Na een halve dag speuren op internet/tweakers, instellingen veranderen op mn
PS3, kabels testen/wisselen en instellen van PS
Mediaserver werkt het geluid van mijn
PS3 bij 80% van de 720p en 1080p films nog steeds niet bij het steamen via de PMS...
Ik ben dus volledig uitgedacht en kan wel wat hulp gebruiken. Mijn situatie is als volgt:
-
PS3 aangesloten op TV met HDMI (Sony 40W5500)
-
PS3 aangesloten op Receiver met tulp (Denon 3802); in eerste instantie met optical, maar die kabel blijkt het niet te doen, voor de geïnteresseerde zal ik het type nog even posten.
- Geluid via HDMI en tulp werkt naar behoren (1 bron ingesteld op mijn
PS3)
Zelf denk ik dat het aan de codecs ligt. De instellingen voor PMS heb ik gedaan zoals vermeld hier op het forum, dus ik heb ook K-Lite Codec Pack en VLC-player geïnstalleerd. Het geluid van de films werkt gewoon wanneer ik de film afspeel op mijn laptop met VLC, dus eigenlijk had ik verwacht dat het geluid ook zou worden doorgegeven naar mijn
PS3, niet dus...
Het enige waar ik verder nog mijn twijfels over heb is de instelling van het geluid op mijn
PS3. Klopt het dat wanneer ik kies voor HDMI, ik kan aanvinken welke geluidsformaten worden doorgegeven, of vink ik juist aan wat de
PS3 codeert?
Wie heeft de gouden tip zodat ik EINDELIJK een filmpje kan kijken.
Nikon D70 | Nikkor 18-70mm F3.5-4.5G | Nikkor 50mm F1.8 | Micro Nikkor 60 F/2.8 | Tokina AF 12-24mm F/4 | Crumpler Pyjama Pride (L)