• neothor
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 29-12-2025
hostchanger HostChanger

Een proggie om hostfiles aan te maken en op te slaan op windows systemen.
Is meer een probeersel om mezelf bekend te maken met WinForms dan dat het een serieus programma is.
Hij werkt wel voor mij ;)

http://rapidshare.com/files/151442939/HostChanger.rar.html

Last.fm | LinkedIn | Twitter


  • Error65
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 12-01-2023

Error65

Error Inside

2Dart DS
Een dart-scorekeeper (geen dart-spel) voor de Nintendo DS.

Afbeeldingslocatie: http://www.uitdehoogte.nl/2dart/2Dart.png

Met deze eerste versie is het alleen mogelijk om van een 501 game de score van twee spelers bij te houden. Met de stylus kan er op het dartbord aangegeven worden waar de pijlen in het bord zijn beland. De blauwe vlekken in de bovenstaande afbeelding moeten voor nu even de pijlen voorstellen :P

Het NDS bestand is hier te downloaden.

Het idee is om (ooit) meerdere speltypen te gaan ondersteunen (301, tactics, etc.), een single-player mode te integreren voor als je in je eentje aan het oefenen bent en een optie om de uitgooi mogelijkheden weer te geven.

http://www.uitdehoogte.nl/bert


  • ? ?
  • Registratie: Mei 2007
  • Niet online

? ?

Ik heb een leuke:

MovieExplorer

Ik heb al eens een programma gemaakt om films te indexeren en te zoeken (zie vorig deeltje), dan ben ik begonnen aan een mediacenter, iets met coverflow-achtig gedoe, maar dat draaide op niets uit.

Uitgangsidee: zonder moeite alle info van een film eenvoudig overal kunnen bekijken.
De enige vereiste is dat de map met de film er zo uit ziet: filmnaam (jaar)

M.b.v. desktop.ini wordt de achtergrond van die map dan gevuld met allerlei info over de film, met cover :)

Afbeeldingslocatie: http://www.belgiandomains.com/movieexplorer/movieexplorersmall.jpg

Gebruik:
movieexplorer.exe [path] <overwrite>
[path] is verplicht
<overwrite> is niet verplicht
voorbeeld: movieexplorer.exe c:\mymovies

download movieexplorer
.NET 2.0 vereist

De source kan je ook downloaden als je dat leuk vindt. Ik ben er gisteren aan begonnen, dus is niet af... Maar het werkt wel goed :)

met dank aan movieposterdb en imdb, dus enkel voor persoonlijk gebruik i guess!

[ Voor 5% gewijzigd door ? ? op 20-10-2008 15:19 ]


  • skabouter
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 24-02 14:37

skabouter

Skabouter

Afbeeldingslocatie: http://archiv.pwnd.nl/images/logo.jpg
Archiv

Een file manager plugin voor TinyMCE.
Ik heb het geschreven in PHP/JavaScript en het werkt best grappig al zeg ik het zelf.

Het is te downloaden via SourceForge en een demo vind je hier

Aanvankelijk had ik het alleen voor mijzelf geschreven maar ik merkte dat er meer ontwikkelaars op een dergelijke tool zaten te wachten dus heb ik het op SF gezet. Nu krijg ik weer wat feedback en ben ik het aan het doorontwikkelen, vooral het instellen van de juiste dir's blijkt voor veel n00bs gebruikers nogal lastig ;)

Feedback e.d. graag via SF aangezien ik het vaak te druk heb om dit soort topics te volgen.

[ Dislect ]


  • Error65
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 12-01-2023

Error65

Error Inside

DaCoTa schreef op maandag 20 oktober 2008 @ 13:17:
[...]

Ziet er leuk uit. Ik heb heel lang tactics gespeeld met aangepaste regels zodat je het met 3 of 4 teams kan spelen. Geen idee of dat 'algemeen bekende' aanpassingen zijn, maar mocht je interesse hebben dan kan ik ze nog wel uit mijn geheugen vissen als ik diep graaf.
Grappig dat je er over begint. Laatst vroeg er iemand om een 4 speler cricket (tactics is een vorm van) mogelijkheid. Voordat ik aan deze tool begon had ik er nog nooit van gehoord :) Gelukkig heeft wikipedia een mooie pagina over dit spel (link). Mocht jouw set regels anders zijn dan hier staat beschreven, dan hoor ik het graag.

Inmiddels is 2Dart alweer wat verder. Het is nu mogelijk om te kiezen voor een 301 of 501 spel met 1 of 2 spelers, en is er de mogelijkheid om te schakelen tussen rechts- en linkshandige mensen. Als bonus is de tool ook omgebouwd tot spel (zie screenshot), leuk voor als je thuis zonder dartboard zit! ;)

Afbeeldingslocatie: http://www.uitdehoogte.nl/2dart/screen_191008.jpg

Zodra er weer een nieuwe (stabiele) versie klaar is zal ik deze posten.

http://www.uitdehoogte.nl/bert


  • Sebazzz
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 12:51

Sebazzz

3dp

Werkmanager

Afbeeldingslocatie: http://d.imagehost.org/0841/homescreen.png Werkmanager is programma om je werkuren in bij te houden. Dit doe ik voor mijzelf, want het is mogelijk waar ik werk dat er soms een paar foutjes worden gemaakt. Het programma kan op basis van je uren en uursalaris het bruto salaris uitrekenen wat je binnenkrijgt. Ik heb hem puur voor mijzelf gemaakt maar ik deel hem, misschien heeft iemand er nog wat aan. Onder mijn collega's was er in ieder geval wel animo voor ;) Het programma gaat uit van periodes van 4 weken en 150% betaling na 21:00, omdat dit waar ik werk nou eenmaal zo is. Uiteraard kan je je werkuren uitprinten mocht je denken dat het niet klopt. Het programma is geschreven in C#.NET 3.5 en maakt voor de gegevens opslag gebruik van een SQLite database.
Meer screenshots
Afbeeldingslocatie: http://d.imagehost.org/t/0438/add.jpg Afbeeldingslocatie: http://d.imagehost.org/t/0448/afdruk.jpg Afbeeldingslocatie: http://d.imagehost.org/t/0247/periodeselect.jpg Afbeeldingslocatie: http://d.imagehost.org/t/0140/prefs.jpg
Download
Hoofd download

[ Voor 4% gewijzigd door Sebazzz op 08-11-2008 09:58 ]

[Te koop: 3D printers] [Website] Agile tools: [Return: retrospectives] [Pokertime: planning poker]


  • CMG
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15-12-2025

CMG

NKCSS Red Alert 3 Brute-Forcer

Als reactie op nieuws: Red Alert 3 installatiecodes blijken incompleet door misdruk

Toen ik dat las had ik zo iets van: ik kan die gedupeerde gebruikers vast wel helpen. Heb paar jaar geleden een nieuw AutoRun menu gemaakt voor een custom The Sims 2 DVD (4 CD -> 1 DVD) waarbij hij automatisch de install deed, serial invoerde en nieuwe images deed laden. Daarom wist ik dat het me niet al te veel tijd zou kosten om iets te maken dat dit probleem oplost.

Afbeeldingslocatie: http://www.nickkusters.com/images/NKCSS-Red-Alert-3-Missing-License-Char-Brute-Forcer.jpg

Wat het doet:

1) Checkt of je de Red Alert 3 DVD in je PC hebt zitten.
2) User vult 19 van de 20 characters van de licensekey in
3) Programma kijkt of de setup al gestart is, zo niet, dan start de tool de setup
4) de eerste 4 boxjes worden ingevuld met de eerste 16 chars van het serienummer
5) characters 17,18 en 19 in combinatie met 0-9 en A-Z worden geprobeerd.
6) elke 3 foute pogingen wordt de setup automatisch afgesloten, de tool start de setup dan weer en gaat verder met de volgende serie te proberen
7) zodra er een match is gevonden, laat hij het otbrekende karakter in een msgbox zien, waarna het programma zich afsluit.

Vond het wel grappig om te maken en werkt best lekker :)

Links
Artikel
T.Net Artikel
File Download

NKCSS - Projects - YouTube


  • CMG
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15-12-2025

CMG

Ik had net Fable voor de PC gedownload (erg leuk spel trouwens), maar die is uitgebracht op 4 CD's in plaats van op een DVD-tje. Daar moeten we dus wat aan doen :) Even snel een klein tooltje in elkaar gedraaid:

Afbeeldingslocatie: http://www.nickkusters.com/images/NKCSS-Fable-The-Lost-Chapters-4CD-To-DVD-Tool.jpg

Stukje
Download

NKCSS - Projects - YouTube


  • Flard
  • Registratie: Februari 2001
  • Nu online
Nou, inmiddels durf ik ook wel.

SynoManager

Ik heb een applicatie gemaakt voor de Synology NAS apparaten (DS-107, DS-207, CS-407, en weet ik wat meer). Hier zit standaard een zogenaamde 'Download Redirector' bij: een applicatie die je op je desktop installeert en waar je dan downloads (HTTP/FTP/Bittorrent) aan toe kunt voegen, waarop je NAS die gaat downloaden. Nu is die applicatie nogal brak, en heel erg karig wat betreft functionaliteit, dus wat doe je dan als devver: je bouwt je eigen verbeterde versie ;)

Vorig jaar had ik al een versie klaar, en die werkte vrij aardig, alleen die was nogal gegroeid op basis van forum wensen, maar daar nooit echt voor ontworpen. Onlangs is er echter een grote firmwarerevisie geweest vanuit Synology waardoor mijn applicatie ook niet meer werkte. Daarom ben ik weer opnieuw begonnen en heb ik SynoManager gemaakt.

Met SynoManager kun je onder andere:
  • Gemakkelijk meerdere URL's toevoegen
  • Tekstbestanden met URL's of bittorrent links toevoegen
  • Clipboard monitor (kijkt naar URL's)
  • Folder Watcher (kijkt in een map of er .torrent bestanden geplaatst worden en download die dan)
  • Je kunt in principe ook van buiten je (thuis)netwerk connecten, bijvoorbeeld vanaf je laptop op school of op het werk. Ook wordt HTTPS ondersteund
  • FTP Browser (browse ftp server vanuit je desktop, en download automatisch vanuit je NAS)
  • Automatisch alle downloads pauseren zodra je SynoManager start, en automatisch alles resumen als je het weer afsluit (ideaal als je volledige bandbreedte wilt hebben als je pc aan staat)
  • Rapid Share support (was heel veel vraag naar)
Het project is tevens Open Source (onder GPL, zodat Synology het niet kan verkopen ;) ) en gehost op CodePlex. Hij is ook nog lang niet af, uiteindelijk wil ik ook support voor bijv. NZB en Emule toevoegen en zelfs het Audio Station en andere services van de NAS. Daarnaast is er op het forum van Synology ook veel feedback wat betreft features, en kom ik zelf af en toe ook nog op dingen die ik eigenlijk mis.

Wat screenshots dan:
Afbeeldingslocatie: http://i3.codeplex.com/Project/Download/FileDownload.aspx?ProjectName=SynoManager&DownloadId=46397
Afbeeldingslocatie: http://i3.codeplex.com/Project/Download/FileDownload.aspx?ProjectName=SynoManager&DownloadId=46394
Afbeeldingslocatie: http://i3.codeplex.com/Project/Download/FileDownload.aspx?ProjectName=SynoManager&DownloadId=46396
Afbeeldingslocatie: http://i3.codeplex.com/Project/Download/FileDownload.aspx?ProjectName=SynoManager&DownloadId=48864


Te downloaden op CodePlex. (.NET Framework 3.5 is vereist)

  • BastiaanN
  • Registratie: September 2003
  • Niet online
Ik ben momenteel zelf bezig met een multiconnection interface voor het welbekende PuTTY met macro support voor meerdere vensters zodat je bijv. op alle servers met 1 druk op de knop een php update kan pushen. Ik weet dat er al zoiets bestaat maar die werkt niet zoals ik het wil. Erg interessant project om eens tot op de bodem uit te zoeken hoe het windows form systeem werkt (user32.dll calls) :)

Ik hoop binnenkort een beta te kunnen releasen, er moet alleen nog een connection manager in...

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/zU2ZQ3Q8yCiaTFdns3Mghe3a/thumb.png
Klik voor groter..

[ Voor 6% gewijzigd door BastiaanN op 10-11-2008 22:58 ]

Strava | :-( + ┌(^0^)┘= :-)


  • CMG
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15-12-2025

CMG

NKCSS StatCounter Bar Charts Beta Service

Een web pagina waar je nu de Bar Chart stats van je Statcounter projecten kan ophalen. Dit wordt binnenkort aangepast zodat je met een kleine javascript include de gewenste barcharts kan laden (leuk om bijv. op de homepage van je eigen CMS neer te zetten).

Afbeeldingslocatie: http://www.nickkusters.com/images/NKCSS-StatCounter-Bar-Chart-Beta-Service.jpg

Beschrijvend artikel van de Statcounter Bar Charts Service
NKCSS StatCounter Bar Charts Beta Service

NKCSS - Projects - YouTube


  • Megamind
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 28-02 20:33
Ik vergat altijd wanneer sommige series waren op TV, dus heb ik een iGoogle gadget gemaakt die op mijn igoogle home page de volgende episode laat zien :)
Afbeeldingslocatie: http://mysql.arjanuitman.com/episodes/screenshot.png

Je kan hem toevoegen door hier te klikken:
http://www.google.com/ig/.../episodes.xml&source=imag

  • Cypher87
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 23-01 17:24
Ik ben ook weer met een projectje bezig genaamd Carpo. Het is een usenet downloader. Nu weet ik dat er al een aantal zijn, maar er is niet één die helemaal naar mijn wens werkt. En daarnaast wil ik een soort van FTD systeem bouwen, wat geïntegreerd word in het programma zodat je maar één programma nodig hebt om te zoeken, te downloaden, te parren en uit te pakken.
Ik ben eerst nog bezig met de basics. Ik denk dat ik daar nu redelijk klaar mee ben, vandaar ook deze post. Commentaar is altijd welkom! ;)

Screenshotje:
Afbeeldingslocatie: http://carpo.decypher.nl/images/9/95/Queueshot.png

En een linkje naar de download pagina van de wiki:
http://carpo.decypher.nl/index.php/Download_Page

  • Basti504
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 30-03 21:41

Basti504

Niet de enige, wel de echte.

