Toon posts:

Help met uitzoeken van mini laptop

Pagina: 1
Acties:
  • 104 views

Verwijderd

Topicstarter
Hey iedereen

Mijn zus zoekt een mini laptop. Ze heeft al beetje rond gesnoept op internet en deze uitgezocht:
asus eee pc 1005

Nu heb ik zelf slechte dingen gehoord over asus laptops. Is dat wel terecht? Ik wilde vooral vragen of jullie dit een goed systeem vinden.

Op zich had ik mooiere laptops gezien maar die voldeden niet aan haar eisen. Zouden jullie voor ons ook een alternatief systeem kunnen uitzoeken?
Haar eisen:
  1. Goede accu duur (ongeveer 10 uur)
  2. Licht (maximaal 2 kg)
  3. Klein (maximaal 11 inch, liefst zo klein mogelijk)
  4. Verder niet te veel poespas. Beetje tekst verwerken agenda bijhouden en beetje websurfen. Niet al te veel grafische dingen (zoals films)
  5. Beetje snel, maar niet perse multitasking.
Graag lees ik spoedig enthousiaste reacties.

  • Theo
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 22-12 21:16

Theo

moederbord

Slechte dingen over Asus gehoord; ben je niet in de war met Acer? Asus ias juist een merk waar relatief weinig op aan te merken valt.

Verder is de topic start van [Ervaringen] ASUS EEE PC - Deel 10 toch wel verplicht leesvoer. Ook de rest van het topic is voor jou zeker de moeite waard.

7400 Wp op het dak


  • DaMarcus
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 11:39

DaMarcus

Admin Harde Waren / Consumentenelektronica

Powered by

Een topic als deze is niet meer toegestaan. Lees hiervoor CSL Beleid en Wat is er, in 2009, anders in CSL? eens door.

Dat wil niet zeggen dat een vraag als deze niet is toegestaan. Hiervoor hebben we echter centrale topics aangemaakt om zo te voorkomen dat het Complete Systemen & Laptops (CSL) forumdeel dicht groeit met "boodschappenlijstjes". Ik adviseer je om vooral *LET OP* - Wat moet ik kopen? eens door te nemen. Ook staat er op de site van notebookspot.nl een zeer nuttige FAQ over notebooks. Deze raad ik je zeker aan om door te lezen.

Gezien je vraag met betrekking tot aanschaf van een gamenotebook raad ik je aan om in [NBBG Aanschaf] Basisnotebook april 2010 verder te posten :)

Dit topic is gesloten.