Samsung SGH-i900 Omnia Deel 3 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 13 Laatste
Acties:
  • 149.646 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 272927

Topicstarter
Afbeeldingslocatie: http://img246.imageshack.us/img246/9497/top31nh4.jpg

Vorige delen:
Afbeeldingslocatie: http://img152.imageshack.us/img152/5877/inleidingti7.jpg


Deze Samsung i900 Omnia is een zeer veelzijdige smartphone. Samsung heeft deze i900 voorzien van enkele zeer hoogwaardige features als een 5 megapixel camera en het razendsnelle HSDPA mobiel internet. De eigenschappen van de Samsung i900 Omnia weerspiegelen het multimediale karakter van deze smartphone. Op deze pagina vindt u een overzicht van de specificaties van de Samsung Omnia. Zodra de Samsung i900 Omnia verkrijgbaar is kunt u meer over de specificaties van deze mobiele telefoon vinden. Er zal ook een video van de Samsung i900 Omnia op deze site geplaatst worden. Hieronder ziet u vast de meest aansprekende specificaties van de Samsung i900 Omnia in een kort overzicht:


In het kort:
  • QuandBand Edge en HSDPA
  • 5 Megapixel camera met LED-flits
  • FM Radio, Bluetooth, Wifi
  • 400 x 240 scherm
  • TouchWiz interface bovenop Windows Mobile 6.1 pro
  • Ingebouwde GPS ontvanger met A-gps ondersteuning
  • 624 MHz Processer
  • Touchscreen met haptic feedback.
  • 8/16 GB opslag en een microSD slot
Afbeeldingslocatie: http://img114.imageshack.us/img114/5593/specificatiesbi0.jpg


Algemene Info:
Beschikbaar:    Nu verkrijgbaar in de winkels !!
Fabrikant    Samsung
Model    i900
Gewicht 127 g.
Afmetingen 112x56.9x12.5 mm.
Vorm Candy
Batterij Lithium Ion 1440 mAh
Standbytijd tot max.500 uur
Beltijd 5 uur en 50 minuten
OS Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional
Overige Bewegingsherkenning


Beelscherm:
Scherm 3.5 Inch WQVGA Touchscreen
Resolutie 240×400 resolutie
Kleuren 256K colors (65K effective)
Overige Landscape modus, Accelerometer sensor voor auto-rotate,
Handschrift herkenning


Netwerkondersteuning:
Netwerken Quad band, 850, 900, 1800 en 1900 MHz
GPRS Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD No
EDGE Class 12
3G HSDPA 7.2 Mbps
Flightmode Ja


Camera achter:
Pixels 5 Megapixel camera
Max. resolutie (camera) 2592 x 1944 pixels
Max. resolutie (video) VGA video (640 x 480 pixels)@15fps of QVGA video (320 x 240 pixel)@30fps
Overige Optische zoom, Autofocus, Beeldstabilisator, Digitale zoom, Effecten/instelmogelijkheden,Flitser, Geotagging, Gezichtsherkenning, Kwaliteitsopties, Macro modus, Nachtmodus, Panoramische foto, Smile Shot, Telefoondisplay is zoeker van de camera, Video opneemfunctie, Zelfontspanner


Camera voor:
Type camera VGA (0.3 megapixel)
Max. res. 640 x 480 pixels
Overige Nachtmodus, videomodus, zelfontspanner


Connectivity:
Bluetooth Ja
WiFi 802.11 b/g
USB Ja, v2.0
Gps Ingebouwde GPS ontvanger met A-gps ondersteuning
Modem Ja
Synchronisatie PC-Modem connectie, Synchronisatie via USB op PC, Synchronisatie via RS232 op PC, Synchronisatie via Bluetooth


Geheugen:
Processor 624MHz Marvell PXA312 processor
Intern geh. 128MB Ram
256MB Rom
Intern: 8/16 GB
Extern: 1 slot MicroSDHC geheugenkaart


Multimedia:
Navigatie Ja
Audio FM radio + Mediaplayer
ondersteund: MP3/AAC/AAC+/WMA/OGG/AMR
Video Video speler + recorder
Ondersteund: DivX/XviD???(weet ik niet zeker)/WMV/MP4 player
TV-Out Ja
Overige Divx ondersteuning, Radio met Rds, Pocket Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, PDF viewer)


Internet:
E-mail onderst. POP3, SMTP, IMAP4, Exchange
Chat/Messaging MSN Messenger
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML, RSS feeds Internet browser HTML


Inhoud van standaard pakket:
  • Toestel
  • Accu
  • 220 volt lader
  • Stereo headset
  • Stylus met hanger
  • USB datakabel
  • Software
  • Handleiding
Inhoud van het speciale Omnia Millionaire pack:
  • Toestel
  • Accu
  • 220 volt lader
  • Stereo headset
  • Stylus met hanger
  • USB datakabel
  • Samsung WEP-350 bluetooth headset
  • Voucher voor sjiek avondtasje
  • Software
  • Handleiding
Afbeeldingslocatie: http://img84.imageshack.us/img84/1865/fotossa5.jpg

Afbeeldingslocatie: http://img216.imageshack.us/img216/8282/dimension2zi6.jpg



Afbeeldingslocatie: http://img98.imageshack.us/img98/6003/samsungomniai900zl7.jpg
Afbeeldingslocatie: http://img339.imageshack.us/img339/5100/samsungomniai9004uf0.jpg
Afbeeldingslocatie: http://img148.imageshack.us/img148/4703/samsungomniai9003nu6.jpg
Afbeeldingslocatie: http://img84.imageshack.us/img84/7631/samsungomniai9002bq8.jpg
Afbeeldingslocatie: http://img215.imageshack.us/img215/5348/samsungomnia3oq3.jpg
Afbeeldingslocatie: http://img359.imageshack.us/img359/8522/samsungomnia1nv5.jpg
Afbeeldingslocatie: http://img151.imageshack.us/img151/3635/samsungomnia11fu2.jpg
Afbeeldingslocatie: http://img148.imageshack.us/img148/2822/samsungi900omnia2ry4.jpg
Afbeeldingslocatie: http://img98.imageshack.us/img98/7983/samsungi900omnia1ak5.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.jouwmobiel.nl/media/review/2008/samsung_i900_omnia/foto00.jpg



Afbeeldingslocatie: http://img231.imageshack.us/img231/6265/filmpjesiz1.jpg

Grappig filmpje over het uitpakken van een Omnia

Filmpje over de buitenkant van de Omnia

Omnia en DIVX player



Afbeeldingslocatie: http://img300.imageshack.us/img300/9310/softwaredt7.jpg
  • Digitale fotolijst


    Er is een digitale fotolijst aanwezig voor het bekijken van je foto's. Jammer is dat de digitale instelling alleen Amerikaans is en dat het verder weinig toegevoegde waarde heeft.
  • Alarmklok


    De alarmklok en omrekenfunctie zijn nieuw. Samsung heeft ze toegevoegd aan het mobieltje. Ze werken beter dan de standaard functionaliteit. Zo is er een stopwatch en een wereldklok.
  • Touch Player


    Voor het afluisteren van muziek en het bekijken van video heb je de Touch Player tot je beschikking. Een eenvoudig te bedienen mediaspeler die veel soorten bestanden slikt. In de videospeler speel je namelijk DivX of Xvid af.
    De kwaliteit is niet slecht en mag er best zijn. Zeer zeker als je kijkt naar andere modellen op het WM platform. De Omnia heeft de beste muziekspeler van al die modellen. Het is allemaal niet zo goed als een Sony Ericsson Walkman model of de iPhone 3G. Zijn broertje de U900 Soul klinkt in onze ogen ook beter. Dat komt vooral door zijn ICEpower systeem. De i900 overklast de HTC Touch Diamond.
    Gelukkig heb je een equalizer aanboord. Alleen is deze niet instelbaar. Tien standaard keuzes, daaruit kan je hooguit kiezen. De speaker klinkt aardig en kan vooral enorm hard. Iets dat ten koste gaat van de zuiverheid. Mocht je toch naar de Windows Media speler willen overschakelen dan is deze gewoon te gebruiken.
  • FM-radio


    De FM-radio is meer dan voldoende voor het luisteren van je favoriete radiozender. Hij werkt naar behoren en doet zijn werk goed. Ook is er RDS aanwezig waardoor je altijd de juiste zenderinformatie getoond krijgt. Radio luisteren via de speaker of het opnemen van een radioprogramma is ook mogelijk.
  • Windows Live Messenger