Ik heb dit programma als eens lang geleden eerder gepost, maar er is nogal veel verandert, dus het lijkt me het vermelden wel waard :)

Adressen Programma Pro

Zoals de naam zegt, sla je adressen erin op. Het is als een test projectje begonnen, maar het is nu een fatsoenlijk programma aan het worden. Het is geschreven in VB.net (2008) en het gebruikt SQLite als database. Hierdoor kunnen alle gegevens (adressen, groepen, pasfoto's) in één bestand en is geen database server nodig omdat SQLite embedded is in één DLL

Hieronder een opsomming van de features:
  • Makkelijk adressen invoeren en beheren
  • Alles in één bestand
  • Groepen systeem, voor de indeling
  • Maak eigen kolom volgorde en neem deze mee met adresboek
  • Verjaardag kalender
  • Exporteer naar TXT,CSV,HTML&CSS,mail,Vcard
  • Bepaal locaties en maak routeplanningen via Google Maps met een enkele muisklik
  • Mogelijkheid om adressen af te drukken en telefoonlijsten te maken
  • Maak etiketten van uw adressen, keuze uit ongeveer 15 formaten
  • Versleutel uw adresboek en gebuik een wachtwoord
Dit zijn de voornaamste functie's, ik werk er al ongeveer een jaar aan en het word steeds een beetje uitgebreider. Het is voornamelijk bedoelt als leer project.

Het enige wat ik nog echt wil toevoegen is het importeren van Outlook en CSV/Excel bestanden. Maar daar moet ik nog een beetje over inlezen en goed over nadenken.

Screens, klik voor vergroting

Afbeeldingslocatie: http://members.home.nl/harry.bastiaansen/adrgot1_t.JPG
Afbeeldingslocatie: http://members.home.nl/harry.bastiaansen/adrgot2_t.JPG
Afbeeldingslocatie: http://members.home.nl/harry.bastiaansen/adrgot3_t.JPG
Afbeeldingslocatie: http://members.home.nl/harry.bastiaansen/adrgot4_t.JPG

Download 32bit
Download 64bit

.NET Framework 2.0 vereist

Hoop dat iemand er iets aan heeft :P

...


  • CMG
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15-12-2025

CMG

En weer een game fix tooltje: NKCSS Call of Duty 5: World at War Profile Fix

Afbeeldingslocatie: http://www.nickkusters.com/images/NKCSS-Call-of-Duty-5-World-At-War-Profile-Fix-Application.jpg

In het kort: de installer heeft 't verknoeid en geen default profile aangemaakt op een hoop systemen. Deze tool maakt voor jou een profile aan en selecteert hem als default zodat je de game kan spelen (anders blijf je hangen in het difficulty select menu en start de missie niet).

NKCSS Call of Duty 5: World at War Profile Fix

NKCSS - Projects - YouTube


  • steffex
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 19-02 10:05
even weer een tooltje van mij :)

SIDN Whois tool

Afbeeldingslocatie: http://dl-web.getdropbox.com/get/Photos/screendumps/sidnwhois.png?w=5d47a574

Gemaakt voor mijn support collega's die veel .nl domeinen moeten checken. Maakt gebruik van de registrar versie van de online whois tool van SIDN. (ip locked)
Als er een domein gevonden wordt kun je met een rechterklik de handles kopieren naar clipboard of de website openen :)

updates die eraan zitten te komen:
  • Nameserver check die checkt of domein accepted is via onze nameservers (nodig om te kunnen verhuizen)
  • PDF verhuisdocument generatie (automatisch invullen van de juiste houdergegevens in het SIDN document)
tips/ideeen zijn welkom :)

[ Voor 2% gewijzigd door steffex op 21-11-2008 10:25 . Reden: typo ]


Verwijderd

Een drietal dingetjes gemaakt recentelijk. De eerste twee zijn wordpress plug-ins voor m'n eigen website:
Minialbum
Afbeeldingslocatie: http://www.qixis.com/images/minialbum-thumb.png
Dit is een mini fotoalbumpje voor in een wordpress post. Haalt via javascript vergrote versies van een foto op, dus geen gedoe met page reloads enzo. Demo en download op http://www.qixis.com/minialbum/

Progressbar
Afbeeldingslocatie: http://www.qixis.com/images/progressbar-thumb.png
Dit is een plug-in om een voortgangsindicatie in een post op te nemen. Demo en download op http://www.qixis.com/progressbar/

Exit16/Edit16
En tot slot nog een projectje wat ik even voor mezelf wil houden tot het bijbehorende spelletje af is op tenminste 3 platforms (iPhone, OSX, 'html'):

Afbeeldingslocatie: http://www.emle.nl/forumpics/got/edit16.png

Edit16, een level editor voor een puzzelspelletje wat ik aan het maken ben. Ik wil tegelijk 3 versies uitbrengen, waarvan 2 betaald: Een iPhone versie, een OSX versie en een gratis 'html/javascript' versie...

Verwijderd

Ik weet eigenlijk niet of dit mag, maar aangezien het in principe niets illegaals doet zal het wel zeker.
Het is ook zeker niets impressive, maar misschien heeft iemand hier iets aan. Het veranderd 2 bytes aan skype.exe, zodat je meerdere instanties kan runnen zonder verder gezever. :)

De versie waarvoor getest werd staat op het programma (Skype 3.8.0.188, ik denk dat dit nog steeds de laatste is). Indien bij nieuwe Skype versies de offsets veranderen zal ik et programma wel updaten.

(Ja, hij doet offset en geen search&replace)

Heb het gemaakt omdat m'n vriendin af en toe moest uitloggen om op haar moeder's account iemand toe te voegen. Ik gin maar even aan de slag en in 10 minuutjes kwam ik met dit. Heb me er ook goed mee weten te amuseren. :+

Screenie
Afbeeldingslocatie: http://i33.tinypic.com/2v7xjmg.jpg

Hier gaat ie dan:
http://rapidshare.com/fil...pe_LetsGoCosy0.1.rar.html
(Excuseer mij voor de crappy link. Heb even problemen met server)

  • icyx
  • Registratie: Januari 2007
  • Niet online

icyx

chown -R us ./base

Ik ben nog niet al te lang geleden begonnen ben met klaverjassen, maar ik was nu het uitrekenen + optellen na het spelen van een boompje al zat. Na een kwartaaltje Java op school, heb ik dan ook besloten om even een simpele calculator te maken voor de telling van de score's. Je hoeft nu zo min mogelijk in te vullen, gemakt dient de mens, en laptops hebben ook bijna alle mensen :+
De binary & source zijn hier te vinden.
En natuurlijk een plaatje:
Afbeeldingslocatie: http://www.icyx.nl/wp-content/uploads/2008/11/klaverjascounter2.png

When you think you’ve succeeded / but something’s missing / means you have been defeated / by greed, your weakness.


  • Noxious
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 13:05
Verwijderd schreef op vrijdag 05 december 2008 @ 13:22:
Hey jongens!

Ik heb een klein programmaatje geschreven wat naar de hardware van je systeem kijkt, en de gegevens in beeld brengt. Op dit moment bevind het zich in een uiterste alpha fase. Laat me weten wat jullie er op dit moment van vinden.

Het bestand wat ik heb geupload is een .rar bestand

Het bestand is Hardmonitor
Het is een leuk beginnetje maar je moet nog wel vééééééél toevoegen voor het wat wordt ;)
Sowieso lijkt het me wel een idee om je systeeminfo automatisch te vergaren bij het opstarten, daar start je het immers voor op, met een progressbar ofzo zodat je kan zien hoe ver ie is ;) Oh en de snelkoppeling in het startmenu heet 'Shortcut to Hardmonitor.exe' ;) lijkt me ook niet de bedoeling. Daarnaast zou ik bij de Display info eens kijken of je 'm multi monitor setup's kan laten supporten en laat 'm alle schijven scannen en zet de gevonden schijven in tabblaadjes ;)

Afbeeldingslocatie: http://xs234.xs.to/xs234/08495/hardmon993.png

  • Sebazzz
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 12:51

Sebazzz

3dp

Nu is het eindelijk zover, Werkmanager 1.5. :)

Werkmanager

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/tY05aP5lBdPsJuoR8KmdQGjm/full.png
Werkmanager is programma om je werkuren in bij te houden. Dit doe ik voor mijzelf, want het is mogelijk waar ik werk dat er soms een paar foutjes worden gemaakt. Het programma kan op basis van je uren en uursalaris het bruto salaris uitrekenen wat je binnenkrijgt. Ik heb hem puur voor mijzelf gemaakt maar ik deel hem, misschien heeft iemand er nog wat aan. Onder mijn collega's was er in ieder geval wel animo voor ;) Uiteraard kan je je werkuren uitprinten mocht je denken dat het niet klopt. Bij deze versie kan je eindelijk de periodes EN toeslaguren zelf helemaal instellen. (wat bij deze nog lang niet het geval was)

Werkmanager is volledig aan te passen: uurloon, naam op afdruk, en zelfs de afbeelding in het hoofdvenster is aan te passen.


Features
  • Gemakkelijk en snel in gebruik
  • Volledig naar je eigen hand te zetten
  • Variabele werkperiodes in te stellen
  • Variabele toeslaguren op iedere dag of tijdstip
  • Automatisch uitrekenen verwacht salaris
  • Mogelijkheid om uitdraai te maken van uren
  • Aan te kleden met bedrijfsbanner
  • Bevat een manager om meerdere Werkmanager bestanden te beheren voor (kleine) bedrijven (deze 'support' ik overigens niet: bugs die erin zitten worden mogelijk niet gefixt)

Veranderingen
(tegenover versie 1.2)
  • Gebruiksvriendelijker gemaakt
  • Diverse bugfixes
  • Variabele werkperiodes in te stellen
  • Variabele toeslaguren op iedere dag of tijdstip
  • Werkende updater
  • "Werkmanager manager" om meerdere werkmanagers databases te gebruiken (kan handig zijn voor kleine bedrijven)

Screenshots
WerkmanagerAfbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/tY05aP5lBdPsJuoR8KmdQGjm/thumb.pngWerkmanager
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/fx7o3UpJCIAPkofxylN4pqxq/thumb.pngAfbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/qWS0wBtjrhcYFbyYFYNywdFr/thumb.pngAfbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/4AqjFF4Bg5XUkrr1kSIJC7U7/thumb.png
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/A69aV0noN4gHojvrufiz4tfW/thumb.pngAfbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/oLjgEGoiCulgNu2GvUsYoOEI/thumb.pngWerkmanager

Of ga naar de downloadpagina voor meer screenshots.


Downloaden
OS: 2000 en hoger (voor 64-bit XP Pro en hoger)
Heeft .NET 3.5 nodig
Downloaden: Downloadpagina @ mijn website.

Have fun :) Zie ook mijn Tweakblog. Bugs en feature requests reporten kan op mijn Bug-tracking system. Hij is niet schrikkelseconde compatible maar ik zie er geen punt in omdat te fixen :+

[ Voor 11% gewijzigd door Sebazzz op 02-01-2009 21:59 ]

[Te koop: 3D printers] [Website] Agile tools: [Return: retrospectives] [Pokertime: planning poker]


  • CMG
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15-12-2025

CMG

Voor mijn webshop een stukje gemaakt dat klanten automatisch doorstuurd naar de gewenste pagina aan de hand van pricewatch bezoeken. Na elk bezoek vanuit de pricewatch wordt er een entry aangemaakt die daarna vanuit mijn adminpanel gemapped kan worden naar een product. Het is natuurlijk ook leuk om te zien waar mensen het meest op af komen.

Afbeeldingslocatie: http://www.buyinbulk.nl/images/pricewatch-redirect.jpg
Admin

Afbeeldingslocatie: http://www.buyinbulk.nl/images/pricewatch-redirect-message.jpg
Berichtje dat gebruiker wordt doorgestuurd

Edit:

Damn, kom er net achter dat ik bij het redesignen van de site vergeten ben om de code van het feedback formulier toe te voegen... Ik vroeg me al af, zijn zeker 15 mensen langs geweest op dat formulier en geen berichten achter gelaten, kom je er dan achter dat d'r geen code achter zit :( Het vervelende is dat het geen geregistreerde klanten waren en ik ze dus niet kan vertellen dat een eventueel bericht niet is aangekomen :(

[ Voor 28% gewijzigd door CMG op 04-01-2009 16:06 ]

NKCSS - Projects - YouTube


  • CMG
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15-12-2025

CMG

Nog maar een tooltje gemaakt. Je voert je PriceWatch SupplierID in en deze tool hernieuwd dan alle prijzen. Eerst deed ik dat handmatig (na 3 dagen verdwijnen de prijzen anders). Door gebruik te maken van een webbrowser control is het met 75 regels code gepiept.

Afbeeldingslocatie: http://www.buyinbulk.nl/images/pricewatch-renew.jpg

NKCSS - Projects - YouTube


  • Sebazzz
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 12:51

Sebazzz

3dp

Grappig. Werkt wel aardig, behalve dat hier in XP, je scherm nogal bleekjes is.
Daarnaast zit er een soort dubbele cleartype overheen (de tekst lijkt out-of-focus), maar is de contrast tussen de toolbar en de rest van het scherm erg groot. En persoonlijk zou ik het prettig vinden als het programma automatisch zijn dialoogvensters centered in het scherm start :)

Afbeeldingslocatie: http://e.imagehost.org/0150/pass.png

[Te koop: 3D printers] [Website] Agile tools: [Return: retrospectives] [Pokertime: planning poker]


  • Mnstrspeed
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 13:13

Mnstrspeed

Aw, Snap!

