ASUS 8800 GTS stuk of toch driver issue?

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fuelke
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 21-09 22:20

Fuelke

Forza Ferrari

Topicstarter
Probleem omschrijving
Gisteren was ik aan het racen met IRacing, tot mijn systeem vastliep, ik dacht eerst aan een gewone vastloper maar toen bleek dat ik ook artifacts had ingame. Na het rebooten leken ze weg, maar eenmaal ik weer aan het racen wou gaan waren ze er terug. Nogmaals rebooten en ze verschenen ook in Windows en zelfs in het BIOS en tijdens het booten van Windows.

Wat heb ik reeds geprobeerd heb
* Drivers opnieuw installeren, zowel over de bestaande drivers heen als na een sweep met Driver Cleaner. Heeft niks geholpen. Heb ook verschillende drivers geprobeerd, de 260.99 en de 197.xx die in het verleden wel gewerkt hebben. Wat gisteren wel in eerste instantie werkte is de pure driver installeren zonder nview of PhysX mogelijkheden, maar heb het niet verder getest of de artifacten in 3D toepassingen weg zijn.

* Booten zonder drivers of booten in safe mode levert dan wel weer goed beeld op, met drivers krijg ik dus of artifacts of BSOD met n4_sys meldingen, zowel in BIOS, tijdens booten & in Windows.

* Heb het zowel geprobeerd op mijn 24" als op mijn oude 17" met telkens een andere DVI kabel, en op beide DVI poorten op de kaart.

* Mijn moederbord heeft gelukkig twee PCI-E slots, maar dat levert ook geen verbetering op.

* Temperatuur van de kaart was gisteren 40-45°, had de artifacts vanmorgen ook nadat de pc de nacht had doorgebracht in een zeer koele kamer.

Wat verwacht ik van dit topic
Bevestiging of het aan de kaart ligt, of moet ik het ergens in de richting van de software:drivers zoeken. En zie ik iets evidents over het hoofd?

La Ferrari più bella è quella che dobbiamo ancore fare: La Prossima


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _Dune_
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 11:20

_Dune_

Moderator Harde Waren

RAID is geen BACKUP

Ik ben bang dat jouw kaart is overleden, dit lijkt erg veel op de resultaten van een produktiefout van Nvidia, lees en huiver verder hier: Het doodgaan van GeForce 8000 serie kaarten Misschien dat de "oven truuk" besproken in dit topic, jou nog even verder kan helpen.

[ Voor 17% gewijzigd door _Dune_ op 03-12-2010 10:25 ]

Sinds 1999@Tweakers | Bij IT-ers gaat alles automatisch, maar niets vanzelf. | https://www.go-euc.com/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jaapsander
  • Registratie: Januari 2009
  • Laatst online: 26-08 08:43
Ben het eens met _Dune_ Wanneer je in je bios al artifacts ziet (daar zijn helemaal nog geen drivers van toepassing) kun je stellen dat het een hardware gerelateerde fout is. Hoogstens zou je kunnen proberen om je bios te updaten, maar ik durf ook wel te zeggen dat het waarschijnlijk de productiefout is. Heb je nog garantie?