Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

  • Henk007
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 06-04 00:29
De chemische industrie is een breed begrip, het ligt er maar net aan waar je in de keten zit. 'Wij' als leverancier voor de transportsector zitten tamelijk vooraan in die keten. Met de huidige vooruitzichten denkt men wel twee keer na voor men een nieuwe vrachtwagen aanschaft.
Andere sectoren die wat betreft afzetmarkt dichter bij de consument staan (levensmiddelen, geneesmiddelen, supermarkten, etc) merken (nog) niets en behalen nog steeds hoge omzetten.

  • ralpje
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 15:57

ralpje

Deugpopje

PcDealer schreef op vrijdag 11 november 2011 @ 10:31:
[...]

In Nederland? Er zijn ook een aantal bedrijven de fik in gevlogen. Misschien helpt dat de anderen wel?
Wat impliceer je? :+

Freelance (Microsoft) Cloud Consultant & Microsoft Certified Trainer


  • PcDealer
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 12-11 03:17

PcDealer

HP ftw \o/

Er is een bekend gezegde dat begint met "De een z'n dood, ...". Verder niets :>

LinkedIn WoT Cash Converter


  • WilliamP
  • Registratie: Augustus 2011
  • Laatst online: 23-10 11:51
Alleen Europa ziet een crisis tegemoet, dus als een bedrijf veel zaken doet buien Europa zit je deze keer behoorlijk save.

  • Rukapul
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 14:38
WilliamP schreef op vrijdag 11 november 2011 @ 14:21:
Alleen Europa ziet een crisis tegemoet, dus als een bedrijf veel zaken doet buien Europa zit je deze keer behoorlijk save.
Neuh. In de MBA curriculums is prominent een plaats ingeruimd voor "never waste a good crisis".

Overigens doet mijn werkgever semi-permanent aan enorme kostenbesparingen en beperkt zich niet tot het aanhalen van "crisis" als excuus. Immers daarnaast heb je ook nog "efficientie" en "verlies" (lees: goodwill afschrijvingen op historische overnames).

Grootste breed getroffen maatregel is trouwens het sterk reduceren van reiskosten.

  • FunkyTrip
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 12:50

FunkyTrip

Funky vidi vici!

Bij ons bedrijf doen ze veel net andersom. Iets dat al 2 crises goed is gegaan (jaren 70 en 80). Ze zetten veel opzij in goede jaren. Tijdens de crisis doen ze aan productontwikkeling en onderzoek. Hiervoor nemen ze een hoop -goedkope want detacheerders duiken omlaag in prijs- mensen aan en bestaande mensen houden ze in dienst. Je teert wel in op de reserves, dus het blijft een gok.

Als de crisis voorbij is worden de detacheerders de laan uitgestuurd, de vaste mensen zijn nog in dienst, dus je bent geen kennis kwijt en je nieuwe product is gereed voor de markt waardoor je meteen een voorsprong hebt op de concurrentie die wel mensen hebben ontslagen en vervolgens weer 2 jaar met een niet vervulde vacature zitten omdat ze na de crisis wel ineens weer mensen nodig hebben.

2x goed gegaan. Nu wordt het enigszins spannend omdat onze nieuwe productlijn de meest ambitieuze is tot nu toe en daardoor nogal veel bureaucratie en overhead kent...

Dit dus.


  • garathane
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 11:05

garathane

l'enfer, c'est les Autres

Branche: onderwijs
bedrijfsgrootte: ca 40 man/vrouw
winst 2010: nvt
Tegenvallende resultaten Q1 2011: nvt
Bonus over 2010: bonus ? onderwijs ??? :+
Loonsverhoging in 2011: ja (hogere schaal (Lb) 'gekregen')

loonmatiging: nee
vacaturestop: nee
reorganisatie: nee
gedwongen ontslagen: nee
overige maatregelen: ---

Onderwijs heeft geen crisislasten....dát nou net niet.
Pagina: 1 2 Laatste