Even een klein tooltje gemaakt om een alternatieve netwerkadapter te selecteren voor de GTA IV multiplayer :) Voorheen moest ik altijd in het register duiken om te switchen tussen Hamachi en mn normale LAN adapter voor Games for Windows LIVE play. Stelt verder niets voor, maar ik had 't wel even nodig :)

Afbeeldingslocatie: http://i44.tinypic.com/28l8jgx.jpg
download: http://www.tomsanders.nl/connectionoverride.zip

Ehhh wat?


  • sig69
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 03:12
Mijn laatste ontwikkeling BatchQueue (.Net Framework 2.0 vereist).
Screen:
Afbeeldingslocatie: http://batchqueue.davidjuffermans.nl/files/main.png
Ik had het aanvankelijk gemaakt om makkelijk meerdere taken in HandBrake te queuen om videos naar iPod formaat te converteren, maar uiteindelijk heb ik het wat generieker gemaakt zodat je files naar elke command line tool kan sturen (in te stellen in de settings).
Bijvoorbeeld:
Converteer naar iPod video van 200MB:
code:
1
C:\Program Files\HandBrake\HandBrakeCLI.exe "C:\Program Files\HandBrake\HandBrakeCLI.exe" -i "{0}" -t 1 -c 1 -o "Q:\[string:OutputFilename].mp4" -f mp4 -X 480 -e x264 -S 200 -2  -a 1 -E faac -B 128 -R 48 -6 dpl2 -D 1 -x level=30:cabac=0:ref=2:mixed-refs=1:analyse=all:me=umh:no-fast-pskip=1 -v

Maak rar archives van 250MB:
code:
1
C:\Program Files\WinRAR\WinRAR.exe a [string:OutputFilename] {0} -v256000


De {0} wordt vervangen door de filename, en de [string:BladieBla] vraagt om een string input.

Enzovoorts.

Nu is het gewoon rechtsklikken, kies waar je het naartoe wil sturen en op start drukken 8)

Er kan nog een hoop verbeterd worden maar het is nu in ieder geval functioneel, dus ik dacht ik deel het alvast.

Roomba E5 te koop


  • al-ahlex
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 05-10-2021
Ik heb een progje gemaakt om de IMDB informatie alle folders/files in een bepaalde folder ineens op te halen en weer te geven:

Afbeeldingslocatie: http://imdbfolder.googlecode.com/files/screenshot.png

Het is in java geschreven, je kan een "runnable jar file" downloaden vanaf deze URL:

http://code.google.com/p/imdbfolder/

  • Ruupje
  • Registratie: September 2005
  • Niet online

ImageShack Uploader

Het bestaat waarschijnlijk al maar ik vond het toch niet onmiddellijk. Dit is een klein tooltje dat ik even in een vrij moment heb gemaakt voor een vriend. Met Imageshack Uploader kan je met één klik afbeeldingen van het clipboard uploaden naar ImageShack, bijvoorbeeld voor het maken van forum of blogposts. Je kan kiezen tussen een venster of een tray icoon en in het venster krijg je een preview te zien. Nadat de upload voltooid is krijg je de link terug op het clipboard.

Afbeeldingslocatie: http://img262.imageshack.us/img262/6388/temphg1.png


Link: PhotoUploader.zip

Requirements: .NET framework 2.0

blinkycursor.net


Verwijderd

Portable Quicklaunch v3

Portable Quicklaunch is een kleine tool wat niet meer is dan een icoontje rechts-onder in je taakbalk waarmee je snel toegang hebt tot je favoriete URL's / UNC paden (vanaf je PC, USB of Netwerk).

Het programma is geschreven in C#
Benodigd: .NET Framework 2.0

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/9A7M5vZRMIQm6DrfmA58E0Yg/full.jpg

Hierin kan je vervolgens een URL of UNC pad aan toevoegen

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/C4AJ94j0JZ42ZwdYb1u5fF2V/full.jpg

En deze vervolgens een naam geven zodat je deze snel en gemakkelijk kan openen via het contextmenu.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/F3ZrDwoPKfAQ7vQlrOm9WOOs/full.jpg

Jullie kunnen via mijn TweakBlog Portable Quicklaunch v3 downloaden in de hoop dat jullie me ook nog even wat feedback geven of een reactie achterlaten ;)

Vincent 8)

  • Ghannes
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 29-03 17:44
Omdat mijn Windows Mobile 6.1 based telefoon geen timer heeft, heb ik zelf iets gebakken.
Het is echt een bètaversie (misschien zelfs alpha).

Gemaakt in C# .NET 3.5.

Je kan 'm ook draaien op je pc. Zodra de timer afloopt, opent hij "Storage Card\jos.wav". Dus een wav-bestand in de root van je geheugenkaartje.

Misschien heeft iemand er iets aan.
Zo niet, dan toch:

Afbeeldingslocatie: http://www.vcdwn.nl/HansPizza.jpg

Selecteer de gewenste tijd, en klik op je pizza om hem te 'bakken' >:)

download

PS. je kan 'm ook op je pc runnen, maar dan krijg je een error zodra de timer afloopt.

  • Noxious
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 13:05
Omdat daar bij ons dringend behoefte aan was :P een scriptje gemaakt waarmee wij virtueel tomaten kunnen gooien op een foto van een user.

Het resultaat:
Afbeeldingslocatie: http://i39.tinypic.com/161nkvq.png

De code:
index.php:
code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
<?php
session_start();
?>
<html>
<head>
 <title>Tomato</title>
</head>
<body>
<?php
if(isset($_POST["plaatje_x"])){
?>
<form action="index.php" method="post">
 <input type="image" src="plaatje.php?x=<?php echo($_POST["plaatje_x"]); ?>&y=<?php echo($_POST["plaatje_y"]); ?>" name="plaatje">
</form>
<?php  
 }else{
?>
<form action="index.php" method="post">
 <input type="image" src="plaatje.php" name="plaatje">
</form>
<?php
}
?>
</body>
</html>


plaatje.php:
code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
<?php 
header("Content-type: image/png");

//Configuratie:
$image_source = "source.png";
$image_overlay = "tomato.png";
$overlayoffset_x = 17;
$overlayoffset_y = 20;

//laad de images
$im = imagecreatefrompng($image_source); 
$overlay = imagecreatefrompng($image_overlay);

//save de transparantie (anders wordt de achtergrond zwart)
imagesavealpha ($im, true);
imagesavealpha ($overlay, true);    

//doe de anti alias tegen zwarte/witte spikkelrandjes
imageAntiAlias($im,true);
imageAntiAlias($overlay,true);

//indien er is geklikt, doe overlay op de gewenste locatie
if(isset($_GET["x"])){
 $newx = $_GET["x"]-$overlayoffset_x;
 $newy = $_GET["y"]-$overlayoffset_y;
 imagecopy($im, $overlay, $newx, $newy, 0, 0, imagesx($overlay), imagesy($overlay) );
}

//saven die hap
imagepng($im, $image_source); 
imagedestroy($im); 
ImageDestroy($overlay);

//saved na bewerking, nu nog laten zien
$im = imagecreatefrompng($image_source); 
imagesavealpha ($im, true);
imagepng($im); 
imagedestroy($im); 
?>


Als source.png gebruik ik het volgende plaatje:
Afbeeldingslocatie: http://i40.tinypic.com/zu5x6r.png

Werkt prima :P

Verder nodig:
Webservert met PHP4 of PHP5 en de GD plugin (kun je kiezen @ installatie).

  • Brian
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 18-03 17:23

Launchert

Met Launchert kun je links & applicaties openen door op een icoontje in je system tray te klikken. Het leuke is dat de icoontjes van de applicaties die je toevoegd ook in Launchert komen te staan. Dit geldt ook voor links die je toevoegd, mits je met internet bent verbonden. Dit programma is geinspireerd door Portable Quicklaunch v3 van vdevos en door de suggesties die zijn gegeven voor Portable Quicklaunch.

Als Launchert een vastlopers heeft of bugs vertoond zou ik het leuk vinden als je dit even laat weten door een DM te sturen of door hier iets achter te laten. Voeg de log.txt die in de Launchert folder staat dan wel even toe aan het bericht. De source staat nog niet in het Google Code project, maar dat komt nadat ik het gedocumenteerd heb. Wanneer dit precies zal zijn durf ik nog niet te zeggen.

Afbeeldingslocatie: http://i42.tinypic.com/2eyyn14.png

.
Todo
  • Verwijderen van links & applicaties, nu kan dit in één van de twee tekst bestanden in de data folder.
Download
Download Launchert
Java 1.6 / Java 6 nodig

[ Voor 9% gewijzigd door Brian op 23-01-2009 17:49 ]


  • Gromba
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 18-03 21:37

Gromba

Tijdreiziger @ 1sec/sec

Wikilink zoeker

Het idee is simpel, je geeft 2 wikipedia pagina's op, en hij zoekt de 'link' tussen die pagina's (via de blauw onderstreepte linkjes :))

90% van de tijd gaat inzitten om de database in het geheugen te laden, vanaf dan is het een simpele Breadth-first search.

Afbeeldingslocatie: http://img.gromba.nl/wikilink.png

Link (zeg nu al, zal niet altijd online zijn :) )

Gromba.nl


  • lvh
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 02-11-2022

lvh

faketrack.py

In de context van een GPS tracking en analysepakket waar ik veel te weinig sample tracks (onbestaande maar wel realistische tracks) had te testen, heb ik een tooltje geschreven dat dergelijke sample tracks maakt. Feed me options, get a sequence of lat,lon pairs. Er is ook de mogelijkheid om NMEA GGA sentences te maken (-N), zodanig dat dit programma zich min of meer kan gedragen als een GPS.

Afbeeldingslocatie: http://i190.photobucket.com/albums/z318/laurensvh/random180track.png

Door bestaande code in de rest van het project te gebruiken (wat weliswaar een gigantische omweg is, maar wel een leuke test case) kan je dit omvormen tot KML, waarvan ik nog een HOWTO ga posten eens ik tijd heb. Dan kan je die tracks dus effectief zien in Google Earth :-) Eens ik tijd en goesting (om het met een mooi vlaams woord te zeggen) heb ga ik hier een prentje van posten.

Tip: Gebruik de scalefunctie. Standaard is een eenheid 1 graad, en dan kan je dus maar al te snel boven de +/- 180 en +/-90 uitkomen (waar je waarden dus absoluut niet meer overeen komen met zinnige latitude/longitude pairs). TODO: autoscaling en globe wrapping...

Om min of meer leuke tracks te vormen gebruik je best --sequence=random en --directions=random180 (random180 zorgt dat de volgende richting min of meer gelijkt op de vorige, waardoor je dus minder kans hebt dat je lussen vormt).

Zie ook: deze blog post.

[ Voor 3% gewijzigd door lvh op 25-01-2009 11:21 ]


  • pascalw
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 29-11-2025

Pin!

Pin! is een iPhone app die de dichtstbijzijnde pinautomaten weergeeft aan de hand van je (GPS) locatie. Vervolgens kun je met één druk op de knop direct een route plannen vanaf je huidige locatie naar de gekozen pinautomaat, via Google Maps.

Afbeeldingslocatie: http://p-development.nl/img/pin/Pin_main.jpg

Een vrij eenvoudig tooltje, en dat is ook precies de bedoeling: in één oogopslag kunnen zien wat je wilt zien :) Momenteel staat Pin! in de Nederlandse App Store op #1 bij de "top betaal apps".

Pin! maakt gebruik van de online ING database, via de ING ATM Locator API.

  • Noxious
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 13:05

PowerMeter

PowerMeter is een tooltje die je simpel laat zien hoe vol je accu zit van je laptop en je waarschuwt/minder doorzichtig wordt als deze bijna leeg is ;)

Screenshotjes:
Afbeeldingslocatie: http://jdsoft.eu/software/PowerMeter/images/full.png
Bijna vol

Afbeeldingslocatie: http://jdsoft.eu/software/PowerMeter/images/charging.png
Opladen (laatste stukje van de bar is nu blauw)

Afbeeldingslocatie: http://jdsoft.eu/software/PowerMeter/images/half.png
Half leeg, minder transparant en een ander kleurtje (onder de 20% wordt 'ie rood)

Afbeeldingslocatie: http://jdsoft.eu/software/PowerMeter/images/settings.png
Instellingen, onderste opties zijn vooral voor openbare computers of in bedrijfsomgevingen, deze miste ik bij 'concurenten' dus vandaar ;)

Afbeeldingslocatie: http://jdsoft.eu/software/PowerMeter/images/about.png
About box

Meer info/screens en download:
http://jdsoft.eu/software/PowerMeter/

  • Loy
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 17-03 10:18

Loy

Laatst had ik de behoefte om voor de stored routines die ik in een MySQL-database had gemaakt call-graphs te maken. Ik dacht dat er wel meer mensen misschien de behoefte hadden, en wie ben ik dan om daar niet aan te voldoen?

SQL-call-graph-generator

is een commandline utility in Python die dat voor je doet.
Je geeft het de server, user etc mee voor een connectionstring naar de MySQL-db, welke outputfile/format je wil en welke routines eventueel genegeerd moeten worden voor meer overzicht.
Daarna genereert het met Graphviz de grafiekjes.

projectje is te vinden op http://code.google.com/p/sql-call-graph-generator/

Er zijn nog wat dingetjes mee, maar het is wel functioneel.

Een voorbeeldje van de output:
Afbeeldingslocatie: http://sql-call-graph-generator.googlecode.com/svn/trunk/protossmaindb_thumb.png

Chaos is more logic than you understand


  • Twazerty
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 13:32

Twazerty

AVCHDCoder developer

Met mijn geringe programmeerervaring heb ik toch een tool gebouwd waar ik zeer trots op ben. Je kunt er een MKV bestand mee omzetten naar AVCHD. Heb tevens zelf een paar unieke formules gemaakt. Alles gaat automatisch en je kunt niets tweaken aan de encodeerinstellingen. Dat maakt het juist zo makkelijk. We gaan dus van een MKV naar een ISO die je vervolgens gewoon kunt branden. Er moet nog het een en ander gebeuren om het nog functioneler te maken. Ik heb de tool geschreven in Java. Ik merk dat bij 2 jobs het cpu verbruik omhoogschiet van java. Is opzich niet erg want het zijn 2 jobs die niet zo lang duren. Tijdens het encoderen is het cpu verbruik van java vrijwel niets. Ik denk dat ik weet hoe het komt dat het cpu verbruik bij 2 jobs hoog ligt. Ik denk dat het komt door de vele output die het krijgt te verwerken waar eerst een paar vrij intensieve substrings over genomen moeten worden. Mogelijk ook door een minder goed algoritme wat ik daar heb gebruikt. Graag tips want dat zal enorm helpen denk ik.

