Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

[vista]foutmeldingen bij opstarten

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik had sinds enkele dagen terug last van pop ups die om de 5 minuten kwamen. Vervolgens heb ik AVG en Ad-aware erop losgelaten. Deze hebben het gedeeltelijk verwijderd. Alleen heb ik nu bij het opstarten last van 3 "fouten"

Afbeeldingslocatie: http://img50.imageshack.us/img50/2040/foutwc6.th.jpgAfbeeldingslocatie: http://img50.imageshack.us/images/thpix.gif

Iemand een idee hoe ik deze bestanden kan weghalen? want ik kan met google niets terug vinden over de specifieke bestanden (weet dus niet waarvoor ze dienen).

Kaisz

[ Voor 15% gewijzigd door Verwijderd op 14-10-2008 09:25 ]


  • Mar2zz
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 20-08 07:53
Als je het plaatje tussen [img] tags zet kunnen mensen die achter een werkproxy zitten ook even meekijken en meedenken. (ik dus...)

  • 418O2
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 23:51
kan met imageshack niet (op dit forum + ze hebben daar beveiliging voor, misschien is het handig om je plaatjes naar xs.to te uploaden)

Staan er rare dingen in je MSconfig (start > run > msconfig)? Of in het register bij de opstartdingen?

[ Voor 29% gewijzigd door 418O2 op 14-10-2008 09:33 ]


  • Ventrigo
  • Registratie: Juli 2004
  • Niet online

Ventrigo

Het is zeker mijn tube !

Welke vista versie is het? Is het 32bit of 64bit?

Als het 64bit is heb ik zo'n soortgelijk probleem gehad. Kreeg ook foutmeldingen tijdens het opstarten. Was een verse installatie en had er een up to date virusscanner op staan. Uiteindelijk toch me complete computer laten scannen. Maar hier is de link waar mijn probleem staat : [Vista64]Opstart fout : winbfi32.rom . Misschien heb je er iets aan of misschien niet, maar denk toch dat je moet gaan zoeken naar een virus of iets dergelijks.

Over die foutmeldingen. Dat je bestandsnamen tegen komt die niet op internet te vinden zijn kan er op duiden dat een virus random foutmeldingen laat creeren (het is maar een idee ;) ).

Self reflection is the school of wisdom


  • Mar2zz
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 20-08 07:53
418O2 schreef op dinsdag 14 oktober 2008 @ 09:32:
kan met imageshack niet (op dit forum + ze hebben daar beveiliging voor, misschien is het handig om je plaatjes naar xs.to te uploaden)

Staan er rare dingen in je MSconfig (start > run > msconfig)? Of in het register bij de opstartdingen?
Hoezo kan dat niet, ik doe dat ontzettend vaak. Kijk hier maar:

[ Voor 31% gewijzigd door Mar2zz op 14-10-2008 12:06 ]


  • Haaglander
  • Registratie: December 2005
  • Niet online
Met Autoruns de autostarts van die bestanden wegvinken.

Verwijderd

Topicstarter
ik heb vista 32 bit

hoe kom ik bij autoruns?

ff plaatje naar xs.to geupload
Afbeeldingslocatie: http://xs232.xs.to/xs232/08422/fout281.jpg

[ Voor 71% gewijzigd door Verwijderd op 14-10-2008 13:28 ]


  • Mar2zz
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 20-08 07:53
typ msconfig in uitvoeren en dan kan je ook vinkjes weghalen. Het kan ook met crapcleaner van www.ccleaner.com. Je verwijdert deze items dan uit de automatisch opstartenlijst van windows.

  • Haaglander
  • Registratie: December 2005
  • Niet online
Tjonge zeg. :/

http://technet.microsoft....ysinternals/bb963902.aspx

[ Voor 4% gewijzigd door Haaglander op 14-10-2008 15:00 ]

Pagina: 1