Toon posts:

[HTPC] goedkope htpc voor hd/mp3/flac

Pagina: 1
Acties:
  • 213 views

Verwijderd

Topicstarter
Wil graag een pc'tje voor in de woonkamer aanschaffen voor ongeveer max 300 euro.
Moet volgens mij makkelijk kunnen. Wil er verder niet veel meer mee dan HD/mp3/flac afspelen.
Besturingssyeteem wordt windows vista / windows 7.

Heb even op alternate gekeken.
Alleen heb ik geen idee van het geluid van de pc die ik heb samengesteld.
HD heb ik wel. Dit is totaal € 278,90.
dvd heb ik niet nodig, heb ik evt ook nog.

HD1A07 Processor AMD Athlon II X2 2400 55
TN3V22 Voeding be quiet! Straight Power BQT E6-350W 49
TEXJ04 Behuizing MS-TECH MC-300 49
TL6M10 Case-fan Cooler Master Ultra Silent Fan SAF-S84-E1 5,90
GEIR21 Moederbord ASRock A780GMH/128M 65
ICIEBM Geheugen Buffalo 4 GB DDR2-800 Kit 55

Misschien is het wel helemaal niks, maar graag even jullie feedback.
Is dit voldoende en is de pc stil?

  • GENETX
  • Registratie: Juni 2005
  • Nu online
Welkom op GoT!

Helaas zijn dergelijke topics in losse vorm niet toegestaan, lees hiervoor CSL Beleid en Wat is er, in 2009, anders in CSL? eens door.

Echter is er wel ruimte voor advies omtrent de aankoop van systemen en laptops. Hiervoor hebben we echter centrale topics aangemaakt om zo te voorkomen dat het Complete Systemen & Laptops (CSL) forumdeel dicht groeit met "boodschappenlijstjes". Ik adviseer je om vooral *LET OP* - Wat moet ik kopen? eens door te nemen.

Je kan advies vragen in een van de topics genoemd in *LET OP* - Wat moet ik kopen?. Probeer echter eerst wel wat componenten uit te zoeken met behulp van reviews en benchmarks. Een goede start daarvoor is het doorlopen van HOWTO: Hoe stel ik een systeem samen?. Ook de BBG ([BBG] Best Buy Guide topicoverzicht) geeft een idee in welke richting je moet kijken qua componenten.

Ik wens je veel succes met het zoeken van een goed systeem. Dit topic sluit ik echter, maar zoals hierboven aangegeven ben je vrij om advies te vragen in de daarvoor bestemde topics.

Dit topic is gesloten.