Toon posts:

[LCD] [Followup van oud topic] LG 32LE2R probleem HDMI

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hey,

Bedankt voor jullie advies in dit topic: [LCD] Krijg mijn PC niet aangesloten op mijn LG 32LE2R

Heb het scherm aangesloten met een DVI-HDMI kabel (dvi poort in de computer, hdmi in de tv) en het werkte onmiddelijk. Films afspelen gaat fantastisch en hij ondersteund een veel hogere resolutie dan in de handleiding staat! Ik kan gewoon full HD beeld (1920 bij 1080) als resolutie instellen, net als mijn monitor dus kan hem "spiegelen" in plaats van als 2e monitor gebruiken. Iets dat ik eigenlijk ook liever heb!

Het enige probleem is dat in het menu van de TV heel veel opties "grijs" zijn dwz dat ik ze niet kan gebruiken. Tot nu toe nooit problemen mee gehad maar het probleem is dat stukken van het venster buiten beeld vallen. Als ik firefox bijvoorbeeld beeldvullend open heb kan ik de bovenste balk niet zien en mijn taakbalk ook niet.

Ik kan in het televisiemenu wel het beeld verschuiven (+1, +2, +3) maar dat helpt niet, ik moet het beeld "kleiner" maken zodat het binnen de grenzen van het scherm is.

Hier een foto van het televisiemenu:

Afbeeldingslocatie: http://img837.imageshack.us/img837/8868/imag0661.th.jpg

Zoals jullie zien, geen taakbalk en geen bovenste balk (minimalizeren, kruisje etc).

Met hor-inst. kan ik dus het beeld verschuiven, maar opties zoals "Mode XGA" wat misschien het beeld kleiner had kunnen maken zijn "grijs".

Zoals ik zei, video afspelen enzo gaat uitstekend maar gewoon als media center gebruiken is enigzins irritant zonder taakbalk en dergelijke :/ niks ernstigs en ben allang blij hoe het nu is maar als ik dit nog kon verhelpen zou het gewoon perfect zijn!

Alvast bedankt voor jullie hulp!

Verwijderd

Topicstarter
Sorry voor de bump, maar het is toch wel irritanter dan ik dacht. Stukken menu uit computerspellen vallen weg en bijvoorbeeld Minecraft kan ik niet fullscreen spelen omdat het chatvenster dan half weg is..