gisteren mijn eerste heroic getanked op mijn paladin. Aan het eind zonder wipes op bosses (1 wipe door healer DC op een trash pack, 1 bijna wipe op trash door een tweede DC, maar toen was LoH niet op CD :) )

Aan het eind kreeg 3 man de heroic GB achievement, waaronder de tank en de healer.

Drie man met net aan de gear en alles liep een stuk soepeler dan sommige andere pugs voor valor points op mijn main met een groep in raid gear.

Wat zeker hielp: De warlock fearde en banishte en markte zijn target zelf zodra we bij een groep aankwamen waar CC nodig was. De resto shaman hexte als het nodig was en markte ook en ik markte alleen steeds skull voor volgende target. Enige pauzes waren voor mana. Waren alle pugs maar zo soepel :/

Wat keybinds betreft ben ik druk aan het oefenen op target dummies maar klik ik het meeste nog. Alleen uinterrupt en taunt gebruik ik de keybinds al in instances. Is erg wennen, maar ik ben mismaakt door 5 jaar healer spelen ;) In classic vriend Lozareth zijn addons (ben naam even kwijt) voor button bars naast iedere raid frame (hoezo vol scherm), daarna Healbot en nu clique+grid. Eigenlijk altijd een keyboard turner geweest, waarbij ik alleen met de muis draaide als ik snel moest zijn voor een ability van een raid boss. Werkt prima voor een healer en zelfs voor een caster in pve, maar is funest voor een tank of melee dps.

Laatste paar maanden geprobeerd met n52te van belkin, ik wende wel aan de keybinds, maar hoe ik hem ook instelde ik kreeg kramp in mijn linker hand. Nu heb ik gewoon keyboard binds en heb ik een G700 gekocht. Niet alle knoppen zijn even makkelijk te bereiken, maar de belangrijkste 3 abilities zitten nu onder mijn wijsvinger op de muis :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Blistimo schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 09:29:
[...]
Bedankt voor je reactie. Ik ben het slecht op bovenstaand puntje niet met je eens. Onze raid leader en ik hebben op meerdere plekken gelezen dat in een 3 tank setup, zelfs met alle (4) DPS in leven, het heel erg afhangt van een paar mazzel-dodges van je tanks. Als je tanks niet meer dan 1 attack dodgen kun je DPSen wat je wilt, maar number crunch technisch red je het dan gewoon niet. Een setup met een DPS die tankt heeft ietsje minder problemen daarmee, maar omdat 1 van je DPS hoog op de aggrolijst staat is de kans groot dat hij als één van de eerste neer gaat. Je tip over Holy pallies en resto druids (/wave) had ik ook gelezen, maar ik moet eerlijk zeggen dat de eerste keer dat we P2 haalden met enige kans van slagen, ik meer gefocust was op het spammen van heals, hopende dat we P2 in zouden gaan voor de eerste Slime. Dit staat in elk geval zeker op de to do and remember list :>
Je hebt gelijk over de RNG in p2. Wij hebben zelfs met onze 2 tank setup een keer een p2 gehad waar de eerste tank niet dodgde, de tweede tank niet dodgde en onze rogue met 85% dodge van zijn cooldowns dodgde ook niet. Daar kun je gewoon niets tegen doen. Maar door het gebruik van 3 tanks ipv 2 ga je voor een setup die in p2 veel afhankelijker is van geluk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jerry
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 09-04-2022

Jerry

Who?

_Peter2_ schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 08:42:
Mijn guild is pas level 20 geworden, meteen 3 heirloom helms gekocht (Plate, Mail caster en Cloth).
Is eigenlijk wel bruut: 45% bonus exp op je alt.
(10% chest heirloom, 10% shoulder heirloom, 10% van guild, 10% van helm en 5% van cloak)
Nu nog de ring van 5% :P.

Specs
Youtube celebrity
D3 Crusader


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Jerry schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 11:14:
[...]


Nu nog de ring van 5% :P.
Nog een jaar of 2 en kan je kant en klaar char's kopen die al lvl 90 zijn hoef je alleen nog maar te gearen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Mektheb schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 11:28:
[...]

Nog een jaar of 2 en kan je kant en klaar char's kopen die al lvl 90 zijn hoef je alleen nog maar te gearen.
desondanks de 50% extra experience blijf je daar toch eventjes met zoet.

Zeker als je proffesions en dergelijke meer een beetje tracht bij te houden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Verwijderd schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 11:47:
[...]


desondanks de 50% extra experience blijf je daar toch eventjes met zoet.

Zeker als je proffesions en dergelijke meer een beetje tracht bij te houden.
True, ben zelf niet zo'n altaholic.

