Toon posts:

Pico PSU

Pagina: 1
Acties:
  • 70 views

Verwijderd

Topicstarter
Beste Tweakers,

Ik ben bezig met een HTPC (zoals vele..) en probeer deze zo klein mogelijk te houden. Probleem blijft de maat van de standaard voeding die ik gebruik (atx). Nu zat ik te denken aan de PicoPSU met 120watt adapter.

Mijn HTPC is vrij barebone (MSI P7NGM Digital + Intel Core 2 Duo E5200 (stock cooler) + 2 x 1gb + 1TB HD) maar ik ben toch bang dat de PicoPSU het niet gaat trekken. Heeft iemand hier ervaring mee of is de enige manier om er achter te komen gewoon proberen?

Mvg Vleer

ps. vertrouwen in de PSU calculators die op internet rondzwerven heb ik niet echt bij deze niet standaard configuratie

  • GENETX
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 09:29
Dit hoort in Overige Hardware. Ik verplaats je topic echter niet omdat we een speciaal topic hebben lopen: Welke voeding heb ik nodig? Deel 22 . Ik zou zeggen, stel daar je vraag en de experts geven je het antwoord ;)

Deze gaat dus op slot.

Dit topic is gesloten.