Afbeeldingslocatie: http://tools.twanwintjes.nl/uploads/images/AVCHDCoderBeta2/Tab%206.jpg

Op http://tools.twanwintjes.nl/ vind je meer informatie en een download link.

Ruisende versterker: schakel je subwoofer in.


  • AtleX
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

AtleX

Tyrannosaurus Lex 🦖

Screenshot voor Groov:
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/7FQvnr9EZlcNqe4UmsZ4r0e6/full.jpg

@Groov:
Ik neem aan dat de GPS API dinges (je gebruikt die sample zeker?) wel een event heeft voor het wijzigen van de GPS status. Als je daaraan een event handler hangt die dan de data van internet ophaalt hoeft de gebruiker niet 2 acties uit te voeren. :)

[ Voor 58% gewijzigd door AtleX op 03-02-2009 09:39 ]

Sole survivor of the Chicxulub asteroid impact.


  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 31-03 21:09

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Afbeeldingslocatie: http://i43.tinypic.com/35085kj.png

Dit is Kookwekker, mijn zelfgeknutselde programma voor mijn keukenlaptop. Linksboven zie je Ziggo Live TV streamen, eronder de 'Nu en Straks' pagina van de zender. Rechts zit een browser voor nieuws en recepten. Rechtsonderin zit een kookwekker en de actuele tijd.

Het browsertje is nog niet klaar qua knoppen en functies, het TV/Radio keuze gedeelte (verstopt in het menu) is redelijk klaar.

De hele boel is gemaakt op de resolutie van de laptop, dus schermvullend. Ik heb voor het eerst in VB2008 gewerkt (kende VB6 wel aardig) en daarom zijn sommige brokjes code op z'n zachtst gezegd 'onelegant' :P .

  • roy-t
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 05-03 17:14
(vol blog item hier: http://royalexander.wordp...2/09/introducing-toppers/ )

Toppers

Afbeeldingslocatie: http://royalexander.files.wordpress.com/2009/02/edit.jpg
Klein quiz achtig programma dat ik voor een vriendin gemaakt hebt, klein beetje uit de hand gelopen maar wel een leuke tool. Je kunt een lijst bouwen van dingen die je met elkaar wilt vergelijken, je krijgt daarna telkens de vraag om tussen 2 items te kiezen.

Afbeeldingslocatie: http://royalexander.files.wordpress.com/2009/02/fulltest.jpg
Het programma kan je dan ondervragen op 2 manieren. Een volle ondervraging vergelijkt alle items met alle items en zal uiteindelijk ieder item een score geven n.a.v. hoevaak deze gekozen is en t.o.v. van welke items (hogere score als hij vaker gekozen is t.o.v. hoge items). De tweede manier is niet compleet maar doet een steek proef en probeert relatief toch de andere scores uit te rekenen.

Afbeeldingslocatie: http://royalexander.files.wordpress.com/2009/02/save.jpg
Het programma kan tussentijds opslaan, lijsten exporteren en importeren als .txt bestanden, een grafiek+txt als resultaat geven, deze grafiek kan ook opgeslagen worden als een jpg.

Het uiteindelijke resultaat ziet er dan zo uit:
Afbeeldingslocatie: http://royalexander.files.wordpress.com/2009/02/resultgraph.jpg

Het was een erg leuke expirmentje met oa GDI+ en serialize in C# (nog nooit gedaan in C#, wel in java).

Het programma is helemaal geschreven in C# 2008

Download hier via skydrive (geen registratie nodig):
Het programma
De source-code
Een test lijst
De MIT X11 license

[ Voor 3% gewijzigd door roy-t op 09-02-2009 23:32 ]

~ Mijn prog blog!


  • sig69
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 03:12
Ik m'n tooltje BatchQueue:
Afbeeldingslocatie: http://files.davidjuffermans.nl/imagedump/batchqueue.png
ook maar eens op CodePlex gezet, erg handig: http://www.codeplex.com/batchqueue. Ik had toch ook geen zin om om zelf een Team Foundation Server op te zetten. Ik heb de laatste tijd wat dingen onder de motorkap aangepast, maar in principe is er niet veel veranderd nog. Ik heb wel wat ideeen waar ik de komende tijd aan ga werken.

Roomba E5 te koop


  • Sh4wn
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 12-11-2017

Sh4wn

Bio-informatica

Lucky IRC Bot

Ik ben al sinds mijn vroege programmeer jaren bezig met IRC Botjes, en dit is mijn laatste creatie. :P Was mijn allereerste IRC Bot (zo'n 3 a 4 jaar geleden) 1 enkele class met allemaal functies er in gepropt, en 1 grote functie die alle commands checkte, is het tegenwoordig een mooi programma met GUI en plugins. :)

We zijn aangekomen bij mijn 4e IRC Bot, en die is geschreven in mijn favoriete programmeertaal, Python!

Alleen getest op linux, hij zou denk ik op windows moeten werken, als je python + pygtk hebt. (voor console heb je alleen pygobject nodig)
Features
  • GUI en Console Mode
  • Multiserver, hij kan dus op meerdere servers tegelijk
  • Multichannel
  • Mooi plugin systeem
  • Plugins zijn makkelijk te maken
  • Authenticatie systeem
  • Multilanguage (ligt ook aan de plugin zelf)
Momenteel is de bot nog in alpha fase, maar de basis werkt al tamelijk goed.
Wat werkt er
  • Verbinden met IRC Server(s)
  • Plugin systeem
  • Authenticatie Systeem
  • Console mode
  • GUI voor een deel
Wat werkt er nog niet
Dat zijn vooral de GUI dingetjes:
  • 'Add Server' knop in het hoofdscherm, waarmee je naar een server kan verbinden zonder hem in de instellingen op te slaan
  • Plugins in/uit schakelen
  • Instellingen wijzigen (voorkeuren scherm werkt wel, maar hij slaat nog niks op, en nog niet alles van de voorkeuren is af)
Plugins
  • Authenticatie plugin (in en uitloggen op je bot)
  • Plugin managment (Plugins in- of uitschakelen, plugins herladen)
  • Bot informatie (Credits, lijst met ingeschakelde plugins, plugin informatie en commando's)
  • Bot acties (Join/part een kanaal, verander nickname, nog wat andere acties)
  • Last.FM Plugin (Laat huidig liedje zien, of de top tracks/artiesten/weekelijke top tracks)
  • RSS Reader Plugin (Lees een gegeven rss feed uit, sla bepaalde 'feed presets' op, en roep ze makkelijk weer op)
  • TV Gids Plugin (Wat is er nu op TV, wat komt er zometeen, en welke films komen er vandaag?)
  • Radio Plugin (wat draait er nu op de radio, momenteel ondersteunt: 538, Slamfm, 3fm)
  • Systeem informatie plugin (Geeft wat systeem informatie)
Plugins die ik op de planning heb staan:
  • Van dale woordenboek
  • Statistieken plugin
  • Weer plugin
  • Slap plugin
  • Google Define: ripper
  • etc..
Screenshotje kan natuurlijk niet ontbreken:
Afbeeldingslocatie: http://www.imgdumper.nl/uploads/4991fc6840fab/4991fc6809125-Schermafdruk.thumb.jpg

Voor dit project ben ik heel wat gratis project hosting sites afgegaan, eerst Google Code, toen launchpad, toen github, maar nu toch weer terug bij Google code, dus vandaar de zeer korte revisie geschiedenis ;)

Google code pagina:
http://luckybot.googlecode.com

Onder downloads vind je de eerste alpha release. Om deze te draaien heb je python-gobject nodig voor console, en python-gtk voor de GUI. Onder 'Source' kan je natuurlijk de code bekijken (als je geen zin hebt om iets te downloaden).

Mocht je zelf een plugin willen maken, heb ik de API documentatie hier online gezet:
http://www.return1.net/docs/luckybot

Je kan plugins kwijt in de plugins/ map van luckybot zelf, of in ~/.luckybot/plugins
Ook raad ik het je aan, om data/settings.ini te kopiëren, en te plakken naar ~/.luckybot/settings.ini en in dat bestand je wijzigingen te doen.

Tell me what you think! :)

  • Down
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 24-03 16:21

MultiKeys

MultiKeys is een klein desktoptooltje dat je keystrokes naar meerdere World of Warcraft vensters kan sturen zodat je met een enkele PC meerdere vensters/characters kunt besturen. Dit is onderhand een vrij populair fenomeen en wordt ook vaak met meerdere PC's gedaan en allerlei hardware (keyboard switches en meerdere schermen). Enfin, dit is dus een softwarematige oplossing. In principe zou het voor alle schermen werken, maar in eerste instantie heb ik gewoo bij WoW gehouden, omdat het daar juist populair is.

Alle keystrokes worden met een lowlevel hook opgevangen en via de win32 api met de benodigde windows messages naar de verscheidene windows gestuurd (en de originele bestemming).

Screens:

Afbeeldingslocatie: http://img.photobucket.com/albums/v430/allinallisallweare/multikeys1.png

Afbeeldingslocatie: http://img.photobucket.com/albums/v430/allinallisallweare/multikeys2.png

Afbeeldingslocatie: http://img.photobucket.com/albums/v430/allinallisallweare/multikeys3.png

Download (44,0 kb)

(.NET 2.0 framework vereist)

Mother north, how can they sleep while their beds are burning?


  • Juup
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online
Om inzicht te krijgen in welke stukken van je CSS ook echt gebruikt worden heb ik een Firebug extensie gemaakt: CSS Usage.

Hij werkt pas vanaf Firefox 3.1 (alleen beta) en hoger ivm querySelectorAll.
Firebug 1.4 (of hoger) is benodigd.

Afbeeldingslocatie: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/images/p/29606/1234569999

De kleur geeft aan of een CSS Selector (bv. "h1.myclass") in het html documen teruggevonden is op het moment van scannen.
Rood: nog niet
Groen: gevonden.

Graag zou ik feedback van gebruikers krijgen of dit op deze manier handig is.

Een wappie is iemand die gevallen is voor de (jarenlange) Russische desinformatiecampagnes.
Wantrouwen en confirmation bias doen de rest.


  • ERIKvanPAASSEN
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 20-09-2025

ERIKvanPAASSEN

Bug Killer

Dit mag nog niet eens een tool heten, maar aan de kwalificatie 'zelfgemaakt' voldoet het dan weer wel: een plugin voor LCD Smartie voor luisteraars van het vooral in de randstad bekende Fresh FM.

Afbeeldingslocatie: http://dev.evpwebdesign.nl/freshfm/freshfm-lcdsmartie.gif

Deze simpele plugin laat zien welk nummer er momenteel speelt op het radiostation.

Voor artiest:
$dll(freshfm.dll,1,<lcd-breedte in karakters>,)


Voor titel:
$dll(freshfm.dll,2,<lcd-breedte in karakters>,)


Met behulp van de ingevoerde breedte worden er automatisch wat spaties toegevoegd wanneer de tekst zo breed is, dat deze zal moeten scrollen.

De plugin is geschreven in C# 2008 en vereist .NET Framework 2.0. Als er iemand interesse heeft in deze plugin (of de source ervan) mag diegene mij altijd een mailtje sturen. ;)

  • ProperChaos
  • Registratie: December 2007
  • Niet online

Verander WLM PB

Heb nog geen betere naam O-)

Afbeeldingslocatie: http://img34.picoodle.com/img/img34/3/2/25/f_changeWLMPBm_9159e43.png

Heel simpel programmatje gemaakt. Je vult gewoon een datum in, en via een TimeSpan wordt het verschil berekend tussen nu en de datum die je ingevuld hebt. De %j etc. veranderd hij dan gewoon naar het aantal jaren, dagen, uren etc.

Nou vond ik het vervelend (dat is een groot woord eigenlijk :+), dat mensen niet meer konden zien welke muziek ik aan het luisteren was. Zo gezegd zo gedaan: even ingebouwd dat hij om de 30 seconden kan switchen tussen muziek laten zien, en afteller laten zien.

Het is natuurlijk gewoon iets voor mezelf, maar als iemand het wilt hebben, DM me maar. Houd er wel rekening mee dat er VEEL bugs inzitten. (denk ik O-))

(ja die icoontjes zijn van WLM'09 :P)

[ Voor 0% gewijzigd door ProperChaos op 25-02-2009 23:10 . Reden: email -> DM ]


  • CMG
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15-12-2025

CMG

Vandaag er eindelijk aan toegekomen om een idee dat ik had te implementeren in mijn shop. Nu kan ik bij alle PS3 games de kenmerken zoals die op de achterkant van de games zijn aangegeven netjes vastleggen voor alle PS3 games en vervolgens tonen op de product pagina. Was best een gekl**t om een lettertype te vinden dat klein genoeg is voor de tekst en nog leesbaar is dan.

Afbeeldingslocatie: http://www.buyinbulk.nl/images/PS3-Features.jpg

NKCSS - Projects - YouTube


  • CMG
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15-12-2025

CMG

Wow, had niet verwacht dat dit zoveel commotie teweeg zou brengen. Bedankt trouwens voor de mensen die het mooi vinden.

Voor de gene die denken dat ik gewoon maar wat loop te posten, als je deze thread had doorgelezen was de o.a. deze posts tegen gekomen en had je gezien dat ik hier met enige regelmaat tooltjes laat zien die ik gemaakt heb en niet zomaar elke regel loop te posten.

http://gathering.tweakers.net/forum/view_message/30984645
http://gathering.tweakers.net/forum/view_message/31017457
http://gathering.tweakers.net/forum/view_message/31030766
http://gathering.tweakers.net/forum/view_message/31085383
http://gathering.tweakers.net/forum/view_message/31286757
http://gathering.tweakers.net/forum/view_message/31287305
Sebazzz schreef op zondag 15 maart 2009 @ 13:24:
Desalniettermin: Leuk gedaan. Het HDD icoontje vind ik niet helemaal passen.
Dit is gewoon het icon zoals Sony deze gebruikt, dit heb ik aangehouden om de herkenbaarheid hoog te houden.