Heb er wel een zillioen maar kom nooit verder dan level 20 :P dan ben ik bored.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hulkie
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 07:40
Iemand trouwens ervaring met http://shadowcraft.mmo-mumble.com ?

Ik ga het vanavond thuis eens uitproberen, maar wil graag van te voren weten of de stat weights en adviezen een beetje kloppen. Thanks!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Mektheb schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 11:47:
[...]

True, ben zelf niet zo'n altaholic.

Heb er wel een zillioen maar kom nooit verder dan level 20 :P dan ben ik bored.
hehe had dat ook vroeger.

Maar wil nu over alle max level professions beschikken, en dan kan ik niet anders dan er een aantal te levelen ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Nou, hè hè. Ik zit eindelijk in een enigszins fatsoenlijke guild. Wel een guild met laag guildlevel, maar sympathieke mensen en goede spelers, dus dat komt vanzelf wel.
Gisteren een guild geleaved die ik eergisteren gejoind ben. Ik kwam online en zonder enige aanleiding begonnen NL'ers te schelden en rare dingen te roepen. Ze wisten alleen niet dat ik ook NL ben. In eerste instantie nog even geprobeerd ze duidelijk te maken dat het niet gewaardeerd wordt, maar het waren duidelijk ventjes van 15/16 die het allemaal heel grappig vonden. Niet al te snugger ook. Nou ja, in een guild met dat soort volk wil ik niet zitten, dus meteen geleaved. Niet lang daarna werd ik gewhisperd of ik de huidige guild wilde joinen, en dat bevalt prima. Gisteren meteen 2x een boost gekregen in Utgarde en Nexus, en nu bijna 71 :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Inferno
  • Registratie: Augustus 2001
  • Niet online

Inferno

Fast, Faster, Ferrari

Verwijderd schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 11:47:
[...]


desondanks de 50% extra experience blijf je daar toch eventjes met zoet.

Zeker als je proffesions en dergelijke meer een beetje tracht bij te houden.
Die powerlevel je gewoon op max level voor een paar k gold :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Inferno schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 14:16:
[...]

Die powerlevel je gewoon op max level voor een paar k gold :)
spendeer me gold op max level liever aan andere zaken ;)

Vindt het leuk tijdens het levelen door, dan heb je er vaak nog geniet van ook (jezelf gearen, stats boosten...).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Paul
  • Registratie: September 2000
  • Nu online
Ik was te ongeduldig, maar als je de gathering- en bijbehorende crafting profession op hetzelfde char hebt gaan ze zeker gelijk mee op :) Zowel skinning/leatherworking als mining/engineering gingen mooi gelijk op. Enige dat ik heb moeten kopen waren de volatiles voor leatherworking, die droppen vrijwel niet bij skinning...

"Your life is yours alone. Rise up and live it." - Richard Rahl
Rhàshan - Aditu Sunlock


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dampie
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 19-12-2022

Dampie

Generalist ohne ende

Zouden we nog eens van gedachten kunnen wisselen over resto druids. Ik ben nu bezig met het "fine tunen" van mijn gear en stats en ga een richting op waarvan ik niet precies weet of dat wel de meeste verstandige keus is voor mijn speelstijl.

Mijn druid heeft de eerste haste cap van 915 te pakken waardoor ik in ieder geval de extra tik meepak. Verder ophogen naar 2K haste lijkt mij op dit moment niet de slimste zet.

Op aanraden van een guildie druid alle andere stats richting mastery omgezet. Daardoor zit ik nu op 15.20 mastery waarmee ik ruim 22% extra potency heb op healing spells. Let wel, natuurlijk met een al andere lopende HOT.

Maar, ik heb het idee dat deze spec meer richting een raiding resto druid gaat en aangezien ik praktisch nooit raid heb ik dus mijn twijfels of deze opzet ook het meeste geschikt is voor de HC's die ik doe.

Kan iemand daar zijn mening over ventileren please

Time spend gaming is time spend well


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Morrar
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 11-09 08:54
Ach ik weet niet wat voor gear level je zit, maar heroics zijn over het algemeen makkelijk te healen; ik zou me dus sowieso op raids richten. In 346+ gear kan je rustig een heroic healen zonder al te veel na te hoeven denken over je gear of zelfs spec (in PVP spec ook te doen). Het ljikt me dus niet dat er een enorm verschil zit tussen heroics en raids qua gear (d.w.z. als je raid viable gear hebt moet een heroic ook wel lukken).

