Toon posts:

Op zoek naar een led tv met local dimming en full array?

Pagina: 1
Acties:
  • 335 views

Verwijderd

Topicstarter
Ik ben lang op zoek geweest naar een 32" lcd tv met full array leds en local dimming. Ik kwam uit bij de Sharp LC-LE32705E maar die had dan weer geen local dimming.

Weet iemand een goede of weet iemand of die er binnenkort aankomt? Alvast bedankt.

Voorkeur:

-Full array leds
-Local dimming
-32"
-100 hz
-hoeft geen 1080p maar dat hebben ze waarschijnlijk toch allemaal :P
-DVB-T tuner
-budget €1000,-

  • FeaR
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 13:54

FeaR

In GoT we trust

Dit forum is geen "vraag en krijg antwoord" forum, maar een discussieforum. Het is dus de bedoeling dat je zelf eerst onderzoek doet voordat je hier een topic opent. En persoonlijk vind ik jouw "onderzoek" wat aan de karige kant. Want je hebt één tv gevonden die het niet is en verder heb je niets van een short-list. Alleen een lijstje met wensen/eisen en verder niets.

Ik stel voor dat je vooral kijkt naar Welke TV moet ik kopen?, want daar staat echt (bijna) alles in van wat je moet weten alvorens je een tv koopt.

In het LCD Beleid kan je nalezen waar een dergelijke topicstart aan moet voldoen wil je na wat meer onderzoek een nieuw topic openen.

Het enige wat ik er nog aan toe wil voegen is dat je gewoon naar de winkel moet gaan en daar in de praktijk zien hoe een tv presteert als het gaat om dingen als kleurweergave, design, enzovoorts. Want tv's blind op spec kopen is geen goed idee, want dat zegt niets over de beeldkwaliteit en eventuele andere dingen waar je op moet letten.

Als je kijkt naar De Algemene Voorwaarden en Het algemeen beleid dan begrijp je ook waarom dit topic op slot gaat.

Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.


Dit topic is gesloten.