game pc World of Warcraft

Pagina: 1
Acties:
  • 109 views

Anoniem: 336772

Topicstarter
Goeiemiddag,

wat vinden jullie van deze ACER-pc?

Zou dit een goeie aankoop zijn om World of Warcraft mee te spelen en een goeie fps (frames per second) te halen? Ik had gedacht aan een 60-70 fps.

Processor Intel Core 2 Quad 8300
Harde schijf 750 Gb
Ram geheugen 4096 Mb DDR3
Cache geheugen Niet vermeld
Lezer/Schrijver DVD+-R/RW dual layer brander
Lezer/Schrijver 2 Niet van toepassing
Grafische kaart ATI Radeon HD4350
Videogeheugen 512 Mb dedicated
Netwerkkaart Ja
Aantal USB poorten 8
HDMI aansluiting Ja
DVI connector Ja
Tv out Neen
Audio Intel High Definition Audio 7.1
Kaartlezer 16-in-1
Diskettestation Neen
Modem Neen
Wifi Neen
FireWire Ja
Bluetooth Neen
TV tuner Neen
PCI slots (vrij) 0
Luidsprekers Neen
Toetsenbord Azerty BE / met draad
Muis Ja, met draad
Afstandsbediening Neen
Besturingssysteem Windows 7 Premium
Taal besturingssysteem Nederlands / Frans / Engels
Bijgeleverde software -
Ram uitbreidbaar tot 8192 Mb
Diversen -

Hier zetten ze standaard Windows 7 als besturingssysteem, maar ik zou graag Windows XP installeren (lukt dit?) want ik weet niet zeker of Wow met Windows 7 kan gespeeld worden.

Bedankt,

Brugesboy1979

  • DaMarcus
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 18-06 21:50

DaMarcus

Admin Harde Waren / Consumentenelektronica

Powered by

Welkom op GoT :w

Helaas zijn topics als deze niet meer toegestaan, lees daarvoor het CSL Beleid en Wat is er, in 2009, anders in CSL? eens door.

Dat neemt niet weg dat een vraag / topic als deze niet is toegestaan, daar is ruimte voor op GoT. Hiervoor hebben we echter centrale topics aangemaakt om zo te voorkomen dat het Complete Systemen & Laptops (CSL) forumdeel dicht groeit met "boodschappenlijstjes". Ik adviseer je om vooral *LET OP* - Wat moet ik kopen? eaens door te nemen.

Je kan advies vragen in een van de topics genoemd in *LET OP* - Wat moet ik kopen?. Probeer echter eerst wel wat componenten uit te zoeken met behulp van reviews en benchmarks. Een goede start daarvoor is het doorlopen van HOWTO: Hoe stel ik een systeem samen?. Ook de BBG ([BBG] Best Buy Guide topicoverzicht) geeft een idee in welke richting je moet kijken qua componenten.

Ik wens je veel succes met het zoeken van een goed systeem. Dit topic sluit ik echter, maar zoals hierboven aangegeven ben je vrij om advies te vragen in de daarvoor bestemde topics :)

Dit topic is gesloten.