    Wie bekent is met MSN en de messenger op zijn pc, vind niet nieuws in de Windows Live applicatie. Je kunt je hotmail-account beheren en met mensen chatten via de MSN Messenger.
  • Video bewerken


    Video's bewerken zegt eigenlijk voldoende. Het vreemde was alleen dat wij het niet voor elkaar kregen om video's te bewerken die we zelf hadden gemaakt met de videocamera. Ze werden simpelweg niet ondersteunt door het programma. De maximale bewerkresolutie is ook maar 240 x 320 pixels.
  • Opera Browser


    De standaard browser - Internet Explorer - is net zoals in de HTC Touch Diamond vervangen door de Opera browser. Ondanks dat je de IE browser nog steeds kunt gebruiken, gaat de voorkeur toch echt uit naar de Opera browser. Jammer is de afwezigheid van volledige flash-ondersteuning. Pagina's met flash worden soms maar half weergegeven. De oplossing is Flash lite 3.0 ondersteunen en het probleem is voorbij!
    De browser heeft de optie om pagina's zo weer te geven dat je altijd de juiste informatie ziet. Als tekst niet op de pagina past, dan maakt de browser het passend. Hetzelfde geldt voor afbeeldingen. Websites die je beter op een groter scherm kunt bekijken, worden hierdoor zeer eenvoudig aangepast.
    Over de breedte van het scherm komt het mobieltje pas echt goed tot zijn recht. Dan is browsen een genot. Scrollen over de pagina gaat eenvoudig en inzoomen doe je door heel snel twee keer op het scherm te tikken. Absoluut een pluspunt ten opzichte van de Touch Diamond.
  • Google Maps


    Vind jouw positie met Google Maps. Schakel de satellietkaartweergave in en bekijk je eigen buurt vanuit een hele andere invalshoek. De ingebouwde GPS ontvanger kan gebruikt worden voor het bepalen van je positie. De batterij heeft het zwaar. Een autolader valt dus aan te bevelen.
  • Office applicaties


    ]Niet nieuws onder de zon. Gewoon de standaard Office applicaties zoals deze op iedere Windows Mobile smartphone terug te vinden zijn. De beste oplossing voor het bekijken van al je bestanden. Jammer is wel dat je geen Powerpoint bestanden kunt bewerken, maar alleen bekijken. Dat heeft Nokia met Quickoffice beter voor elkaar.
  • Spelletjes


    De bekende spelletjes zijn Bubble Breaker en Patience. Samsung heeft daar geen nieuwe games aan toegevoegd.
Afbeeldingslocatie: http://img367.imageshack.us/img367/1508/firmwarepo5.jpg
Voor de i900 non-branded is de H1 versie het beste H4 is alleen een taal uitbreiding
Voor de i900V is de H1 versie de beste en is de H4 versie alleen een taal uitbreiding
Voor de i900C is er tot nu toe alleen een active sync update

Voor nieuwe update's check gewoon de Samsung site voor de officiële releases van nieuwe updates.
Wil je toch eerder een andere ROM installen bedenk dan wel dat dit op eigen risico is en dat je er dan geen garantie op hebt


The firmware code is split into individual sections:

i900 - > model designation (SGH-i900).
XX - > region / network carrier designation (XX = Spain - open Market).
G - > release year (E = 2007).
K - > release month (K = November).
1 - > version number.
Meer uitleg van Us1111

Afbeeldingslocatie: http://img233.imageshack.us/img233/6141/tipsandtricksoo9.jpg



Tips:
  • volumeknop (+) langer vasthouden. Krijg je zoom functie. (scherm wordt groter)
  • volumeknop (-) langer vasthouden. flitser aan. (wel eerst mogelijkheid aanzetten via >instellingen>knoppen en naar rechts bladeren tabje Flitslicht)
  • menuknop (rechterkant boven) langer vasthouden krijg je alt+tab effect. Dus door programma's die openstaan bladeren.
  • Hoorn neerleg knop lang vasthouden kun je je omnia vergrendelen en weer ontgrendelen.
  • camera knop lang vasthouden. Kom je bij je foto's
Downloads:
  • SPB Mobile Shell
    Deze skin kun je hier downloaden
    Shred heeft hier een pakketje skins (oa iPhone en HTC Touch Diamond) met uitleg gezet.
  • Free MoDaCo tool - Zet je internet (gprs etc.) uit!
  • SPBclub - Leuke skins en achtergronden
  • S2U - slide 2 Unlock
  • Gratis Omnia software - Verschillende soorten gratis software
  • dobbelstenen - leuk voor als je geen dobbelstenen bij de hand hebt. filmpje klik!
  • AppToDate - install your app updates in one place!
  • Batti - great 'top of screen' battery indicator
  • CamerAware - i900 skin coming shortly
  • Evernote - nifty note taker with online sync and desktop clients
  • vTap - great for mobile wikipedia and mobile youtube !
  • Remove Security - Remove software installation warning
  • SIPChange - Let's you change the default input method, install then run 'SIPChange Setup'
  • Newsgator Go! - excellent RSS reader (install the desktop client too for the ultimate sync experience)
  • PHM Soft Reset - 1 click soft reset utility
  • vxUtil - a great collection of utils for internet geeks (DNS, PING, WHOIS etc)
  • NoData - disable your GPRS connection while you are on holiday, and save those bills!
  • FDCSoft Task Manager - Very fully functioned task manager, service explorer
  • Pocket SharpMT - Do you blog? This is the best (of a bad lot) for blogging mobile I think
  • Palringo - chat to use in the group 'MoDaCo', PushToTalk, picture sending an IM bridging
  • Remote Desktop Mobile - make the most of that WQVGA screen to remote to your windows boxes!
  • SKTSync - Sync your time to online time servers
Afbeeldingslocatie: http://img440.imageshack.us/img440/6163/reviewsab0.jpg
Video review deel 1 (engels)

Video review deel 2 (engels)

Uitpakken van een Omnia



Afbeeldingslocatie: http://img114.imageshack.us/img114/6993/vergelijkingenrn1.jpg
Afbeeldingslocatie: http://img300.imageshack.us/img300/2914/overigehw9.jpg
Afbeeldingslocatie: http://img48.imageshack.us/img48/858/faqoe9.jpg


Vraag:
Wat is AGPS eigenlijk en wat is het verschil tussen GPS en AGPS?
Antwoord:
Assisted GPS uses cellular tower triangulation in conjunction with GPS satellite location to provide position location capabilities in impaired RF environments. Oftewel, AGPS zorgt ervoor dat je ook een locatie kan vinden waar GPS niet (zo goed) werkt. Wikipedia link

Vraag:
Hoe installeer je software op de omnia?
Antwoord:
Zorg ervoor dat je met activesync of windows mobilecentrum een connectie maakt met je telefoon terwijl de telefoon aangesloten is op de usb poort op je pc. Als je eenmaal een verbinding hebt kan je programma''s installeren (het kan voorkomen dat dit doormiddel van het .cab bestand te kopieren naar je telefoon, en het dan vandaaruit te moeten installeren) , je telefoongeheugen verkennen en handmatig bestanden, zoals mp3 of filmpjes naar de telefoon kopieren.

Vraag:
Kun je eigenlijk continu blijven wisselen in de functie voor activesync en massaopslag?
Antwoord:
Ja, kwestie van een instelling aanpasen.

Vraag:
Welke navigatieprogramma's werken op de omnia?
Antwoord:
Zowel mcguider als igo8(Igo werkt alleen in landscape mode) werken direct zonder dat er een ander programma geinstalleerd moet worden(gpsgate etc), Daarintegen moet je voor tomtom wel gpsgate geinstalleerd hebben.

Vraag:
Wat is GPSGate, GPSProxy of Portsplitter?
Antwoord:
GPSGate en anderen zijn met name bedoeld voor applicaties die niet met de interen GPS overweg kunnen

Vraag:
kan je de data kabel ook gebruiken in de auto(via usb op de aansteker) ?
Antwoord:
Nee dat is helaas niet mogelijk.

Vraag:
Hoe/waar kan ik registerkeys aanmaken/veranderen ?
Antwoord:
heb je een tooltje voor nodig, bv. total commander (ook handigere verkenner) of PHM Regedit.

Vraag:
Ben aan het proberen tomtom7 aan de gang te krijgen,
Kan ik ergens configureren dat mijn kaarten in "mijn opslag/tomtom" staan?
Antwoord:
hoef je niet te configureren dat ontdekt hij automatisch als het in de root van een van je geheugen kaarten staat.

