Toon posts:

Acer Aspire M3201 ook goed voor redelijke games?

Pagina: 1
Acties:
  • 73 views

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik wil graag een nieuwe computer kopen.
het bedrag maximaal is 380 Euro, daar heb je tog wel wat leuks voor dacht ik.
Ik kwam de Acer Aspire M3201 tegen op https://www.dynabyte.nl/artikel/7114320/
Ik vroeg mij af of ik met deze PC games zoals Race Driver Grid, Call Of Duty Modern Warfare 2 kan spelen?
Ik hoop dat jullie mij wijze raad kunnen geven.

Gr Ricardo

  • DaMarcus
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 23-12 21:02

DaMarcus

Admin Harde Waren / Consumentenelektronica

Powered by

Welkom op GoT :w

Helaas zijn topics als deze niet meer toegestaan, lees daarvoor het CSL Beleid en Wat is er, in 2009, anders in CSL? eens door.

Dat neemt niet weg dat een vraag / topic als deze niet is toegestaan, daar is ruimte voor op GoT. Hiervoor hebben we echter centrale topics aangemaakt om zo te voorkomen dat het Complete Systemen & Laptops (CSL) forumdeel dicht groeit met "boodschappenlijstjes". Ik adviseer je om vooral *LET OP* - Wat moet ik kopen? eens door te nemen.

Je kan advies vragen in een van de topics genoemd in *LET OP* - Wat moet ik kopen?. Probeer echter eerst wel wat componenten uit te zoeken met behulp van reviews en benchmarks. Een goede start daarvoor is het doorlopen van HOWTO: Hoe stel ik een systeem samen?. Ook de BBG ([BBG] Best Buy Guide topicoverzicht) geeft een idee in welke richting je moet kijken qua componenten.

Ik wens je veel succes met het zoeken van een goed systeem. Dit topic sluit ik echter, maar zoals hierboven aangegeven ben je vrij om advies te vragen in de daarvoor bestemde topics :)

Dit topic is gesloten.