Thuisserver mini-itx quadcore, tips cpu/mb/case etc

Pagina: 1
Acties:
  • 172 views

  • Jimbo220
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 23-08-2021
Mogguh,

Gaarne jullie hulp, ik zoek een "thuisserver" met de volgende eigenschappen:

Idee/hardware: (Formfactor: Mini-itx)
-------------------------------------
MOBO: Intel DQ45EK met een quadcore
http://www.intel.com/prod...Q45EK/DQ45EK-overview.htm
pricewatch: Intel Desktop Board DQ45EK

Chenbro kast ES34069
pricewatch: Chenbro ES34069

CPU: Max. 65w Quadcore xeon of core2
MEM: 4Gb
HDD: 4x sata of ext. eSata RAID (?)

Doel:
-----
stil, maar snel. (Linux/XEN server, met o.a. een paar basic windows clients)

Hoe:
-----
Onderklokken van relatief duurdere CPU zou kunnen.

Overig:
-------
- Laatste 50-100€ is geen issue
- De 120w voeding is eigenlijk te klein, zijn er 19v zwaardere voedingen te verkrijgen? Denk dat 180-200 watt reeeler is.
- Heb zitten denken aan een 19" Antec Take4 of CODEGEN 19" 4U-500, maar dat is allemaal te lomp. Dan maar onderklokken en hitte eruit krijgen. (Ben enigsins een Via Epia 18000SN gewend, in hoeverre kan ik daar in de buurt komen qua geluid m.b.v. onderklokken en geruisloze superkoeling.

[ Voor 1% gewijzigd door Jimbo220 op 18-03-2009 10:43 . Reden: typo ]


  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 00:37

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

PMG Beleid

"Welke ... moet ik kopen?"-topics zijn op GoT niet echt de bedoeling. Sowieso lijk je al CPU, mobo en geheugen gekozen te hebben en gaan je vragen meer over voedingen. Die kun je hier makkelijk opzoeken: Welke voeding heb ik nodig? Deel 21

Als je echt specifieke deelvragen heb mag je er rustig een topic over openen, maar dan wel met melding van waar je al gezocht hebt, wat je vond (links!) en wat dan exact onduidelijk is. Sowieso gaan we geen keuzes voor je maken. Dat kan een Tweaker namelijk zelf :)

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.