Voor de gene die liever 't backend gedeelte zien (ziet er een stuk minden mooi uit omdat het enkel functioneel hoeft te zijn, niet mooi):

Afbeeldingslocatie: http://www.buyinbulk.nl/images/backend.jpg

NKCSS - Projects - YouTube


Verwijderd

Downloadlink *GEUPDATE*: http://www.megaupload.com/?d=4Q7T5JB0

Dit is mijn programma.

Afbeeldingslocatie: http://img6.imageshack.us/img6/9203/jtv.jpg
Wat kun je er mee doen?
- Je kunt er live tv kijken via streams.
- TV streams adden
- TV streams verwijderen
- TV stream wijzigen
- Profielen maken. (Je kunt dus iemand anders z'n profiel zelf gebruiken!)*

Wat zit in het pakket?
- Source code
- Applicatie en benodigde bestanden

Dit is een BETA versie.
De functie wijzigen is helaas nog niet geprogrammeert, maar dat zal binnenkort wel weer komen.

Voor derest kun je het verbeteren, maar niet voor je eigen programma gebruiken!

Ik weet niet of dit wel de juiste sectie is, SORRY!
Credits:
mirk0w

[ Voor 13% gewijzigd door Verwijderd op 18-03-2009 16:42 ]


  • LPEspecial
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 15-07-2024
Ben bezig met een tooltje dat handig is voor mijn vriendin. Doel van het tooltje is om een GUI te hebben waarin ik al mijn films, welke op een NAS staan, te kunnen zien. Het is mogelijk om informatie van de film te krijgen, naar de IMDB pagina van die film te gaan, en met 1 druk op de knop de film af te spelen (eventueel image mounten en het juiste programma automatisch starten met de juiste parameters).
Afbeeldingslocatie: http://www.lpespecial.nl/1_tumb.jpg

De programma's om een DVD image (of VIDEO_TS directory) af te spelen, om AVI's af te spelen en de locatie van Deamon tool is configureerbaar. Samen met de locatie van een index bestand (Netwerk Drive) en de drive letter van de 1e virtuele drive van deamon tools is alle informatie welke noodzakelijk is te vinden.
Afbeeldingslocatie: http://www.lpespecial.nl/2_tumb.jpg

In de root van de 'Netwerk drive' moet een bestand 'index.txt' staan, met daarin verwijzingen naar mappen met films (1 film per map). In elk van die mappen moet hetvolgende staan:
- index.html (informatie over die film)
- cover.jpg (cover)
- De film in 1 van de volgende formaten:
* AVI
* MPEG
* MPG
* ISO
* BIN
* IMG
* VIDEO_TS map met daarin VIDEO_TS.IFO

Hier een voorbeeld van hoe de 'index.txt', 'index.html' eruit ziet, samen met het programma (exe).

Enkele links welke ik gebruik om de 'index.html' te vullen:
http://www.dvd.nl
http://www.moviescene.nl/
http://moviemeter.nl
http://imdb.com (EN)
http://www.cdcovers.cc
http://www.freecovers.net/

Het programma is nog vrij ruw, resize werkt nog niet, etc. Maar het is werkbaar voor mijn vriendin die moeite zat heeft om dit programma te openen :) .

[ Voor 11% gewijzigd door LPEspecial op 18-03-2009 11:21 ]

LPEspecial


  • link0007
  • Registratie: Augustus 2006
  • Niet online

Worms remake

Voor informatica op Havo 5 moesten we een eindprojectje maken met gamemaker. Alhoewel mijn project niet helemaal geweldig is, vind ik hem leuk genoeg om toch wel even te laten zien hier :)

Het is redelijk beperkt, we hadden maar weinig tijd waarin natuurlijk ook nog geprogrammeerd moet worden. Dus er zijn maar 4 wapens (shotgun, uzi, laser en clusterbom) en 2 levels.

Graphics en geluiden geript van de echte worms :+ (zelf namaken is rotwerk!)
Afbeeldingslocatie: http://i187.photobucket.com/albums/x41/donlink0007/screenshot2-1.jpg

Afbeeldingslocatie: http://i187.photobucket.com/albums/x41/donlink0007/screeshot1-1.jpg

Er zitten wel nog wat bugjes in, maar het is toch al ingeleverd dus ik vind het wel goed zo ;)

IF IF = THEN THEN THEN = ELSE ELSE ELSE = IF;


  • qless
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 11:46

qless

...vraag maar...

Comic Book Collector

Ik wou eens een handige tool hebben voor het organizeren van mijn cbr/cbz/pdf bestanden dus ben eens aan het programmeren geslagen...

Afbeeldingslocatie: http://www.hierzo.net/cbc/scbc.png

Op dit moment is het enkel nog een reader, de collector functies ben ik nog niet mee klaar...

Download:
Exe voor Windows
Jar voor alle platformen
(special mac bundle komt ook nog)

Java 1.6 runtime is wel nodig (ook voor de exe)

Sneltoetsen:
L: Verberg paginalijst
S: Verberg scrollbars
Home: Eerste pagina
End: Laatste pagina
PageUp: Pagina terug
PageDown: Pagina vooruit
Insert: Zoom pagina volle breedte
Delete: Zoom pagina volle hoogte

Op dit moment leest de reader cbz/cbr/pdf/zip/rar bestanden. Een enkele pdf of rar werkt nog niet (afwijkende compressie methodes) Ook moet voor rar/cbr de jar versie worden opgestart met:
java -jar -Xmx512M CBC.jar

Voor creative commens cbz/cbr/pdf kun je hier kijken

[ Voor 3% gewijzigd door qless op 25-03-2009 18:08 ]

Website|Air 3s|Mini 4 Pro|Avata 2|Canon R6|Canon 5d2|8 fisheye|14f2.8|24f2.8|50f1.8|135f2|10-22|17-40|24-105|70-300|150-600


  • qless
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 11:46

qless

...vraag maar...

Comic Book Collector

Versie 0.1

Afbeeldingslocatie: http://www.hierzo.net/cbc/scbc.png

Download: (circa 4 MB)
Afbeeldingslocatie: http://www.hierzo.net/cbc/windows.gif Windows
Afbeeldingslocatie: http://www.hierzo.net/cbc/java-logo.gif Platform onafhankelijk

Java 1.6 runtime is wel nodig!

Sneltoetsen:
L: Verberg paginalijst
S: Verberg scrollbars
Home: Eerste pagina
End: Laatste pagina
PageUp: Pagina terug
PageDown: Pagina vooruit
Insert: Zoom pagina volle breedte
Delete: Zoom pagina volle hoogte
X: Afsluiten

Verbeteringen t.o.v. 0.0:
- Fors minder geheugen gebruik (max staat nu op 192 MB ipv 512 MB)
- Leest meer pdfs
- Bugfix vanuit pagina lijst naar pagina 1
- Leest per pagina
- Veel sneller met inlezen

Op dit moment leest de reader cbz/cbr/pdf/zip/rar bestanden. Een enkele pdf of rar werkt nog niet (afwijkende compressie methodes of wachtwoord beveilinging)

Opstarten JAR file:
java -jar -Xmx192M CBC.jar

Voor creative commens cbz/cbr/pdf kun je hier kijken

Website|Air 3s|Mini 4 Pro|Avata 2|Canon R6|Canon 5d2|8 fisheye|14f2.8|24f2.8|50f1.8|135f2|10-22|17-40|24-105|70-300|150-600


  • Sebazzz
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 12:51

Sebazzz

3dp

Ik heb even een grappig tooltje in elkaar gedraaid: DataInImage.

DataInImage
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/XgZexglNDKhaCOixDd0sqlyu/full.png
Met DataInImage kan je normale data, dus executables, tekstbestanden, afbeeldingen, muziek en filmpjes omzetten naar een afbeelding. Deze afbeelding kan vervolgens naar een afbeeldingenhost worden geupload zoals Imageshack, Photobucket of Tinypic. Voorwaarde is wel dat de afbeeldingenhost met zijn poten van de afbeelding afblijft, dus niet converteert naar een ander formaat of er zijn logo op zet.

Een andere user kan dan de afbeelding downloaden, in het programma stoppen, en decoderen naar het originele bestand. Soms geeft het coderen naar een afbeelding wat extra overhead, soms wat voordeel. DataInImage is in C# geschreven en heeft .NET 2.0 nodig. De library (DataInImage.dll) mag je in je eigen applicaties gebruiken zolang je er een referentie aan geeft door de mogelijkheid te geven de DataInImageAboutDialog te laten zien.

De converter user interface zelf is nog wat buggy want ik heb het even snel in elkaar geflanst, maar het werkt op zich prima. Daarnaast werkt alleen het converteren naar een PNG bestand goed, hij heeft nog problemen met JPEG en GIF omdat in beide formaten een forse limitatie zit (JPEG is lossy, hoogstens handig voor tekstbestanden, en GIF ondersteunt maximaal 256 verschillende kleuren).

Voorbeelden
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/pjFfOlrmkn2NcJ1WYiSZRWwL/full.png
Decoderen als een executable, een implementatie van het Semantic Information Retrieval algoritme, deze executable heeft ook .NET 2 nodig.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/dSwNFMldk2ZnU2pF01yIHpPV/full.png
Decoderen als een MP3 bestand, een zaag geluid geript uit Saw V.

Download
7-zip self extracting archive: Download.

[ Voor 7% gewijzigd door Sebazzz op 29-03-2009 22:09 ]

[Te koop: 3D printers] [Website] Agile tools: [Return: retrospectives] [Pokertime: planning poker]


  • Gimmeabrake
  • Registratie: December 2008
  • Laatst online: 22-03 15:35
Ik heb voor mijn vwo profielwerkstuk een grafisch rekenmachine geprogrammeerd. De interface is nog enigzins buggy, maar het essentiele gedeelte is redelijk bugfree.

Hij kan normale functies plotten, parametrische functies plotten en hij kent wat basic functies (goniometrie en dergelijke). Ook kan hij tracen en kan hij snijpunten vinden. Heb helaas nog geen tijd gehad voor documentatie, en er zal de komende tijd niet veel tijd in Mathie gestoken worden ivm examens en werk.

Download linkje

Screens:
Afbeeldingslocatie: http://code.gerrymeister.nl/pics/mathie02_small.png

Afbeeldingslocatie: http://code.gerrymeister.nl/pics/mathie05_small.png

[ Voor 3% gewijzigd door Gimmeabrake op 29-03-2009 23:29 ]


  • Gimmeabrake
  • Registratie: December 2008
  • Laatst online: 22-03 15:35
RobIII schreef op zondag 29 maart 2009 @ 23:39:
[...]

http://download.microsoft...owerCalcPowertoySetup.exe ;)
(Maar uiteraard is zélf doen leuker en leerzamer ;) Ik wou je er gewoon even op wijzen)
Ik wist inderdaad al dat ik niet de eerste was. Dat programma wat je daar linkt werkt trouwens niet in Vista.

De reden dat ik het toch heb gedaan is dat ik gewoon graag een programma wilde schrijven als profielwerkstuk. Een profiekwerkstuk moet echter wel een link hebben met een profielvak, en informatica zit niet bij de profielvakken. Wiskunde daarentegen wel, dus toen was de keuze snel gemaakt. Ik heb het trouwens in VB.Net geschreven, een niet erg gewaardeerde taal tussen de tweakers volgens mij :P

De plotter heb ik laatst trouwens naar een asp-site geport, hij is nog heel erg buggy. Deze is hier te vinden. Werkt alleen goed in firefox.

En nog even een screenshot:
Afbeeldingslocatie: http://code.gerrymeister.nl/pics/webmathie.png

[ Voor 4% gewijzigd door Gimmeabrake op 29-03-2009 23:56 . Reden: screenie ]


  • Gromba
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 18-03 21:37

Gromba

Tijdreiziger @ 1sec/sec

Ik heb samen met XiN-eViL het programma "steel" [stiel] gemaakt:
Afbeeldingslocatie: http://img.gromba.nl/steel.png
Dit programma is voor LAN-party's, zodat mensen snel en met 1 klik hun spellen kunnen installeren en je geen versie conflicten krijgt e.d. (steam idee)
We hadden dit weekend een LAN-party georganiseerd waarbij we het hebben getest; maar in het begin van de LAN haalde je maar snelheden van ~2MB/sec omdat iedereen spellen zat te steelen [stielen] van 1 server. Dus voor volgend jaar willen we het nog uitbreiden met een simpel peer2peer systeem er bij. Maar qua installeren ging het bij iedereen goed, en hebben we niemand het gebruik van dc++/daemon-tools e.d. moeten uitleggen ;)

Gromba.nl


  • Sijmen
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 01-10-2025

Ducker

Afbeeldingslocatie: http://i42.tinypic.com/106h47p.png
Ducker is een klein programmaatje waarmee je tijdelijk het geluid van je Mac zachter kunt zetten. Dat kan door op de knop te klikken of door Shift ingedrukt te houden.

Download Ducker (directe link)

Geschreven in Objective-C met Xcode.

Charactertastic


Afbeeldingslocatie: http://i44.tinypic.com/2zecdgm.png

Met Charactertastic, ook voor de Mac, kun je van die oude DOS-stijl schermen tekenen, met het originele letter- en kleurenpallet. Niet bijzonder nuttig misschien maar het kan leuk zijn om even mee te spelen :)

Download Charactertastic (directe link)

(Het scherm in het plaatje is gemaakt met dat programma met een screenshot van de DOS editor op Wikipedia als referentie.)

Ook deze is geschreven in Objective-C met Xcode.

