Toon posts:

Nieuwe (game) pc

Pagina: 1
Acties:
  • 80 views

Verwijderd

Topicstarter
Ik wil een nieuwe PC gaan kopen aangezien je mijn huidige systeem (AMD 2100+) eigenlijk wel bejaard kan noemen. Nu heb ik hetvolgende zelf samengesteld en vroeg mij af of dit een beetje een goed systeem is.

Cooler Master Midi Tower CM 690 ATX No PSU (zwart)
OCZ Voeding StealthXStream EU 600W
Asus P7P55D iP55, SATA2 RAID, GLAN
Intel Core i5 750 2.66GHz 2.5GT/s 8MB Box
OCZ 2x2GB DDR3 PC10666 CL9.0 Value
Club3D Videokaart PCI-e Radeon HD5770 1GB DDR5 DP/HDMI
Hitachi 500GB SATA300 16MB, HDS721050CLA362
Samsung DVD-/+/RAM SH-S223C 22x/22x/12x Bulk (zwart)

Ik vraag mij voornamelijk af of de voeding niet een beetje overkill is en of de videokaart goed genoeg is?

Budget: ong. 700 euro.

  • DaMarcus
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 23-12 21:02

DaMarcus

Admin Harde Waren / Consumentenelektronica

Powered by

Welkom op GoT :w

Helaas zijn topics als deze niet meer toegestaan, lees daarvoor het CSL Beleid en Wat is er, in 2009, anders in CSL? eens door.

Dat neemt niet weg dat een vraag / topic als deze niet is toegestaan, daar is ruimte voor op GoT. Hiervoor hebben we echter centrale topics aangemaakt om zo te voorkomen dat het Complete Systemen & Laptops (CSL) forumdeel dicht groeit met "boodschappenlijstjes". Ik adviseer je om vooral *LET OP* - Wat moet ik kopen? eens door te nemen.

Je kan advies vragen in een van de topics genoemd in *LET OP* - Wat moet ik kopen?. Probeer echter eerst wel wat componenten uit te zoeken met behulp van reviews en benchmarks. Een goede start daarvoor is het doorlopen van HOWTO: Hoe stel ik een systeem samen?. Ook de BBG ([BBG] Best Buy Guide topicoverzicht) geeft een idee in welke richting je moet kijken qua componenten.

Ik wens je veel succes met het zoeken van een goed systeem. Dit topic sluit ik echter, maar zoals hierboven aangegeven ben je vrij om advies te vragen in de daarvoor bestemde topics :)

Dit topic is gesloten.