Tuurlijk je kunt in een raid meer op de raid of op de tank gericht zijn, maar voor een 10 man raid is mastery nog steeds erg sterk. Met 1 wild growth heb je al op 6 targets een HOT lopen die je andere heals (direct en HOTs) boost. Voor 25 man neemt de kracht van mastery relatief gezien wat af omdat HOT blanketen dan niet echt meer een optie is. Voor tank spam is het dan nog steeds erg sterk als stat, maar in 25 man zou haste voor meer throughput ook een optie zijn. Voor flexibiliteit zou je echter ook dan nog steeds voor mastery kunnen blijven gaan.

Tot slot; ik zie niet echt een reden om niet voor mastery te gaan, zowel in 5 man content als in 10 of 25 man content. Wel natuurlijk die haste "cap" aanhouden en zorgen dat je voldoende spirit hebt (vooral in raids lastiger).

[ Voor 15% gewijzigd door Morrar op 22-03-2011 15:43 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blistimo
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 28-05-2021

Blistimo

Pestcontrol

Dampie schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 15:30:
Zouden we nog eens van gedachten kunnen wisselen over resto druids. Ik ben nu bezig met het "fine tunen" van mijn gear en stats en ga een richting op waarvan ik niet precies weet of dat wel de meeste verstandige keus is voor mijn speelstijl.

Mijn druid heeft de eerste haste cap van 915 te pakken waardoor ik in ieder geval de extra tik meepak. Verder ophogen naar 2K haste lijkt mij op dit moment niet de slimste zet.

Op aanraden van een guildie druid alle andere stats richting mastery omgezet. Daardoor zit ik nu op 15.20 mastery waarmee ik ruim 22% extra potency heb op healing spells. Let wel, natuurlijk met een al andere lopende HOT.

Maar, ik heb het idee dat deze spec meer richting een raiding resto druid gaat en aangezien ik praktisch nooit raid heb ik dus mijn twijfels of deze opzet ook het meeste geschikt is voor de HC's die ik doe.

Kan iemand daar zijn mening over ventileren please
Ja, dat kan ik wel hoor :P

Mastery voor een resto druid is meer waard naarmate er minder mensen in je group zitten.

In een 25 man raidgroup, waar resto druids vaak raid healers zijn, komt het maar zelden voor dat je je mastery kunt enablen. Vaak heb je een HoT lopen op een aantal targets, en refresh je die. Mocht het zo zijn dat de targets die jij geHot hebt toevallig ook door Wild Growth getarget worden, enable je je Mastery. Maar doordat WG maar 6 targets tegelijk kan targeten is de kans dat dat voorkomt klein. 25m rest druids gaan derhalve vaker voor haste dan voor mastery.

In een 10 man raidgroup is de kans dat Wild Growth op een target aanwezig is die jij aan het healen bent veel groter. Mastery is hier dus veel meer waard, mits je Wild Growth op CD gebruikt en houdt.

In een 5 mans group is Wild Growth op iedere target aanwezig. Je Mastery telt dan dus altijd mee. Number crunch-technisch is Mastery dan bijna altijd de beste stat om voor te gemmen/ forgen.

Voorwaarde is dus dat je WG iedere CD gebruikt. Als je echt wilt gaan min-maxen wil je ook altijd eerst Wild Growth op iemand hebben lopen voordat je een Rejuv/Regrowth/Nourish/watdanook gebruikt, omdat die per cast over het algemeen meer HPS doen dan WG.

Ook voor 5mans waar alleen de tank damage pakt is Mastery het beste. Lifebloom rolling zorgt er alleen al voor dat je Mastery actief is.

--edit
Typ eens wat minder snel, Morrar :>

D3 char(s)


Acties:
  • 0 Henk 'm!
TRH 2.0 !

Kidding, die nieuwe store mount die gaat komen is best gaaf :)
Al vraag ik me af of ik weer 20 bucks in de buidel will tasten, aangezien het toch een mount is ! en ik ze toch graaaaag spaar.

114 nu :<, gief moar

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darkangle
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 22-09-2023
:P (pocht modus, zeer trots)

http://eu.battle.net/wow/.../grim-batol/teki/advanced

145 mounts atm.

[edit]
En ja, ik ga hem zeker kopen.

[ Voor 15% gewijzigd door Darkangle op 22-03-2011 15:54 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Darkangle schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 15:53:
:P (pocht modus, zeer trots)

http://eu.battle.net/wow/.../grim-batol/teki/advanced

145 mounts atm.

[edit]
En ja, ik ga hem zeker kopen.
Pfff

Ik kan er uit me hoofd nog zeker een hoop makkelijk krijgen
Eitje / Argent tournament ( maja geen zin :P )

maar wel respect :P
Oude realm genoot :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NMe
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 09-09 13:58

NMe

Quia Ego Sic Dico.

