Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Karma-features niet doorgevoerd ondanks geactiveerd

Pagina: 1
Acties:
  • 249 views

  • Matis
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 18:08

Matis

Rubber Rocket

Topicstarter
Beste Lieve Devvers,

Vannacht om 00:00 liep mijn karmastore subscription weer af. Dat was te merken aan het feit dat mijn custom-CSS uitgeschakeld werd en de FP weer op de oude manier te zien was.

Om niet in herhaling te vallen, heb ik direct de karma-store-features weer geactiveerd tot 12 juni 2011.
Custom frontpage-indeling	Van 12-12-2010 t/m 12-06-2011 (auto-extend)
Custom nieuwsbrief	Van 12-12-2010 t/m 12-06-2011 (auto-extend)
Custom CSS	Van 12-12-2010 t/m 12-06-2011 (auto-extend)


Die wijzigingen werden meteen doorgevoerd op zowel de FP als het forum. Mijn custom-CSS was weer terug en de FP zag er weer normaal (lees, zoals ingesteld) uit.

Ik heb ook een aantal posts getikt op het forum en daarin veranderde helemaal niets aan de layout. Totdat ik zojuist na het toevoegen van mijn voorgaande post, ineens geen custom-CSS meer had en ook de FP weer op de default ingesteld staat.

Nu weet ik niet of het een caching issue is, maar ik heb in ineens ook op een fysiek gescheiden PC en op mijn virtuele machine. Ook heb ik het in Firefox 3.6.13, de laatste Chrome en IE9. Ook op beide Windows 7 x64 PC's.

Op de virtuele machine (Ubuntu 10.04 icm Firefox 3.nogwat) heb ik hetzelfde probleem.

Is dit een bug, feature of caching-probleem?

Alvast bedankt,

Matis

If money talks then I'm a mime
If time is money then I'm out of time


  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 00:58

crisp

Devver

Pixelated

Je had beter even kunnen wachten tot onze nachtbatch had gedraaid (zie: crisp in "[bug] Fout in custom CSS" ). Wat zegt je karmafeatures overzicht nu?

Intentionally left blank


  • Matis
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 18:08

Matis

Rubber Rocket

Topicstarter
Het overizicht zegt nog steeds hetzelfde als vannacht:
Custom frontpage-indeling	Van 12-12-2010 t/m 12-06-2011 (auto-extend)
Custom nieuwsbrief	Van 12-12-2010 t/m 12-06-2011 (auto-extend)
Custom CSS	Van 12-12-2010 t/m 12-06-2011 (auto-extend)

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/P61arutwj2oJJlncB71OmJ6J/thumb.png
Daar leid ik van af dat het allemaal zou moeten werken, maar dat is niet het geval.

Oh, shit :$
Ik wilde mijn custom-CSS even hier posten, zodat jullie konden testen, maar toen zag ik dat het vinkje helemaal niet meer aanstaat voor Persoonlijke stylesheetinstellingen gebruiken.
Kennelijk heeft nacht-batch dus automagisch die feature afgevinkt, alleen vind ik dat dan wel weer vreemd gedrag. Aangezien het na het her-activeren van mijn features nog wel een minuut of 30 gewerkt heeft :o

Misschien dat in het afvink-mechanisme wat aangepast/verbeterd kan worden :+

Anniehoe, voor mij werkt het nu weer *O*

[ Voor 6% gewijzigd door Matis op 12-12-2010 09:58 ]

If money talks then I'm a mime
If time is money then I'm out of time


  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 00:58

crisp

Devver

Pixelated

vziw is dit al eens gefixed :)

Intentionally left blank


Dit topic is gesloten.