Vraag:
Met welk programma spelen jullie divx af? En heb je daar nog ergens een codec voor nodig?
Antwoord:
De ingebouwde touch player heeft DivX ondersteuning.

Vraag:
Ik heb TomTom en GPSGate, alleen wat zijn de instellingen om het werkend te krijgen?
Antwoord:
Enahanced GPS
XTRA ingeschakeld
GPS instellingen
Programma's - COM2
Hardware - COM9 - Baudrate 9600
Toegang - GPS automatisch beheren aangevinkt
GPSGate 2.6.0
Input - COM2
Output - Active output - Virtual COM1
TomTom NAV7
GPS status
Andere NMEA GPS-ontvanger
GPS-baudsnelheid 9600
Franson COM1

Vraag:
is het mogelijk om geluid af te spelen met de bijgeleverde bluetooth oordopje? of is dat alleen om te bellen??
Antwoord:
Kan met Teksoft BlueMusic.

Vraag:
Hoe voer je een "hard" reset uit?
Antwoord:
Hard reset: call en call end knoppen tegelij inhouden en dan met je stylus in het gaatje bovenin prikken. Na een seconde of 3 kun je de stylus loslaten maar de beide knoppen ingedrukt houden. Je komt dan in een scherm waarin gevraagd wordt of je een harde reset wilt doen.

Vraag:
Mijn toestel locked niet automatisch wanneer ik het niet gebruik, zoek me een ongeluk maar kan niet vinden waar ik dat kan instellen..
Antwoord:
hoofdmenu -> instellingen -> persoonlijk -> vergrendeling kan je deze instellingen aanpassen

Vraag:
is het mogelijk om je Omnia te connecten met een nokia carkit?
Antwoord:
Het knopje van de CK indrukken tot het knippert (zoek/pair functie). Dan je Omia laten zoeken naar BT aparaten. Voordat hij gevonden is, was ik in ieder geval ettelijke malen bezig, dat duurde echt wel even.., laat je niet uit het veld slaan.
Volledigheidshalve is de BT code '0000'.

Vraag:
mijn toestel wil niet meer draaien, dus van verticaal naar horizontaal draait die niet meer mee?
Antwoord:
Hoofdmenu --> Instelling --> Systeem --> Bewegingssensor en dan even op automatisch zetten, en kijk ook even bij "--> Instellingen --> Battery --> Batteryvoeding --> Achtergrond verlichting inschakelen" deze moet ook aan staan anders draait die niet.

Vraag:
Is het mogelijk om subs onder een divx te krijgen?
Antwoord:
TCPMP .72 RC1 recompile 3 met een TCPMP plugin voor subtitles, beetje kloten met overlay en video renderer en works like a charm gewoon volledige divx films op mn telefoon zonder recode etc.
subtitles moeten wel even omgezet worden van .srt naar .smi en thats it

Vraag:
Ik vind het geluid via de headset te zacht, kan ik hier iets tegen doen?
Antwoord:
Ja, Dit kun je wijzigen door in de phonepad *#0002*28346# in te toetsen .. je kan dan het geluid van je headset regelen door naar het menu NORMAL te gaan en dan HEADSET bij DAC(0C) kan je de db versterking regelen.





Poll: Welke kleur omnia heb/wil je? Tussenstand:
Afbeeldingslocatie: http://poll.dezeserver.nl/results.cgi?pid=305937&layout=6&sort=prc
Ook een poll maken? Klik hier








Mocht je nog ideeën, op- of aanmerkingen hebben kun je altijd mij een bericht sturen.

Het is dus NIET toegestaan om hier abonnementen te gaan bespreken. Inhoudelijk voegt dat niets toe aan de technische bespreking in het topic. Daarnaast is een beetje tweaker zelf in staat om te achterhalen waar je het goedkoopste toestel/abbo kunt kopen.

[ Voor 255% gewijzigd door Anoniem: 272927 op 24-09-2008 23:01 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 268916

Bravo voor de nieuwe TS de linkjes zijn een goede aanwinst

*O* *O* *O*

[ Voor 96% gewijzigd door Anoniem: 268916 op 16-09-2008 10:11 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 273764

hoe werkt dat met die divx registratie? ik moet dn iets downloaden ofso? die divx player for windows.. dat meot je dn toch doen op je mobiel? hij vraagt dn als ik op dat downloaden klik vraagt die openen of opslaan.. maar bij beide kom ik uiteindelijk op een soort vn zwart scherm met bovenaan divxinstaller.exe met een soort groen vtje... en dn kan ik verder alleen maar wegklikken... wat moet ik doen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 272927

Topicstarter
Anoniem: 268916 schreef op maandag 15 september 2008 @ 16:44:
niet om het een of ander maar veel extra info staat er nog niet bij zoals
  • een linkje (naar wikipedia)met uitleg wat A-GPS inhoud
  • hoe de standaard instellingen voor google maps moeten staan
  • dat sommige navigatie programma's niet werken zonder 2e software programma zoals GPS gate enz.
  • welke ROM versies er zijn en gelijk uitleg dat branded phones een andere ROM versie hebben
  • waar je gratis software kan vinden
bijvoorbeeld
offtopic: ben net thuis ga het vanavond allemaal bijwerken! O-)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 268916

plaats eens een divx film op je geheugenkaart of intern geheugen en probeer hem eens af te spelen

werkt dit ?

ik download zelf alleen maar films met een Divx certificaat en die speelt ie gewoon af zonder registratie bestandsformaat is .avi

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 273764

owwh verder is het niet nodig ofso.. ja heb net step up derop gezet werkt goed.. dus laat in principe maar zitten:P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 272927

Topicstarter
heb alvast alle foto's verkleind ivm de laadtijd van de pagina.
thx voor de tips alvast

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 268916

Anoniem: 273764 schreef op maandag 15 september 2008 @ 16:51:
owwh verder is het niet nodig ofso.. ja heb net step up derop gezet werkt goed.. dus laat in principe maar zitten:P
en zeg nou eerlijk de site om te registreren ziet er nou niet echt overzichtelijk uit

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lucky1965
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 05-04-2022
Heb ook die speedtest gedaan via www.speedtest.nl
Ik kom op 11053.6 KByte/sec uit.
Ik heb onbeperkt data via telfort.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 136766

Nu 4 dagen met de Omnia aan de gang en moet zeggen dat het een fijn toestel is, op twee dingen na dan.....
Liep vandaag buiten lekker in de zon en werd gebeld..........wat een drama! Je ziet werkelijk bijna niets op het scherm, moest de schaduw opzoeken om te kunnen zien wie er belde. Andere kleur geprobeerd (mobile shell) maar dat haalde ook weinig uit. ;(

Andere punt is dat wanneer ik in de auto stap en het toestel automatisch met mijn pioneer radio verbind via bluetooth (carkit), het toestel unlocked om dit mede te delen, normaal gesproken locked hij weer na 1 minuut maar het ding zit in me broekzak waar het scherm constant wordt aangeraakt en hij dat dus niet doet! Had intussen me telefoonlijst geopend in me zak, gelukkig was er niemand gebeld :+ Is dat misschien ergens aan te passen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 270859

Sorry, ik reageerde zojuist onder een andere account, die hier nog ingelogd was..
Zal nu even onder m'n eigen account reageren:
Ja, wellicht komen dezelfde games zowel uit voor de Xbox als de PS3, maar dat maakt het niet hetzelfde.
Het is appels met peren vergelijken, eigenlijk.
Het is wel zo, dat een hoop van de games óók op WM uitgebracht zijn, of eventueel onder een andere naam.
guanowceend, ja ok die appels en peren.
Maar ja ik bedoel is een spel als Real Football 2009 speciaal gemaakt voor de iPhone?
En zitten hier dan ook licenties op als een spel alleen voor iPhone is?