  • G33rt
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 22-06-2022
Op veel (Angelsaksische) middelbare scholen en ook op universitair niveau bestaat er zoiets als Model United Nations, een simulatiespel van de Verenigde Naties. Omdat het ondermeer debat behelst zijn er dus zaken als sprekerslijsten - en die kun je natuurlijk op een betere manier beheren dan in MS Word.

Afgelopen maand heb ik een tooltje om debatten te managen geschreven, in C++, toen ik zelf een simulatie van de Veiligheidsraad voor moest zitten. Soms zit ik nog iets teveel in een C-mindset, dus sommige stukken vonden anderen soms wat verassend geimplementeerd... maar het werkt gelukkig wel goed en het gebruik van classes gaat al langzaam omhoog ;)

Afbeeldingslocatie: http://www.softpedia.com/screenshots/wxMUN_1.png

[ Voor 36% gewijzigd door G33rt op 18-06-2009 08:41 ]


  • Sebazzz
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 12:51

Sebazzz

3dp

Ik heb DataInImage even een updatetje gegeven. :)

DataInImage
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/XgZexglNDKhaCOixDd0sqlyu/full.png
Met DataInImage kan je normale data, dus executables, tekstbestanden, afbeeldingen, muziek en filmpjes omzetten naar een afbeelding. Deze afbeelding kan vervolgens naar een afbeeldingenhost worden geupload zoals Imageshack, Photobucket of Tinypic. Voorwaarde is wel dat de afbeeldingenhost met zijn poten van de afbeelding afblijft, dus niet converteert naar een ander formaat of er zijn logo op zet.

Een andere user kan dan de afbeelding downloaden, in het programma stoppen, en decoderen naar het originele bestand. Soms geeft het coderen naar een afbeelding wat extra overhead, soms wat voordeel. DataInImage is in C# geschreven en heeft .NET 2.0 nodig. De library (DataInImage.dll) mag je in je eigen applicaties gebruiken zolang je er een referentie aan geeft door de mogelijkheid te geven de DataInImageAboutDialog te laten zien.

De converter user interface zelf is nog wat buggy want ik heb het even snel in elkaar geflanst, maar het werkt op zich prima. Daarnaast werkt alleen het converteren naar een PNG bestand goed, hij heeft nog problemen met JPEG en GIF omdat in beide formaten een forse limitatie zit (JPEG is lossy, hoogstens handig voor tekstbestanden, en GIF ondersteunt maximaal 256 verschillende kleuren).

Veranderingen t.o.v vorige versie
• GUI interface verbeterd
• GUI werkt lekkerder
• Commandline opties (zie converter.exe -?): je kan bijvoorbeeld converter.exe C:\pad\naar\plaatje.png doen en dan wordt automatisch de afbeelding gedecodeerd.
• Algoritme geoptimaliseerd.

Voorbeelden
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/pjFfOlrmkn2NcJ1WYiSZRWwL/full.png
Decoderen als een executable, een implementatie van het Semantic Information Retrieval algoritme, deze executable heeft ook .NET 2 nodig.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/dSwNFMldk2ZnU2pF01yIHpPV/full.png
Decoderen als een MP3 bestand, een zaag geluid geript uit Saw V.


Afbeeldingslocatie: http://f.imagehost.org/t/0032/iceage.jpg
Decoderen als een MKV bestand (h264), grappig reclame filmpje.

Afbeeldingslocatie: http://f.imagehost.org/t/0124/alien.jpg
Decoderen als MPG bestand (MPEG3), Alien Song.

Download
7-zip self extracting archive: Download.

Geprogrammeerd op (voornamelijk) Nightwish, Metallica, Evanescence en Nirvana. Have fun :)

[ Voor 9% gewijzigd door Sebazzz op 13-04-2009 18:58 ]

[Te koop: 3D printers] [Website] Agile tools: [Return: retrospectives] [Pokertime: planning poker]


Verwijderd

Photo blender

Omdat ik graag fotografeer en ook mijn foto's terug wil zien heb ik een screensaver gebouwd. In eerste instantie was het niet veel soeps (per plaatje verspringen). Maar als ik aan het werk ben en mijn monitor staat op de screensaver stand vind ik het verspringen van de foto erg irritant. Dus heb ik er iets omheen gemaakt dat twee foto's netjes in elkaar over laat gaan.

Thuis heb ik twee schermen dus dat wordt ook ondersteund.

Een paar screenshots:

Afbeeldingslocatie: http://www.pwiv.nl/GOT/Photo%20Blender%201.png

Afbeeldingslocatie: http://www.pwiv.nl/GOT/Photo%20Blender%202.png

Bestand:
http://www.pwiv.nl/Files/PSS_1_1.zip

Aanvullende info:
http://www.pwiv.nl/PhotoBlender.aspx

  • Leftblank
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 13:48
TaskTrckr
Na een lange zoektocht om een fijne app te vinden om m' n uren bij te houden voor m'n eigen freelancewerk ben ik langs een aantal apps gekomen, zoals o.a. TaskLog van PV85, maar aangezien die toch niet lekker aan m'n eigen voldeden ben ik zelf maar gaan coden. Het resultaat zie je hier ;)

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/RPGAbYwVADcwD7fRMqz6BxXP/full.png

Voorlopig bestaat het voornamelijk nog uit de basics van het programma, je kunt gewoonweg je huidige bezigheid registreren door dubbel op de trayicon te klikken, welke je ook weer kunt indelen op project. Per taak kan je meerdere tijden toewijzen.
Via Overview kun je ook via de overview exporteren naar Excel en dus gebruiken of voor je eigen administratie of om te factureren.

Ik ben nog van plan om de app uit te breiden, de source komt wellicht later nog beschikbaar. Deze zou al stabiel moeten zijn voor dagelijks gebruik, opslaan e.d. werkt prima, al garandeer ik geen backward compatibility ;).

Bekende (al dan niet opgeloste) bugs
  • Filters op overview worden niet geupdate na toevoegen van tasks.
  • Exporteren naar Excel met een entry die meer dan 24 uur duurt geeft een foute weergave.
  • DatePicker wijkt af van de Java L&F.
Download
Downloaden kan hier, je hebt wel Java nodig, feedback is welkom.

[ Voor 1% gewijzigd door Leftblank op 03-05-2009 18:56 . Reden: Typo/fixes ]


  • sig69
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 03:12
Ik heb zojuist even een serviceje in elkaar gedraaid om de podcasts van Chris Liebing te downloaden, aangezien hun eigen site (www.cl-rec.com) niet werkt (javascript errors) en ik ze toch graag allemaal wilde hebben. Heb er meteen maar ingebouwd dat hij elk uur checked of er al een nieuwe is, aangezien het een wekelijkse podcast is. Kan er dus niet veel meer van laten zien dan dit aangezien het een windows service is:
Afbeeldingslocatie: http://files.davidjuffermans.nl/imagedump/clr.png

Roomba E5 te koop


Verwijderd

Ik heb net eens een multiplayer van zeeslag gemaakt. Ik was mij namelijk wat aan het vervelen en moest nog wat oefenen voor m'n examens^^

Afbeeldingslocatie: http://i174.photobucket.com/albums/w117/HyperTesia/zeeslag1.png
Afbeeldingslocatie: http://i174.photobucket.com/albums/w117/HyperTesia/zeeslag2.png

Werkt met een database om over het netwerk te werken.

  • bredend
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 31-03 20:11
Omdat ik graag naar de Luisterpaal van 3voor12.vpro.nl luister maar die site erg brak is heb ik een programma geschreven waarmee je de Luisterpaal kan bekijken en cd's kan downloaden. Ik heb het gemaakt in Processing. De tags en de links aan de rechterkant komen uit de MusicBrainz database.

Afbeeldingslocatie: http://bredend.com/images/Luisterpaler.png

  • CMG
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15-12-2025

CMG

Bezig met tooltje om vanuit een Flash Sudoku game een solver te schrijven.
Afbeeldingslocatie: http://buyinbulk.nl/GDSS.png
Wat hij doet:

- Clipboard monitor
- Check image uit monitor voor game image (mag IE/FF frame omheen zitten, is np)
- Crop game area
- OCR het bord (geen externe tools)
- Uitlezen van huidige verwachte invoer (blokje buiten game area)
- Basis implementatie Sudoku regels (rows/cols/3*3)

Nog een hoop te doen, maar wel erg leuk om te maken.

NKCSS - Projects - YouTube


Verwijderd

Ik heb me een tijdje geleden bezig gehouden met het maken van een ICM(Internet Café Manager). Dit was om iemand uit m'n klas te helpen met zijn eindwerk, en daar had ik mijn eigen versie dan verder op gebouwd. Vandaag heb ik me bezig gehouden met het zonder databank te doen(de vorige versie werkte dus uitsluitend via een databankje waar alles werd gelezen enzo).

Nu heb ik dus een programmatje gemaakt die via TCP werkt en waar je ook het scherm van de gebruiker kan bekijken(delay van 50ms).

Afbeeldingslocatie: http://i174.photobucket.com/albums/w117/HyperTesia/WBScreen1.png
Afbeeldingslocatie: http://i174.photobucket.com/albums/w117/HyperTesia/WBScreen2.png
Hier zie je dus op het 2de scherm wat er op het eerste gebeurt(links is de client, rechts de server)

En natuurlijk moet de computer ook kunnen worden geblokkeerd.. (In m'n eigen versie heb ik ervoor gezorgd dat ze pas geblokkeerd wordt als ik op sessie starten klik, maar in een IC moet het dus werkbaar worden als je daar op klikt, net omgekeerd dus)
Afbeeldingslocatie: http://i174.photobucket.com/albums/w117/HyperTesia/WBScreen3.png

  • GrooV
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 31-03 21:55
Vervolg op: GrooV in "[Alg] Welke tools heb jij gemaakt? - dee..."

FlappeTapVinder 1.0

Nieuwe versie van de FlappeTapVinder! Wat er allemaal inzit:

- 10 pinautomaten bij jou in de buurt
- Afstand tot die pinautomaten
- Scrollable listbox
- GoogleMaps static maps support
Screenshots
Afbeeldingslocatie: http://www.groov.nl/flappetapvinder/ftv1.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.groov.nl/flappetapvinder/ftv2.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.groov.nl/flappetapvinder/ftv3.jpg
Download
FlappeTapVinder.CAB (Met installer)
FlappeTapVinder.exe (Zonder installer)

  • GrooV
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 31-03 21:55

ClipBoard2ImageShack

Klein tooltje om een plaatje in je Clipboard automatisch naar ImageShack te uploaden! Er wordt een history.txt aangemaakt om alle uploads terug te vinden. Als het uploaden compleet is wordt de URL in het clipboard gezet
Screenshots
Afbeeldingslocatie: http://img268.imageshack.us/img268/3180/84779280.jpg
Download
ClipBoard2ImageShack.exe (Zonder installer)

  • Sebazzz
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 12:51

Sebazzz

3dp

Bij deze een major upgrade van mijn werktijden programma (vorige versie):

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/XRRVUEZo9SYmtVRWsMZozLVv/full.png
Om werktijden bij te houden waren er niet echt goede programma's, vond ik. Vaak hadden ze niet wat ik nodig had, of waren deze programma's niet gratis. En als je goed met computers omgaat heb je nog één optie over: Maak het zelf :D En dit is wat ik heb gedaan. In verband met school en werk heb ik er een aardige tijd niet aan kunnen en willen werken, en in begin dit jaar had ik beta 4 uitgebracht en alle bugs lijken nu gefixt dus de 2.1 versie kan eruit! Ik heb via email begrepen dat Werktijdenmanager onder andere bij een franchise-onderneming van Albert Heijn wordt gebruikt om de uren van hun werknemers bij te houden, hier wordt dan Werktijdenmanager-manager gebruikt wat een bijprogramma is.

De lijst met wijzigingen en meer screenshots kan je op mijn tweakblog.

Features
- Makkelijk werktijden toevoegen, bewerken en verwijderen
- Toeslaguren toevoegen, bewerken en verwijderen
- Periodeinstellingen volledig aanpasbaar
- Aanpasbaar hoofdscherm, je kan er bijvoorbeeld een bedrijfslogo erin plaatsen
- Automatisch uitrekenen van verwacht salaris
- Statistieken van je werktijden
- Overzicht werktijden uitprinten per periode
En vanwege de bonk features ook de laatste post in dit topic want echt een tool kan je het niet noemen, het is bijna een pakket :P

Download
Als je versie 1.5 nog mocht gebruiken moet je deze eerst verwijderen, en daarna kan je Werktijdenmanager 2.1 hieronder downloaden.
Als je 2.0 beta gebruikt kan je via de ingebouwde updater upgraden.
Werktijdenmanager Nederlands
Werktijdenmanager Engels
Let op: Niet getest op Windows 7, en je hebt .NET 3.5SP1 nodig want ik maak zwaar gebruik van de features in 3.5.

[ Voor 6% gewijzigd door Sebazzz op 08-06-2009 00:31 ]

[Te koop: 3D printers] [Website] Agile tools: [Return: retrospectives] [Pokertime: planning poker]


  • hostname
  • Registratie: April 2009
  • Laatst online: 31-03 17:17

CdRipper

Afbeeldingslocatie: http://www.imgdumper.nl/uploads2/4a351c0bad103/4a351c0b95235-CdRipper.thumb.jpg
Tooltje voor het rippen, encoderen en taggen van CDs. Je legt een CD in de lade, geeft de instellingen op en start met rippen. Voor het rippen word gebruik gemaakt van cdparanoia (niet de library maar de executable, moet ik nog is uitzoeken), voor het encoderen ffmpeg (zelfde geval als cdparanoia) en voor het taggen MusicBrainz en id3v2 (libid3 is niet gedocumenteerd?). Vooral een samenplaksel van externe applicaties dus, maar het werkt erg handig, zeker als je 50 CD's moet rippen.

