Goede game pc

Pagina: 1
Acties:
  • 147 views

  • MrTuinstra
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 22-12 02:24
Hallo,

Wie kan me helpen met een goed systeempje.
Ik wil er veel op gaan gamen zoals mw2 en de games van volgend jaar en dat jaar erop
Ik hoef er geen toetsenbord,muis en monitor bij.
Ik hoef er ook geen 2e videokaart er ooit in te stoppen en ook niet over te klokken
De volgende eisen zijn:

Intel I5
4gb Ram geheugen ddr3
500gb geheugen is genoeg
ati 4870
en als het kan lekker stil + windows 7 (64 bit)
en de buizing mag lekker goedkoop ( goedkoopste)
Budget max 700
Ik hoor graag jullie ideeen!!!!.

[ Voor 13% gewijzigd door MrTuinstra op 23-11-2009 18:45 ]


  • DaMarcus
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 23-12 21:02

DaMarcus

Admin Harde Waren / Consumentenelektronica

Powered by

Beste MrTuinstra,

Welkom op GoT :w

Helaas zijn topics als deze niet meer toegestaan, lees daarvoor het CSL Beleid en Wat is er, in 2009, anders in CSL? eens door.

Dat neemt niet weg dat een vraag / topic als deze niet is toegestaan, daar is ruimte voor op GoT. Hiervoor hebben we echter centrale topics aangemaakt om zo te voorkomen dat het Complete Systemen & Laptops (CSL) forumdeel dicht groeit met "boodschappenlijstjes". Ik adviseer je om vooral *LET OP* - Wat moet ik kopen? eens door te nemen.

Je kan advies vragen in een van de topics genoemd in *LET OP* - Wat moet ik kopen?. Probeer echter eerst wel wat componenten uit te zoeken met behulp van reviews en benchmarks. Een goede start daarvoor is het doorlopen van HOWTO: Hoe stel ik een systeem samen?. Ook de BBG ([BBG] Best Buy Guide topicoverzicht) geeft een idee in welke richting je moet kijken qua componenten.

Ik wens je veel succes met het zoeken van een goed systeem. Dit topic sluit ik echter, maar zoals hierboven aangegeven ben je vrij om advies te vragen in de daarvoor bestemde topics.

Dit topic is gesloten.