Hier even de link want er zijn nog andere versies zag ik:
http://www.pocketgamer.co...iPhone)/review.asp?c=8872

[ Voor 10% gewijzigd door Anoniem: 270859 op 15-09-2008 17:43 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 268916

Anoniem: 136766 schreef op maandag 15 september 2008 @ 17:23:
Nu 4 dagen met de Omnia aan de gang en moet zeggen dat het een fijn toestel is, op twee dingen na dan.....
Liep vandaag buiten lekker in de zon en werd gebeld..........wat een drama! Je ziet werkelijk bijna niets op het scherm, moest de schaduw opzoeken om te kunnen zien wie er belde. Andere kleur geprobeerd (mobile shell) maar dat haalde ook weinig uit. ;(

Andere punt is dat wanneer ik in de auto stap en het toestel automatisch met mijn pioneer radio verbind via bluetooth (carkit), het toestel unlocked om dit mede te delen, normaal gesproken locked hij weer na 1 minuut maar het ding zit in me broekzak waar het scherm constant wordt aangeraakt en hij dat dus niet doet! Had intussen me telefoonlijst geopend in me zak, gelukkig was er niemand gebeld :+ Is dat misschien ergens aan te passen?
als het goed is kun je een foto aan je contact toevoegen maybe is dat wel wat beter te zien

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NIKDCC
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 29-05 22:37
Zijn er meer mensen die de custom firmware van vodafone hebben geupdate i.v.m. de 'auto-answer' bug die ervoor zorgt dat het toestel automatisch opneemt wanneer je opera open hebt of de sms editor?
Vodafone verwees me helaas van 't kastje naar de muur: In de winkel naar de klantenservice en andersom "Tja nieuwe toestellen hebben nu eenmaal bugs" :@
De HH3 firmware draait hier prima en ben meteen de custom software kwijt ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 274119

Woehoe Mc Guider doet het! :) Eindelijk.Morgen in de auto even proberen hoe de echt navigatie gaat. Bedankt mensen!!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 136766

Anoniem: 268916 schreef op maandag 15 september 2008 @ 17:28:
[...]


als het goed is kun je een foto aan je contact toevoegen maybe is dat wel wat beter te zien
Waarschijnlijk wel maar vind het in deze tijd toch van de gekke dat dat nog bestaat, 6jaar geleden was dat probleem al opgelost. Ook wanneer je dan de menu's in gaat zie je amper wat. Moet je eens proberen te smsen in de volle zon, kan je wel vergeten, je ziet al helemaal niet wat je aan het typen bent met die kleine lettertjes. Nee vind het een zeer zwak punt helaas.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 273764

gvd ik word naar van dat gedraai.. hij doet het heel soms wel en bijna altijd sinds 3 dagen neit.. dus dat meedraaien.. de bewegingsensor staat op automatisch. dus iemand die verstand vn heeft?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 270859

Anoniem: 273764 schreef op maandag 15 september 2008 @ 17:45:
gvd ik word naar van dat gedraai.. hij doet het heel soms wel en bijna altijd sinds 3 dagen neit.. dus dat meedraaien.. de bewegingsensor staat op automatisch. dus iemand die verstand vn heeft?
Kijk eens even bij Instellingen - Battery - Batteryvoeding - Achtergrond verlichting inschakelen
Deze optie moet aan staan anders draait het toestel niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 273764

heel goed:D hij draait weer als een carroussel:D

tnx man

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sjors86
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 27-05 11:09
Belangrijk voor klanten bij HI !!!!!
Geachte heer, mevrouw,
Ik heb hier reeds eerder een melding van gemaakt vorige week, maar deze is voor zover bekend niet behandeld en vandaar deze nieuwe melding. Ik heb vorige week de samsung omnia ontvangen en heb hier ook een eindeloos online bundel bij genomen, echter wanneer ik nu op het internet ga is dit der mate traag en heb navraag gedaan bij mensen die een zelfde bundel en telefoon hebben.
Deze hebben sneller internet bij hun wordt op de telefoon ook aangegeven dat zei verbonden zijn met een 3g netwerk door het 3g teken, bij mij staat echter alleen een g (gprs) wat dus vele malen trager is. Nu krijg ik dit probleem niet opgelost en meen ergens gelezen te hebben dat dit kan liggen aan een te oude simkaart hoever dit waar is weet ik echter niet.

Met vriendelijke groet,
***************
Beste ******,

Bedankt voor je e-mail.

Naar aanleiding van je e-mail heb ik de gegevens nagekeken. Uit de gegevens blijkt dat je nog in het bezit bent van een GSM Sim-kaart. Om gebruik te kunnen maken van de Hi Eindeloos Onlinebundel dien je in bezit te zijn van een U-Simkaart. De U-simkaart wordt zo spoedig mogelijk verzonden.

Ik vertrouw erop je hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

**********************
Klantenservice Hi

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 274399

Ik heb een Major problem.

Maandag haalde ik mijn Omnia bij vodafone, nog vol vreugde over mijn nieuwe speelgoed.
Kom ik erachter dat bellen en internet niet lukte.. ik terug, simwissel, bellen lukt!
Nu internet nog..
Na 2 uur lang in de vodafone winkel klooien, lukte het hen niet mijn internet aan de praat te krijgen.
Thuis een uurtje googlen, instellingen gevonden endus gefixt. Internet werkt, en snel!
Maar, wil ik inloggen bij Live messenger (dat trouwens standaard erop zit) zegt hij dat het niet lukt vanwege slechte telefoon ontvangst of door de telefoon service.. (ik heb gewoon ontvangst..)
Google maps werkt ook al niet, want hij geeft error 183: geen dataverbinding... (ook standaard op mijn omnia)
En ik kan ook geen streaming videos zien, youtube is dus uit den boze..

Wie o wie kan mij hiermee helpen, ik ben al dagen bezig, en niemand weet het blijkbaar :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 274408

*weg*

We gaan je niet helpen om je warez geïnstalleerd te krijgen.

[ Voor 72% gewijzigd door pven op 15-09-2008 18:52 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NIKDCC
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 29-05 22:37
Anoniem: 274399 schreef op maandag 15 september 2008 @ 18:43:
Ik heb een Major problem.

Maandag haalde ik mijn Omnia bij vodafone, nog vol vreugde over mijn nieuwe speelgoed.
Kom ik erachter dat bellen en internet niet lukte.. ik terug, simwissel, bellen lukt!
Nu internet nog..
Na 2 uur lang in de vodafone winkel klooien, lukte het hen niet mijn internet aan de praat te krijgen.
Thuis een uurtje googlen, instellingen gevonden endus gefixt. Internet werkt, en snel!
Maar, wil ik inloggen bij Live messenger (dat trouwens standaard erop zit) zegt hij dat het niet lukt vanwege slechte telefoon ontvangst of door de telefoon service.. (ik heb gewoon ontvangst..)
Google maps werkt ook al niet, want hij geeft error 183: geen dataverbinding... (ook standaard op mijn omnia)
En ik kan ook geen streaming videos zien, youtube is dus uit den boze..

Wie o wie kan mij hiermee helpen, ik ben al dagen bezig, en niemand weet het blijkbaar :(
Heb je 'n branded vodafone toestel, i900v(vodafone) of 'n i900 met 'n vodafone abo?
Heb je al 'ns een harde reset geprobeerd, daarbij wordt de verbinding volgens mij nl. ook automatisch goed ingesteld en zou moeten werken?
Ik heb binnen trouwens ook slechts wisselend 3G dekking, schakelt af en toe terug naar GPRS

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 274399

ik heb een branded vodafone toestel (er staat tenminste vodafone op de buitenkant van mijn toestel)
En harde reset doe ik liever niet natuurlijk, ben ik al mijn gegevens kwijt..
En de wisselende 3g dekking had ik eerder ook last van.. blijft nu het wel redelijk constant...
maar kan ik niet gewoon in de instellingen kloten om alles weer goed te laten draaien, want ik zie erg op tegen die harde reset.. Elk nr weer één voor één invoeren

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 136766

Anoniem: 274399 schreef op maandag 15 september 2008 @ 18:54:
ik heb een branded vodafone toestel (er staat tenminste vodafone op de buitenkant van mijn toestel)
En harde reset doe ik liever niet natuurlijk, ben ik al mijn gegevens kwijt..
En de wisselende 3g dekking had ik eerder ook last van.. blijft nu het wel redelijk constant...
maar kan ik niet gewoon in de instellingen kloten om alles weer goed te laten draaien, want ik zie erg op tegen die harde reset.. Elk nr weer één voor één invoeren
Eerst ff een backup maken of gewoon je nummers naar je sim schrijven.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 274408

Anoniem: 274408 schreef op maandag 15 september 2008 @ 18:45:
[mbr]*weg*

We gaan je niet helpen om je warez geïnstalleerd te krijgen.[/]
Heb Route66 mob. 7 van een collega gedownload die heeft de originele das toch geen probleem lijkt mij??

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pven
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online
Anoniem: 274408 schreef op maandag 15 september 2008 @ 18:57:
[...]