Ik vind het een hele mooie mount en toen ik de eerste screens zag zei ik al dat ik hem hebben wilde....maar ik ga er niet voor betalen. Heb TRH wel, maar hij is die 20 euro nooit waard geweest. :/

'E's fighting in there!' he stuttered, grabbing the captain's arm.
'All by himself?' said the captain.
'No, with everyone!' shouted Nobby, hopping from one foot to the other.


Acties:
  • 0 Henk 'm!
NMe schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 15:58:
Ik vind het een hele mooie mount en toen ik de eerste screens zag zei ik al dat ik hem hebben wilde....maar ik ga er niet voor betalen. Heb TRH wel, maar hij is die 20 euro nooit waard geweest. :/
Ja TRH heb ik ook, nooit gebruikt maar toch ;)

Ik ga is even een lijstje weer maken wat ik nog moet aan mounts

8 mounts argent tournament
1 blue proto drake van UP
1 blauwe drake malygos 10
1 armored blauwe drake malygos 25
1 mimrons head ( krijg ik niet maja )
1 Groene proto eitje
1 Turtle van het Vissen
1 Mount Karazan
1 Hodir Mount
1 Black Mammoth van Voa ?
1 25man icc glory of icecrown

En dan natuurlijk beginnen met cataclysm mounts die ik nog moet

Dan zou ik op 131 zitten hoe kan je er nog 15 meer hebben dan Oo.
Of heb je al veel mounts van Cataclysm ?.

[ Voor 7% gewijzigd door Mektheb op 22-03-2011 16:04 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darkangle
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 22-09-2023
Mektheb schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 16:00:
[...]

Ja TRH heb ik ook, nooit gebruikt maar toch ;)

Ik ga is even een lijstje weer maken wat ik nog moet aan mounts

8 mounts argent tournament
1 blue proto drake van UP
1 blauwe drake malygos 10
1 armored blauwe drake malygos 25
1 mimrons head ( krijg ik niet maja )
1 Groene proto eitje
1 Turtle van het Vissen
1 Mount Karazan
1 Hodir Mount
1 Black Mammoth van Voa ?

En dan natuurlijk beginnen met cataclysm mounts die ik nog moet
kara mount koste iets van 50-60 resets :( maak je borst maar nat.

De head van mirimon wil ik ook nog graag, ik was next in line, maar we stopte met ulduar :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Darkangle schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 16:03:
[...]

kara mount koste iets van 50-60 resets :( maak je borst maar nat.

De head van mirimon wil ik ook nog graag, ik was next in line, maar we stopte met ulduar :(
Kara mount heb ik al 3x gepassed :P. dus die dropt nog wel een keer :D

Maar ik zit te kijken als ik alles optel die ik nog moet rare of niet dan kom ik op rond de 135 hoe heb jij er nog 10 meer dan vraag ik me af :P

Kaartspel mounts ?.
Mounts die niet meer bestaan ?

[ Voor 22% gewijzigd door Mektheb op 22-03-2011 16:07 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ryur
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 11-09 15:41
Hmm.. die nieuwe mount ziet er goed uit.
Ben wel van plan om hem te kopen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Urithar
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 29-12-2024
@ resto druid stat balancing.
Ben toevallig zelf net bezig geweest op mijn druid, http://eu.battle.net/wow/...nzebeard/urithar/advanced . Let niet op de niet aanwezige offhand enchant, gister avond laat nog even gekocht :P.
Mn haste is 1583 (1573 is breakpoint), breakpoints gebaseerd op 2 breakpoints: 5% haste buff en 5% haste buff + DI. die 2 liggen vaak dicht bij elkaar, als je de hoogste neemt heb je altijd een breakpoint, zij het met of zonder DI. 2005 is idd een beetje ver gezocht met huidige gear level. (zie hieronder)
1221 (LB12, RG with DI)
1573 (RG, WG with DI)
2005 (WG, LB13 with DI)
het lastige zit hem erin dat de ene spell goed scaled met haste (WG,LB) , andere weer met crit (rejev) en anderen met mastery (LB, nourish)

[ Voor 22% gewijzigd door Urithar op 22-03-2011 16:49 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Leuke discussie over mastery en haste :) Ik raid zelf alleen 25 mans, waar theoretisch mastery minder waard is.

Wat ik zelf doe is de hoogste haste grens pakken die ik kan bereiken en de rest naar mastery. Bij nieuwe gear kijken of ik ergens een extra tik bij kan krijgen met haste en zo niet dan mastery.