Libraries zijn te installeren met sudo zypper / aptitude install ffmpeg cdparanoia id3v2 libofa libmusicbrainz3 curl. Wil ooit nog is kijken of het lukt om tegen libavcodec en libcdparanoia aan te linken, maar daar heb ik nog geen tijd voor gehad ;)

Gemaakt voor Linux, maar hoort ook onder Windows te werken als je daar alle libraries voor kan vinden. Source zit inbegrepen (GPL, maar hij mist dingen als commentaar en design), evenals een Linux-executable.

zip of tar.gz

MassiveTagger

Het taggedeelte van het bovenstaande tooltje. Leest alle bestanden in de huidige directory in, zoekt ze op in de MusicBrainz database en schrijft de id3 tags weg. Zelfde vereisten als bovenstaande, behalve cdparanoia.

zip of tar.gz

  • GieltjE
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 31-03 18:08

GieltjE

Niks te zien...

Onder het motto we gaan eens proberen een nieuwe taal te leren (c++ in dit geval), is het eerste uur al behoorlijk leuk uitgepakt.
Ben zelf in het bezit van 2 xbox 360 controllers + win usb wireless adapter, en een uurtje programmeren is nuttiger dan 200 points uitgeven op de marketplace

Download
Afbeeldingslocatie: http://www.hazelhof.nl/dev/sub/SX360/Screenshot_thumb.png

De code zal ik van de week uitgeven als ik inter thread communicatie uitgevonden heb in c++.

Hell / 0


  • Tjolk
  • Registratie: Juni 2007
  • Laatst online: 13:59
Ik ben zo iemand die vanaf meerdere locaties werkt en me nogal eens dingen bedenk voor een andere locatie dan waar ik op dat moment zit of dingen tegenkom die ik op andere locaties ook kan gebruiken. Ik stuurde daarom veel emails naar mezelf om me daaraan te herinneren. Probleem wat ik daarbij regelmatig tegenkwam: zit ik net op een andere locatie als ik me bedenk "wat was het ook alweer...".

Nu heb ik al een website en ik had nog hostingruimte over. Ik heb dus een kladbloksysteem gemaakt waarop ik al mijn notities kwijt kan. Ik kan ze ook nog bewerken, sorteren, printen, en, mocht ik het willen, alsnog mailen. ;)
Aangezien het me voor meer mensen nuttig lijkt, heb ik de boel wat opgeleukt en er een inlogsysteem bijgemaakt. Het resultaat: Added Notes

Afbeeldingslocatie: http://www.fotopocket.nl/fpimages/2009/06/18/e38288e0f82ca2291e51824cdd86614e/index.jpg

Geschreven in PHP, wat kleine dingen in JS en natuurlijk de presentatie in HTML en CSS. De boel is vrij simpel van opzet, waardoor het een licht systeem is gebleven.

Tjolk is lekker. overal en altijd.


  • Sebazzz
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 12:51

Sebazzz

3dp

Je wil niet weten wat slaag-ik-of-niet-stress doet met een programmeur. Deze laat hem alleen nog maar meer programmeren! En dit is er vanmiddag uitgerold:

Cijfer berekenaar

Cijferchecker
Simpel programma om je cijfer mee te berekenen. Standaard maakt hij in de uitvoermap een vakken.xml aan waarin alle vakken, totaal aantal te behalen punten per vak, en n-norm staan. Deze zal hij dan voortaan gebruiken, je kan hem zelf aanpassen:
XML:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<Vakken>
    <Vak>
        <Naam>Nederlands tevens oud programma Nederlands</Naam>
        <Norm>1,3</Norm>
        <TotaalPunten>47</TotaalPunten>
    </Vak>
    <!-- eventuele extra vakken -->
</Vakken>

Je kan in het programma één van de velden aanpassen en hij berekent automatisch de rest, dus als je wilt weten wat voor cijfer je minimaal voor je eindexamen moet hebben vul je bij 'Eindcijfer' een 5,5 in. Je kan het programma hier downloaden en je hebt .NET 2.0 of hoger nodig. Voor sommigen een beetje mosterd na de maaltijd maar toch veel plezier ermee :P

[Te koop: 3D printers] [Website] Agile tools: [Return: retrospectives] [Pokertime: planning poker]


  • Arethusa
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 31-03 14:16

Arethusa

Niet die server

SFB schreef op donderdag 18 juni 2009 @ 14:20:
Ik ben zo iemand die vanaf meerdere locaties werkt en me nogal eens dingen bedenk voor een andere locatie dan waar ik op dat moment zit of dingen tegenkom die ik op andere locaties ook kan gebruiken. Ik stuurde daarom veel emails naar mezelf om me daaraan te herinneren. Probleem wat ik daarbij regelmatig tegenkwam: zit ik net op een andere locatie als ik me bedenk "wat was het ook alweer...".

Nu heb ik al een website en ik had nog hostingruimte over. Ik heb dus een kladbloksysteem gemaakt waarop ik al mijn notities kwijt kan. Ik kan ze ook nog bewerken, sorteren, printen, en, mocht ik het willen, alsnog mailen. ;)
Aangezien het me voor meer mensen nuttig lijkt, heb ik de boel wat opgeleukt en er een inlogsysteem bijgemaakt. Het resultaat: Added Notes

[afbeelding]

Geschreven in PHP, wat kleine dingen in JS en natuurlijk de presentatie in HTML en CSS. De boel is vrij simpel van opzet, waardoor het een licht systeem is gebleven.
Waar mag ik een bug melden? Ik zie namelijk in Firefox 3.0.11 alswel de allernieuwste Firefox 3.5 worden de onderwerpen in Berichten toevoegen naast elkaar getoond ipv onder elkaar.

In internet explorer 8 zit hetzelfde probleem.

Afbeeldingslocatie: http://www.uploadgeek.com/thumb-CC1A_4A3A3507.jpg


Leuk idee verder, ik wil hier wel gebruik van maken, ben zelf namelijk ook van het heen en weer mailen maar dit is een uitkomst.

[ Voor 5% gewijzigd door Arethusa op 18-06-2009 15:00 ]

I've been mad for fucking years, absolutely years, been over the edge for yonks.
Vinyl: Discogs


  • e00y
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 31-03 16:01
Hallo,

Om mijn inkomsten en uitgaven een beetje inzichtelijk te krijgen (en natuurlijk omdat het leuk is) ben ik hiervoor een programmatje gaan maken. genaamd Casmanager.
Te downloaden op mijn site: www.vanopdorp.nl (website is nog niet af)

Je kunt groepen aanmaken van je inkomsten en uitgaven.
Als je dan je betalingen gaat exporteren bij internetbankieren (rabobank) dan kun je ze in het programma indelen in een groep, en eventueel het rekeningnummer, of de rekeningnaam koppelen, zodat dit de volgende keer bij het importeren niet meer gevraagd wordt.

Ik ben er nog niet zo lang mee bezig, dus er zullen wellicht nog wat foutjes uitkomen, maar ik werk er zelf al wel mee vanaf het begin van het jaar.

Op dit moment werkt het alleen met de Rabobank, wellicht maak ik het ook nog geschikt voor andere banken mits daar vraag naar is.
Tips zijn uiteraard ook altijd welkom...

Hier nog even een printscreen van het hoofdmenu:
Afbeeldingslocatie: http://www.vanopdorp.nl/CashManager/Screenshots/hoofdmenu.jpg

  • Bozozo
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 30-03 20:07

Bozozo

Your ad here?

Live Sound Analyzer v0.1

Afbeeldingslocatie: http://arno.fiberhosting.nl/misc_/LSA.PNG

Live Sound Analyser sampelt het PCM signaal van een willekeurige audio input en toont het spectrum ervan.

Download executable


Ik wilde een gebruiksvriendelijk programmaatje maken dat het spectrum van een willekeurige (PCM) audio input kan laten zien. Het is gericht op muziekanten die hun instrumenten of stem willen analyseren (of stemmen) en op geeks die het leuk vinden om rare geluiden te maken en daar het spectrum van te bekijken :P. De grafiek is nog niet resizable (geen tijd meer voor); als je stem wilt opnemen zet je hem op 11025 Hz Mono 16 bit, dan krijg je een goed perspectief.

Tot nu toe zit er een uurtje of dertig in denk ik, maar dat komt voornamelijk doordat het mijn eerste C# applicatie is en ik dus nog veel moet leren. Ook had ik nog nooit met de Windows API gewerkt (yay, meteen met unmanaged code beginnen :P) en dat was even wennen. Alles is zelf geschreven, muv de FFT functie (is nu die van Jeff Morton, misschien schrijf ik nog mn eigen versie) en het maken / vullen / legen van de waveIn buffer (die bevat zoveel unmanaged code dat het me verstandiger leek die voorlopig van iemand anders te lenen).

ToDo:
- grafiek features toevoegen (resizen, lin/log scale, smoothing, etc.)
- Weergeven van dominante noten (ofwel een notenbalk genereren van de opname, om te kijken welke melodie je eigenlijk zingt en of het zuiver is);
- Wat functies voor gitaar toevoegen (stemmen, gespeelde akkoord benoemen, transcriben, etc.)
- Feature requests?

Allemaal niet zo moeilijk maar ik ga morgen op vakantie dus ik wou deze versie vast even tonen :)

TabCinema : NiftySplit


  • M3!
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 25-10-2025

M3!

AvsGen
Ik heb in mijn stageperiode een tool geschreven om gemakkelijk batches te maken van videobestanden zodat ze kunnen worden geencodeerd naar H.264.
Het input bestand (AVS) is een soort script, AVS zorgt er voor de het bronbestand op de juiste manier de encoder in gaat. Wat dit tooltje eigenlijk doet is van het bronbestand een avs, encoder settings en een batch bestand maakt van een handvol aan te passen presets. Voorheen werd dit met de hand gedaan en koste dit erg veel tijd. Nu is het een kwestie van bronbestand aanklikken, project en preset selecteren en encoden maar.

Afbeeldingslocatie: http://fuell-media.nl/demo/plaatjes/AvsGen.png

Afbeeldingslocatie: http://fuell-media.nl/demo/plaatjes/EditProject.png

  • e00y
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 31-03 16:01
Ondertussen heb ik mijn lettertypes e.d. toch maar aangepast op jullie advies.

De vorige versie staat een paar posts terug.

Nu ziet het er in Windows 7 zo uit:
Afbeeldingslocatie: http://www.vanopdorp.nl/CashManager/Screenshots/HoofdvenserWindows7.jpg

En met een klassiek thema:
Afbeeldingslocatie: http://www.vanopdorp.nl/CashManager/Screenshots/Hoofdvenserklassiek.jpg

Is het beter zo ??

[ Voor 10% gewijzigd door e00y op 02-07-2009 22:03 ]


  • monnick
  • Registratie: December 2005
  • Niet online
Gisteren weer even iets gePHP'ed. Ik miste zelf een goed image upload script zonder reclame, snel en makkelijk in gebruik. Dus ik heb er even 1 gemaakt die ik van plan ben vaak te gebruiken. Voornamelijk om afbeeldingen op fora te posten. De BB-code wordt automatisch gegenereerd. :)

www.tomrunia.nl/imgscript/

Iedereen mag hem gebruiken, ik heb toch meer dan genoeg dataverkeer beschikbaar :) Als er misbruik van gemaakt wordt, gaat er een wachtwoord op.

Testing is welkom, en als jullie bugjes / fouten of suggesties hebben hoor ik dat graag! :D

Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/imgscript/img/daf3eeae.jpg

[ Voor 6% gewijzigd door monnick op 05-07-2009 13:28 ]


  • P-Storm
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 10:28

Utorrent G15 Watcher

Na eeuwig gepuzzel hoe programma's voor de G15 werken, en andere programma's die niet deden wat ik wou, heb ik nu de Utorrent G15 Watcher gemaakt.

Gedaan:
• Ondersteuning voor "[]" in de naam
• Ondersteuning voor meerdere Files in een torrent
• Customize interface.
• Inlog gemaakt
• Veel Bugfix

Todo:
• Meer Bugfix?
• Torrents aan/uitzetten/limiteren
• More?
Screenshots:
Loading
Afbeeldingslocatie: http://p-storm.dreamhosters.com/Utorrent%20G15%20Watch/screen5.jpg

Total Page
Afbeeldingslocatie: http://p-storm.dreamhosters.com/Utorrent%20G15%20Watch/screen2.jpg

Torrent Page
Afbeeldingslocatie: http://p-storm.dreamhosters.com/Utorrent%20G15%20Watch/screen3.jpg

Detail Page
Afbeeldingslocatie: http://p-storm.dreamhosters.com/Utorrent%20G15%20Watch/screen4.jpg
Commentaar/Bugs
Zijn er commentaar of bugs, DM die naar mij of post ze hier.

P.S. Screenshot zijn invert color :+

  • SierdW
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 23-09-2025

Search and Copy.Net

Als starter met Visual Studio ben ik begonnen met dit projectje. Het gaat om een applicatie die door mappen en submappen heen wandelt op zoek naar bestanden van een bestandsformaat wat door de gebruiker is opgegeven.

Waarom? Ik ben vaak aangelopen tegen het feit dat je foto's van een camera haalt waarbij de foto's in submappen staan, 100CANON, 101CANON, 102CANON etc. Dit programmaatje helpt je dan om alle foto's uit die submappen te halen en te kopieren naar een opgegeven map. Het bestandstype is vrij, dus ook alle *.doc documenten kunnen uit een map worden gekopieerd.