Heb Route66 mob. 7 van een collega gedownload die heeft de originele das toch geen probleem lijkt mij??
Jij hebt er geen cent voor betaald, dus dan kan het niet legaal zijn.

Zou me wat worden als iedereen het zo deed, dan werd er van alle pakketten nog maar één exemplaar verkocht. ;)

We gaan eraan! || Marktplaats-meuk. Afdingen mag! ;-) || slotje.com for sale || Dank pven!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NIKDCC
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 29-05 22:37
Anoniem: 274408 schreef op maandag 15 september 2008 @ 18:57:
[...]


Heb Route66 mob. 7 van een collega gedownload die heeft de originele das toch geen probleem lijkt mij??
Ja en de zus van mijn neef heeft de originele MS Vista, dus die heb ik ook geinstalleerd lijkt me geen probleem.... :S

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • consolefreak
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 01:07
Anoniem: 274408 schreef op maandag 15 september 2008 @ 18:57:
[...]


Heb Route66 mob. 7 van een collega gedownload die heeft de originele das toch geen probleem lijkt mij??
jij hebt zelf geen orginele licentie of wel? Zo niet dan blijft het illigaal...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • osuijk
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 13:46
Ik probeer een Adapt gps-muis (750) aan te sluiten op mijn Omnia. Opzich het vinden van de muis gaat goed, maar hij pakt de picode, 0000, niet....hierdoor ook geen comport etc....Iemand ervaring mee, danwel oplossing?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 274408

pven schreef op maandag 15 september 2008 @ 19:06:
[...]

Jij hebt er geen cent voor betaald, dus dan kan het niet legaal zijn.

Zou me wat worden als iedereen het zo deed, dan werd er van alle pakketten nog maar één exemplaar verkocht. ;)
Hebben 50/50 betaald maar ik wacht wel een weekje tot ik hij weer van vakantie is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pven
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online
Anoniem: 274408 schreef op maandag 15 september 2008 @ 19:11:
[...]


Hebben 50/50 betaald maar ik wacht wel een weekje tot ik hij weer van vakantie is.
We gaan erg offtopic, maar het is onmogelijk om de helft te betalen en dan het product legaal te mogen gebruiken. Bel eens met route66 en leg ze uit dat je op deze manier een legale verie hebt verkregen. :Y)

We gaan eraan! || Marktplaats-meuk. Afdingen mag! ;-) || slotje.com for sale || Dank pven!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 274408

pven schreef op maandag 15 september 2008 @ 19:13:
[...]

We gaan erg offtopic, maar het is onmogelijk om de helft te betalen en dan het product legaal te mogen gebruiken. Bel eens met route66 en leg ze uit dat je op deze manier een legale verie hebt verkregen. :Y)
Ga er wel een halen geeft ie me €30,- mooi terug. kunnen we hier ook weer ontopic

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NIKDCC
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 29-05 22:37
osuijk schreef op maandag 15 september 2008 @ 19:09:
Ik probeer een Adapt gps-muis (750) aan te sluiten op mijn Omnia. Opzich het vinden van de muis gaat goed, maar hij pakt de picode, 0000, niet....hierdoor ook geen comport etc....Iemand ervaring mee, danwel oplossing?
Waarom wil je een externe gps muis gebruiken als ik vragen mag?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • osuijk
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 13:46
NIKDCC schreef op maandag 15 september 2008 @ 19:18:
[...]

Waarom wil je een externe gps muis gebruiken als ik vragen mag?
Omdat ik de interne gps erg zwak vind en ik deze nog had.....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 274399

Jeej het lijkt te werken, ik voel me nu heel stom.... het was dus echt heel simpel!
Hartelijk bedankt, nu ben ik weer blij.. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 274408

Heb nog een vraagje. Krijg een melding op me tel. als ik iets wil instaleren. Er is geen bijbehorende toepassing voor ".........". Start eerst de toepassing en open dit bestand vervolgens in de toepassing. Maar ik weet totaal niet wat er mee bedoeld wordt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • superduper
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 26-05 18:18

superduper

Z3_3.0 Woeiiii

Ik heb deze telefoon ook net, en loop tegen iets aan wat ik niet kan vinden:

Mijn web'n'walk abbo is nog niet ingegaan en ik werk nog met mijn oude orange sim. Alleen wil de telefoon wel continue met internet (GPRS) verbinden, iets wat in mijn oude abbo nog niet was voorzien. Het lukt wel, maar ik vrees dat dit veel te duur is, en ik wil dus niet dat deze verbinding continue wordt aangezet.

Dus: hoe kan ik de GPRS verbinding blocken zodat deze niet steeds wordt opgestart?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 136766

Anoniem: 274408 schreef op maandag 15 september 2008 @ 19:45:
Heb nog een vraagje. Krijg een melding op me tel. als ik iets wil instaleren. Er is geen bijbehorende toepassing voor ".........". Start eerst de toepassing en open dit bestand vervolgens in de toepassing. Maar ik weet totaal niet wat er mee bedoeld wordt?
Zo te zien wil je niks installeren maar openen, in ieder geval is het een bestand wat een bijbehorend programma nodig heeft en dat heb je er niet op staan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lucky1965
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 05-04-2022
Nodata installeren, staat in de openingspost.
Dan kun je GPRS uitschakelen.

Free MoDaCo tool

[ Voor 11% gewijzigd door Lucky1965 op 15-09-2008 20:09 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 272449

superduper schreef op maandag 15 september 2008 @ 19:51:
Ik heb deze telefoon ook net, en loop tegen iets aan wat ik niet kan vinden:

Mijn web'n'walk abbo is nog niet ingegaan en ik werk nog met mijn oude orange sim. Alleen wil de telefoon wel continue met internet (GPRS) verbinden, iets wat in mijn oude abbo nog niet was voorzien. Het lukt wel, maar ik vrees dat dit veel te duur is, en ik wil dus niet dat deze verbinding continue wordt aangezet.

Dus: hoe kan ik de GPRS verbinding blocken zodat deze niet steeds wordt opgestart?
Zoek op modaco naar een progje dat luistert naar de naam: NODATA

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 271668

Ik heb al een maand geleden de omnia in het wit besteld maar ze hebben hem nog niet binnen.
Vele andere webwinkels hebben deze ook niet binnen, maar wel de zwarte.
Zijn er meer die er ook op wachten en een datum kunnen geven?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jpvaneijk
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 07-02 13:25
Beste allen

Alleerst mijn oprechte complimenten voor ThiaZz voor het opzetten van deel drie van de Omnia. Het ziet er net zo gelikt uit als het apparaat zelf en voor Newbe's lijk de basis gelegd voor het vinden van antwoorden op de meeste vragen die je hier zo tegenkomt. Kortom, top!

(Ik voel me ineens echt meedoen als ik twee van mij eigen reakties letterlijk terugvindt ;-))

Een eerder gestelde vraag:
Weet iemand of ik met het roepen van een naam iemand kan bellen (voicedailing)? Ik gebruikte dit functie op mijn Nokia carkit (met de multifuntie-knop) en mis de functionaliteit vreselijk.
Ook liep op mijn Nokia het geluid van de TomTom ook over de Carkit en dat ben ik ook kwijt terwijl er wel gewoon Bluetoothverbinding is. 8)7

Een eerder gestelde vraag:
SPB Mobile Shell is geïnstalleerd. Na het locken van de Omnia schiet hij naar het Now-screen van de shell. Nadat het beeld zwart wordt en ik wil unlocken heb ik links onder alleen een 'Close' of 'sluit' functie links onder in beeld. Alle hardbuttons weigeren dan dienst (zoals het trouwens hoort..) behalve de volumeknoppen. Als ik deze gebruikt en wissel van 'Aan' naar bijvoorbeeld 'trillen' verschijnt de 'ontgrendel' functionaliteit weer. Probleem verholpen maar dit werkt te omslachtig voor verder gebruik.
Herinstallaties en resets mogen niet baten en SPB Softwarehouse heeft geen reply op mijn bug. :(
Iemand? _/-\o_

Groet,
JP

PS: die dobbelstenen zijn geweldig!

´Ik weet het niet´ is ook een antwoord op de gestelde vraag ;-)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 136766

Yannick
FlitsNav_PPC_1.5 build 2194.ARMV4.CAB zonder problemen geïnstalleerd hier.
Bij mij blijft hij zeuren om OpenNETCF, heb jij dat wer ook op gezet?
kan het wel vinden als ik google maar durf het niet goed te installeren

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 273692

Ik heb vernomen dat de omnia pas weer in week 40 wordt geleverd en dat de verkoop tijdelijk is stopgezet, althans bij kpn/hi, wegens een software probleem!

