• Barry1989
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 15-10-2021
Beste Tweakers,

Onlangs heb ik een beamer gekocht maar na enkele weken na gebruik weer eens opnieuw te gebruiken kwam ik tot de conclusie dat er een horizontale dikke zwarte streep (licht doorschijnend) door het scherm heen zit. Precies in het midden van het scherm lijkt het wel of er een sort pit in zit. Vanaf daar gaat zit er ook een dunne verticale streep.

Ik heb zelf nog niet zoveel ervaring met de interne werking van de beamers maar weet in ieder geval wel dat dit niet te maken heeft met het inkomende signaal van de beamer omdat het zich ten alle tijden voordoet.

http://barryclaassens.nl/tweakers/14122010017.jpg
http://barryclaassens.nl/tweakers/14122010018.jpg
http://barryclaassens.nl/tweakers/14122010019.jpg
http://barryclaassens.nl/tweakers/14122010020.jpg

Hebben jullie een idee wat het kan zijn?

  • yannickie111
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 00:12
Welke beamer gaat het over?
Ik zou zo nog niet weten wat het zou kunnen zijn...

  • HotFix
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 27-01 18:17
Beamers werken met een soort van transparante LCD waar het licht doorheen schijnt.
Dit ziet er hetzelfde uit als je normale kapotte TFT-scherm, waar ook strepen doorheen lopen.
Misschien een losse connector?

  • Barry1989
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 15-10-2021
Ik zal hem wel eens openmaken, maar die pit in het midden (goed te zien op de eerste foto) ziet er naar uit dat het LCD scherm beschadigd is, hoe zou ik niet weten :S

Iemand ervaringen met het vervangen van deze schermen?

  • Daan00
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 10-02 14:28
Aangezien bijna alle Acer beamers met DLP werken (Ach, je kan het aan de pixels zien), hebben we het hier niet over een transparante LCD.

Ik ben er eigenlijk zeker van dat er een rij spiegeltjes kapot is.
Kan je niks meer aan doen. Zeker geen gevalletje connector los.

Een nieuwe beamer zal goedkoper zijn!

  • Barry1989
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 15-10-2021
Dat is minder,

Wat zou de oorzaak hiervan kunnen zijn? Het is waarschijnlijk gebeurt met het verplaatsen, te hard gestoten? zou dat een oorzaak kunnen zijn?

  • ShittyOldMan
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 16:37
Gezien het onlangs is gekocht zou ik het op de garantie gooien, vooral niet openmaken dan als je daarvoor wat seals moet verbreken.

Mijn Home Cinema in aanbouw

Pagina: 1