Een AM3 processor in een AM3 socket. Dat zal wel los lopen.
Controleer voor de zekerheid of de processor voorkomt in de lijst met ondersteunde CPUs. En let eventueel ook op de BIOS versie die er voor nodig is. Soms is voor goede werking een update vereist.
Ik wil graag nog een DDR kaartje van 2gb erbij hebben, zodat ik (2x2) 4GB RAM geheugen heb.
Hieruit begrijp ik dat je een oude geheugenmodule wilt meenemen?
Realiseer je dan wel dat je voor deze configuratie DDR3 geheugen nodig hebt. Je geeft aan van een "2.8 GHz processor" af te komen maar je hebt geen tijd om op te zoeken welke. Helaas was Teresa met de kristallen bol ook volgeboekt, dus heb ik geen idee wat dat dan voor processor zal zijn. Laat staan wat voor geheugen je nu al in je bezit hebt. Als dat DDR3 is kun je het meenemen, anders niet.
En ik gok dat het geen DDR3 is, of je moet je vorige systeem afgelopen jaar hebben gekocht.Ik weet niet wat voor gegevens jullie allemaal nodig hebben, maar dit lijkt me genoeg.
Voor de processor was het genoeg, maar dat had je ook prima zelf kunnen ontdekken.
Ik denk dat je je nog aardig in kunt lezen. Dan leer je vast aardig wat bij. Ik zie dat de relevante topics daarvoor al langs zijn gekomen. Doe er je voordeel mee

Deze sluit ik omdat ik die zelfwerkzaamheid mis en het topic daarom wat te basic is.
Mocht je later toch nog tegen problemen aan lopen waar je met een dagje zoeken en lezen niet uit komt, dan kun je altijd nog een topic maken waarin je gerichte vragen kunt stellen en daarbij relevante informatie kunt geven. Succes!
Als je stil blijft staan, komt de hoek wel naar jou toe.