Houden jullie bij 25 mans raids rekening met de 3% haste van Dark Intent? Die gingen bij ons altijd naar de shadow priests, maar aangezien de dps tegenwoordig minder nauw luisterd dan de healing gaat die de laatste tijd steeds naar de resto druids.

En wat spirit betreft, meestal hebben we twee resto druids met beide glyph of innervate. Simpelweg elkaar innervaten voor een 'gratis' extra innervate verdeelt over de twee druids. Mana regen is dan nauwelijks een probleem nog, zolang je maar zorgt dat je lekker veel int hebt. Altijd innervate doen als je een +int proc hebt, of als je een on use hebt je on use eerst gebruiken.

[ Voor 25% gewijzigd door Verwijderd op 22-03-2011 16:11 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Urithar
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 29-12-2024
Ik raid zelf ook alleen 25 man, pas 3x 10 man gedaan. Omdat we soms geen, soms 1 of 2 locks per raid hebben krijg is soms wel en soms niet DI. Onze DI gaat in principe naar Resto druids, vervolgens resto shamans en als we dps nodig hebben naar Boomkins.

probleem wat ik heb met "alles naar mastery" is dat in een raid healing situatie crit veel meer doet voor rejev en wg dan mastery.

[ Voor 15% gewijzigd door Urithar op 22-03-2011 16:49 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Roshnak
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 14:04

Roshnak

PSN: Roshgill

Welke nieuwe Mount?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blistimo
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 28-05-2021

Blistimo

Pestcontrol

D3 char(s)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Roshnak
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 14:04

Roshnak

PSN: Roshgill

w00t die ga ik denk ik wel halen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Beetje Uldum / Tolvir achtige mount erg nice hoor

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dampie
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 19-12-2022

Dampie

Generalist ohne ende

Owke, prettig om te horen dat ik niet compleet de plank aan het misslaan ben.

Maar mastery wordt dus wel naar hele punten omgerekend als ik het zo zie en dan ook nog eens naar beneden afgerond. Dan zou ik inderdaad hier en daar nog wat kunnen aanpassen. Had namelijk begrepen dat bijvoorbeeld de 15.20 mastery die ik heb ook 15.20 x 1.45% profijt zou zijn. Als dat niet het geval is, dan kan ik daar nog een beetje spelen met reforgen zodat ik meer rond de ronde getallen uit ga komen. Kan iemand 100% bevestigen dat alleen hele punten mastery werken.

Heb namelijk eens stukje valor gear op het oog, maar als ik die nu zou nemen zou ik haste tekort komen en alleen weer kunnen herstellen door mastery om te vormen naar haste. Dat leek mij een nutteloze actie omdat ik poog zoveel mogelijk mastery binnen te slepen.

Bedankt al in ieder geval voor de inhoudelijke reacties. Daar kan ik wat mee. Trouwens, voor wie het wil weten mijn huidige gearlevel is op dit moment 348.

Time spend gaming is time spend well


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blistimo
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 28-05-2021

Blistimo

Pestcontrol

Dampie schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 16:29:
Owke, prettig om te horen dat ik niet compleet de plank aan het misslaan ben.

Maar mastery wordt dus wel naar hele punten omgerekend als ik het zo zie en dan ook nog eens naar beneden afgerond. Dan zou ik inderdaad hier en daar nog wat kunnen aanpassen. Had namelijk begrepen dat bijvoorbeeld de 15.20 mastery die ik heb ook 15.20 x 1.45% profijt zou zijn. Als dat niet het geval is, dan kan ik daar nog een beetje spelen met reforgen zodat ik meer rond de ronde getallen uit ga komen. Kan iemand 100% bevestigen dat alleen hele punten mastery werken.
Voor zover ik weet wordt het niet afgerond, maar de tooltip rondt af naar boven en beneden
Heb namelijk eens stukje valor gear op het oog, maar als ik die nu zou nemen zou ik haste tekort komen en alleen weer kunnen herstellen door mastery om te vormen naar haste. Dat leek mij een nutteloze actie omdat ik poog zoveel mogelijk mastery binnen te slepen.
Die haste-breakpoints zijn inderdaad een stuk meer waard dan een paar % Mastery. De breakpoints zijn daadwerkelijk binair, en omdat resto druids zoveel dmv HoTs healen is de waarde van een paar puntjes haste voor je cast heals juist weer een heel stuk minder waard.