Is hier iemand bekend mee?? Ben erg benieuwd wat er mis mee is.. de mijne kan namelijk elk moment arriveren..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 269610

Als je om wat voor rede dan ook 2 navigatiesystemen op je samsung wil hebben, dan heb je ook 2x de map 2577 in de root staan. Bij de installatie heb je dan een probleem. Kan je deze map een andere naam geven?
Ik heb route 66 mobile 8 en wil graag mcguider uitproberen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 8504

Anoniem: 269610 schreef op maandag 15 september 2008 @ 21:13:
Als je om wat voor rede dan ook 2 navigatiesystemen op je samsung wil hebben, dan heb je ook 2x de map 2577 in de root staan. Bij de installatie heb je dan een probleem. Kan je deze map een andere naam geven?
Ik heb route 66 mobile 8 en wil graag mcguider uitproberen.
Jazeker, je hebt die map alleen nodig tijdens de installatie.. De 2577 directory wordt onder (Strong) ARM architectuur gebruikt om een autorun bestand te starten. Na installatie kan je de oude autorun weggooien of renamen en kan je een nieuwe aanmaken. Dit is ooit bedacht om SD kaartjes een zelfde autorun mogelijkheid te geven als CD-Roms/DVD's. Aan de hand van de directory die de foon zoekt, installeer je dan de juiste versie van je software:

MIPS (41xx series and 3910) 4000
SH3 10003
SH4 10005
ARM 2577
XScale 1824

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jpvaneijk
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 07-02 13:25
@ ThiaZz
Ik weet niet hoe een DM werkt (stond geen email in je profiel en vond dat ik lang genoeg m'n best had gedaan ) maar is het onderstaande nog wat voor bovenin je Deel 3?

Downloads:
SPB Mobile Shell
Deze skin kun je hier downloaden
Shred heeft hier een pakketje skins (oa iPhone en HTC Touch Diamond) met uitleg gezet.

Overige:
AppToDate - install your app updates in one place!
Batti - great 'top of screen' battery indicator
CamerAware - i900 skin coming shortly
Evernote - nifty note taker with online sync and desktop clients
vTap - great for mobile wikipedia and mobile youtube !
Remove Security - Remove software installation warning
SIPChange - Let's you change the default input method, install then run 'SIPChange Setup'
Newsgator Go! - excellent RSS reader (install the desktop client too for the ultimate sync experience)
PHM Soft Reset - 1 click soft reset utility
vxUtil - a great collection of utils for internet geeks (DNS, PING, WHOIS etc)
NoData - disable your GPRS connection while you are on holiday, and save those bills!
FDCSoft Task Manager - Very fully functioned task manager, service explorer
Pocket SharpMT - Do you blog? This is the best (of a bad lot) for blogging mobile I think
Palringo - chat to use in the group 'MoDaCo', PushToTalk, picture sending an IM bridging
Remote Desktop Mobile - make the most of that WQVGA screen to remote to your windows boxes!
SKTSync - Sync your time to online time servers

'T is maar een idee hoor. Vind je het nix, zijn we even goede vrienden. Misschien dat anderen er dan nog wat aan hebben? Ik vind Hyperlinks naar andere oplossingen in de andere Topicdelen ook super werken.

Anyway, dit was weer 's een klein steentje bijgedragen hoop ik.. Ik spons hierook zoveel info vandaan... :9

JP

´Ik weet het niet´ is ook een antwoord op de gestelde vraag ;-)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sjors86
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 27-05 11:09
jpvaneijk schreef op maandag 15 september 2008 @ 21:37:
@ ThiaZz
Ik weet niet hoe een DM werkt (stond geen email in je profiel en vond dat ik lang genoeg m'n best had gedaan ) maar is het onderstaande nog wat voor bovenin je Deel 3?

Downloads:
SPB Mobile Shell
Deze skin kun je hier downloaden
Shred heeft hier een pakketje skins (oa iPhone en HTC Touch Diamond) met uitleg gezet.

Overige:
AppToDate - install your app updates in one place!
Batti - great 'top of screen' battery indicator
CamerAware - i900 skin coming shortly
Evernote - nifty note taker with online sync and desktop clients
vTap - great for mobile wikipedia and mobile youtube !
Remove Security - Remove software installation warning
SIPChange - Let's you change the default input method, install then run 'SIPChange Setup'
Newsgator Go! - excellent RSS reader (install the desktop client too for the ultimate sync experience)
PHM Soft Reset - 1 click soft reset utility
vxUtil - a great collection of utils for internet geeks (DNS, PING, WHOIS etc)
NoData - disable your GPRS connection while you are on holiday, and save those bills!
FDCSoft Task Manager - Very fully functioned task manager, service explorer
Pocket SharpMT - Do you blog? This is the best (of a bad lot) for blogging mobile I think
Palringo - chat to use in the group 'MoDaCo', PushToTalk, picture sending an IM bridging
Remote Desktop Mobile - make the most of that WQVGA screen to remote to your windows boxes!
SKTSync - Sync your time to online time servers

'T is maar een idee hoor. Vind je het nix, zijn we even goede vrienden. Misschien dat anderen er dan nog wat aan hebben? Ik vind Hyperlinks naar andere oplossingen in de andere Topicdelen ook super werken.

Anyway, dit was weer 's een klein steentje bijgedragen hoop ik.. Ik spons hierook zoveel info vandaan... :9

JP
Begrijp ik het goed dat je dan wel je divx speler kwijt bent als je deze skin neemt en wat houdt vTap - great for mobile wikipedia and mobile youtube ! precies in? kan je zonder geen youtube kijken, of komen ze er zo niet achter dat je streamt en hoef je bijvoorbeeld geen extra kosten te betalen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 8504

Weet iemand of ik met het roepen van een naam iemand kan bellen (voicedailing)? Ik gebruikte dit functie op mijn Nokia carkit (met de multifuntie-knop) en mis de functionaliteit vreselijk.
Ook liep op mijn Nokia het geluid van de TomTom ook over de Carkit en dat ben ik ook kwijt terwijl er wel gewoon Bluetoothverbinding is.
Voice command schijnt goed te werken.. Ik mis deze functie inderdaad ook bijzonder.. Op de N95 werkte dit gewoon perfect, super handig voor onderweg. Grappige is dat je bij symbian voor iedere poep en scheet betaalde software moest aanschaffen behalve voor voice dialing. Op WM6 is er van allerlei software, maar voor voicedialing betaal je (relatief) veel geld namelijk 40 dollar...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lucky1965
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 05-04-2022
*weg*

Dit heeft werkelijk niets met dit topic te maken. :S

[ Voor 74% gewijzigd door pven op 15-09-2008 21:49 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 274408

}:O

[ Voor 97% gewijzigd door Anoniem: 274408 op 15-09-2008 22:01 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pven
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online
Ik neem aan dat er een uitleg bij zit hoe je het een-en-ander kunt installeren. Zo niet, dan kan je je op zijn minst even erin verdiepen. We verwachten hier op zijn minst dat je zelf enig onderzoek doet voordat je je vraag plaatst, zie ook het beleid.

We gaan eraan! || Marktplaats-meuk. Afdingen mag! ;-) || slotje.com for sale || Dank pven!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 273927

Ben nog niet zo bekend met wm... heb net Dice geïnstalleerd en wil dit eigenlijk toevoegen aan het menu 'Spelletjes' als opstart icoon... tja... en toen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jpvaneijk
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 07-02 13:25
sjors86 schreef op maandag 15 september 2008 @ 21:42:
[...]


Begrijp ik het goed dat je dan wel je divx speler kwijt bent als je deze skin neemt en wat houdt vTap - great for mobile wikipedia and mobile youtube ! precies in? kan je zonder geen youtube kijken, of komen ze er zo niet achter dat je streamt en hoef je bijvoorbeeld geen extra kosten te betalen?
Beste Sjors86,

ik heb geen idee hoe vTap werkt, heb nog geen tijd gehad om mezelf erin te verdiepen. Probeer eens wat en deel je ervaringen of google er even op los. Sorry!
Ik weet niet of bij een shell installatie je divx kwijt bent maar je kunt toch altijd weer deïnstalleren. Als ook dat niet zou werken is wellicht een harde reset de oplossing 8)

´Ik weet het niet´ is ook een antwoord op de gestelde vraag ;-)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yannick
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 26-03-2024

Yannick

Bub MC

Anoniem: 136766 schreef op maandag 15 september 2008 @ 20:44:
[...]
Bij mij blijft hij zeuren om OpenNETCF, heb jij dat wer ook op gezet?
kan het wel vinden als ik google maar durf het niet goed te installeren
die melding heb ik gewoon genegeerd (ok drukken geloof ik) en toen installeerde hij gewoon goed verder.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jpvaneijk
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 07-02 13:25
Anoniem: 273927 schreef op maandag 15 september 2008 @ 22:10:
Ben nog niet zo bekend met wm... heb net Dice geïnstalleerd en wil dit eigenlijk toevoegen aan het menu 'Spelletjes' als opstart icoon... tja... en toen?
Knip en plak het spel (.exe) in:
Mijn apparaat --> Windows --> Startmenu --> programma's

je vindt het dan onder Programma's.

