• rb92nl
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 24-01 07:55
Hallo luitjes,

Ik zit er aan te denken om een tweedehands mobiel te kopen, omdat dit mij veel scheelt in de prijs. Stel ik koop een mobiel en ik krijg van de verkoper de bon erbij, die op zijn naam staat. Is de garantie die hij dan heeft gekregen ook nog voor mij geldig?

Heb zelf ook al onderzoek gedaan, en ben erachter gekomen dat dit 2 tot 3 jaar geleden niks uit maakt. Maar ik ben benieuwd of dit misschien is veranderd.

[RMA] Garantie vervalt als het product 2e hands is? Voorbeeld van 2, 3 jaar geleden.

Hopelijk kunnen jullie mij een antwoord hierop geven, of dat iemand hier ervaring mee heeft gehad. Alvast bedankt.

  • pven
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online
Dit topic past beter in Shopping Forum, ik verplaats het voor je. :)

|| Marktplaats-meuk. Afdingen mag! ;-) || slotje.com for sale || Dank pven! ||


Verwijderd

Niets veranderd t.o.v. 2-3 jaar geleden. Er zijn hierover wel een aantal topics geweest.

Het meest verstandig is om vooraf onderzoek te doen naar het beleid van de originele verkoper; wanneer je je op rechten moet beroepen zit je immers al met een defecte telefoon en een onwelwillige verkoper; dat wil je - als het even kan - vermijden.

[ Voor 58% gewijzigd door Verwijderd op 08-12-2010 09:08 ]