Hallo mensen ik heb een vraag.
Ik ben begonnen met vanilla Wow die ik voor het grootste gedeelte heb uitgespeeld (met uitgespeeld bedoel ik eigenlijk bijna alle raids gedaan. Was tot Aq gekomen, cthun niet dood want toen kwam BC).
Vervolgens BC gespeeld tot kael'thas en daarna gestopt omdat ik op stage naar het buitenland ging.
Een tijd later ben ik gestart met WotLK maar ik was er niet vanaf het begin bij dus toen ik ermee begon was er al bijna een jaar voorbij en toen liep ik tegen het probleem op dat iedereen met GS zat te kloten. Ook al verbeterde ik gear tot de max met heroics en dergelijk, ik werd altijd gewijgerd in raids door te lage GS (guilds wijgerde ook 'improve your gear then reapply'). Enige manier om dit te verhogen was PvP maar ik ben niet zo van PvP in Wow dus ben uiteindelijk gekapt met WotLK omdat ik toch niet verder kon.
Nu cataclysm uit is ben ik weer van plan om het te gaan oppakken maar ik wil eigenlijk weten wordt GS(gearscore trouwens

) nog steeds gebruikt in WoW?