Anoniem: 135594 schreef op vrijdag 28 augustus 2009 @ 11:35:
Is jullie HTC Hero ook zo snel leeg ?
Ik heb hem gisteren opgeladen van 21:00 tot 0:00 en hij is nu nog maar voor 25 - 30% vol.
GPS staat uit, en wifi, bluetooth en mobiel netwerk staat gewoon aan.
Daarnaast heb ik alleen hi msn aanstaan en doe ik soms wat applicaties downloaden via de market.
heb 1 keer gebeld en veel meer nog niet gedaan
Dit zou betekenen dat je 1 dag kan doen met de batterij ?
Ja, ik had eerst een verloop van 50% in 8 uur. 's avonds op geladen, toen ik naar bed ging stond hij nog op 80%. Toen ik wakker werd begon de telefoon te piepen dat de batterij leeg was en dat is bij 30%. Dit was goed te volgen met battery graph. Ik had eerder die dag al alle synchronisatie acties al uitgezet. NewsRob, locale: uit. Astrid er af gehaald. Email sync, 1 account om de 15 minuten. Weather widget, Twitter, van het homescreen af. Wifi, bluetooth, gps uit. 3G aan.
De volgende ochtend heb ik maar een hard-reset uit gevoerd. Het werd toen iets beter. Met de zelfde instellingen als hier boven kon ik nu bijna een dag halen. 20 minuten internetten op wifi, 1 telefoon gesprek, 3 emails en verder bijna niet gebruiken betekend voor mij: 's ochtends uit de lader, 's avonds er in.
Al die tijd heb ik wel battery graph gedraait. Die heb ik er nu af gehaald. Gisteravond op geladen en in zit nu op 75%.
Een vriend van mij heeft de zelfde Hero alleen bij Hi (ik heb t-mobile). Hij heeft WiFi, Bluetooth en GPS continue aan en zit regelmatig te internetten en youtuben. Hij doet 2 dagen met een lading. Toch vaag.
Anoniem: 316043 schreef op vrijdag 28 augustus 2009 @ 14:16:
ik heb nu bijna 1 jaar een T-Mobile G1 en ben er behoorlijk blij mee, nu ik deze hero heb gezien wil ik hem gaan halen maar heb eerst een paar vragen.
op G1 kon ik programma of spelle niet op geheugenkaart installeren waardoor telefoon best sloom werd kan dat met deze wel.
en kan je met bleutooth bestanden versture dat kon niet met de G1
en ik heb gehoord dat het toestel soms heel traag word?
Het is en blijft android met een ander homescreen.
Apps op de geheugenkaart: alleen als je root en de juiste software installeert. De Hero heeft wel wat meer geheugen aanboord.
Bestanden versturen via Bluetooth: alleen als je root en de juiste software installeert.
Traagheid: Soms, maar niet altijd hinderlijk. Er schijnt binnen kort een update aan te komen die dit zou moeten verhelpen.
[
Voor 20% gewijzigd door
RunaR op 28-08-2009 14:28
]