Iki was zelf ook even aan het zoeken hoor. WM6 Rules! _/-\o_

´Ik weet het niet´ is ook een antwoord op de gestelde vraag ;-)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yannick
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 26-03-2024

Yannick

Bub MC

kun je bij het plakken wel beter "snelkoppeling plakken" kiezen anders heb je kans dat het spel niet meer werkt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 273927

@jpvaneijk.... you rule 2!
@Yannick... betrof 1 .exe file... heb het geknipt en geplakt in
Mijn apparaat --> Windows --> Startmenu --> programma's --> Spelletjes
en...voila! Alea iacta est!
This forum rulez! _/-\o_

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yannick
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 26-03-2024

Yannick

Bub MC

toch kun je beter alleen een snelkoppeling plakken, blijft je interne geheugen wat meer vrij.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 273334

als ik een SPB Mobile Shell er op zet kan ik dan net zo als bij

(nokia thema`s) zo weer terug naar het orgineel om zetten of ben,

je de orgineele sofware kwijt

vr

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JipJapGoedje
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 30-05 10:53
Anoniem: 273692 schreef op maandag 15 september 2008 @ 21:11:
Ik heb vernomen dat de omnia pas weer in week 40 wordt geleverd en dat de verkoop tijdelijk is stopgezet, althans bij kpn/hi, wegens een software probleem!

Is hier iemand bekend mee?? Ben erg benieuwd wat er mis mee is.. de mijne kan namelijk elk moment arriveren..
Wat voor software probleem? Ze leveren unbranded simlockvrije phones. Dan zal de rest ook 'besmet' moeten zijn.

Ik heb de mijne de 8e besteld bij Hi. En dag erna stond er op de site ineens 10 werkdagen levertijd (ipv 5).
Dan moeten ze volgende week leveren. Anders is dat mooi zuur!! :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 136766

Yannick schreef op maandag 15 september 2008 @ 22:14:
[...]

die melding heb ik gewoon genegeerd (ok drukken geloof ik) en toen installeerde hij gewoon goed verder.
Ja heb ik ook gedaan maar vervolgens krijg ik een fout bij het downloaden, dacht dat het daar mee te maken had.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 136766

Anoniem: 273334 schreef op maandag 15 september 2008 @ 22:58:
als ik een SPB Mobile Shell er op zet kan ik dan net zo als bij

(nokia thema`s) zo weer terug naar het orgineel om zetten of ben,

je de orgineele sofware kwijt

vr
Je kan ten alle tijden je originele widget screen behouden ook als het geinstalleerd is. En vind je het nix dan gooi je het er gewoon weer af, is alles weer origineel, maar geloof me dat doe je niet :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 270859

Iedereen praat veelbelovend over andere Home screens en Shells.
Dit is mijn eerste WM telefoon en ik vind het Widget scherm wel vet.

Heeft iemand misschien een aantal screenshots van de SPB shells?
Dan kan ik even rondneuzen om een vette shell te vinden en misschien ook gebruiken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • floriske.nl
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 14-02 14:13

floriske.nl

Wie ik? Echt niet!

Anoniem: 270859 schreef op dinsdag 16 september 2008 @ 08:53:
Iedereen praat veelbelovend over andere Home screens en Shells.
Dit is mijn eerste WM telefoon en ik vind het Widget scherm wel vet.

Heeft iemand misschien een aantal screenshots van de SPB shells?
Dan kan ik even rondneuzen om een vette shell te vinden en misschien ook gebruiken.
Google FTW

Andere shells heb ik me nog niet in verdiept, maar dit ga ik zeker doen als mijn toestel binnen is.

Edit: neus anders eens door dit topic op modaco.com

[ Voor 19% gewijzigd door floriske.nl op 16-09-2008 09:02 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 270859

floriske.nl schreef op dinsdag 16 september 2008 @ 09:00:
[...]

Google FTW

Andere shells heb ik me nog niet in verdiept, maar dit ga ik zeker doen als mijn toestel binnen is.

Edit: neus anders eens door dit topic op modaco.com
Ohh ok zal even rondkijken.
Heb je al eentje gezien die er echt uitspringt en op de Omnia gezet kan worden?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • floriske.nl
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 14-02 14:13

floriske.nl

Wie ik? Echt niet!

Anoniem: 270859 schreef op dinsdag 16 september 2008 @ 09:03:
[...]


Ohh ok zal even rondkijken.
Heb je al eentje gezien die er echt uitspringt en op de Omnia gezet kan worden?
Persoonlijk zit ik toch aan SPB Shell te denken, maar als gezegd heb ik me nog niet in de overige verdiept, maar als je dat topic op modaco leest heeft iedereen zo'n beetje zijn eigen favoriet

[ Voor 7% gewijzigd door floriske.nl op 16-09-2008 09:28 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • knakworst
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 13:55

knakworst

Get more sats!

Ik kan met SPB Mobile shell geen andere theme installeren. Ik dubbelklik op mortscript, dan zegt hij dat 2 bestandjes geregistreerd zijn ofzo. Vervolgens kan ik klikken op de scriptjes wat ik wil, maar hij installeert ze niet :? Iemand anders bekend met dit probleem?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 270859

floriske.nl schreef op dinsdag 16 september 2008 @ 09:24:
[...]

Persoonlijk zit ik toch aan SPB Shell te denken, maar als je dat topic op modaco leest heeft iedereen zo'n beetje zijn eigen favoriet
Ok ja ik weet nog niet wat ik ga doen.
Ik heb al mensen gezien die problemen hadden met de SPB Shell dus kijk nog even de kat uit de boom.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 267168

Hey allemaal!
Ik heb sinds zaterdag mijn Samsung Omnia, heel mooi ding, maar een paar vraagjes:
1. Wanneer ik toetsvergrendeling doe door middel van de aan/uit knop, doet ie het gewoon, maar op een gegeven moment wanneer ik dan de aan/uit knop in druk, knippert deze groen, maar het scherm gaat neit meer aan. Wat ik ook doe, weet iemand hier meer over?
2. het is niet mogelijk om de normale toetsvergrendeling te gebruiken met het samsung widgets menu? Dit geeft ie als melding, weet iemand hoe dit wel kan?

deze 2 probleempjes icm met elkaar zijn wel lastig, ik heb overal gezocht maar kan nergens wat vinden...

Ik hoop dat iemand kan helpen:)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 268916

heb je het ook al met andere knoppen geprobeerd om hem uit vergrendeling te halen ?
probeer anders eens een reset

[ Voor 15% gewijzigd door Anoniem: 268916 op 16-09-2008 09:42 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NIKDCC
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 29-05 22:37
welke firmware versie staat op je omnia?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 270859

Ik heb al ergens gelezen dat de September ROM al ergens beschikbaar was, maar dit was volgens mij de Chinese versie ofzo.
Hopen dat de Nederlandse snel komt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 274408

ben iGo8 aan het proberen geinstaleerd maar krijg als melding:
failed to open file: ui_igo8\120_200?\loading.bmp exiting file.
heeft iemand hier ervaring mee?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 274408

Anoniem: 267168 schreef op dinsdag 16 september 2008 @ 09:34:
Hey allemaal!
Ik heb sinds zaterdag mijn Samsung Omnia, heel mooi ding, maar een paar vraagjes:
1. Wanneer ik toetsvergrendeling doe door middel van de aan/uit knop, doet ie het gewoon, maar op een gegeven moment wanneer ik dan de aan/uit knop in druk, knippert deze groen, maar het scherm gaat neit meer aan. Wat ik ook doe, weet iemand hier meer over?
2. het is niet mogelijk om de normale toetsvergrendeling te gebruiken met het samsung widgets menu? Dit geeft ie als melding, weet iemand hoe dit wel kan?

deze 2 probleempjes icm met elkaar zijn wel lastig, ik heb overal gezocht maar kan nergens wat vinden...

