Dat weet ik.. Maar dat is dus juist wat ik wil voorkomen voor de drukker etc. Bij mijn eigen logo is het wel gelukt, maar hoe?benoni schreef op woensdag 27 mei 2009 @ 19:44:
[...]
Ga 's even stoeien met het pluspijltje (ofwel het open pijltje, en dan klikken met de alt ingedrukt).
Daarmee kun je door meerdere keren achter elkaar te klikken op een ankerpunt of lijnsegment de selectie uitbreiden. Zo hoef je dus niet alles eerst te degroeperen om een bepaalde subgroep te selecteren.
Let verder even op het typische verschil met Photoshop voor inkleuren van figuren, dat is dat je in Illustrator eerst op de vierkantjes (onderin het gereedschappenpalet, of links in je kleurenpalet) moet klikken om aan te geven of je de vulling wilt inkleuren of de lijn
Ik heb ondertussen weer internet en kan nu mijn probleem wat beter uitleggen.

- Het logo.. bevat een solid kleur.
- Ik wil hem groen maken met de opvul tool. Maar vervolgens wordt hij groen opgevuld en blijft de lijn zwart. Ook wordt de cirkel opgevult met groen, waardoor je hem niet meer ziet. Nu zeg je dat als je nu de lijn een kleur mee geeft, ipv de opvulling. Dat zie je dus bij C
- Als ik hem geel opvul en een rode rand geef. Krijg je dus een cirkel met een rood randje en GEEN rode cirkel.. enkel de rand.
Zo duidelijker?