Samenvattend voor jouw situatie: haste tot breakpoint > mastery > haste > crit

D3 char(s)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Urithar
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 29-12-2024
wbt mastery points heb je volgens mij idd gelijk, die zijn linear voor resto. (dus niet afgerond). foutieve info maar even uit mn posts gehaald. Bij balance is er volgens mij nog wel wat discussie, daar werkt mastery niet helemaal het zelfde blijkbaar.

verder zou ik specwise persoonlijk malfurion's gift (voor ooc) kiezen boven genesis, of als je punten overhebt furor (meer mana = meer mana van innervates). maar dat lukt waarschijnlijk alleen als je effloresence dropped.

[ Voor 30% gewijzigd door Urithar op 22-03-2011 16:59 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darkangle
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 22-09-2023
Mektheb schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 16:04:
[...]

Kara mount heb ik al 3x gepassed :P. dus die dropt nog wel een keer :D

Maar ik zit te kijken als ik alles optel die ik nog moet rare of niet dan kom ik op rond de 135 hoe heb jij er nog 10 meer dan vraag ik me af :P

Kaartspel mounts ?.
Mounts die niet meer bestaan ?
http://www.wowhead.com/profile=eu.grim-batol.teki#mounts

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blistimo
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 28-05-2021

Blistimo

Pestcontrol

Urithar schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 16:56:
wbt mastery points heb je volgens mij idd gelijk, die zijn linear voor resto. (dus niet afgerond). foutieve info maar even uit mn posts gehaald. Bij balance is er volgens mij nog wel wat discussie, daar werkt mastery niet helemaal het zelfde blijkbaar.

verder zou ik specwise persoonlijk malfurion's gift (voor ooc) kiezen boven genesis, of als je punten overhebt furor (meer mana = meer mana van innervates). maar dat lukt waarschijnlijk alleen als je effloresence dropped.
Ik moest het ook opzoeken hoor, er schijnt inderdaad nogal wat verwarring over te zijn ontstaan tijdens de beta toen de tooltips veranderden naar afgeronde getallen. Maar wat ik begrijp -en dat valt wat moeilijk te testen- is dat voor iedere class en spec Mastery netjes meeschaalt en dus niet afrondt. Voor Balance en de Mastery bonus is dat wat moeilijker omdat Eclipse zelf ook rommelt met de hoeveelheid damage die je doet en daar dus een dubbele verschaling optreedt.

D3 char(s)


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Zie het al indeed

Goblin
Kodo's van Brefest
Crimson Charger
Spectral tiger
Zullian tiger
Engineering
Recruit a friend
En die mounts van Argent Tournament natuurlijk.
Battle Bear natuurlijk

Ik zie het al haha xD mooie collectie

[ Voor 3% gewijzigd door Mektheb op 22-03-2011 17:16 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darkangle
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 22-09-2023
Thanks, maar de collectie is nog niet compleet.

Ben bezig om een woolly mammoth te regelen, en ik hoop nog de rocket te krijgen.

Alles voor ingame gold, gezien ik er eigenlijk geen extra geld aan wil uitgeven. De gold reserves beginnen weer op te hopen, dus ik kan weer :).

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Darkangle schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 17:17:
Thanks, maar de collectie is nog niet compleet.

Ben bezig om een woolly mammoth te regelen, en ik hoop nog de rocket te krijgen.

Alles voor ingame gold, gezien ik er eigenlijk geen extra geld aan wil uitgeven. De gold reserves beginnen weer op te hopen, dus ik kan weer :).
Haha.

Ik heb niet zoveel bijzondere mounts, ik zou graag die crimson charger nog willen.
Verder probeer ik te krijgen die ik kan krijgen voor zover mogelijk ;)
Misschien toch maar is de argent tournaments doen ! , want zo'n collectie wil ik ook wel

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Amdwarrior
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 15:36
Ik had een vraagje hoeveel man kan er nu op 1 realm(server) spellen? Vroeger was dat volgens mij altijd rond de 10000 (2007/2006)

Zouden ze het ooit nog vergroten want in sommige gebieden is het soms uitgestorven.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Darkangle
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 22-09-2023
Mektheb schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 17:20:
[...]

Haha.

Ik heb niet zoveel bijzondere mounts, ik zou graag die crimson charger nog willen.
Verder probeer ik te krijgen die ik kan krijgen voor zover mogelijk ;)
Misschien toch maar is de argent tournaments doen ! , want zo'n collectie wil ik ook wel
Ik heb er nog 2, kopen? :P (is mijn goud vooraad in spaar vorm, lekker makkelijk verkoopt altijd wel)

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Darkangle schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 17:23:
[...]