Ik hoop dat iemand kan helpen:)
ik gebruik de knop rechts onder het Toutch screen ingedrukt houden en hij is vergrendeld. Werkt dit ook niet? Heb niets veranderd aan me omnia dus neem aan dat ik ook gewoon met widgets menu werk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 268916

Voor de i900 non-branded is de H1 versie het beste H4 is alleen een taal uitbreiding
Voor de i900V is de H1 versie de beste en is de H4 versie alleen een taal uitbreiding
Voor de i900C is er tot nu toe alleen een active sync update

Voor nieuwe update's check gewoon de Samsung site voor de officiële releases van nieuwe updates.
Wil je toch eerder een andere ROM installen bedenk dan wel dat dit op eigen risico is en dat je er dan geen garantie op hebt

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 270859

Anoniem: 268916 schreef op dinsdag 16 september 2008 @ 09:57:
Voor de i900 non-branded is de H1 versie het beste H4 is alleen een taal uitbreiding
Voor de i900V is de H1 versie de beste en is de H4 versie alleen een taal uitbreiding
Voor de i900C is er tot nu toe alleen een active sync update

Voor nieuwe update's check gewoon de Samsung site voor de officiële releases van nieuwe updates.
Wil je toch eerder een andere ROM installen bedenk dan wel dat dit op eigen risico is en dat je er dan geen garantie op hebt
Waar staat die V en die C voor?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 268916

ik denk dat die V voor Vodafone staat maar waar die C voor staat... al sla je me dood 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 270859

Anoniem: 268916 schreef op dinsdag 16 september 2008 @ 10:13:
ik denk dat die V voor Vodafone staat maar waar die C voor staat... al sla je me dood 8)7
hehe ok dan weet ik dat, dan heb ik de i900v iig niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 268916

ik heb net ff een mailtje gestuurd naar samsung omtrend de verschillende types
wil wel het verschil weten B)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 137498

Anoniem: 268916 schreef op dinsdag 16 september 2008 @ 09:57:
Voor nieuwe update's check gewoon de Samsung site voor de officiële releases van nieuwe updates.
Ook daar zou ik mee oppassen. Zoals ikzelf en iemand anders reeds in deel 2 hebben geconstateerd, na het installeren van de laatste software van het Samsung downloadcentrum op een i900V (Vodafone inderdaad) loopt deze muurvast en mag je terug naar de winkel.

Dat was overigens met software waar een update datum van 12 september bij stond. Ik zie nu dat er inmiddels eentje van 16 september staat.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 268916

maar dan heb je iig wel garantie doe je het niet via de samsung site ben je zwaar de pineut mocht ie crashen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 270859

Anoniem: 268916 schreef op dinsdag 16 september 2008 @ 10:30:
maar dan heb je iig wel garantie doe je het niet via de samsung site ben je zwaar de pineut mocht ie crashen
Daarom wacht ik rustig af tot er een officiele update is voor mijne (waarschijnlijk gewoon i900 zonder C of V)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lucky1965
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 05-04-2022
Voor wat betreft de widgets, het ziet er leuk uit maar vind het niet echt funcioneel. Daarom heb ik Spb Mobile Shell erop staan.
Leuke skins en achtergronden kun je vinden op deze site: http://www.spbclub.com/skins.php

Tot op heden loopt Spb Mobile Shell stabiel op de Omnia.
Ook een ander handig programma is S2U ( slide 2 Unlock ).
S2U is hier te downloaden: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=381588

[ Voor 11% gewijzigd door Lucky1965 op 16-09-2008 10:41 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 270859

Lucky1965 schreef op dinsdag 16 september 2008 @ 10:38:
Voor wat betreft de widgets, het ziet er leuk uit maar vind het niet echt funcioneel. Daarom heb ik Spb Mobile Shell erop staan.
Leuke skins en achtergronden kun je vinden op deze site: http://www.spbclub.com/skins.php

Tot op heden loopt Spb Mobile Shell stabiel op de Omnia.
Ook een ander handig programma is S2U ( slide 2 Unlock ).
Kun je die S2U (Slide 2 Unlock) er ook opzetten zonder de SPB shell?
Zodat als ik hem unlock dat ik bij de normale Samsung Homescreen uitkom (Widgets bijvoorbeeld)?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lucky1965
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 05-04-2022
ja dat kan. heeft niks met Spb te maken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 270859

Lucky1965 schreef op dinsdag 16 september 2008 @ 10:41:
ja dat kan. heeft niks met Spb te maken.
Hmm die moet ik dan maar ergens zien te vinden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lucky1965
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 05-04-2022
Kijk 3 post naar boven, daar staat de link. Veel plezier ermee.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 270859

Moet ik hiervoor ook allemaal dingen in de Reg gaan veranderen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 268916

klik voor de gein eens op de link en ga eens lezen
eerst zelf dingen proberen en als je er niet uitkomt hulp vragen het is nog steeds niet de bedoeling dat we alles voorkouwen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 270859

Anoniem: 268916 schreef op dinsdag 16 september 2008 @ 10:57:
klik voor de gein eens op de link en ga eens lezen
eerst zelf dingen proberen en als je er niet uitkomt hulp vragen het is nog steeds niet de bedoeling dat we alles voorkouwen
Ik ga die thuis wel even goed doorlezen.
Op het eerste oogopslag zag ik allemaal Reg-keys enzo dus vandaar dacht ik dat.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lucky1965
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 05-04-2022
Kan je wel verklappen dat je in de reg. niks hoeft te veranderen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 270859

Lucky1965 schreef op dinsdag 16 september 2008 @ 11:16:
Kan je wel verklappen dat je in de reg. niks hoeft te veranderen.
ok thx.

Even een vraagje tussendoor.
Ik heb de i900 nu 2 weken en merk al dat er al krasjes te zien zijn.
Ik wilde dus een screenprotector voor beide kanten aanschaffen.

Ik ben al een beetje rond aan het kijken, maar nergens zie ik staan of het alleen voor de voorkant is of ook voor de achterkant. Weet iemand een site waar je beide kan bestellen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 268916

http://www.zagg.com/invis...-covers-skins-shields.php

mag je zelf kiezen alleen voorkant of full body protector

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 270859

Hartelijk dank. Dalijk meteen een bestellen
Heb jij nog geen last van kleine krasjes? ik denk dat die komen door die Stylus in je broekzak.
Heb iig geen sleutels bij de telefoon in mijn broekzak ofzo.

[ Voor 6% gewijzigd door Anoniem: 270859 op 16-09-2008 11:29 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 268916

ik heb nog geen enkel krasje stylus bewaar ik in mn portomonnee heb de orginele nog in de doos zitten (heb nog een stylus van een i780 en is uitschuifbaar)
en de i900 zit gewoon zonder hoesje in mn broekzak

[ Voor 10% gewijzigd door Anoniem: 268916 op 16-09-2008 11:32 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 270859

Dan zal het daar wel aan liggen.
Jammer dat ik het niet eerder wist.

Is natuurlijk geen enkele manier om die krasjes weg te krijgen of wel?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lucky1965
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 05-04-2022
Bij www.screenprotector.nl kost een Brando Ultra Clear screenprotector €8.60 inclusief verzendkosten.
Je hebt dan alleen voor de voorkant.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 266809

Anoniem: 274408 schreef op dinsdag 16 september 2008 @ 09:49:
ben iGo8 aan het proberen geinstaleerd maar krijg als melding:
failed to open file: ui_igo8\120_200?\loading.bmp exiting file.
heeft iemand hier ervaring mee?
Heb net hetzelfde :?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CDRK
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 28-03 08:57
In mijn Millionnaire Pack zat een voucher voor een gratis lederen tasje/hoesje voor de i900.
Volgens mij is het al twee weken geleden dat ik het heb opgestuurd. Iemand anders het ook opgestuurd en al binnen gekregen?

Heb zelf ook nog geen krasje, wil eerst wachten totdat ik die hoesje thuis gestuurd krijg, alleen dit duurt mij wel aardig lang en wil in de tussentijd geen krasjes oplopen. Stylus heb ik aan mijn sleutelbos. i900 zit ook (nog) zonder hoesje in mn broekzak. Ik gebruik meestal mn vingers of de build in muis.

Stay Frosty!

Pagina: 1 2 ... 13 Laatste

Dit topic is gesloten.