Screenshotje:
Afbeeldingslocatie: http://www.weidema.eu/files/searchcopy.jpg

  • filenox
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 16-03 14:50
Ik heb gisteren een tooltje gemaakt om de status van UAC in Vista & 7 te checken en eventueel in of uit te schakelen m.a.w. het stelt niet veel voor, maar ja beginners moeten ergens starten, niet? :)

UAC

Wat dit tooltje ook checkt is ofdat je wel Vista of hoger draait. Wat er nog in moet komen is dat die controleerd ofdat de tool wel als administrator is uitgevoerd, en de "graphics" mogen ook wat beter :)

En ja ik weet dat je UAC zonder tooltjes kunt uitschakelen :+

  • icyx
  • Registratie: Januari 2007
  • Niet online

icyx

chown -R us ./base

Omdat ze bij ons op school (Hogeschool Rotterdam) een soort van permanente ruzie hebben met Osiris, een cijfersysteem, ben je praktisch verplicht zelf je cijfers bij te houden. Wat is er dan handiger dan een tooltje ervoor schrijven :+ .
Als bonus heeft hij een CLI switch zodat hij op mn server ieder nacht mijn (ook verplichte) cijferoverzicht kan genereren, en via ftp kan uploaden naar school.
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/imgscript/img/thumb/89c759d0.png
Een ander tooltje is een snel in elkaar gezet programmatje wat vrienden/vriendinnen van me foto's en andere troep laat uploaden naar een ftp dump-accountje op mijn server. Dit word o.a. gebruikt om foto's te uploaden, zodat een cron de boel weer in een (afgeschermd) fotoalbum kan zetten.
Natuurlijk is het drag 'n drop, en komt er een progress bar in beeld bij het uploaden. Scheelt me toch wel 2 x in een jaar uitleggen hoe ftp werkt :+
Afbeeldingslocatie: http://www.tomrunia.nl/imgscript/img/thumb/65f02f4e.png
Plaatjes zijn gehost door het prachtige scriptje van monnick^^

When you think you’ve succeeded / but something’s missing / means you have been defeated / by greed, your weakness.


  • Wietze_
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 16-08-2023
GemistDownloader
Niet echt een tool, meer een webapplicatie.
Hiermee kun je streaming-uri's van uitzendingen van UitzendingGemist.nl, RTLGemist.nl en SBS/NET5/VeronicaGemist.nl verkrijgen uit 'gewone' links. Je kunt de link kopieeren of converteren en downloaden via Media-Convert.com.

Eenvoudig scriptje, maar je moet toch ergens beginnen :9

>>> Download
Afbeeldingslocatie: http://computeridee.nl/img.db?2437879

[ Voor 6% gewijzigd door Wietze_ op 14-07-2009 15:49 . Reden: Url vergeten xD ]


Verwijderd

Ik las onlangs wat bij over de game of life en besloot om eens mijn eigen simulator in elkaar te prutsen. Deze is geschreven in c#:

Afbeeldingslocatie: http://www.boe2.be/pictures/gol.png

Downloadlinkje

  • Afvalzak
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 10:20

Afvalzak

Zet jij mij even buiten?

Ben ooit begonnen met een tooltje om mijn cd collectie bij te houden Album Art wordt eenmalig opgehaald via Last.fm en daarna op de pc gezet, zitten nog aardig wat bugs in dus zal jullie de versie besparen maar hier een screenshot:

Afbeeldingslocatie: http://afvalzak.net/Screenshottool.png

Veel simpeler kan niet, maar meer heb ik niet nodig, daarbij wilde ik een beetje spelen met GUI design aangezien ik tot nu toe vrij zakelijke applicaties gemaakt heb waarbij die prioriteiten wat lager liggen.

Last.fm | Code Talks


  • ieperlingetje
  • Registratie: September 2007
  • Niet online
Ik weet niet of hier PHP scripts tussen mag plaatsen (is mijn eerste keer dat ik een zelfgemaakte tool meld). Het is zeer simpel: het creëert een ical icoontje van de huidige dag of van een opgegeven timestamp.

Zonder timestamp enkel de huidige dag:

URL: http://randomize.be/files/x/iCal.jpg
Afbeeldingslocatie: http://randomize.be/files/x/iCal.jpg

met timestamp:

URL: http://randomize.be/files/x/iCal.jpg?timestamp=666096421
Afbeeldingslocatie: http://randomize.be/files/x/iCal.jpg?timestamp=666096421

Download script

[ Voor 21% gewijzigd door ieperlingetje op 20-08-2009 16:05 ]

Tijdmachine | Nieuws trends


  • Sebazzz
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 12:51

Sebazzz

3dp

Als iedereen zijn Game of Life implementaties gaat posten kan ik niet achter blijven :( :+
Afbeeldingslocatie: http://tools.devdammann.nl/GameOfLife/main.png
Afbeeldingslocatie: http://tools.devdammann.nl/GameOfLife/prefs.png

Download executable (7z, 286 KB)
Download source (7z, 1200 KB)

[ Voor 0% gewijzigd door Sebazzz op 20-08-2009 22:33 . Reden: - ]

[Te koop: 3D printers] [Website] Agile tools: [Return: retrospectives] [Pokertime: planning poker]


  • MisterData
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 27-03 16:49
Ik heb laatst ook nog wel een grappig tooltje gemaakt. Met wat vrienden gaan we binnenkort op weekend, en willen we een soort 'Wie-is-de-Mol'-spel spelen. Om de daarbij behorende quiz te kunnen uitvoeren, heb ik een programmaatje geschreven. Degene die het organiseert (en dus weet wie de mol is) kan de vragenlijsten maken, aangeven wat de juiste antwoorden zijn, en kan vervolgens de kandidaten de tests laten maken. Vervolgens rekent het programma uit wie er in een bepaalde ronde uit het spel gaat en laat deze afhankelijk daarvan een rood of groen scherm zien tijdens de 'executie'. Dit alles werkt onder Mac OS X en heb ik geschreven in Objective C met Cocoa en Core Data. Alle gegevens van het spel worden in een SQLite-database weggeschreven, die de spelleider op een USB-stick veilig bij zich kan dragen :) Core Data heeft me aangenaam verrast, daarmee is het echt wel heel easy geworden om dergelijke programma's te maken - met PHP/MySQL was ik denk ik nog iets langer bezig geweest...

Afbeeldingslocatie: http://tommy.ech-wel.nl/wp-content/uploads/2009/08/widm1.jpgHoofdscherm waarmee rondes gestart en afgesloten kunnen worden

Afbeeldingslocatie: http://tommy.ech-wel.nl/wp-content/uploads/2009/08/widm2.jpgVragenlijsten-editor

Afbeeldingslocatie: http://tommy.ech-wel.nl/wp-content/uploads/2009/08/widm3.jpgVragen-scherm

Verwijderd

Ook niet echt een tooltje, maar meer een library in ontwikkeling. Ik ben bezig met een 3d engine voor de iPhone, en ben begonnen deze te beschrijven in de vorm van een set tutorials.

De tutorials staan op http://www.qixis.com/category/engine/ .

Screenshots:
Afbeeldingslocatie: http://www.qixis.com/images/engine/p1-screenshot.pngAfbeeldingslocatie: http://www.qixis.com/images/engine/heli.png

Download link voor het XCode project: http://www.qixis.com/downloads/Engine-2009.08.20.zip

Let wel op: Het is nog niet af, nog niet geoptimaliseerd enzo, dat gaan 'we' allemaal nog doen in de tutorials, waarvan gisteren deel 1 is verschenen. Feedback welkom :P

  • Noxious
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 13:05

Red Alert II Launcher

Afbeeldingslocatie: http://i25.tinypic.com/v9v02.png

Simpele launcher + nog wat .reg files (kan de hele meuk indien gewenst wel uploaden) om Red Alert II wat meer op computers van 'deze tijd' te laten draaien.
Standaard kan het spel niet hoger dan 1024x768 maar met mijn tooltje kun je eenvoudig vrijwel iedere resolutie misbruiken zonder gezooi met de .ini files.
De regfiles zorgen er voor dat het ook werkt op Windows 7 / Vista.

  • Sebazzz
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 12:51

Sebazzz

3dp

Kutroosters altijd, ook bij de Hogeschool :P
Hogeschool Rotterdam Roosterviewer
Afbeeldingslocatie: http://devdammann.nl/ng/wp-content/uploads/2009/08/roosterviewer-300x246.png
Omdat ik vind dat het roostersysteem van de Hogeschool Rotterdam niet makkelijk te gebruiken is, heb ik deze roosterviewer gebouwd. Hiermee kan je de laatste roosters makkelijk in een programma zien en afdrukken. Je kan selecteren of je de titel, details, en datum van het rooster erbij wilt hebben. Eveneens kan je selecteren hoe groot het rooster moet worden afdrukt. Je kan een enkel rooster afdrukken, of meerdere roosters. Het roosterprogramma werkt in ieder geval voor alle roosters, van alle instituten voor 2009/2010 maar zou voor de jaren daarna ook zonder aanpassingen moeten werken (zolang de Hogeschool bij Gp-Untis blijft en dezelfde URL structuur aanhoudt). Het programma is zowel in het Engels als Nederlands beschikbaar. Download als 7-zip archief of installer (of check website). Het is misschien een beetje brak, want ik heb het even snel in elkaar geklopt en het werkt hardstikke singlethreaded, maar het werkt, en is imo beter dan het intranet :p

[ Voor 3% gewijzigd door Sebazzz op 30-08-2009 21:07 ]

[Te koop: 3D printers] [Website] Agile tools: [Return: retrospectives] [Pokertime: planning poker]


  • ieperlingetje
  • Registratie: September 2007
  • Niet online
Hier nog een zelfgemaakte app (verre van perfect maar goed :P ). Het is een programma dat het xml bestand van je iTunes bibliotheek uitleest en alle muziek uit je bibliotheek kopieert naar een door jou gekozen map. (was oorspronkelijk bedoelt om de creative ZEN te syncen met iTunes, tot bleek dat dat ding niet benaderbaar was via het bestandsysteem :X)

Afbeeldingslocatie: http://storage.randomize.be/mp3sync.jpg

download

[ Voor 9% gewijzigd door ieperlingetje op 31-08-2009 12:33 ]

Tijdmachine | Nieuws trends


Verwijderd

Leuk topic. Aangezien ik hier geen double cheese kan bestellen heb ik de afgelopen 6 weken gewerkt aan een Windows sidebar gadget te weten: shrimp7

Afbeeldingslocatie: http://www.soepgarnaal.com/shrimp7/wp-content/uploads/2009/08/shrimp7_version_36_twitter_followers-300x187.jpg

meer screenshots

Wat begon als een test heeft nu functionaliteit voor Twitter, Facebook en basic Friendfeed. Aangekomen bij versie 38.1 zijn er heel wat verbeteringen aangebracht. Grappige maar niet noodzakelijke features zijn: compressie en AES 256bit encryptie, voor dit laatste is wel een aardige groep gebruikers.. goeie of slechte dat weet ik dan weer niet ;) ik ken de berichten niet ontcijferen..

De nieuwste aardige feature is automatische forwarding naar Facebook en of Friendfeed. Zodat je met 1 SMSje naar Twitter het bericht naar al je favoriete sociale netwerken kan laten forwarden.

Het blijft lastig voor Internet Explorer te ontwikkelen maar met handen en voeten kom ik er wel. Wat me wel opviel en vreemd is, is dat de Sidebar.exe in Windows 7 nog steeds gebruik maakt van IE 7..

Testers zijn altijd welkom! shrimp7 webpagina

[ Voor 12% gewijzigd door Verwijderd op 03-09-2009 07:14 ]


  • SierdW
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 23-09-2025

P2000 Mobile Monitor

Afbeeldingslocatie: http://www.weidema.eu/images/screen01.jpgAfbeeldingslocatie: http://www.weidema.eu/images/screen02.jpg
Waarom
Vaak hoor/zie je de hulpdiensten ergens naartoe rijden en ben je erg benieuwd wat er aan de hand is. Voor het geval je dan geen computer bij de hand hebt maar misschien wel een Windows Mobile telefoon. Via deze applicatie worden de feeds van alarmeringen.nl geladen en netjes weergegeven (althans, dat vindt ik zelf :)). Voor de echte fanatics kan je ook een refresh schedulen en (indien je toestel dit ondersteund) het toestel laten trillen/bericht weergeven bij een nieuwe melding. 8)
Hoe
Visual studio 2008. Het is gestart als een hobby-project en een uitdaging voor mezelf. Inmiddels heb ik al aardig wat gebruikers-wensen verwerkt en begint het (al zeg ik het zelf) zelfs al ergens op te lijken. Het is absoluut geen grafisch hoogstandje, maar het werkt wel!
Downloaden
Gratis natuurlijk, hiero.

  • AtleX
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

AtleX

Tyrannosaurus Lex 🦖

Je filmsmaak komt aardig overeen met de mijne, maar Bad Boys 2 is echt te slecht voor woorden hoor. ;) En hoe was het in Renesse? Beetje mooi weer gehad?

De boel is zo lek als een mandje. Ik heb niets gewijzigd en niets gesloopt, maar ik denk dat je daar nog wel wat aandacht aan moet besteden.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/U41a3r5FyuRaEt5IVMFdQQ8n/thumb.png

[ Voor 70% gewijzigd door AtleX op 10-09-2009 10:33 ]

Sole survivor of the Chicxulub asteroid impact.


  • Maranello
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 31-03 14:18

EasyChecksum

Afbeeldingslocatie: http://www.plagman.eu/dump/easychecksum.jpg
Wat?
Klein tooltje om de MD5-hashwaarde van een bestand te berekenen om deze zo op integriteit te kunnen controleren. Gebruikte programmeertaal is C#.
Waarom?
Ik kwam steeds vaker tegen dat ik bestanden op "echtheid" wilde controleren, maar ik kon hier geen simpele gratis tool voor vinden. Daarom heb ik deze tool gemaakt.
Hoe?
Na installatie verschijnt er een extra optie in het Windows contextmenu van alle bestanden (dus bij rechtermuisknop klikken op een bestand) genaamd "Calculate MD5". Hiermee word EasyChecksum gestart met het geselecteerde bestand als parameter. Duur van het berekenen varieert uiteraard, afhankelijk van de grootte van het bestand. De tool is niet heel optimaal, maar doet wat het moet doen.
Download
Download hier. Getest op Windows Vista & XP. Vereist .NET Framework 3.5

Geheel vrijblijvend ontwikkeld, geen support, gewoon een handig proggie wat ik graag met jullie wil delen :)
Pagina: 1 2 ... 7

Let op:
Dit topic is alleen bedoeld om zelfgemaakte tools te showen en te bespreken. Net als in de rest van Programming is het hier dus ook niet toegestaan om 'even te vragen of iemand iets kan maken'. Dit is een forum over zelf programmeren, geen McDonalds afhaalbalie voor lappen code of software.