Ik heb er nog 2, kopen? :P (is mijn goud vooraad in spaar vorm, lekker makkelijk verkoopt altijd wel)
Heb je nog een Crimson Charger :9~ ?
En wat moet dat kosten ? hehe

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hulkie
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 07:40
Goede morgen,

Om nog even snel wat valorpoints en de achievement mee te pakken heb ik gister met een maatje een BH groep opgezet. Veel goede spelers op alts en een paar mains van de grote guilds… Uiteindelijk hebben we zelfs nog één keer gewiped. Eén van de healers (druid) had een specifieke build voor heroic raids waardoor hij geen magic kon dispellen, de andere healer wist dit niet, dus die was niet volop bezig met dispells… De tweede try ging hij wel netjes neer. Ik stond toch netjes op 12,5k dps aan het einde van de rit en ik won nog de pvp pants 365 ook! Leuke upgrade van een 308 blue. De druid deed wel zieke healing man stond aan het einde van het gevecht gewoon op 15,6k healing per second. Dat red ik niet op mijn priest!

Meteen een mooi bruggetje…Mijn priest heeft nog steeds een quest greenie als wand, andere wands zijn gewoon nog nooit gedropt. Nu ben ik gister begonnen met arena, en dat is behoorlijk frustrerend zonder resilience als holy raidspec priest… :) Uiteindelijk hebben mijn bro en ik maar 2 potjes gewonnen. Dat is goed voor 550 punten, dus nog 1 win erbij en ik ben van mijn groene wand af. Het laatste potje werd ik door een warrior gecharged toen ik nog op mijn Mount zat. Uiteindelijk ben ik ook in het zadel gestorven, dismounten of een spell casten zat er niet in. Niet normaal hoeveel stuns en damage ik kreeg!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blistimo
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 28-05-2021

Blistimo

Pestcontrol

Amdwarrior schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 17:20:
Ik had een vraagje hoeveel man kan er nu op 1 realm(server) spellen? Vroeger was dat volgens mij altijd rond de 10000 (2007/2006)

Zouden ze het ooit nog vergroten want in sommige gebieden is het soms uitgestorven.
Hoeveel man er tegelijkertijd kan spelen weet ik niet, maar of het vergroten van het aantal accounts dat tegelijkertijd op een realm kan zijn ingelogd iets aan het uitgestorven gevoel van bepaalde zones kan doen betwijfel ik.

Het aandeel nieuwe spelers tov max level speler is tegenwoordig gewoon een stuk kleiner. De max level spelers zijn ook nauwelijks nog in de weide wereld te vinden, tenzij de een daily in Twilight Highlands of Deepholm aan het doen zijn. Verder speelt alle actie zich af in afgeschermde gebieden, zei het BGs of raid dungeons.

Daarnaast rollen de meeste nieuwe spelers op de 'New Player' realms. Alts levelen tegenwoordig ook zo snel dat ze niet langer dan een paar uur in een zone hoeven door te brengen.

Ik heb de afgelopen avonden weer wat aan mijn Archaeology gewerkt, en ben bezig met het 'afronden' van de Outland en Northrend races, maar ik ben daar nog niet één speler tegengekomen.

D3 char(s)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Urithar schreef op dinsdag 22 maart 2011 @ 16:13:
Onze DI gaat in principe naar Resto druids, vervolgens resto shamans en als we dps nodig hebben naar Boomkins.
Deze week wat lopen te simcraften met dark intent en welke class de buffs moet krijgen.
Maar even van onze eigen raiders uitgaande , dus vol i359 geared met een paar I372 items.

Spriests +- 1600 dps increase
Boomkins +- 1200 dps increase
Fire mages +- 950 dps increase.

En voor de mensen die een arcane mage mee nemen.
voor Focus Magic
Spriest +- 680 dps increase
Fire mage +- 560 dps increase
Elemental shamman +- 450 dps increase
Boomkins +- 400 dps increase.

Dit is wel op een patchwork like boss , met perfecte rotaties. dus in praktijk licht het verschil lager.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 10:02:
[...]
Deze week wat lopen te simcraften met dark intent en welke class de buffs moet krijgen.
Maar even van onze eigen raiders uitgaande , dus vol i359 geared met een paar I372 items.

Spriests +- 1600 dps increase
Boomkins +- 1200 dps increase
Fire mages +- 950 dps increase.

En voor de mensen die een arcane mage mee nemen.
voor Focus Magic
Spriest +- 680 dps increase
Fire mage +- 560 dps increase
Elemental shamman +- 450 dps increase
Boomkins +- 400 dps increase.

