Toon posts:

Kan deze laptop World Of Warcraft aan?

Pagina: 1
Acties:
  • 538 views

Verwijderd

Topicstarter
Ik wil een nieuwe laptop kopen om mee te raiden op World of Warcraft, maar heb geen flauw idee of deze laptop dit aankan, hoeft natuurlijk geen top settings te zijn.

Processor
Intel Celeron 900 / 2.2 GHz

Cachegeheugen
1 MB - L2 Cache

RAM
1 GB (geïnstalleerd) / 4 GB (max.) - DDR2 SDRAM ( 1 x 1 GB )

Harde schijf
160 GB - Serial ATA-150 - 5400 tpm

Optische opslag
DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - geïntegreerd

Graphics controller
Intel GMA X4500HD Dynamic Video Memory Technology 5.0

  • scenix_
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 14-11 10:49
prima

Check hiervoor ook:
http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/intro.aspx

[ Voor 88% gewijzigd door scenix_ op 19-04-2010 13:09 ]


  • sariel
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 07-12 17:00
Tsja, als je even 2 seconden op de wow-site had gekeken, had je gezien dat het kan.

http://www.worldofwarcraft.com/info/faq/technology.html

Copy.com


  • Thomix
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 17-12 21:55

Thomix

cAFFEÏNE!

Het kan, maar met die GPU en maar 1 GB geheugen en ook een langzame processor draait het voor geen meter. Farmen/questen gaat misschien nog wel, Dalaran is een ramp en ook raiden is geen pretje.

  • scenix_
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 14-11 10:49
Thomix schreef op maandag 19 april 2010 @ 13:31:
Het kan, maar met die GPU en maar 1 GB geheugen en ook een langzame processor draait het voor geen meter. Farmen/questen gaat misschien nog wel, Dalaran is een ramp en ook raiden is geen pretje.
Ik kan het niet met zekerheid zeggen maar de kans dat het inderdaad op "drukkere" plekken wat moeizamer gaat is zeker mogelijk.

  • Tsurany
  • Registratie: Juni 2006
  • Niet online

Tsurany

⭐⭐⭐⭐⭐

Nee, dat gaat zodra het druk is echt flinke framedrops opleveren, echt niet ideaal. Je zal sowieso op het laagste detail moeten spelen en dan zal het alsnog slecht lopen.

SMA SB5.0 + 16x Jinko 310wp OWO + 10x Jinko 310wp WNW |--|--| Daikin 4MXM68N + 1x FTXA50AW + 3x FTXM20N


  • Amdwarrior
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 22:45
Wordt hem niet of je wilt op hele lage resoluties spelen en een flinke hoeveelheid pop up hebben. Vooral videokaart of beter gezegd chipset vormt de bottleneck

Verwijderd

World of Warcraft is inderdaad onspeelbaar op een onboard videochip.

  • DaMarcus
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 21:02

DaMarcus

Admin Harde Waren / Consumentenelektronica

Powered by

Een topic als deze is niet meer toegestaan. Lees hiervoor CSL Beleid en ook Wat is er, in 2009, anders in CSL? eens door.

Om je op weg te helpen waar een vraag als deze mag worden gesteld, dit mag bijvoorbeeld in [NBBG Aanschaf] Basisnotebook april 2010 :)
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.