Het dipje wat Los Alcholicos donderdag had was niks meer als een kleine spaaractie.

De output van gisteren is dan ook een stuk hoger geworden. Helaas is het niet genoeg om de eerste plek weer terug te pakken. Nicoclown heeft zijn repertoire aangepast en de grappen slaan aan. Nico is de eerste in de daily stats. FotD award gaat dan ook naar de grappenmaker op de eerste plek.

Dat de grappen van nicoclown aanslaan is ook aan de daily stats te zien. de groene pijltjes hebben de overhand. PJ is de grootste stijger

en Castertroy komt net iets te kort om PJ bij te houden. Voor je inzet gaan de duimen omhoog
Gezamelijk zijn we 2 plaatsen gestegen en we hebben daardoor de top 20 gehaald. De mijlpalen gaan naar Erik en Gert-Jan. Erik mag ondertussen wel gaan opruimen want het is geen kleine paal voor hem.
Ik heb de grappen van Nico nog niet gehoord, maar ik hoop dat er geen tussen zit over Toyota. Na jaren lang Opel te hebben gereden dacht ik eindelijk eens kwaliteit auto met goede papieren te rijden, krijg je dit op je bord.
Een grappige poging van mijn kant komt niet verder dan de uitspraak: De Toyota is nu zo betrouwbaar dat de auto helemaal niet meer stopt.
Voor wie ik niet genoemd heb, kijk hieronder of je er tussen staat.
DPC Rosetta@Home hitparade van 5 februari 2010
Mijlpalen
Rosetta@Home Links
Rosetta@Home webpage
Rosetta@Home forum
DPCH Suggestiepagina
Bron
[
Voor 0% gewijzigd door
jeroenathome op 06-02-2010 16:06
. Reden: Anchor tag verkeerd ]
Ik rij voor mijn plezier en ben niet op de vlucht.