Dit is wel op een patchwork like boss , met perfecte rotaties. dus in praktijk licht het verschil lager.
Dat is alleen maar op dps uiteraard. Bij ons is het op het moment zo dat de dps zich af en toe in moet houden bij sommige bosses, omdat de healing tot het bot moet gaan om iedereen bij te healen voor sommige %-based en phase based abilities. Darrom geven we het nu vaker aan healers, en dan is resto wel de juiste keuze. (ik haal zelf een extra haste plafond met DI, erg lekker)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 10-09 15:34
hulkie schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 09:26:
Meteen een mooi bruggetje…Mijn priest heeft nog steeds een quest greenie als wand, andere wands zijn gewoon nog nooit gedropt. Nu ben ik gister begonnen met arena, en dat is behoorlijk frustrerend zonder resilience als holy raidspec priest… :) Uiteindelijk hebben mijn bro en ik maar 2 potjes gewonnen. Dat is goed voor 550 punten, dus nog 1 win erbij en ik ben van mijn groene wand af. Het laatste potje werd ik door een warrior gecharged toen ik nog op mijn Mount zat. Uiteindelijk ben ik ook in het zadel gestorven, dismounten of een spell casten zat er niet in. Niet normaal hoeveel stuns en damage ik kreeg!
Heb ik ook op m'n warlock, heb Cookie al zeker een keer of 10 neergemept maar hij blijft maar die stomme mace droppen. Ook die andere uit ik dacht GB... 5x geen drops. Natuurlijk doe je hem dan op een alt en dropt ie steevast, 3/3 keer :'(
Had hetzelfde op m'n rogue en uit pure ellende, na 18 runs HoO Immunae voor de ENIGE heroic thrown die er is, toch maar de BoE epic gehaald want ik kreeg hem gewoon niet gedropped. Wel zo'n 50-80% dropkans op alts... fijn :)

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik weet niet of ik een rare vraag stel, maar bij deze dan:
Als ik cataclysm online bestel, krijg ik dan wat extra? in de meeste winkels is er nu 5 euro vanaf, én je hebt het doosje + boekje enzo. zitten er voordelen aan de online upgrade?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bechown
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 09-05-2023
porn* schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 10:32:
[...]


Heb ik ook op m'n warlock, heb Cookie al zeker een keer of 10 neergemept maar hij blijft maar die stomme mace droppen. Ook die andere uit ik dacht GB... 5x geen drops. Natuurlijk doe je hem dan op een alt en dropt ie steevast, 3/3 keer :'(
Had hetzelfde op m'n rogue en uit pure ellende, na 18 runs HoO Immunae voor de ENIGE heroic thrown die er is, toch maar de BoE epic gehaald want ik kreeg hem gewoon niet gedropped. Wel zo'n 50-80% dropkans op alts... fijn :)
Helemaal mee eens.. Er zijn 2 dingen waarvoor ik 10+ runs aan het doen ben op mijn rogue.. Gisteren 1 ervan gewonnen nu moet ik nog HoO voor de bracers.. Heb nu nog de hit pvp bracers.. Heb al meerdere keren gehad dat met een alt dezelfde random erop hij meteen dropped en dan heb je er niks aan.. En het toppunt met een greed gewonnen nog ook..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blistimo
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 28-05-2021

Blistimo

Pestcontrol

Verwijderd schreef op woensdag 23 maart 2011 @ 10:39:
Ik weet niet of ik een rare vraag stel, maar bij deze dan:
Als ik cataclysm online bestel, krijg ik dan wat extra? in de meeste winkels is er nu 5 euro vanaf, én je hebt het doosje + boekje enzo. zitten er voordelen aan de online upgrade?
Uhm. Als je online upgradet loop je geen risico dat je je verbrandt. Of dat er een los onderdeel van het ISS op je valt. Verder niks :> Als ik geen afspraken had gemaakt om middernacht met de launch direct te gaan spelen had ik ook wel een doosje gehaald, vind ik persoonlijk toch wat leuker dan alleen een code.

D3 char(s)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Nee ok, ik wil het weer oppakken, en cataclysm erbij halen is dan wel nodig natuurlijk, en toen merkte ik dat online upgraden ook mogelijk was, maar ook dat het nog niet in prijs gedaald was, dus ik dacht misschien is de online upgrade nog van extra's voorzien.

:) Niet dus, dan ga morgenavond even een exemplaar ophalen in de winkel.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hulkie
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 07:40
Bezint eer ge begint!

Voor je het weet ben je weer redelijk wat tijd kwijt door dit spel. Leuk, maar tijdrovend! ;) Ik ben er zelf ook weer ingetrapt (heb er overigens geen spijt van).
Pagina: 1 ... 9 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.