Nieuw te bouwen, vraag over ruis (?) bij videokaart...

Pagina: 1
Acties:
  • 123 views

  • baasandre
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 24-08-2025
Dit moet mijn nieuwe systeem worden:
Afbeeldingslocatie: http://www.plaatjesupload.nl/bekijk/2009/04/04/1238837030-370.jpg

Twijfel alleen nog omtrent de videokaart
Of: Sapphire RADEON HD 4850 - 512 MB GDDR3
Of: Sapphire RADEON HD 4850 - 1 GB GDDR3
of zoals in opzet:
Sapphire RADEON HD 4870 - 512 MB GDDR5

Zal de laatste wel worden, vanwege dat gddr5 sneller is
2 vragen:
1) is de opzet goed ?..... (past het allemaal in de kast...volgens mij wel..)
2) in artikel van pcm hebben ze het over ruis, Wat wordt er bedoeld met ruis ?(bij de hd 4870, kan het hier op tweakers niet terugvinden in de revieuws van de videokaarten)

  • GENETX
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 23:05
Welkom op GoT!

Helaas zijn dergelijke topics in losse vorm niet toegestaan, lees hiervoor CSL Beleid en Wat is er, in 2009, anders in CSL? eens door.

Echter is er wel ruimte voor advies omtrent de aankoop van systemen en laptops. Hiervoor hebben we echter centrale topics aangemaakt om zo te voorkomen dat de CSL dicht groeit met "boodschappenlijstjes". Ik adviseer je om vooral *LET OP* - Wat moet ik kopen? eens door te nemen.

Je kan advies vragen in een van de topics genoemd in *LET OP* - Wat moet ik kopen?. Probeer echter eerst wel wat componenten uit te zoeken met behulp van reviews en benchmarks. Een goede start daarvoor is het doorlopen van HOWTO: Hoe stel ik een systeem samen?. Ook de BBG (te vinden op tweakers.net) geeft een idee in welke richting je moet kijken qua componenten.

Ik wens je veel succes met het zoeken van een goed systeem. Dit topic sluit ik echter, maar zoals hierboven aangegeven ben je vrij om advies te vragen in de daarvoor bestemde topics.

Dit topic is gesloten.