Toon posts:

Advies nieuwe videokaart

Pagina: 1
Acties:
  • 158 views

Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

Ik ben van plan mijn videokaart te verkopen en een nieuwe aan te schaffen, omdat mijn huidige (GF 8800 GTS) de wat grotere spellen (met name GTA IV) bij lange na niet met high settings kan draaien. Mijn budget ligt op 150 euro, vandaar dat ik nadacht over de 1GB versie van de GF 9600GT. Is dat verstandig? Zo nee, welke is beter? Mijn systeem ziet er als volgt uit:

Processor: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
Memory: 3582MB RAM.

Thnx!

  • Mad Marty
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 10:55

Mad Marty

Je bent slimmer als je denkt!

Rail Away!


Verwijderd

Dit soort topics worden niet echt gewaardeerd hier, word van je verwacht dat je dat zelf wel kan. Mad Marty heeft iig al een goeie link gepost, succes!

  • Pollewob
  • Registratie: December 2000
  • Niet online
**LET OP** Welke videokaart moet ik kopen?
Beleid en FAQ doorverwijzing

Hoi, en welkom op GoT!

GoT is een forum waar mensen elkaar graag helpen, maar waar ook verwacht wordt dat men voor het openen van een topic het nodige vooronderzoek doet. Zoek met Google even naar wat reviews van mogelijk interessante kaarten en lees die door :)

Zie ook de bovenstaande linkjes voor wat meer informatie :)

[ Voor 17% gewijzigd door Pollewob op 25-06-2009 20:56 ]


Dit topic is gesloten.