Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Trage hardeschijf kondigt spoedige dood aan?

Pagina: 1
Acties:
  • 105 views

Verwijderd

Topicstarter
De pc van mijn ouders is (volgens mijn moeder) plotseling traag geworden. (Windows XP bak)
Ik gewoon mijn standaard routine gevolgd: ccleaner en defraggler gebruiken. Maar dit maakte de computer niet sneller, er werd ook bijna niks opgeschoond. Dit leek dus niet het probleem.

De pc stamt al uit 2002 en ik ben benieuwd of een plotseling langzamere hardeschijf de aankondiging is van zijn dood? }:O

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Kijk eens in de FAQ van het forum dat gaat over opslagmedia: OM FAQ

Als je vermoedt dat de disk doodgaat zul je er hardwarematig naar moeten kijken (ccleaner en defraggler doen alleen softwarematig wat). Draai dus het testprog op je disk en kijk wat je er mee haalt in benchmarks zoals hdtune of hdtach.

In elk geval gaat dit topic op slot. Niet alleen omdat het verkeerd staat, ook omdat we verwachten dat je dit soort dingen zelf eerst doet, voordat je een topic opent.

Dit topic is gesloten.