Nou, kort door de bocht. Alles modellen, belichten materialiseren in 3D Max, met vray en opleuken met Photoshop.
Na een tijdje oefenen moet je dit er ook wel uit kunnen krijgen.
LINK
Dat zelf modellen is wel een beetje uit de tijd, doen we niet meer, dat is allemaal outsource werk, belichten en materialiseren etc, dat is waar het om gaat.
Anyway, om te modellen. Ben zelf het tutorial tijdperk allang voorbij, dus heb wat dat betreft geen goede ideeën voor je. kan je wel een beetje een richting geven.
Wat je moet uitzoeken is:
- Je autocad tekening importeen in Max, en deze te gebruiken als onderleggen om je vertexes op te snappen.
Let hierbij op de schaal van je tekening. In Max stel je bij customize > unit setup. syste units in inches, en display units in mm. Je modellen verschalen in uit den boze want dan kom je later in de problemen met het materialiseren.
- Hoe je met poly's je hele huisje en je omgeving kan bouwen.
- Sweep miodifier, voor stoepranden en dakprofielen etc
Succes
[
Voor 46% gewijzigd door
Verwijderd op 07-10-2008 22:29
]