Heb vanmiddag een XBOX360 Pro(inclusief Kung Fu Panda en Lego: Indiana Jones) + Extra controller gekocht voor 180 euro

(ja echt 180

) had niet gedacht dat ik er ooit nog één zou kopen aangezien ik PlayStation-fan van het eerste uur ben maar voor dat geld kon ik hem toch niet laten liggen.
Allereerst moet ik uiteraard zeggen dat het nog echt wennen is met de controllers maar gelukkig gaat dat wel redelijk snel, blijf echter vooral de D-Pad een beetje raar vinden, voor je het weet gaat ie schuin en sowieso is het natuurlijk heel erg wennen dat ie omgedraait zit met de analoge stick ten opzichte van de DualShock.
Verder zijn de eerste ervaringen voor wat betreft het gamen zelf zeer goed, maar aan de andere kant de NXE en de marketplace is echt een chaos van jewelste. Buiten het feit dat het er wellicht best fancy uit ziet werkt het allemaal maar traag en ingewikkeld voor een nieuwe gebruiker, wat dat betreft was de oude interface beter als je het mij vraagt en het kan qua gebruiksvriendelijkheid zeker niet tippen aan de XMB. Verder mis ik de Nederlandse taal voor het dashboard???
Verder valt het me vooral op dat de downloadspeed niet boven de 300kb/s uitkomt terwijl mijn PS3 op dezelfde router makkelijk 1,5 tot 2mb/s trekt, wat vooral nu erg irritant is aangezien ik natuurlijk veel demo's ga uitproberen

Weet iemand of dit hoort of dat het wellicht ergens anders in zit?
Hoe zit het trouwens met de HDTV-settings, ik heb een Full HD(Sony Bravia 40W4500) en de settings op 1080P, Expanded en Auto staan, kan nog niet echt vinden wat er met Reference level bedoelt wordt maar ik heb zo het idee dat dat het kleurenbereik is of heb ik dat verkeerd gedacht?
Sorry dat ik wellicht wat dingen niet helemaal volg, het is wel een hele overstap van de PS3 naar de XBOX360...
Off-topic: het is helaas geen Jasper, maar ach, als die het de komende 3 jaar nog doet kan ik van mijn korting de energierekening wel betalen hoor